Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
endorfinkaa

Makijaż permanentny - doświadczenia

Polecane posty

Zgadzam się w zupełności .osobiście mam na koncie pare osób u których w obrębie pigmentacji nie było wysypu chorobowego. Jak najbardziej jeżeli danej osobie na tym zależy i podpisze odpowiednie dokumenty można zabieg wykonać.z doświadczenia mogę powiedzieć że takie osoby wracają na uzupełnienie makijażu troche szybciej średnio raz w roku ,ale to jedyny minus dla klienta.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łuszczyk
ok, rozumiem. Ciekawi mnie jeszcze jakie mogą wystapić powikłania w procesie gojenia??? Jakie moga wsytapić objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pożądane objawy to schodzący szybciej i nierówno barwnik(powodem jest łuszczący się naskórek w danym miejscu) ,ale jedynie wtedy gdy dane miejsce objęte pigmentacją jest objęte wysiewem, a wiemy że rzadko są to np usta czy powieki częściej brwi,,to zależy wszystko od danego przypadku i stanu zdrowia .Lepiej sobie "odpuścić" jeżeli jest duży wysiew,lub gdy jesteśmy w trakcie brania leków- pozdawiam i powodzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łuszczyk
dzięki :) a co z brodawczakami??słyszałam że można się ich "nabawić", ale jak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum ponad 800tematów ,ponad 6000postów,fotki pozabiegowe ,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margot46
Mikropigmentacja medyczna Tak jak obiecałam rozesłałam zapytania w sprawie szkoleń do Stanów , Anglii , Holandii i Belgii . Czekam na jakiś odzew. Dam znać .Jestem po rozmowach z Amazonkami i "wrzuciłam" temat ludziom dotknietym bielactwem . Jest bardzo duze zainteresowanie . Modeli nie zabraknie na pewno .Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.makeupstyl.pl
Witaj:) To super , że coś się dzieje.Czekam z niecierpliwościa co dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gregor1302
Witam, Je też poproszę więcej szczegółów jak coś będzie wiadomo. Jeśli można oczywiście. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margot46
Jak tylko coś będę wiedzieć - dam znać . pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agne27
WITAM MAM PYTANIE DO KOBITEK KTORE ZAJMUJA SIE MAKIJAŻEM PERMANENTNYM: CHCE ZROBIC SZKOLENIE I KUPIC MASZYNKE DO MAKIJAŻU PERMANENTNEGO. PROSZE O PODPOWIEDZ CO POLECACIE? JAKA FIRME?? GDZIE MOZNA ZROBIC DOBRE SZKOLENIE I U KOGO???? MIESZLKAM OBECNIE W GORZOWIE WIELKOPOLSKIM, WIADOMOSCI PROSZE PISAC NA MOJEGO MAILA: agne27@wp.pl BARDZO DZIEKUJE ZA PODPOWIEDZ ;)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agne27
WITAM MAM PYTANIE DO KOBITEK KTORE ZAJMUJA SIE MAKIJAŻEM PERMANENTNYM: CHCE ZROBIC SZKOLENIE I KUPIC MASZYNKE DO MAKIJAŻU PERMANENTNEGO. PROSZE O PODPOWIEDZ CO POLECACIE? JAKA FIRME?? GDZIE MOZNA ZROBIC DOBRE SZKOLENIE I U KOGO???? MIESZLKAM OBECNIE W GORZOWIE WIELKOPOLSKIM, WIADOMOSCI PROSZE PISAC NA MOJEGO MAILA: agne27@wp.pl BARDZO DZIEKUJE ZA PODPOWIEDZ ;)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty się do tego nie nadajesz
kup coś lepiej do robienia paznokci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESTEM BLONDYNKĄ I CHCĘ ZROBIĆ SOBIE MAKIJAŻEM PERMANENTNYM BRĄZOWE KRESKI NA GÓRNYCH POWIEKACH. ALE MAM PEWNE OBAWY, NIE CHCĘ ABY MÓJ CHŁOPAK RANO ZAUWAŻYŁ ŻE JESTEM CIĄGLE WYMALOWANA... CZY BĘDĄ ONA BARDZO ZAUWAŻALNE? PROSZE O ODPOWIEDŹ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.makeupstyl.pl
Witaj:) Jezeli chcesz miec delikatnie widoczne kreski to przemyśl zagęszczenie rzęs( czyli pokolorowanie błony) wtedy oko jest ladnie przyciemnione a dodatkowym plusem jest to , ze powiekę masz czystą bez kreski na kilka lat- nie zawsze mamy ochotę chodzić z kreską. Polecam najpier zrobić zageszczenie a poźniej jeżeli stwierdzisz , ze jest za mało widoczne wtedy będziesz miała pewnośc , że będziesz zadowolona z kreski na powiece.Kolor brązowy jak najbardziej można zrobić. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAM TAK MAŁE I JASNE OCZY ŻE WĄTPIĘ ŻE SAMO ZAGĘSZCZENIE RZĘS DUŻO BY ZMIENIŁO... MYŚLĘ ŻE BĘDZIE PRAWIE NIEZAUWAŻALNE A JEDNAK CHCĘ ŻEBY OKO BYŁO CIEMNIEJSZE. CHYBA ZDECYDUJĘ SIĘ NA KRESKĘ, ALE MARTWIĘ SIĘ ŻE KRESKA BĘDZIE BARDZO "RZUCAŁA" SIĘ W OCZY ZARAZ PO PRZEBUDZENIU... /NAJWYŻEJ NA NOC JĄ PRZYPUDRUJĘ :) /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.makeupstyl.pl
jak bedzie cienka w naturalnym odcieniu to bedzie fajnie wygladać- tzreba sobie zdac sprawę z jednej rzeczy , ze to nie jest liner tylko kreska permanentna ona zawsze będzie wygladać naturalniej niż namalowana- z tym pudrowaniem to trochę nieporozumienie- kreska musi byc tak zrobiona , zeby nie bylo koniecznosci pudrowania:) Najważniejsze żeby wybrać profesjonalną osobę, która wykona ten makijaż tak jak trzeba. Życzę powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIĘKUJĘ CI ZA ODPOWIEDŹ, PRZYZNAM SZCZERZE, ŻE TROCHĘ MNIE USPOKOIŁAŚ... A WIĘC ZARYZYKUJĘ I ZROBIĘ SOBIE KRESKĘ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indygotka
Miałam robiony makijaż permanentny ust w listopadzie 2009 i poprawkę 4 dni temu. Po pierwszym i drugim razie wszystko się złuszczyło. Za drugim razem kosmetyczka użyła superciemnego barwnika, ale to nic nie dało, bo kompletnie kolor zszedł. W związki z tym mam pytanie: czy bywają takie usta, że barwniki się nie trzymają? Czy to wina kosmetyczki, że nie jest dobra w swoim fachu? Wina barwnika? Czy powinnam sobie dać spokój z makijażem permanentnym czy szukać lepszego gabinetu? Jestem z 3miasta. Jeśli ktoś poleca jakiegoś specjalistę, to proszę dać znać. Najlepiej na mejla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123inga
Pani Wioletto, a na czym polega zagęszczanie rzęs? czy po takim zagęszczaniu również nie można malować oczu kilka dni po zabiegu? i czy to się łatwiej goi czy wręcz przeciwnie? zastanawiam się nad podkreśleniem oka przede wsystkim dlatego, że nosze okulary, które pomniejszają mi oczy, ale nie jestem pewna, czyw tym przypadku najlepsza będzie akurat kreska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.makeupstyl.pl
Witam:) zagęszczenie polega na pokolorowaniu pigmentem błony powieki górnej (czyli miejsca skąd wyrastają rzęski) kolorem ciemnym. Jeśli chodzi o proces gojenia to różnie to bywa - ale powiedziałabym raczej , ze proces gojenia jest taki sam jak w przypadku kreski .Zalecam nie tuszowanie oka przez 5 dni -chodzi o to aby nie sciagnąć sobie przy demakijażu mikro strupka szybciej niż to konieczne bo mozemy wtedy zostac bez koloru:( Co do okularów to zależy jaki ma Pani kształt oka -jeżeli jest duże to bedzie ładnie wygladac .Mozna bardzo ładnie powiekszyc oko ale wtedy robi sie górę i dół tak , zeby zrobić podporę oczu dolną kreską- oczywiście musi to zrobic osoba , która ma wyobraźnię , narysuje to Pani , pokaże na zdjęciu , udowodni , ze taki rysunek oka powiększy je a nie zamknie - jak to często widać (tzw. wiezienne kreski) Mam nadzieje , ze trochę nakresliłam PanI TEMAT:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CiążAA
Mam takie małe pytanie. Jestem w ciąży w 4 miesiącu i prosiła bym o wyjaśnienie dlaczego kobiety w ciązy nie mogą robić makijazu??? Pewna kosmetyczka powiedziała ze moge a lekarz ze nie.. O co chodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naturalnypermanentny
Witam! W ciąży nie wykonuje się zabiegu, ponieważ kobieta narażona jest niestety bardziej na wszelkiego rodzaju zakażenia i infekcje, a to może niestety wpłynąć zasadniczo na rozwój dziecka. Skóra podczas ciąży wykazuje dużo większą wrażliwość, mogą więc wystąpić reakcje uczuleniowe - często uczulają preparaty, które przed ciążą nie sprawiały problemów - tu wprowadzamy barwnik w naskórek, mocno ingerujemy. Kolejna sprawa to stres spowodowany zabiegiem - nawet nieświadomy. Generalnie ciąża jest okresem podczas którego większość rzeczy jest zakazana - często dla zasady, producenci leków, kosmetyków itd. zabezpieczają się na wypadek nieszczęścia. W tym jednak przypadku zdecydowanie odradzam zabieg. Pozdrawiam, Agnieszka Zapała BMS Makijaż permanentny Piaseczno/ Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gregor1302
Witam, zgadzam sie w 100% ciąża to jedno w podstawowych przeciwwskazań do wykonania zabiegu makijażu permanentnego. Przyczyny opisała Pani wyżej. Kosmetyczka powiedziała że można bo to dla niej zarobek, ogólnie to mówi się iż zabiegu nie powinno się wykonywać u klientek z ciążą zaawansowaną jednak dobra profesjonalistka przy każdej fazie ciąży makijaż odłoży i spokojnie poczeka aż klientka urodzi i będzie gotowa do zabiegu:) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123Inga
Pani Wioletto, dziękuję za odpowiedź. To chyba jednak zostanę przy pomyśle zrobienia sobie cienkiej kreski zamiast zagęszczania. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona11111111
dziewczyny powiedzcie mi prosze czy ktoras z Was robila makijaz permanentny ust w szczecinie w oceanie urody?? chodzi mi dokladnie o zabieg u Pani Joanny Mielnik. slyszalam ze jest ona specjalistka w dziedzinie wykonywania makijazu permanentnego, jako jedyna w oceanie urody prowadzi tam szkolenia .. wole jednak zasiegnac dodatkowo Waszej opini:) bardzo dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gregor1302
Witam nie wiem jak ocean urody, ale wiem że dobra profesjonalistka jest klinice urody Bevelin, Pani Ewelina. Zna się na rzeczy i też prowadzi szkolenia z makijażu permanentnego. www.bevelin.pl Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga gw
zdecydowałam sie na zrobienie brwi, ale nie mam pojęcia czy można to zrobić w gorzowie wlkp. Czy wiecie do kogo udać sie w gorzowie lub kogo unikać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum ponad 800tematów ,ponad 6000postów,fotki pozabiegowe ,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agne27
W GORZOWIE JEST KOBIETA, KTORA ROBI MAKIJAZE PERMANENTNE, WIECEJ WIADOMOSCI JAK NAPISZECIE NA MOJEGO E-MAILA: agne27@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×