Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

atrida

Dwudziestoparoletnie mamusie-jesteście tu? Zapraszam do rozmowy...

Polecane posty

kasika no ładnie a dziś chyba miał być ten tort :) u mnie też starszy syn znowu chory a mały też zaczyna coś kichać.Wiecie koszmar żeby usunąć trzeci migdałek muszę czekać do 7 miesięcy z dzieckiem aten 5 dni zdrowy a dwa tygodnie chory ręce opadają (no chyba że prywatnie ) Kasika dzięki za słowa uznania :) życzę zdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę że nasz topic coś troszkę zamiera Tynka wyjechała i co cisza....moje dziecko właśnie zaraziło się od brata i nie mogliśmy zaszczepić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co tu sie dzieje??:O Pustki..... U nas pięknie, więc siedzimy na polku. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasika chyba oprócz nas nikt tu już nie zagląda .Wam to jest fajnie wychodzicie na spacerki a ja znowu muszę siedzieć w domu bo dzieci chore:( aby do lata a jak z ząbkami u Kacperka bo mój Dawidek dostaje pomału szału widać że tak jego swędzi że szok... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!! Mojej Dominice przed wczoraj przebił się pierwszy ząbek i już kolejny wychodzi obok. Cytrynka moja Dominika przez ostatnie dwa tygodnie była nie do zniesienia. Czułam że to już blisko do ząbka no i wywróżyłam. Pozdrowienia dla Was dziewczyny😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny!!:) ...ale tu pustki... Kasika jak tam Kacperek ? Donn co u Was? Cytrynka jak się czuje Twój maluch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn wszystkiego naj w mini urodzinki 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ Fka gratulacje ząbalka 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ U nas dobeze, byliśnmy dzis wybierać wanne, kibelek i umywalkę do naszego domku. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼Donn Wszystkiego co Najlepsze dla Twojej córci🌼 w jej 3 miesiące🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
f-ka katarek na szczęście powoli przechodzi ale ten ząbek nie daje spokoju jest taki wściekły przez niego że szok.Niedługo zaczynamy wprowadzać jakieś inne jedzonko jestem ciekawa jak pójdzie .Wczoraj miałam kiepski nastrój myślałam że pójdę do pracy na pół etatu a tu proszę pani kierowniczka nie wyraziła zgody:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tabelka... NICK IMIĘ I WIEK IMIĘ I WIEK DZIECKA MIASTO ______________________________________________________ mafda....Magda22....Filipek 11 miesiecy....Debica f-ka....Ewa23....Dominika 5 miesięcy....Jelenia Góra Mamka....Magda26....Alan 4 miesiace....Warszawa donn....Kaska27....Aurorka..2,5.miesiąca...Krakow sen nocy....Gosia21....Oliwka 11,5 miesiecy....Jawor Tynka78....Justyna27....Patryk 10 miesiecy....Brodnica Kasika1....Kasia21....Kacperek.. 6mies....Rzeszów Kiara21....Agnieszka21....jeszcze czekam....Zabrze to tylko ja....Zaneta21....Michas i Kubus 13 miesiecy....Elblag cytrynka79....Anka27....Dawidek 4 miesiace....Warszawa A gu gu....Iza27....Zosia 7 miesiecy....Warszawa AANNKKAA....Ania21....Izunia 7 miesiecy....Chelm Kinga_23....Kinga23....Julka 3,5 miesiaca........ babi....Magda22....Macius 13,5 miesiaca....Warszawa Ma-lenka20...Monika 20...dzidzius w brzuszku miał 6 tygodni....Pawlowice kama2....Kamila25....Julek4 lata i Benio 10 miesiecy....Hannover Daffodile...Magda26....Olafek ur 5 wrzesnia 2006......Wojkowice zieloneszkiełko...Monika21...Mikołaj 2mies...Kraków kreska1234......Iwona..24.....Oskar 11mies....Osola noe............................... Patrys.....15 miesiecy Wie ktoś co u Mamki i Alanka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasika -wodniaczki prawdopodobnie wchłaniają się .Nie mam pojęcia co dzieje się z mamką z tego co pamiętam to wyjechała i od tamtej pory cisza.Jestem ciekawa jak tam tynka na wyjeździe?Jestem padnięta mały strasznie marudził i dał mi niezły wycisk wszystko robiłam na wariackich papierach idę spać bo już nie daję rady. Przez te pozamykane ulice to nie mogłam dziś dojechać do domu chyba troszkę przesadzają.. Dobranoc dziewczynki....Miłej niedzieli..:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK IMIĘ I WIEK IMIĘ I WIEK DZIECKA MIASTO ______________________________________________________ mafda....Magda22....Filipek 11 miesiecy....Debica f-ka....Ewa23....Dominika 5 miesięcy....Jelenia Góra Mamka....Magda26....Alan 4 miesiace....Warszawa donn....Kaska27....Aurorka..2,5.miesiąca...Krakow sen nocy....Gosia21....Oliwka 11,5 miesiecy....Jawor Tynka78....Justyna27....Patryk 10 miesiecy....Brodnica Kasika1....Kasia21....Kacperek.. 6mies....Rzeszów Kiara21....Agnieszka21....jeszcze czekam....Zabrze to tylko ja....Zaneta21....Michas i Kubus 13 miesiecy....Elblag cytrynka79....Anka27....Dawidek 4,5 miesiaca....Warszawa A gu gu....Iza27....Zosia 7 miesiecy....Warszawa AANNKKAA....Ania21....Izunia 7 miesiecy....Chelm Kinga_23....Kinga23....Julka 3,5 miesiaca........ babi....Magda22....Macius 13,5 miesiaca....Warszawa Ma-lenka20...Monika 20...dzidzius w brzuszku miał 6 tygodni....Pawlowice kama2....Kamila25....Julek4 lata i Benio 10 miesiecy....Hannover Daffodile...Magda26....Olafek ur 5 wrzesnia 2006......Wojkowice zieloneszkiełko...Monika21...Mikołaj 2mies...Kraków kreska1234......Iwona..24.....Oskar 11mies....Osola noe............................... Patrys.....15 miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej f-ka na dziąsła spróbuj Calgel to kolejny zel, który wypróbowałam i nareszcie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam musze sie pochwalic moje dziecko pierwszy raz zribiło kupe na nocnik :) sam zrobił troche póżno sie wziełam za nauke sikania na nocnik ale juz dzis chodzi bez pieluchy zrobił kupe teraz siku jeszce nie woła ale ja juz czuje ze zacznie niebawem .zrobił kupe pokazał na nia i zaczał sie smiac:) pozdrawiam sorry ze sie wczinam ale jestem dwudziestoparoletnia mamaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK IMIĘ I WIEK IMIĘ I WIEK DZIECKA MIASTO ______________________________________________________ mafda....Magda22....Filipek 11 miesiecy....Debica f-ka....Ewa23....Dominika 5 miesięcy....Jelenia Góra Mamka....Magda26....Alan 4 miesiace....Warszawa donn....Kaska27....Aurorka..2,5.miesiąca...Krakow sen nocy....Gosia21....Oliwka 11,5 miesiecy....Jawor Tynka78....Justyna27....Patryk 10 miesiecy....Brodnica Kasika1....Kasia21....Kacperek.. 6mies....Rzeszów Kiara21....Agnieszka21....jeszcze czekam....Zabrze to tylko ja....Zaneta21....Michas i Kubus 13 miesiecy....Elblag cytrynka79....Anka27....Dawidek 4,5 miesiaca....Warszawa A gu gu....Iza27....Zosia 7 miesiecy....Warszawa AANNKKAA....Ania21....Izunia 7 miesiecy....Chelm Kinga_23....Kinga23....Julka 3,5 miesiaca........ babi....Magda22....Macius 13,5 miesiaca....Warszawa Ma-lenka20...Monika 20...dzidzius w brzuszku miał 6 tygodni....Pawlowice kama2....Kamila25....Julek4 lata i Benio 10 miesiecy....Hannover Daffodile...Magda26....Olafek ur 5 wrzesnia 2006......Wojkowice zieloneszkiełko...Monika21...Mikołaj 2mies...Kraków kreska1234......Iwona..24.....Oskar 11mies....Osola noe............................... Patrys.....15 miesiecy hej dziewczynki uaktualniam tabelke u mnie straszna zimnica a wczoraj to nawet burza jakaś była... nie wiem jak małą ubierać ...zakładać już kombinezon???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK IMIĘ I WIEK IMIĘ I WIEK DZIECKA MIASTO ______________________________________________________ mafda....Magda22....Filipek 11 miesiecy....Debica f-ka....Ewa23....Dominika 5 miesięcy....Jelenia Góra Mamka....Magda26....Alan 4 miesiace....Warszawa donn....Kaska27....Aurorka..3.miesiące...Krakow sen nocy....Gosia21....Oliwka 11,5 miesiecy....Jawor Tynka78....Justyna27....Patryk 10 miesiecy....Brodnica Kasika1....Kasia21....Kacperek.. 6mies....Rzeszów Kiara21....Agnieszka21....jeszcze czekam....Zabrze to tylko ja....Zaneta21....Michas i Kubus 13 miesiecy....Elblag cytrynka79....Anka27....Dawidek 4,5 miesiaca....Warszawa A gu gu....Iza27....Zosia 7 miesiecy....Warszawa AANNKKAA....Ania21....Izunia 7 miesiecy....Chelm Kinga_23....Kinga23....Julka 3,5 miesiaca........ babi....Magda22....Macius 13,5 miesiaca....Warszawa Ma-lenka20...Monika 20...dzidzius w brzuszku miał 6 tygodni....Pawlowice kama2....Kamila25....Julek4 lata i Benio 10 miesiecy....Hannover Daffodile...Magda26....Olafek ur 5 wrzesnia 2006......Wojkowice zieloneszkiełko...Monika21...Mikołaj 2mies...Kraków kreska1234......Iwona..24.....Oskar 11mies....Osola noe............................... Patrys.....15 miesiecy coś mi to uaktualnianie nie wyszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK IMIĘ I WIEK IMIĘ I WIEK DZIECKA MIASTO ______________________________________________________ mafda....Magda22....Filipek 11 miesiecy....Debica f-ka....Ewa23....Dominika 5 miesięcy....Jelenia Góra Mamka....Magda26....Alan 4 miesiace....Warszawa donn....Kaska27....Aurorka..3.miesiące...Krakow sen nocy....Gosia21....Oliwka 11,5 miesiecy....Jawor Tynka78....Justyna27....Patryk 10 miesiecy....Brodnica Kasika1....Kasia21....Kacperek.. 6mies....Rzeszów Kiara21....Agnieszka21....jeszcze czekam....Zabrze to tylko ja....Zaneta21....Michas i Kubus 13 miesiecy....Elblag cytrynka79....Anka27....Dawidek 4,5 miesiaca....Warszawa A gu gu....Iza27....Zosia 7 miesiecy....Warszawa AANNKKAA....Ania21....Izunia 7 miesiecy....Chelm Kinga_23....Kinga23....Julka 3,5 miesiaca........ babi....Magda22....Macius 13,5 miesiaca....Warszawa Ma-lenka20...Monika 20...dzidzius w brzuszku miał 6 tygodni....Pawlowice kama2....Kamila25....Julek4 lata i Benio 10 miesiecy....Hannover Daffodile...Magda26....Olafek ur 5 wrzesnia 2006......Wojkowice zieloneszkiełko...Monika21...Mikołaj 2mies...Kraków kreska1234......Iwona..24.....Oskar 11mies....Osola noe.......Patrys.....18 miesiecy coś mi to uaktualnianie nie wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!! Donn myśłe że można ubierać malucha już w kombinezon. Wtedy poprostu pod spodem ubierasz malucha lżej. Myśle że na pewno się nie przegrzeje, a teraz jest tak zdradliwa pogoda że lepiej uważać. U mnie jest teraz 6stopni to bardzo mało więc na kombinezon już czas. Ja ubieram małą w kombinezonik akurat na chłodne jesienne dni. Kasika dzięki za tą żel, bo mała tak się męczy, tak ją swędzą dziąsełka że już mi jej szkoda. Lece kupić Calgel. Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Cytrynka🌻 cieszę się, że wodniaki sie poddają:P Tynka🌻 jak tam wyjazd?? Noe🌻 gratulacje dla Patrysia, pierwsze koty za płoty. Napisz jak go uczyłaś...:) Nie wcinasz się::P Jesteś u siebie. Donn🌻 ja też juz dzis załozyłam kombinezon bo było tylko 2 stopnie. F-ka🌻 mam nadzieję, że ten żel pomoże Dominisi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja go włąsnie nie uczyłam posadziłam go na nocniku i on zrobił sam mam to szczescie ze on lubi siedziec na nocniku nawet 30 min spokojnie siedzi tylko mi sie niechce go sadzac ale przysiegłam sobie konsekwencje bo juz ma półtora roku !dzis konczy!niektóre dzieci juz wołaja ale to moja wina bo zaniedbałam to troche :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny w koncu znalazlam chwile zeby do Was zajrzec. Na szkoleniu bylo calkiem calkiem, ale dobrze ze juz jestem w domu. Teraz bede chyba przez caly tydzien prala i sprzatala bo tyle sie tego nazbieralo. Jak mnie nie bylo to Patiemu wyszly akurat dwie dolne dwojki, wiec ma juz 6 zabkow. Ostatnio maly nabawil sie awersji do mleka, pije butle tylko na spiaco, jak nie spi to nie ma szans zeby wypil. Nasza pediatra powiedziala ze to przez te zeby tak sie zachowuje i jak mu w koncu wyjda to powinno wszystko wrocic do normy. Wiec musze sie uzbroic w cierpliwosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Noe--to pogratulowac takiego zdolnego synka:) Tynka--witamy znowu, no widzisz, mówiłyśmy ci, ze nie bedziesz miała czasu tesknić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×