Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
endorfinkaa

Makijaż permanentny - doświadczenia

Polecane posty

Gość mysza84
Verona28- nie jestes zadowolona z pani Zych? A mozesz kogos innego polecic, ktory tez pracuje na barwnikach long time liner?Wprowadzilas troszke zametu w moje nastawienie do pani Krystyny. Ja mam u niej zrobione od ponad pol roku kreski gorne i dolne, jestem bardzo zadowolona. Placilam sporo(chyba 1100 razem), ale moim zdaniem warto bylo. Zastanawialam sie, gdzie isc, ale uslyszalam od wielu osob(miedzy innymi klienci firmy,w ktorej pracuje), ze to jedna z lepszych osob w Polsce. Ja czekalam na swoje kreski ok 2 miesiecy,choc to nawet malo,bo zadzwonili do mnie,ze jakis termin sie zwolnil, powiedzialam,ze mam jesienia slub i zalezalo mi zrobieniu oczy przed slubem:) Teraz zastanawiam sie nad brwiami, ale po przeczytaniu Twojej wypowiedzi zaczelam sie obawiam troszke. Moze wyslalabys zdjecia swoich brwi?Moze na maila prywatnego, jak nie chcesz tutaj?Bedziesz je jakos korygnowala? Brwi to bardzo powazna decyzja, trzeba sie kilkakrotnie zastanowic.. Pani Zych przyjmuje teraz w nastepujacym gabinecie(ktos pytal o namiar): http://www.klinikaartmedica.pl/ Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popek1
Viola jest the best :))) POLECAM TĄ GWIAZDĘ :))) Ola :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki2021
popek zarzuc zdjeciem:-))) no gwiazda gwiazda konkretna :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popek1
akurat nie mam fotki w komputerku,postaram sie zalatwic na dniach zeby zaspokoic wasza ciekawosc :) mimo wszystko polecam jej stronke www.makeupstyl.pl gdzie mozna zobaczyc i gwiazke i jej dziela :D ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum ponad 800tematów ,5500postów,fotki pozabiegowe ,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((( ))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((( ))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, czy ktoś poleciłby profesjonalistkę w tej specjalizacji, najlepiej z trójmiasta pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, czy ktoś poleciłby profesjonalistkę w tej specjalizacji, najlepiej z trójmiasta pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra1a
Witam Was.Zrobiłam sobie brewki i jestem bardzo zadowolona. Co prawa troszke bolalo,ale efekt jest super.polecam Wam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna2444
Ja oczywiście polecam makijaż w Akademii PUREBEAU-AGI Makijażu Permanentnego w Policach k.Szczecina : www.purebeau-agi.pl Akademia prowadzi również na wysokim poziomie szkolenia z makijażu permanentnego. Na stronce jest cennik. Niestety ze względu na wysoki poziom usługi na makijaż u Agnieszki Leśniewskej czeka się ok. 12 miesięcy.... ale warto! Można się też z nią spotkać na targach kosmetycznych w całej Polsce i tam zrobić sobie makijaż, a ceny są 50% niższe wtedy. Jak są pytania to piszcie na maila! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna2444
Ja oczywiście polecam makijaż w Akademii PUREBEAU-AGI Makijażu Permanentnego w Policach k.Szczecina : www.purebeau-agi.pl Akademia prowadzi również na wysokim poziomie szkolenia z makijażu permanentnego. Na stronce jest cennik. Niestety ze względu na wysoki poziom usługi na makijaż u Agnieszki Leśniewskej czeka się ok. 12 miesięcy.... ale warto! Można się też z nią spotkać na targach kosmetycznych w całej Polsce i tam zrobić sobie makijaż, a ceny są 50% niższe wtedy. Jak są pytania to piszcie na maila! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salcicia
Ja odradzam tzw imperium urody Lirena Szczecin ul Kopernika. Zachciało mi sie brwii poprawiać. Brwi robiła jedna pani, vanessa bodajże . spaprała niemiłosiernie. Zamiast podnieść obniżyła. dziecko mi powiedziało że wyglądam jak diabeł a znajomi ze tak jakbym była wkurzona. Poszłam na korektę niestety pani( nastepna bo tamta juz zwolnili) poprawiła tylko po tamtej zołzie. W końcu po trzech miesiącach poszłam w ramach reklamacji na podniesienie ich(kolejna pani). I tak skasowały 150 zeta. Teraz mam czarne, grube, za blisko siebie osadzone brwii. Modlę się zeby ten barwnik nie był za głeboko osadzony i zszedł jak najszybciej. Robię pilingi, smaruję borasolem żeby sie szybciej złuszczało ale to siedzi i straszy. Bardzo żałuję, spadła moja samoocena i zacznę chyba odkładać na usunięcie tego bo rano jak tylko wstaję i to widzę to mi usmiech z twarzy znika...Radzę omijać ten salon tymbardziej że na necie mają sporo niepochlebnych opinii. szkoda że wczesniej się tak napaliłam i nie poczytałam gdzie idę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orsayka
Aaaale się naczytałam na tym forum :-) Zrobiłam brwi i grubszą kreskę górną we wtorek czyli 4 dni temu.Makijaż na powiekach bolał tak bardzo, ze w trakcie robienia juz pomyślałam, ze nigdy więcej. Miałam znieczulenie, ale i tak bolało jakby ktoś mi gorącymi żyletkami powieki ciął ... brrr,tzn na środku powieki bylo takie uczucie, bo reszta tak nie bolała, ale po wszystkim podobały mi się kreski i już zapomniałam o bólu. Piszę o tym , bo nie wiedząc, że to wogóle boli położyłam się na łóżku myśląc, że to relax jak u kosmetyczki :-) Pani Magda, która mi robiła makijaż jest jednak tak miłą, spokojną osobą, że jakoś to przeżyłam.Czytam i czytam o czym piszecie i jak narazie to widzę, ze z brwi odleciala mała skórka - strupek, a pod spodem mam mało barwnika, a brwi zawsze raczej mocno podkreślam, ale juz wiem, ze na to wsztko potrzeba czasu i dopiero po jakimś czasie widać efekt... więc bedę czekać i zapisałam się na korektę, bo chce mieć ciemniejsze. Ale ogólnie kilka osób robiło makijaż u Pani Magdy i są zadowolone - robi w Ostrowie Wlkp., Kaliszu, Pabianicach, Łodzi, Odolanowie... zawsze mocno się malowałam i bez makijażu chociaż rzęs z domu nie wyszłam, a jak narazie to chodzę bez malowania do pracy i ma kreski i brwi - co mnie cieszy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnamamba222
Witam. Nie polecam!!!!! "salonu" DIAMENT!!!!!! Szczecin ul.Jasna. Makijaż pernamentny w tym miejscu to pomyłka!!!! Z moich i nie tylko moich obserwacji wynika, że sprzęt i narzędzia "igły" nie są sterylne!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetaMilicz
Polecam makijaż permanentny!Ja zrobiłam sobie kreseczki na górnych powiekach oczu i kontur ust z wypełnieniem.Wyszło super ! Nie ukrywam jestem osoba dość wymagająca i niecierpliwą ale profesjonalizm i odpowiednie podejście pani Magdy zrobiło na mnie wrażenie.W gabinecie panuje domowa atmosfera, miła obsługa,wysokiej klasy sprzęt z laserem. Gorąco polecam. Kontakt z panią Magdą -Wrocław tel.666510888

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Zostałam oszpecona przez straszny permanent Brwi, a chciałam tylko wypełnić luki w włoskach moich ładnych brwi! Mąż i synek nie chcieli na mnie patrzeć a 11letnia córka się mnie wstydziła(o czym powiedziała później). To był koszmar w lustrze, który miał się rozjaśnić, ale pozostał czarno-niebieski, szeroki krzywy łuk jak u klowna. Dobrze, że mam dystans do siebie, ale dostrzegłam też po znajomych, którzy różnie reagowali, że jest źle... Kosmetyczka wykonująca powiedziała, że "dobrze się przyjął..", więc wiedziałam, że chyba nie widzi problemu,a że była miła odpuściłam.... Zaczęłam sama szukać pomocy. Ktoś mi powiedział o wycięciu- to aż zzieleniałam ze strachu...I szczera koleżanka poleciła mi salon w Toruniu, gdzie od lat wykonują zabiegi, makijaż LTL, szkolą się w Niemczech itd. Zobaczyłam różnicę, nie tylko w cenie (bo ta korekta była prawie 3 razy droższa, od tamtego tatuażu...) ale przede wszystkim w technice, odczuciach, samym nadaniu kształtu, bo co mnie zdziwiło to rysowanie gdzie nadała Pani Piękny kształt i rozmowa trwało chyba z godzinę, (a tam może z 5 minut)... Cóż pierwszy zabieg trwał prawie 3 godziny, rozjaśnianie, korygowanie i do tego metoda włoskowa dała efekt cudo, chociaż permanent jeszcze wychodził i na korekty do Torunia, zgodnie z uprzedzeniem jeździłam jeszcze 3 razy, wspierana przez męża.Niestety wiem, że czarny permanent, który mam pod spodem, jest prawie jak tatuaż i może zostać długo na mojej skórze, (w jednym miejscu mam nawet wybrzuszenie,jakby bliznę) a ten makijaż, który mam na wierzchu będzie schodził do około 5 lat i zmuszona będę do korekt. ALE Teraz mam wymarzony kształt brwi i cieniutkie włoski namalowane na skórze, pod moimi. Po co to piszę teraz? Aby ostrzec. Pytałam tej specjalistki, jak znaleźć odpowiednią osobę. Powiedziała, że w salonach specjalizujących się w makijażu permanentnym robi się rysunek próbny, gratisowy brwi, kresek i ust, na którym widać, czy nam pasuje forma i profesjonalizm osoby. Dużo się dowiedziałam przez te kilka miesięcy, o sobie i ludziach. Bo dopiero teraz niektóre osoby są w stanie powiedzieć mi , że to co miałam na brwiach było straszne... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.makeupstyl.pl
Witam wszystkie forumowiczki:) niestety tak to just jak się wpadnie w ręce kilerek:( swoje trzeba poźniej wycierpie- zwracajcie Panie uwagę na osobę , która będzie wykonywała nam makijaż bo wiele zależy własnie od niej. Jeśli chodzi o Toruń to z ręka na sercu mogę polecić Pania Iwonkę z salonu VIVA - MEGA PROFESJONALISTKA!!!!!! Powodzenia życzę i Wesołych Świąt:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.looksus.opole.pl
Witam serdecznie, jestem tu pierwszy raz. Powiem tak: miałam robiony makijaz kilka razy. Usta chyba z 8 czy 9 razy. Kompletnie nie przyjmuje mi skóra pigmentu. Brwi ok, bardzo ładnie przyjmują nawet blizenka na luku brwiowym. Dodam tylko że Pani która mi robiła w Poznaniu miała duże doświadczenie i ryłyśmy porządnie. Potem robiło mi 2 szkoleniowców czyli doświadczenie jeszcze większe i setki wykonanych pigmentacji i efekt ten sam. Dzięki tym doświadczeniom jestem świadoma tego, że kiedy do mnie trafia klientka na makijaż nie mogę do końca być pewna jak pigment zachowa się w skórze i że nie każdy może taki makijaż mieć. Na szczęście, odpukać, jeszcze mi się taka klientka nie trafiła. Pozdrawiam wszystkich. Zapraszam do Opola:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.makeupstyl.pl
tak niestety czasami trafia się na mega ciężkie skóry , ktore nie przyjmują barwnika i koniec!!!cieżko wytłumaczyć klientce , ze usta odrzucją pigment a oko np. przyjmuje...przerobilam taką klientkę niedawno i koszmar- musimy pamiętać , ze modelka to żywy organizm i nigdy do końca nie wejdziemy w skorę .Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam zrobiłam sobie makijaż permanentny brwi w Szczecinie w Enklawa Day Spa u Pani Marty Powargo. Z czystym sumieniem moge polecić ten salon! Sama mam doświadczenie kosmetyczne i naprawde bardzo ważne było dla mnie, żeby brwi były wykonane perfekcyjnie. I własnie tak wyglądają! Zostały zrobione metodą włoskową (dosyc bolesną), i dzięki temu wyglądaja bardzo ale to bardzo naturalnie. Wszyscy znajomi stwierdzili, ze mam tylko zrobiona henne, a to jest naprawde makijaz permanentny. Cena 700zl. Ogólnie mogę powiedzieć, że sam salon w sobie jest tak miłym miejscem, że nawet z tego względu warto tam zrobic brwi, :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam W Świebodzinie w salonie kosmetycznym Liera można zrobić bardzo ładny makijaż permanentny , zrobiłam tam usta , wyszły przepięknie. Miałam pewne obawy aby iść do tego salonu bo jest nowy , ale okazało się, że to jest salon przeniesiony z ulicy Wałowej , a pani Kasia jest bardzo doświadczoną kosmetyczką , cena jest dużo niższa niż w ZG , ale efekt jest rewelacyjny , moja znajoma wybrała p. Hołowczyc , przepłaciła i musi jeździć na ciągłe poprawki chyba była już na 4 . Cennik można znaleźć na ich stronie www.liera.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam W Świebodzinie w salonie kosmetycznym Liera można zrobić bardzo ładny makijaż permanentny , zrobiłam tam usta , wyszły przepięknie. Miałam pewne obawy aby iść do tego salonu bo jest nowy , ale okazało się, że to jest salon przeniesiony z ulicy Wałowej , a pani Kasia jest bardzo doświadczoną kosmetyczką , cena jest dużo niższa niż w ZG , ale efekt jest rewelacyjny , moja znajoma wybrała p. Hołowczyc , przepłaciła i musi jeździć na ciągłe poprawki chyba była już na 4 . Cennik można znaleźć na ich stronie www.liera.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam W Świebodzinie w salonie kosmetycznym Liera można zrobić bardzo ładny makijaż permanentny , zrobiłam tam usta , wyszły przepięknie. Miałam pewne obawy aby iść do tego salonu bo jest nowy , ale okazało się, że to jest salon przeniesiony z ulicy Wałowej , a pani Kasia jest bardzo doświadczoną kosmetyczką , cena jest dużo niższa niż w ZG , ale efekt jest rewelacyjny , moja znajoma wybrała p. Hołowczyc , przepłaciła i musi jeździć na ciągłe poprawki chyba była już na 4 . Cennik można znaleźć na ich stronie www.liera.pl pozdrawiam Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam W Świebodzinie w salonie kosmetycznym Liera można zrobić bardzo ładny makijaż permanentny , zrobiłam tam usta , wyszły przepięknie. Miałam pewne obawy aby iść do tego salonu bo jest nowy , ale okazało się, że to jest salon przeniesiony z ulicy Wałowej , a pani Kasia jest bardzo doświadczoną kosmetyczką , cena jest dużo niższa niż w ZG , ale efekt jest rewelacyjny , moja znajoma wybrała p. Hołowczyc , przepłaciła i musi jeździć na ciągłe poprawki chyba była już na 4 . Cennik można znaleźć na ich stronie www.liera.pl pozdrawiam Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×