Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
endorfinkaa

Makijaż permanentny - doświadczenia

Polecane posty

Gość makeupstyl
to może zrób makijaż brwi na raty myślę , że to lepsza opcja:) już prawie co drugi gabinet robi makijaz na raty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też bym chciała makijaż
moja koleżanka zrobiła sobie makijaż u dr Hołowczyc w Zielonej Górze. Usta sa piekne. Doktor mówiła jej , zę tylko bsprzęt i barwniki Long Time Liner daja dobre i długotrwałe efekty. Co o tym sądzicie? Widziałam tez makijaż u innej kolezanki, zrobiony w innym gabinecie w Krosnie Odrzańskim, przyjeżdża pani kosmetyczka i robi na miejscu w gabinecie. Ten makijaż był po prostu brzydki. Porównać jeden do drugiego to jak dzień do nocy. W Zielonej Górze u dr Hołowczyc kosztuje 1200zł, a w Krośnie 600zł. Na ten drugi nie zdecydowałabym się, mimo, że cena o połowę niższa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makeupstyl
tak to racja Long Time Liner ma piekne barwniki - sama na nich pracuję od roku wczesniej prawie 4 lata na innych - porównania brak- teraz moje klientki mają piekne makijaze delikatne kolory a co najważniejsze nie wybarwiaja sie te barwniki na brudno- kolor róż pudrowy jest cały czas różem pudrowym ...dużo by pisać...reasumując ..jeśli macie możlwiosć róbcie przynajmniej usta tymi barwnikami bo są przepiękne :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia6665
dziewczyny ja robiłam usta za 400 zł w POZNANIU A OCZY MIAŁY KOSZTOWAĆ 200ZŁ ale zdecydowałam się tylko na usta i niestety po dwóch razach nadal mam nierówno i mam plamy kobieta miała tylko 3 kolory barwnika więc chętnie skorzystam z pomocy pani ze Swarzędza ale poproszę o nr tel naprawdę radze sprawdzajcie osoby u których robicie coś co trudno zamaskować pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryniaola
do makeup- czy możesz mi powiedziec gdzie zaopatrujesz sie w te barwniki, ja właśnie chciałabym zmienić moje i szukam czegoś nowego mozesz na maila odp. bede wdzieczna kryniaola@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POMOCY !!! mam makijaz permanentny oczu i ust (kontur) we wrzesiu minie 3 rok po zrobieniu SZUKAM OSOBY KTORA PODJELABY SIE ROZJASNIENIA (zamaskowania) konturu ust, nie wiem jaka metoda mialam robiony makijaz i nie mam kontaktu z osoba ktora wykonala makijaz gabinet w ktorym robiłam zostal zamkniety podobno pani wykonujaca makijaz przeniosla sie do innego miasta meczylam sie z tym konturem a pni robiaca makijaz zapewniala ze kontur zginie mi po 2-3 latach ( zrobiła mi ciemniejszy zebym dluzej miala ) czekalam i nadal jest fakt jesniejszy ale nie obejdzie sie bez malowania ust i krycia pudrem pozniewaz zle sie z nim czuje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wałbrzysznkaaaaa
a robiła któraś makijaż permanentny w Wałbrzychu lub najbliższych okolicach Wałbrzycha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a-kasandra
lenaa22 a moglabys wyslac jakas fotke tego kontoru ust?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makeupstyl
lena też chętnie to zobaczę - wyślij fotkę na email jeżeli możesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robilam w walbrzychu,brwi i usta. usta trzymaja mi sie 5 lat , a brwi w tym czasie musialam 2 razy poprawiac ,bo jasnieja mi szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryniaola
makeupstyle dziekuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wałbrzysznkaaaaa
A gdzie konkretnie robiłas w Wałbrzychu? Jakoś nigdzie nie mogę znaleźć takich informacji.No i tym bardziej od osoby,ktora sama doświadczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa_74
Witam wszystkie kobietki. Właśnie trafiłam na ten wątek.Od pewnego czasu zastanawiam się nad zrobieniem takiego makijażu. Czy któraś z Was robiła sobie takowy w Opolu np w Ambasadzie Urody? Nie wiem za bradzo gdzie mogłabym skierować swoje kroki a wiem, że tam robią, ale niestey nie znalazłam żadnych opini na ich temat. Będę bardzo wdzięczna za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agne27
DO ENDORFINKAA JA ROBIE TATUAZE PERMANENTNE, WIECEJ INFORMACJI GDY NAPISZESZ DO MNIE: agne27@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agne27
DO IWA_74 JA ROBIE TATUAZE PERMANENTNE, WIECEJ INFORMACJI GDY NAPISZESZ DO MNIE: agne27@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walbrzyszanko- robilam w laurencie , a pozniej brwi jeszcze raz w srodmiesciu-jak sie jedzie na podgorze,jest male studio kosmetyszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia22
DO IWA_74 odradzam Ci Ambasade Urody w Opolu. Tez jestem z Opola i ronbilam makijaz permanentny w Gdańsku. Słyszalam ze w Ambasadzie pracuja na kiepskiej jakosci barwnikach tez sama mialam sie do nich wybrac w tamtym roku ale zrezygnowalam. Osoba ktora to wykonuje ma bardzo male doswiadczenie i ich barwniki na brwiach zmieniaja po jakims czasie kolor na czerwony lub pomaranczowy. Znam nawet osobe ktora robila u nich usta i zrobily jej sie fioletowe. Lepiej dolozyc i zrobic to dobrze. Moge Ci polecic doskonaly gabinet w Gdansku w ktorym sama niedawno robilam brwi. Osoba ta pracuje na sprzecie i barwnikach LONG TIME LINER kolory barwnikow sa naprawde przepiekne i mnostwo kolorow do wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makeupstyl
Kicia, czy Ty masz zrobione brwi metodą kreskowa? znalazłam twoje wątki w których właśnie o to pytałaś - jezeli masz chętnie zobaczę fotke- Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makeupstyl
Kryniaola, Prosze bardzo:) Jak b potzrebowała bardzo jakiegos koloru to pisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gasolina84
czy cena 600 zł za usta jest tak niska, że świadczy o kiepskiej jakości?? kobieta robi barwnikami BIO -TOUCH i urządzeniem Symphony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balbina...
w najbliższą sobotę wybieram się na makijaż permanentny brwi :D :D :D już się nie mogę doczekać- koniec stresów i kompleksów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gasolina84
mam pytanie do Pań wykonujących makijaż na temat barwników Bio-Touch, czy są to barwniki dobrej jakości? czy nie zmieniają barwy po kilku latach itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martinix5
Makijaz permanentny i przedlużanie i zagęszczanie rzęs metoda semipermanętną-Bydgoszcz-Poznań-603127100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryniaola
do makeupstyle------byłabym chetna bo wiele słyszę o tych barwnikach ale problem w tym ze nie wiem jakie kolory maja, najlepsza byłaby karta kolorów i cennik--nie wiesz gdzie mozna podglądnoc takie wiadomości? dziękuję z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makeupstyl
Kryniaola posłałam na email

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makeupstyl
Gasolina nie są złe - najważniejsza to ręka , sprzęt nie jest dobry ale czasami makijaze są robione mega sprzętem a są zepsute:) najważniejsze to widzieć inne makijaze inne klientki na żywo!!!!!!! cena 600 za kontur? 600 to chyba normalna cena .. z cena uwazajcie nie zawsze idzie w parze z jakoscia... ale na to też nie ma reguly - ja osobiście sprawdziłabym wszystko tzn.. najważniejsze osoby z makijazami juz zrobionymi , doświadczenie (syplom) , podejscie osoby ( jej makijaż) jeżeli jest mega mocny a chcecie mieć deliktny to moze byc różnie - na to tez nie ma reguły ale zwracajcie na to uwage bo to b ważne!!!!!! nastepna rzecz -- znieczulenie!!!!!! ja proponuje klientkom bezbolesny makijaż i taki gwarantuję na 100% oko znieczulam w pełni - kompletnie bezbolesne- zapytajcie linergistke czy na 100% bedzie bezbolesny , sprawdzie jakie osoba wykonujaca ma znieczulenia bo jak emle to bedzie nieprzyjemnie:( no i oczywiscie nigdy w życiu nie pozwólcie sobie robic zabiegu dopóki nie zostanie przy was otwarta sterylna mikro igiełka !!!!!!OCZYWIŚCIE NIE POLECAM MAKIJAŻY ZA KWOTĘ 200-300ZŁ TAKICH NIGDY NIE RÓBCIE !!!!!!!! Tak na[rwade kto pyta nie błądzi !!!!! i czym wiecej b wiedziec tym lepiej! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emma09
Cześć wszystkim ;-) Ja też jestem po zabiegu brwi, oczu oraz ust i jestem szczęśliwa ;-))) Nie wiedziałam, że będzie to tak naturalnie wyglądało a dzięki temu mam wyrazistą twarz! Jestem blonynką i nawet brwi miałam jasne. Teraz po zabiegu chodzę bez makijażu i czuję się naprawdę dobrze. Dostałam kontakt do fajnej dziewczyny, która malowała moją koleżankę na wesela i robi to rewelacyjnie. Tak też dowiedziałam się, że zajmuje się nie tylko wizażem ale również i makijażem permanentnym. Pokazała mi zdjęcia, powiedziała dużo o tym i zdecydowałam się ;-)))) I to była jedna z moich najlepszych decyzji ! ;-))) Z tego co wiem to ta dziewczyna działa na terenie całej Warszawy i okolic chyba również. Jak ktoś będzie chciał uzyskać jakąś informację i kontakt do niej to prosze pisać ;-)) emi09@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makeupstyl
emma , bardzo chetnie zobaczę zdjecie przed i po- świetnymi makijażami trzeba sie chwalić:) CZEKAMY:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×