Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość meryyyyyyysia

w co się ubrać na komunię dziecka?

Polecane posty

Gość meryyyyyyysia

Wiem ze to jeszcze czas, ale chciałabym poznać Wasze propzycjję -najlepiej które nie zrobią ze mnie starej baby. Co kupić, jakie kolory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siostra przelozona
a jaka masz figure tak pi razy oko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siostra przelozona
powiedzialabym - kombinacje zgnilozielonego ,ale nie za ciemnego , z bezowym albo czarnym - albo bezowego z czarnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza-71
najlepiej ubierz sie elegancko,modnie ale tak żebyś się dobrze czuła .....chyba wiesz ile trwa msza w kościele?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też odpowiem
elegancka garsonka albo sukienka, skromna - bo to kościół:) ewentualnie potem można sie przebrać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jumi
Możesz założyć jakąś ładną spodnicę(w swoim stylu,byle nie jeansową)lub spodnie(tylko,żeby nie były jeansy),jakąś ładną bluzeczkę.Możesz też założyć sukienkę.Osobiście nie znoszę i nie mam garsonek,są odpychające i postarzające.Najlepiej ubierz się tak abyś czuła się dobrze i wygodnie ale też podkreśl elegancję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siostra przełożona
Ja tam lubię marynarki , ale takie z lekką nutą militarną , nie jakieś całkowicie eleganckie. Zielone oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeelll
eee tam:) seksownie skrojone kostiumiki sa suuper:) oczywiscie na szczupłej kobiecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jumi
Marynarki mi też się podobają,militarna nuta już nie ale to kwestia gustu,jednak kostiumy to zdecydowanie nie,moim zdaniem są dla osób bez wyobrażni(przepraszam jeśli uraziłam)ale tak postrzegam kostiumy,poza tym nie ma nic gorszego jak młoda kobieta zakłada kostium...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roadrunner
ubierz albę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie!przeciez w kostiumie tez mozna wygladac sexy! krotka spodnica,krotki,wcinany zakiecik...buty na wysokim obcasie...ja zakiet ubieram na \"gole cialo\"albo na jakis sexy top... ok,ok.....z tym sexem tez nie ma co przesadzac bo to komunia,ale wszysto w granicach rozsadku i bedzie super:) nie boj sie,kostium kostiumowi nie rowny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zombie czu czu
załóż strój kąpielowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hager
W co się ubrać na komunię dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mioo
okropny ten komplet jak da starej baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×