Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
endorfinkaa

Makijaż permanentny - doświadczenia

Polecane posty

Gość katybeauty
Dziewczyny, zachwalając swój gabinet poczekajcie może kilka postów po zadaniu pytania, co? jak edytka napisała, widać ,że wiosna idzie , trzeba jakoś zrobić ruch w interesie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata_40
do mOniczka 89 podaj mi prosze swoja poczte chcialabym porozmawiac na priw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m0niczka89
Nie pracuje w Baborze z wykształcenia też nie jestem kosmetyczką ;) Napisałam po prostu swoją opinię, bo wydawało mi się, że w Białymstoku ciężko będzie znaleźć dobrą kosmetyczkę. Chciałam tylko pomóc, bo do nie dawna też szukałam sprawdzonej kosmetyczki na tym forum i nie mogłam się zdecydować od kilku miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m0niczka89
Beata mój mejl; m.pienkowska89@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata_40
mOniczko 89 podalas nie poprawny emeil moze ja podam swoj oliwia33@poczta.onet.pl-to prosze odezwij sie do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanie , Czy slyszalyscie o pigmentach Noveau Conture ? I Czy ktos uzywa? Jakiego pigmenty polecacie do konturu ust , I jakie igly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dom0niczka89
Do m0niczka89. Coś słabo z tą reklamą Baborek ! Trzeba śmelej wskoczyć na forum jakna codzień np. Akolor czy Edyta albo co parę postów jak Liera no w ostateczności hardkorowo 11:13 Aleksandra Kawałko ola_kawalko@tlen.pl'; Profesjonalne Studio "PERFECT FACE" 30-376 Kraków ul.Sodowa 7/13 Ma zaszczyt zaprosić Wszystkie Panie na wykonanie makijaż u permanentnego, przez Mistrzynię Polski w Makijażu Permanentnym Aleksandrę Kawałko. Szczegóły PROMOCJI na stronie: www.makijazpermanentnykrakow.com lub na stronie PERFECT FACE Aleksandra Kawałko. SERDECZNIE ZAPRASZAMY A w Białymstoku to troszkę dalej za Baborem jest kosmetyczka z MP i na Grochowej i na Waryńskiego to pewne namiary nie wtopy z gruponu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helooo i ktore byly na moim wykładzie? Miałyscie przyjechac. targi pelne ludzi dzis byly, szok, brakowalo miejsc na parkinu. Cale mnostwo stoisk i cudnych kosmetykow. Buziaki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooooooooo szkoda, bylo wyjątkowo tym razem fulllllll babek. Moze jakies byly, chetnie poslucham opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katybeauty
hej, ja byłam, i bez zbędnego podlizywania się powiem, wykład akolor najlepszy. Już wiem, że od nastepnych targów nie będę uczestniczyła w żadnych innych ,, pseudoseminariach'', które głownie mają na celu zareklamować najnowszy super sprzęt i super szkolenia. Najlepsza była pani z pierwszego wykładu w nd - chyba zapomniała w jakim celu tam przyszła i dostało jej się trochę po głowie:) Szanowne panie ,, wykładowczynie'' ( wszystkie oprócz akolor:) chyba zapominacie, że naprzeciw Was siedzą w miarę inteligentni ludzie, dla których tak proste czasami prostackie wychwalanie swego często daje odwrotny od zamierzonego skutek:) ja na pewno nic nie kupię od tej pierwszej pani :) Akolor jeszcze raz brawo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adela_jda
Czy któraś z Was próbowała usuwać makijaż permanentny z powiek laserem typu Q-Switch? Słyszałam, że takie zabiegi wykonują w klinice Triclinium w Warszawie. Trochę się boję, bo jednak skóra na powiekach jest delikatna i jednak to okolice oczu, ale moja kreska jest zdecydowanie zbyt gruba i ciemna i źle się z nią czuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat..beauty dlaczego nie podeszlas, bysmy poznaly sie. Dziekuje za mile slowa. Bardzo dziekuje !!!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katybeauty
nie podeszłam, bo skutecznie mnie odstraszył otaczający Cię tłum po wykładzie, może kiedy indziej uda nam się poznać. Dziękuję za wyczerpujące odpowiedzi na moje pytania i zwykłe życzliwe podejście do ludzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
Grafitowe brwi ja na temat igieł to nie bardzo mogę ci coś polecać, bo jak już pisałam wszystko robię jedynką i nie mam innej możliwości, o tych barwnikach słyszałam ale w ręku ich nie miałam. Są osoby , które chwalą sobie te pigmenty. Kiedyś była tu na forum dziewczyna, która o nich pisała;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana_ka
A ja nie jestem zadowolona:( Jestem wręcz przerażona:( Zawsze malowałam brwi na czarno i wyglądało to dobrze. Postanowiłam więc nie męczyć się dłużej samej w domu i zainwestować w makijaż permanentny. Niestety, moje brwi wyglądają teraz jak przyklejone, okropnie dominują nad całą twarzą. Jestem miesiąc po zabiegu, myślicie, że barwnik trochę się rozjaśni? A jeśli nie to czy dobrym pomysłem jest usunięcie makijażu? Znalazłam w internecie informacje o dr Marku Wasiluku z Warszawy, który jest specjalistą zajmującym się m.in. usuwaniem tatuaży. Czy któraś z was zna tego lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te67
a gdzie robiłas te brwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edycia tak tak Wiem pamietam ;( Dziekuje Mimo wszystko za odpowiedz. Ja Kupilam je ostatnio , i wychodza bardzo ciemne w porownaniu do tych Biotouch ;) dlatego pytalam . Edyta powiedz mi tak z ciekawosci w LongTL igielka ma rozna srednice Czy zawsze taka sama? Bo chyba do cieniowania to szersza? Tak ostatnio sie zastanawialam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
Nie , rozmiar jest jeden. Cienka igiełka cieńsza niż ta do akupunktury;) i wszystko robisz tą jedną cienką igiełką;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgo.Gryf
Chciałam podziękować osobą które piszą na tym forum bo przeczytałam od 1 wiadomości do ostatniej notując opinie gdzie warto się wybrać w Krakowie i jakie są odczucia po zabiegu. Zastanawiam się gdzie pójść na zabieg, wiec pozapisywałam się na konsultację. Na zabieg wybrałam Salon Odrodzenie bo miał najlepsze opinie i duzo się dowiedział na konsultacji. Jestem bardzo zadowolona z brwi i kresek które mi zrobiono a trafiłam tam dzięki Wam. Jeszcze raz dziękuje osobą piszącym o swoich doświadczeniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość targowa odwiedzaczka
hej dziewczyny! nie miałam przyjemności uczestniczyć w wykładzie Akolor, bo jakos te w ostatnich latach mnie skutecznie odstraszyły, przychylam się do wypowiedzi poprzedniczki, ze jednak powinno się z większym szacunkiem podchodzic do słuchaczy i nie mydlic im oczu, ze idzie sie tam z wiedzą... ale kolezanka była i sobie zachwalała tak wiec gratuluje:) natomiast moje przemyślenia co do targów są takie, ze co za dużo to nie zdrowo, było chyba z 20 firm z makijazu permanentnego i powiem szczerze jakość dramatyczna, najgorsze jest to, ze babki, które sie nie znają dają się kusic głupimi argumentami i ceną i trafiają potem na szkolenie do jakiejs dziewczyniny, ktora moze sama rok mp robi i to w dodatku srednio... raptem kilka firm zasługuje na uwage, reszta to istna rzeź... a te usta krwią płynące... sama robię mp dopiero dwa lata, ale to co widziałam pozwala mi podejrzewać, ze znam sie na tym ciut lepiej od coponiektórych co zwą się szumnie szkoleniowcami;) Ltl, Naturalny permanentny i Purebou czy jakoś tak, przepraszam jeśli mylę i potem długo długo długo długo długo NIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mana12
Pani Małgorzata Boroń z Łodzi to profesjonalistka. Nigdy nei wykonam makijażu permanentnego nigdzie indziej tylko u niej, bo mam pewność że będzie on perfekcyjny. Polecam gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
Taaak na profesjonalnych targach kosmetycznych to się można naoglądać. Oczy czasem same wychodzą. Tą rzeźniczą pracę też miałam okazję oglądać nie raz nie dwa. Potem kobiety się dziwią, że już im żaden barwnik nie przyjmuje. Tkana jest tak zryta .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katybeauty
Bardzo przekonujący post o pani z Łodzi, he, he :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poszukujaca0987
Czy jest tu ktoś, kto robił sobie zabieg rekonstrukcji brwi i kresek na powiekach u Pani Małgorzaty Boroń? Byłam na www : http://www.boron.com.pl/?id=192 Proszę dajcie znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez widac ze to reklama
co Wy z tym Boroniem... błagam trochę opanowania, jak można dawać reklamę co chwilę i sądzic, że ludzie uwierzą w prawdziwość takich lawinowych opinii, trochę szacunku proszę, z drugiej strony moze to dobrze, przynajmniej nie ma złudzeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katybeauty
I za moment pojawi się wypowiedź kogoś super zachwyconego kto robił u tej Pani i brwi i kreski i zapewne nie zrobi już w życiu nigdzie indziej :) dziewczyny, kupa śmiechu normalnie :) do uprawiania pseudo reklamy oprócz super sprytu potrzeba też minimum inteligencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×