Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
endorfinkaa

Makijaż permanentny - doświadczenia

Polecane posty

Gość vica
Dzis zaczęły odpadac "strupki",wygląda to o niebo lepiej!Po 2 nieprzespanych nocach dziś padnę jak niemowlę:)Widziałam zdjęcia w necie,kosmetyczka mówiła,ze to z każdym dniem będzie lepiej wygladało.Ale nie wiedziałam,nie pomyślałam,że tak mało wyjściowo będą te moje usta wyglądac przez te 2-3 dni...Ale juz mi lepiej,słowo:)A jeszcze jak mi mąż dowalił,że te moje usta ładne i duże wyglądaja teraz dziwnie i wręcz brzydko,to wiadomo.... pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza0708
co myslicie o makijazu w clarenie we wroclawiu ???? szukam i szukam idealnej linegristki ale nic z tego do zadnej juz nie mam zaufania wydaje mi sie ze to naciagaczki a zadnej nie ma solidnej .... slyszalam ze dawno przyjezdzala do wroclawia jakas dobra linegristka i robila makijaze ale nie moge sie niczego dowiedziec na ten temat a ponoc robila idealne usta ...:( dziewczyny napiszcie co sadzicie o clarenie moze tam sie wybiore Hmm??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robjana
Polecam Clarenę. Pracują na super sprzęcie i barwnikach (ja także na nich pracuję). Profesjonalna i miła Linergistka. Sama ma zrobione kreski więc można się przyjrzeć. Makijaże naturalne, wybarwiają się po trzech, czterech latach, tak jak powinno być(zawsze można kolor dopełnić). W każdym razie nie trzeba po 7. latach laserem usuwać bo zrobiony został na stałe i zmienił kolor na np. żółty lub różowy. Polecam Linergistka z Legnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum prawie 600 tematów,fotki pozabiegowe,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SkotiKarmel
Długo zastanawiałam się nad tym co zrobic z moimi ustami, chodziła po specjalistach i każdy doradzał mi co innego. W końcu trafiłam do polecanego na wielu topikach Sulęcina. I z tego gabinetu wyszłam bardzo zadowolona. Mam makijaz permanentny na ustach, podobno nr 1 na swiecie ( jak w rejkamie ) Lon Time Liner i powiększenie kwasem hialurynowym. Makijaż nic nie bołal, nawet bardzo mi usta nie spóchły, na następny dzień spokojnie poszłam do pracy, trochę tylko przez 2 tygodnie usta były ciemniejsze niz obecnie. Tu są moje zdjęcia przed www.voila.pl/408/ax0ip/?1 i po www.voila.pl/413/ssdp9/?1 Moje usta są naturalne, nie ma w nich nic sztucznego. Wyglądają jak bym sie z nimi urodziła. Jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gasolina84
Skotikarmel masz teraz bardzo ładne, symetryczne usteczka ;-) jaki czas upłynął między korektą a wypełnianiem oraz ile ml masz wstrzyknięte? powiększałaś tylko górną wargę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodisss
witam mam pytanie po zrbieniu makijazu permanentego brwi po zagojeniu sie stwierdze ze brwi sa za szerokie lub za wysoko podniesione czy da sie jeszcze cos z tym zrobic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałam powiekszane
w trakcie a raczej od razu po korekcie. A, to ja SkotiKarmel. Bardzo mi sie podobają. Mój facet stwierdził, że nigdy tak ładnie nie wyglądałam jak z nowymi ustami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny bardzo proszę niech ktoś mi podpowie do kogo udac się w sprawie makijażu ust szukam kogoś z lublin lub okolic.Nie chcę trafic jak koleżanka która już od roku chodzi z brązową konturem na ustach po makijażu permanentnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SkotiKarmel - bardzo ładny efekt :) takie słodkie usteczka, laleczkowate :) urocze :) słyszałam, że najpierw robi się powiększanie, a potem makijaż perm jesli ma się w planach jedno i drugie.. niemniej, efekt bardzo ładny póki co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadwiga...
Czy ktoś zna dobrą linegrystkę s Słubicach nad Odrą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza0708
zastanawiam sie nad clarena we wrocku lub pania wioletta drozdz juz nie wiem do kogo isc pani wiola ma super galerie i jak pisalam do niej to konkretnie odpowiadala hmmm mam dylemat do kogo wkoncu isc dziewczyny pomozcie prosze... a jak dlugo trzeba czekac na makijaz u pani wioli??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natasza ja sama robie makijaze i polecam Wiole z pelna odpowiedzialnoscia, to artystka i pasjonatka swojej pracy. Reka plastyka i talent. Wiola ma swietne barwniki, a clarena ........., to co moge napisac o nich to ..........( chodzi o jakosc barwnikow i kosmetykow. Powodzenia, radze poczekac na termin u Wioli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fab
Jadwigo w Sułęcinie jest super babka która robi super makijaz. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza0708
wiecie co nie wiem do kogo isc polecano mi clarene juz duzo razy ale jakos ciagnie mnie do p.wioli drozdz widzialam jej galerie i podoba mi sie moze nie te kolory ktore tam sa pokazane ale chodzi mi o ksztalt sa rowne i ladnie cieniowane hmmm pomozcie polecacie p. wioletke?? a kolor mysle ze zrobi dopasowany.... hmmm piszcie na e-maila czekam :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza84
Fab, o kim z Sulecina mowisz? Tam podobno jest jedna dobra lekarka medycyny estetycznej, moze ja masz na mysli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robjana
Droga Nataszo, jeśli jeszcze nie wybrałaś pomiędzy Clareną a Panią Drożdż to polecam wariant trzeci. Może u mnie? Jeśli będziesz zainteresowana zadzwoń - tel. 602 41 39 12, moja strona www.robjana.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza0708
ja jesze nie zdecydowalam ... ale pani z salonu akolor poleca wiolette drozdz i wydaje mi sie ze taka osoba wie kogo poleca wiec juz jestem blisko wyboru:)) jak narazie mam remis 4 osoby polecily clarene a 4 p.drozdz:)) jeszcze czekam ............. dziewczyny piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza0708
robjana widzialam twoja sronke i tez pieknie malujesz .....:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza0708
wiecie co mnie denerwuje , to ze chwalicie sie swoimi makijazami piszecie jakie to one piekne ale kur.... nigdy nie napiszecie gdzie robilyscie a ,o fotkach to juz wogule nie wspomne .... :((((((( skad mam wiedziec jak fotek nie widze czy polecacie jakas dobra linegristke....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza0708
przeczytalam forum od a do z i dlatego tak napisalam do wiekszosc dziewczyn...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika 77
Dziękuje Akolor za odpowiedz. Mnie bolało bardzo nie wiem czym miałam znieczulone bo górne jeszcze dałam radę wytrzymać a dolne bardzo bolało. Nie jestem tak wrażliwa na ból ale to bolało bardzo. Jak widzisz siedzę w sieci chociaż środek nocy, czytam wypowiedzi na forum. Szkoda, że przed wykonaniem makijażu nie wiedziałam o nim. Dużo się od was dowiedziałam na temat samego makijażu i problemów wielu z nas, cieszę się, że jakaś część z nas ma piękny makijaż i mam nadzieję, że też jakoś uda się poprawić mój. Załamałam się że ja tak źle trafiłam ale może będzie ok. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika 77
dla Stylglamour, ok. będę tak smarować jak radzisz, dziś opuchlizna trochę zeszła. Górne kreski jeszcze można przeżyć ale dolne są koszmarne. Pozdrawiam, jak się wygoi dam znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umbra9
do NIKA Naprawdę ci nie zazdroszczę bo słyszałam o tym pseudo salonie w al.Jerozolimskich porażka ale cóż było minęło i teraz trzeba naprawiać.Z tego co ja się orientuję bo sama chcę sobie taki makijaż zrobić i wiem,że dobry salon i mistrz w makijażu to podstawa a więc: mam koleżanki,które taki makijaż robiły wygląda REWELACJA w Warszawie są trzy miejsca w których można śmiało i bez obawy zrobić i poprawić makijaż: Extravaganza ,Sharley a trzeci w budynku hotelu Forum nie pamiętam jak się nazywa. Ja osobiście po wnikliwym sprawdzeniu tych trzech salonów wybieram Extravaganzę bo Sharley jest troszkę przereklamowany (gwiazdy tv tam chodzą) i zdecydowanie przez to droższy.Daj znać jak wyszło i co wybrałaś:) głowa do góry już niedługo będziesz znów piękna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam salon "MAGIA MM" w Poznaniu na Os. Jagiełły 29/1. Dziewczyna robi makijaż permanentny (i nie tylko) rewelacyjnie. Pełen profesjonalizm i dokładność. Nie robi tego "na akord" tylko poświęca klientce bardzo dużo czasu. Rysuje najpierw kilka wersji kresek wokół oczu lub brwi i daje duży wybór klientce, przy czym jednocześnie podpowiada kształt dobrany indywidualnie do danego kształtu twarzy, figury itd. Zabieg w znieczuleniu - BEZBOLEŚNIE!!! A to wszystko w baaardzo miłej atmosferze (czujesz się jak u koleżanki...) Robiłam u Niej kreski wokół oczu - wyglądają cudnie. Mam porównanie z innym salonem, bo wcześniej robiłam brwi na Jawornickiej 5. Zrobiono mi je w godzinę, bez znieczulenia i bardzo niedokładnie (brak symetryczności, zostawione niewypełnione miejsca a jednocześnie Pani linergistka kilka razy przekładała moją wizytę w salonie. (tej Pani nie polecam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umbra9
Sory ale jeśli któraś z was do mnie pisała to proszę jeszcze raz na meila bo przez przypadek skasowałam:(:(. NIKA 77 głowa do góry jeśli byłaś w Extravaganzie i kazały ci przyjść więc się nie martw na pewno trafiłaś w dobre ręce,tylko zgłoś się do pani Agaty Świeckiej o reszcie żadnych opinii nie słyszałam.Jeśli zamierzasz egzekwować zwrot kasy z al.Jerozolimskich to teraz przed jakąkolwiek poprawką zrób ZDJĘCIA spartolonego makijażu permanentnego mogą Ci się przydać.Dziewczyny jeśli któraś z was robiła sobie makijaż w Warszawie to proszę piszcie jak wyszedł, skąd miałyście namiary i opinie o salonie może to będzie jakąś wskazówką dla reszty dziewczyn,które są przed zrobieniem siebie na bóstwo;) i żeby ustrzec wszystkie przed chałturą i partactwem na jakie trafiła NIKA 77.Ja osobiście znam 3 adresy godne polecenia,może ceny nie takie jak w innych miastach - oglądałam stronkę ROBJANY i ceny przyznam rewelacyjnie kuszące aż żałuję,że tak daleko ale nim bym się do Ciebie wybrała to mimo wszystko chciałabym poznać jakieś opinie od klientek,które u Ciebie robiły:).Pozdrawiam wszystkich a Ty NIKA 77 jeszcze będziesz laska wierzę w to i trzymam kciuki P.S. NIKA 77 jeszcze pytanko a skąd miałaś namiar na extrawaganzę robił ktoś z twoich znajomych w tym salonie?? bo wcześniej Ty tam byłaś niż ja napisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DDora
Witam Wczoraj robiłam >>>MAKIJAŻ PERNAMENTNY UST Z CZĘSCIOWYM WYPEŁNIENIEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddora
Nie wiem czy jest widoczny moj poprzedni post Ale generalnie chodzi o to ze kosmetyczka zrobila mi ochydny brąż na ustach a nie doradzila ze sie robi naturalne kolory..........robila na produktach Clarena Miala bardzo maly wybor naturalnych barwnikow czy ktoras tez robila na tych barwnikach Przestrzegam najlepiej dobierac TYLKO naturalne barwniki do koloru ust.........nie wyglada sie pozniej jak klaun z cyrku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika 77
P.S. Pozdrowienia dla Umbra9. Dzięki za miłe słowa jakoś muszę to poprawić bo już dosyć tragedii mnie dopadło w tym roku, najgorsza była śmierć mamy 1,5 m-ca temu. Tak chciała podnieść się tym makijażem na duchu jakoś stanąć na nogi, a tu kolejna porażka zamiast radości z fajnego wyglądu same nerwy i wyrzucona kasa! Pozdrawiam pozostałe dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×