Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
endorfinkaa

Makijaż permanentny - doświadczenia

Polecane posty

Smoczyca jesli szablonem nazywasz poczatkowe usta ladnie kasztaltu I namalowaniem go kredka? To tak zawsze robie ;) nic na oko" Jak zrobisz na oko!? Skoro skora inaczej sie uklada na lezaco I na siedzaco? No chyba , ze robisz osobie siedzacej...ale I tak bym nie ryzykowala;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eva112
MAM PROSBE DO ACOLOR ,NAPISALAM NA PRIV I PROSZE O ODPOWIEDZ ,DZIEKUJE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexaxoxo
Edyta - otrzymalam, napisalam, wyslalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
Jakieś takie banalne te twoje dzieci.....czyż nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny bardzo proszę o radę. Jestem zdecydowana na makijaż permanentny - kreski górne - dekoracyjne. Niestety jestem alergikiem uczulonym na wszelkie formy znieczulenia miejscowego, mój próg bólu jest dosyć wysoki, tak mi się wydaje, ale nie wiem czy ktoś podejmie się wykonania u mnie takiego makijażu. Czy któraś z pań wykonujących makijaż permanentny miała do czynienia z kimś takim jak ja? Poza tym, byłabym wdzięczna za podanie namiarów na kogoś sprawdzonego w Lublinie. Może być na priv: olive2@vp.pl Dziękuję, pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katybeauty
Dziewczyny doświadczone profesjonalistki , alexoxo, akolor, edyta, mam do Was pytanie - wybieram się na doszkolenie - czy wiecie może jak można sprawdzić taka panią prowadzącą szkolenie tzn. chodzi mi o jej doświadczenie, czy dobry szkoleniowiec musi być gdzieś zarejestrowany jako właśnie osoba szkoląca innych, czy musi mieć jakieś dodatkowe szkoły żeby prowadzić szkolenia? czy ja po takim szkoleniu i doszkolaniu oprócz świstka tzw,, certyfikatu'' jestem gdzieś zarejestrowana w jakiejś ogólnej bazie ,, linergistek''? - teraz to już chyba nieźle puściłam wodze fantazji, co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katybeauty ! To jest pytanie! Tez z niecieriwiscia czekam na odpowiedz! Sama chce zrobic doszkolenie . Na moim certyfikacie nie ma kompletnie nic! Tylko kiedy ukonczylam szkolenie ;( Czt tam nie powinien znajowac jakis numer? Nie wiem. U mnie jest dodatkowo adres strony szkoleniowca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
nie jest to prawnie uregulowane, każdy może szkolić, byle w kaszkę nie wchodził firmie z którą nie zawarł umowy o współpracę. jeśli masz dostęp do urządzenia ( większość modułów robią w Stanach tzw. rączki) wygląd urządzenia i elektronikę, sama w Polsce możesz sobie zaprojektować i logo) i jeśli do tego masz dostęp do barwników, które wyeliminujesz dla siebie i nalepisz swoje nalepki jesteś właścicielem marki drucik kogucik,a jak nie stać ciebie na tą zabawę, to ktoś bogatszy od ciebie ma firmę drucik kogucik, a ty jesteś jego szkoleniowcem, bo np. pigmentujesz na co dzień, ładnie mówisz, masz wiedzę, albo zwyczajnie masz obiecującą gadkę. Każdy może. Naturalnie miło jeśli masz studia kosme... z pedagogicznym wykształceniem itp itd ale nigdzie nie ma wyraźnego zapisu. Na you-tube oglądałam sobie filmik jak pigmentuje brwi Linda Dixon.....no no no...polecam, zwłaszcza świeżyneczkom , nastąpi natychmiastowe uzdrowienie niskiej samooceny ;))) Acolor chciałaś to podobno obejrzeć, miłego patrzenia ,możesz się wiele nauczyć hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje drogie ja szkole i doszkalam, pisze tu sporo i udzielam sie jak moge. Pomagam i staram sie byc prawdziwa, czyli .... No znaja mnie dziewczyny, ze nie opowiadam bzdur no. Nie oczekuje, ze jesli ma ktos klopot po szkoleniu np. z ustami, to nie pomoge tylko czekam na kase dodatkowa. To okropne, ale wiem, ze funkcjonuje. Ja jestem zarejestrowana jako firma szkoleniowa, poniewaz wspolpracuje z Urzedami Pracy i oni tego wymagaja, ale nie ma egzaminow na szkoleniowca. Prowadzac firme, dzialalnosc, majac doswiadczenie, udzielajac sie , prowadzac wyklady itp, mozna wypracowac sobie renome i co wazne zaufanie. Trzeba byc żetelnym i uczyc tak, aby w swiat wypuszczac zadowolone i nauczone panie. Nie mozna pomijac temtow niektorych na szkoleniu, calocs to makijaz permanetny, powiklania, kolory korektorow, metoda wloskowa. zreszta znacie moje zdanie, mowilam na wykladzie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katybeauty
dzięki dziewczyny :) czyli taki certyfikat po prawdzie może każdy wystawić? co do Dr Dickson - ja też na poczatku swojej drogi to oglądałam - i zastanawiałam się jak trzeba być pewnym siebie, żeby coś takiego wyprawiać! a to jak pigmentuje trwale powieki na zielono to już w ogóle zwaliło mnie z nóg. Zawsze brakowało mi pewności siebie, ale po obejrzeniu tych filmików bardzo sie podbudowałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
A ja bardzo dużo sympatii mam dla dziewczyn, którym brak pewności siebie, bo od lat wyznaję zasadę , że te przez swoją ostrożność nie krzywdzą klientek;) Z czasem człowiek się oswaja i pracuje już pewniej- ale jeśli ta zaleta, a dla niektórych wada pozostaje gdzieś w sercu, to najczęściej są to dziewczyny, które się starają, doskonalą warsztat, nie traktują klienta pobieżnie, są odpowiedzialne i mają instynkt samozachowawczy;) szybko uczą się na błędach i wyciągają wnioski z potknięć. A to jest normalna sprawa u początkujących, z pracą trzeba się oswoić, jednym zajmuje to mniej czasu innym więcej, ale do wszystkiego trzeba dojrzeć. Ważne żeby mieć przy sobie wsparcie i dobry produkt, który nie zawiedzie podczas pracy. Reszta to pryszcz. Jednak zauważam różnicę między zachowaniem polskich linergistek i pozostałych( zachodnich) myślę, że Polki są bardziej wycofane,wstrzemięźliwe ale to chyba z naszej kultury wychodzi i wychowania. Polka nie ma w stylu wyjść z gównem i robić karierę,wmawiając w koło , że to świetne, najlepsze . Zwyczajnie wstyd jej na to nie pozwala i nie zamierza się ośmieszać. Jak wyjść i się pokazać to już z mega produktem, tak by szczęki opadały;) To całe nasze polskie wychowanie: jak nie jesteś pewna i masz gadać głupoty to siedź cicho i się nie odzywaj. Ze szkoły to pamiętam, wszyscy nauczyciele tak tłamsili uczniów;) potem nikt się już nie odzywał, bo po uszach nie chciał dostać, albo uczył się na pamięć, bo własne przemyślenia i refleksje nie były mile widziane. Jak Mickiewicz miał to na myśli, to właśnie to i nic innego i nie wyjeżdżaj ze swoją interpretacją;) i Polacy są trochę tacy nieboracy z bardzo dobrym wykształceniem;)) A pani Dixon pewnie od dziecka słyszała jesteś świetna, jesteś wspaniała, każdego dnia otrzymywała pozytywne wzmocnienie i tak w siebie uwierzyła, że jest nic dodać nic ująć WSPANIAŁA , dla nas z przymrużeniem oka;) lekka skucha ;) Dziewczyny nie poddawać się, ciągle próbować, doskonalić pogłębiać, szukać...będą efekty..muszą być. To jest wasze K2..ja tak sobie mówię..serio;) Miłego weekendu, ja po chwili przerwy od porządków, wracam do nich łłłeee. Święta za tydzień, goście tuż tuż...spadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogladalam ,ogladalam, szok. DIXON jest mega!!!!!!!!!!!!! ;) AMERYKA co chcecie, tam wszystko jest mozliwe ;) Dobra zabawa i faktycznie kamien z serca, kompleksy znikaja hahahahah. Udanej niedzeli ;) Edyta mialas racje, przy sniadanku wlaczylam kompa i niemal udlawilam sie po Pani Dixon hahahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
Mi najbardziej "podoba się pigmentacja powiek" nie kreska, tylko cieniowanie pigmentem górnej powieki- niezła jazda! krew się leje, ta ją rzeźbi gdzie popadnie. Trochę tu,trochę tu, a jeszcze trochę tu. Napierdziela po tej gałce ocznej modułem, pociapcia barwnikiem. I czy ona się przejmuje naczynkami? Nie sądzę. Prawda pracuje tzw. strzałami, dotknąć- odejść, dotknąć-odejść żeby gałka we wstrząs nie wpadła i naczynka nie pękały od ilości użytych igieł, które szarpią ale tak na moje to w całej tej pracy nie ma jakiegoś logicznego planu działania. Ja cieniowania powieki nie zrobię nigdy, nawet jak w Polsce taka moda nastanie, zostawię okuliście trochę normalnej skóry potrzebnej przy stawianiu diagnozy w razie W"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AldiK
Heloł :) też oglądałam tą Dixon, szok of maj lajf :) i jeszcze jak się mądruje baba i brwi jakąś suwmiarką mierzy, no jaja normalnie. Pomimo całego tego naszego wycofania, cieszę się, że jesteśmy tak krytyczne wobec siebie, przynajmniej staramy się aby wszystko było perfekt i bezpiecznie, a nie tam rżnie na odlew i jeszcze się zachwyca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weszlam z ciekawosci na P Doxon .L. NIE WIERZE! Ja bym z tamtad ze strachu uciekla;( a Tak z ciekawosci pracuje ktos na iglach slop?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 sloped? to sciete, ja pracuje do metody wloskowej brwi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieniowanie powiek, to szok. Co ona jej robi i ten blotny kolor, siniak musi byc, co za ................. Masakra. Kto chce takie oczy, a te kreski krzywe?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katybeauty
hej dziewczyny, a ja cały czas drążę temat doszkolenia, szukam, sprawdzam, możecie mi powiedzieć co to znaczy, że ktoś jest międzynarodowym trenerem makijażu permanentnego ? to znaczy, że zrobił za granicą gdzieś taki kurs trenerski ? czy ja powinnam zwracać na to uwagę ,że ktoś jest bądź nie jest ,,międzynarodowy'' ? jak na moje oko to trochę ściema, bo tam gdzie szukam, to wszyscy chwalą się wszelkimi możliwym certyfikatami, a certyfikatu o byciu ,, międzynarodowym trenerem'' brak. I bądź tu mądra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miedzynarodowy,oznacza,w moim przypadku,ze robie szkolenia rowniez zagranica. W maja jade np. do Wilna.tam befe prowadzila wyklad,temat ten co na targach mialam i szkolenie z technik permanentnego na tamten rynek. W zeszlym roku bylam w Berlinie itp. O to chodzi. Z racji szkolen dla firm i wspolpracy zapraszają i rozni i tez przyjezdzaja domnie z zagranicy. To oznacza miedzynarodowy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexaxoxo
katybeauty mam ukonczone dwie szkoly instruktora mp.Nie moglam ich zrobic wczesniej jak po roku intensywnej nauki oraz wykazaniem sie odpowiedniej ilosci zrobionych zabiegow.Na wstepie w szkole takze musialam wykonac po jednym zabiegu aby mnie zaakceptowano.Oczywiscie mi zajelo to kilka lat, poniewaz od podstawowego kursu poprzez kursy doszkalajace az do pigmentacji medycznej droga daleka i nieukrywajac droga.Aby uczyc nie potrzebuje byc zwiazana z nikim tzn z zadna konkretna firma ktora narzuca swoje wymagania i podrzuca produkty do sprzedazy.Nie wiem jaki kurs skonczylas i czym jestes zainteresowana czy rozwinieciem wiedzy podstawowej, doszlifowaniem tego co juz sie nauczylas czy chcesz isc dalej.Kazdy ma swoja metode nauczania.U mnie niektore kursy dla zaawansowanych mozesz zaczac dopiero po szesciu miesiacach praktyki a niektore po roku.Nie wiem jak to jest z tymi miedzynarodowymi certyfikatami w Polsce wiem ze niektorzy oglaszaja sie w ten sposob, czy jest on adekwatny do wiedzy ?nie wiem. Uwazam ze trzeda szukac, pytac, dowiadywac sie, uzyskiwac wyczerpujace odpowiedzi na zadawane pytania i wybierac co twoim zdaniem najbardziej ci odpowiada. Ja takze na swoim koncie mam kilka niewypalow, kilka klas z ktorych nic nie wynioslam, a bardzo liczylam. " dr Dickson " sa wszedzie, gdyby bylo inaczej to i tutaj nie pisalybysmy o problemach tylko zachwalaly jedna druga. Szacun dla tych ktore chca i daza do poglebiania wiadomosci, a nie po jednym kursie nazywaja sie specjalistkami (na wieki). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexaxoxo
katybeauty mam ukonczone dwie szkoly instruktora mp.Nie moglam ich zrobic wczesniej jak po roku intensywnej nauki oraz wykazaniem sie odpowiedniej ilosci zrobionych zabiegow.Na wstepie w szkole takze musialam wykonac po jednym zabiegu aby mnie zaakceptowano.Oczywiscie mi zajelo to kilka lat, poniewaz od podstawowego kursu poprzez kursy doszkalajace az do pigmentacji medycznej droga daleka i nieukrywajac droga.Aby uczyc nie potrzebuje byc zwiazana z nikim tzn z zadna konkretna firma ktora narzuca swoje wymagania i podrzuca produkty do sprzedazy.Nie wiem jaki kurs skonczylas i czym jestes zainteresowana czy rozwinieciem wiedzy podstawowej, doszlifowaniem tego co juz sie nauczylas czy chcesz isc dalej.Kazdy ma swoja metode nauczania.U mnie niektore kursy dla zaawansowanych mozesz zaczac dopiero po szesciu miesiacach praktyki a niektore po roku.Nie wiem jak to jest z tymi miedzynarodowymi certyfikatami w Polsce wiem ze niektorzy oglaszaja sie w ten sposob, czy jest on adekwatny do wiedzy ?nie wiem. Uwazam ze trzeda szukac, pytac, dowiadywac sie, uzyskiwac wyczerpujace odpowiedzi na zadawane pytania i wybierac co twoim zdaniem najbardziej ci odpowiada. Ja takze na swoim koncie mam kilka niewypalow, kilka klas z ktorych nic nie wynioslam, a bardzo liczylam. " dr Dickson " sa wszedzie, gdyby bylo inaczej to i tutaj nie pisalybysmy o problemach tylko zachwalaly jedna druga. Szacun dla tych ktore chca i daza do poglebiania wiadomosci, a nie po jednym kursie nazywaja sie specjalistkami (na wieki). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexaxoxo
nie chcialo przejsc, a teraz wyszlo podwojnie - sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jozefinaaa
Podziwiam nasze "zawodowe" forumowiczki i ich umiejętność lansowania. Sympatyczna akolor reklamuje się przed wykładem, prawie w trakcie i kilka razy po. Międzynarodowy trener rozbawił mnie jednak bardzo. Akolor pojedź proszę do Kanady i napisz, że jesteś transatlantycka..., bo na razie poruszasz się w ramach UE. Po wyjeździe do Turkemistanu będziesz mogła napisać, że jesteś trenerem międzykontynentalnym. A ja wolę trenerów, którzy wykonują piękne makijaże permanentne. Takich na tym forum, moim zdaniem, nietesty brak... - tzn dotyczy to głównych forumowiczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pewnie, ze pojade hahahahh. Doskonale. My tu cale szczescie porozumiewamy sie n aplaszczyznie przyjazni, wiec wszelkie podsycanki sa zbedne. Tematy kazde poruszamy,rowniez podpowiadamy i chwalimy sie osiagnieciami. Kazdy ma przyjemnosc z sukceso, nic zlego i zdrożnego, ale kole w oczy ojj tak. Zmieniajac temat, widzialyscie gdzies w internecie cieniowanie powieki kolorami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksaxoxo ! Dzieki za te wypowiedzi ;) lubie bardzo lubie! Akolor wybacz slownictwo ale OLEJ! OLEJ ! OLEJ ! no to Sobie pospiewalam. Alexaxoxo / czyli mam wnioskowac , ze np jesli przedstawie Ci swoje prace z calego roku , nadaje sie na doszkolenie dla Zaawansowanych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katybeauty
dzięki za odpowiedzi, alexaxoxo też uwielbiam, szkoda,że tak rzadko na forum :) z tego co kojarzę, to Ty chyba transkontynentalna jesteś,prawda ;) raczej mnie nie przeszkolisz, chyba nie podrodze Ci :) józia czy jakos tak: ponoć złośliwość to cecha ludzi inteligentych, jednak z Twojego postu leje się po prostu jad, zazdrościsz czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
Alexoxo widziałam, że barwniki, których ty używasz , można kupić też w UK , w Polsce raczej nikt nie rozprowadza. Zastanawiam się czy sprowadzone z UK mogą być stosowane w Polsce , czy muszą mieć wlepkę Państwowego Zakładu Higieny , że przeszły pozytywnie testy. Tego nie wiem, a czy któraś z was zgłębiła kiedyś ten temat mocniej? Ogólnie sprowadzanych barwników i stosowanych na terenie Polski? Czy jak kupujesz na terenie unijnym to nie dotyczy , bo produkt przeszedł test unijny i jest tak samo wiarygodny jak nasza krajowa opinia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×