Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

wróżka-> 🖐️ uzupelniam braki zelaza czekolada :D chce ktos? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amfa,no pewno - czekuladka zawsze i wszędzie;) Wrózko, tak pierwszy wpis dziś to Może pomogę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dużo nas bylo :D,a teraz az dwie ...:( cari jak sie nie zameldujesz to cie osobiście uduszę i reszte też!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie prosze sie czestowac :D czekolada bakaliowa mniammm :D czy ja kiedys cos wspominalam ze na diecie jestem?? :P nieeeee :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amfa a skusze się na czekuladku:) a ty jedz dużo !!!! myślisz ,że ta anemia od czego???? mało witamin!!! zapomnij o diecie!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróżka ale ja kurde co rano lykam zestaw witamin... nie wiem o co chodzi ale ostatnio prawie wszyscy moi znajomi skarza sie na takie same zawroty glowy..pewnie to ta beznadziejna zima tak dziala :o w kazdym razie zobaczymy co powiedza moje wyniki..jutro odbieram :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja osobiście uważam,że witaminy to powinno się przyjmowac nie w tabletkach tylkonaturalne owoce,warzywka i takie tam...;) no to trzymamy kciuki za wyniki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne jasne...od poniedzialku :P:P warzywka i owoce sa w mojej diecie obowiazkowe..wiec jedynym wytlumaczeniem jest wplyw beznadziejnej zimowej pogody :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amfa,no pewno tak... ja też mam problemy z zawrotami a dziś łeb mnie koncertowo napiernicza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dodatkowo musze w naturalny sposob dbac o poziom hormonow :P wiecie co mam na mysli hihi Bo podejrzewaja u mnie sprawy hormonalne rowniez :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na szybkiego coś wynalazlam na bol glowy: Na bol glowy prosze zazywac 3 razy dziennie pilke lekarska. Popijac przegotowana woda na hormony jeszcze szukam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i raczej zero szans na podniesienie ehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh ciężkie zycie kataryniarza w poście....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrozka to dla kasi znajdz na obnizony poziom hormonow a dla mnie na podwyzszony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihihihi bynajmniej nie leczy ta pilka....:):):) Amfa, ja to wiem co / kogo bym chciała na obnizony poziom hormonów...ale to ju ż tylko ....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a widzisz kasia.. a ja zeby obnizyc bede musiala lykac tabletki :o ty masz zdecydowanie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia nie smuc sie 👄 zobaczysz ze bedzie dobrze... niedlugo ty bedziesz sie skarzyc na podwyzszony poziom hormonow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×