Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
endorfinkaa

Makijaż permanentny - doświadczenia

Polecane posty

Gość Weronika_Werona
Ja robiłam makijaż permanentny w KAMAJO w Tarnowskich Górach. Jestem zachwycona. Minusem jest to że przed brwiami i kreskami nie myślałam o ustach. Wyglądam tak dobrze że nie wyobrażam sobie nie zrobić ust, ale fundusze narazie na to nie pozwalają. Nie bójcie się bólu. Wcale nie jest taki groźny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam iść jutro na makijaż oka: powieka dolna i górna, nawet dzisiaj kosmetyczka wykonała mi próbę za uchem czy nie jestem uczulona na barwik ale dostałam miesiączkę i odłożę moją wizytę na za tydzień. Trochę sobie was poczytałam ale cały czas się obawiam bólu bo raczej mnie wszystko zawsze mocniej boli. Myślałam kiedyś też nad ustami ale mam problem z opryszczką i dam sobie spokój, może coś w końcu wynajdą na tego wirusa to uzupełnię sobie pigment, który mi opryszczka przez ten czas zżarła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka-987
a czy któras z was robila makijaż permanentny w SZCZECINIE? Który salon jest godny polecanie? Będę wdzięczna za pomoc. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sheepek
może sie powtórze, ale mam pytanie, Czy jak robiłyście brwi to macie teraz pojedyńcze włoski dodane? znam kosmetyczki które poprostu robią brwi jak mazakiem, jedna ciemna kreska, a mi chodzi o dorobienie pojedynczych włosków. jakie wy macie i jak lepiej wyglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makeupstyl
brwi metodą kreskową najlepiej wykonują linergistki , które pracują na sprzęcie firmy Szwedogroup.pl powiem szczerze , ze brwi metodą kreskową wyglądają pieknie.Poszukaj w inetrnecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia22
dziewczyny metoda reczna szwedogroup jest fatalna. w tamtym roku bylam umowiona na zabieg makijazu permanentnego w instytucie urody w warszawie i jak sie okazalo zadzwonili do mnie miesiac przed wykonaniem tego zabiegu i powiedzieli ze ta metoda sie nie sprawdzila wiec zrezygnowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia22
w tym roku robilam brewki metoda long time liner i powiem wam ze jest najlepsza na swiecie oczywiscie w renomowanym gabinecie, bo ja w takim robilam i zaplacilam 1200 zlotych ale warto bylo. nie wierzcie reklama gabinetow i promocyjnym cena ze zrobicie brwi za 600 zlotych to jedna wielka sciema bo za taka cene pracuja na barwnikach kupionych na allegro lub na targu ze po zabiegu brwi zrobia wam sie niebieskie lub zelone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia22
lepiej jest zaplacic wiecej niz oszczedzac a puzniej chodzi z koszmarna twarza przez kilka lat i nazekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia22
do agnieszka 987 ja robilam w gdansku moge ci polecic znakomity gabinet w tym miescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryniaola
do kicia 22-nie pisz bzdur ze za 600 zł to robia na barwnikach z allegro a za 1200 to juz makijaż 1-sza klasa widac ze pojecie o makijażu masz blade a jeśli je znasz z punktu klienta to opisz swoje odczucia co do makijażu a nie pisz o rzeczach o których widze ze nie masz pojecia, bo ja równierz w gabinecie moge taka cene wystawic i co??? to znaczy ze mam super barwniki???i swietny sprzet???? do makeupstyl-- właśnie sie zastanawiałam nad tą metodą szwedogroup i właśnie chciałam sie do nich wybrać na to doszkolenie , w sobote sie wybieram na kongres kosmetyczny to podpatrze jak sie to robi -bo beda sie tam wystawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makeupstyl
Do Kryniaola.. też wybieram sie w niedzielę do krakowa zeby to zobaczyć na własne oczy bo interesuje mnie ten sprzęt bardzo:)) hehe jeżeli by cena świadvczyła o jakości to chodziłyby klientki z samymi pieknymi makijażami a nie bylejakimi np z mega drogiego gabinetu z Warszawy ...to tak na marginesie:)) do Kici ja też pracuję na barwnikach long time liner a ceny mam normalne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryniaola
dzisiaj dzwoniłam do nich i niestety cena nie mała- bo sprzet ze szkoleniem 2 dniowym to 7.400 netto, niestety samego sprzetu nie da sie zakupic- trzeba razem w pakiecie ze szkoleniem wziąść, ale jeśli faktycznie wychodza takie brewki jak pokazują to warto sie skusić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia22
do kryniaola zycze powodzenia ze szwedogroup bo ja slyszalam zupelnie inne opinie niz ty, ale to juz twoja sprawa ja cie skroja i klientki beda zawiedzione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makeupstyl
do kryniaola :) wiem cena kosmos za te metodę ręczną ale ja w piątek będę testowała inną metodę też włoskową to dam znać jaki efekt podaj mi email twój to napiszę ale nie na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryniaola
czekam niecierpliwie kryniaola@wp.pl ja byłam w clarenie na doszkoleniu z metody włos po włosie ,ale niestety efekt nie taki jak sie spodziewałam nie wychodza takie brewki jak w szwedogroup, moze ty cos nowego zobaczysz to pisz śmiało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kami 3001
metoda włoskowa wcale nie jest taka super!!!! nigdy mnie uzyskasz idealnego łuku ,bo po prostu nie ma takiej kontroli nad urządzeniem ,a te fotki i internecie to przeróbki.barwnik szybko odbarwia sie na czerwono bo jest zbyt plytko umiejscowiony....w rezultacie strata kasy.wiem cos o tym bo sama kupiłm sprzet i mimo dobrych amerykańskich barwników jest LIPA -niestety nie polecam.linergistka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makeupstyl
tak? ja tez widziałam zrobione brwi metodą keskową i są piekne a jeśli chodzi o wybarwianie sie na czerwono to po prostu brązowe barwniki sie tak wybarwiają a nie przez za plytko wbity barwnik- wystarczy zastanowic sie jakie tzreba zmieszać kolory zeby uzyskać brąz i wszystko jasne. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HandyAndy
Nie jestem specjalistą, nie znam się na metodach, ale mam zrobione brwi metodą włoskową , łuk jest idealny i wyglądają ślicznie, kolor równiez nie wymaga korekty. mam rownież takie jakby wykropkowanie w między rzęsami aby podkreslić oczy , ale żeby nie wyglądało jak zrbione eyelinerem, mam opadająca powiekę więc pani odradziła mi kreskę. Poza tym powiem szczerze do tej pory popełniałam same błędy w makijazu, dopiero jak pani narysowała mi brewki i oczy zobaczyłam że zupełnie innaczej wyglądam ( dodam , że już wczesniej ktoś na tym forum chwalił panią Madzie za piękne brewki i tym sie zasugerowałam) moje oczy sie otworzyły a brwi maja idealny kształt. Jesli chcecie mieć idealne brwi i jesteście ze śląska ja również moge potwierdzić że warto sie wybrac do pani kosmetolog Magdaleny ze studia urody Q10. cena jest przystepna brwi 700 pln, profesjonalna porada i dobre znieczulenie, to dla mnie tez było wazne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makeupstyl
HANDY W takim razie koniecznie musisz sie pochwalic takimi pieknymi brwekami- czekamy na zdjecia:))napisz dokładnie ile dni sie goiłaś i iloma igłami miałaś robione brwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryniaola
no to koniecznie musimy zobaczyc zdjęcia, dobrymi pracami trzeba sie chwalic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka1970
Czy orientujecie się gdzie można zrobić szkolenie II stopnia, makijażu ust na Pomorzu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka1970
Proszę o szybką odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkolenie doskonale prowadzi Agnieszka z Polic, kolo Szczecina. PUREBEAUAG www.purebeau-agi.pl w tym roku na Poznanskich targach zdobyla zloty medal. Jest bardzo dobra i solidna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulala falala
któraś z Was wykonuje makijaż permanenty brwi na terenie Śląska? Byłabym bardzo chętna...! jakby co, to proszę o wiadomość: tatarinka@gmail.com nawet jak ktoś to przeczyta za miesiąć, dwa... a byłby zainteresowany wykonaniem takiej usłygi, proszę o wiadomość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martinix5
makijaz permanentny-BYDGOSZCZ-603127100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapraszamy
zapraszamy serdecznie na nowo otwarte Forum www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komórkowy telefon
znalazłam ofertę makijażu brwi za 200 zł. Co o tym myśleć? Kobieta jest dyplomowaną kosmetyczką, ale potrzebuje pieniędzy, stąd ta cena...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.makeupstyl.pl
dla mnie taka cena to kosmos:) 200zł nie wystarczy nawet na koszt zużytego materialu do zabiegu a co dopiero mowic o zarobku.Ja odradzam .Najpierw zobaczyłabym zdjecia co ta Pani sobą reprezentuje bo to , ze jest dyplomowaną kosmetyczką o niczym nie świadczy- ile lat pracuje jako linergistka , jakie ma barwniki , na jakich znieczuleniach ta Pani pracuje itd. osobiscie nie polecam takiej osoby. Pamietajcie , ze twarz ma sie tylko jedna!!!!!! Pozdrawiam i życzę samych udanych i pięknych makijaży:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cOŚ tY
DZIEWCZYNO, ZA TAKIE PIENIADZE TO KTOS CIE OSZPECI. DOBRY BARWNIK KOSZTUJE WIĘCEJ. NIE RYZYKUJ SKARBIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komórkowy telefon
Dzięki za rady :* może jednak trochę dołożyć i mieć to zrobione dobrze, tylko sęk w tym że budżet mam bardzo skromny- studenckie życie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×