Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
endorfinkaa

Makijaż permanentny - doświadczenia

Polecane posty

Czesc I czolem ! Pytanie mam kolejne;) ktorymi igielkami najlepiej pigmentowac brewki? okraglymi ? Plaskimi? Rozproszonymi? Co myslicie? Ja robia rozproszona 3 lub 5" ale ostatnia zastanawiam sie nad 5F. Co Wy na to ? Jakies doswiadczenie w tej dziedzinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joaśka-Poznań
Dziewczyny. Ja robiłam sobie wszystko i jestem bardzo zadowolona z p. Agnieszki w Akademii Piękna w Poznaniu. Miałam zrobione brewki, oczy i usta. trochę bolalo ale za to pani Agnieszka ma cudowne doczulenie, które mi podawała podczas zabiegu. Ulga nie z tej ziemi. Moje 2 koleżanki też sobie u niej zrobiły i super wyglądają. Zawsze rozmawia przed zabiegiem, rysuje i ustala kształt razem z klientka. Ja chyba z pół godziny patrzyłam w lustro a ona była niesamowicie cierpliwa i uśmiechnięta. Polecam jak chcecie mieć naturalnie. Na ciemne i nienaturalne makijaże nie zgadza się. Sprawdziłam ją :) Polecam http://www.akademiapiekna.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
grafitowebrwi... ja ci nie pomogę , bo pracuję tylko jedną cienką igiełką, może inne dziewczyny ci pomogą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloo, no jestem uf. igielki o ktorych piszesz sa mi nieznane :), no i co zrobimy? Ja pracuje 3 outliner lub mikro, 7 round i 5 shader. Dostalam ochrzan na forum wizaz pl. Mowie Wam taka reprymenda za moje jedno zadanko. Delikatnie skomentowalam jednym zdaniem zdjecie hahhah, piorkowych brwi zrobionych wiecie czym? tym recznym sprzetem i bylo to jak drapak, wiec napisalam ze metoda przypominajaca plotek. Zaczelo sie , osoba wykonywujaca ta prace zjechala mnie , ze brak mi klasy, ze jestem bezrobotna i pewnie nie umiem poslugiwac sie blabla bla itp. No kurcze dostalam klapsa hahahahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
Acolor , musisz nauczyć się, omijać żenadę i tyle... Dziś piątek ...super;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje Edytka ;), no ale wiesz ten plot musialam skrytykowac hihihi. A ja dzis ide sie upiekszys hihi, usuwam moje zajace z nad nosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Akolor dokladnie o to mi chodzilo ;) o te igly tylko tak je dziwnie wytlumaczylam;) 5 shader , na niej wlasnie mi sie najlepiej pracuje, I nawet kontur takowa robie;) a zastanawiam sie nad ta 7 round ( okragla w okregu) ;) AKOLOR to Ci sie dostalo;( ze tak nie ladnie powiem OLAC" krytyka powinna uczyc byc konstruktywna " a nue zaraz odbierana jako atak!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukam sprawdzonego salonu Krk
Odnośnie Salonu Odrodzenie, Za poleceniem udałam się tam i zrobiłam sobie permanentny brwi i kreski (Ogólnie zaszalałam :) Jestem bardzo zadowolona jeszcze czeka mnie korekta ale teraz po pierwszej wizycie jest super. Dzięki dziewczyny za polecenie. Teraz ja również ich polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Akolor;) Pani Aniu bylam na profilu FB , swietna praca" Podoba mi sie bardzo a zwlaszcza pudrowe usta ! REWELACJA. Mam jeszcze takie pytanie do wszystkich zaawansowanych Linergistek. Jaki kolor ladnie sie przyjmie na ciemno rozowej czerwieni wargowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grafitowe..... dziekuje bardzo, milo dostac taka wiadomosc. Jakie masz barwniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do ust mam biotoutch " wszystkie. Ale pamietam , ze kiedys pisalas ze do ust sa ok. Ta Dziewczyna ma ciemno rozowa czerwien wargowa , bardzo intensywna. Kolor jej obojetny" chce ladne usta. I tyle. Dobre co? Akolor ja szczera babka jestem , podoba mi sie Twoja Praca bardzo inaczej bym nie napisala. Nie pracujesz " wulgarnie" tylko stawiasz na naturalnosc! I ja sie tak staram;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola1981
czesc, ja rok temu robilam kreske gorna w salonie nefretete... i spoko, kupilam za 99 zł, pani zrobiła szybko - bolało- mimo jakis masci znieczulajacych..ale mysle ze zawsze boli. oczy nie napuchły, nie wyglądałam jak potwor przez caly tydzień wiec ogolnie jesli beda znowu oferty na groupon to kupie znowu i zrobie bo choc jeszcze ostatnie "cienie "widac ..a ktos cos wie o pani joannie bauchman? duzo ofert jej na groupon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paz345
w sprawie odpowiedzi Joanna Buchmann wiec ja nie polecam robienia makijażu u tej Pani, kolezanki zrobiły z grouponu u niej w salonie nefretete na arctowskiego były nie zadowolone kreseczki nie rowne i nic nie widoczne praktycznie tylko sie nameczyły a fekt marny jak nie powiedziec ze brak efektu tylko nie miłe doswiadczenie, a teraz kiedy było cała masa dziewczyn nie zadowolona z usługi u tej pani to pani zmieniła nazwe salonu i adres salonu aby nie kojazyły jej nastepne klientki i znowu na grouponie wystawia oferty pod inna nazwa teraz 44 salon, czemu grupon nie sprawdza takich rzeczy potem klienci zniechęcaja sie do prawidłowych makijaży u profesjonalisty, przestrzegam dziewczyne przed Joanną Buchmann nie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, moja mama miała robiony makijaż permanentny brwi i ust w salonie Klinika Urody Agnieszka Mróz - totalna porażka! Po pierwsze usługa nie zawiera korekty - chociaż to jest standard że makijaż się składa z 2 wizyt - rysowanie i za 2 tyg. korekta (ponieważ może łuszczyć się nierównomiernie). Brwi jeszcze jako tako, ale usta - koszmar!!!Krzywo, asymetrycznie narysowane. Mama była ponownie w celu naprawienia tego koszmaru, niby trochę domalowała, ale kiedy ponownie wszystko się złuszczyło - okazało się że efekt poprawy jest zerowy. Teraz ból głowy - gdzie i w jaki sposób to naprawić. Zdecydowanie nie polecam tego salonu!!! brak profesjonalizmu. Jeżeli ktoś ma jakieś pytania - proszę na pp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trisk-
A ja polecam Pania Agnieszka Mróz robiłam u niej usta , brwi i kreseczki gorne i jestem bardzo zadowolona zdecydowałam sie zrobic u tej pani bo widziałam kolezanki z pracy ktore robiły tez u niej makijaz i wszystkie sa zadowolone, na stronie u tej pani jest duzo zdjec od razu po makijazu i mozna zobaczyc jak wyglada taki makijaz, trzeba tez brac pod uwage swoja urode oraz czesto asymetrie w twarzy kazdy ja ma, no i najwazniejsze wiek , nie stety u osób starszych ktore maja tendencje do opadania powiek , ust itp, nie wyglada juz tak pieknie jak u 20latki , nie zawsze beda piekne usta po makijazu jezeli swoje ma sie w stanie opadania , zmarszke nad warga, kaciki nie równe itp.moze trzeba pomyslec najpierw przed robieniem makijazu ust u osób straszych o wypełnienie bruzd, zmarsczek, podniesienie kącików ust i dopiero makijazu wtedy bedzie ładnie , niestety skóra sie starzeje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eatb
zawsze sie znajda panie nie zadowolone z makijazu, i które zapłaciły za makijaz w bardzo promocyjnych cenach , kupione na grouponach i w tych śmiesznie niskich cenach jeszcze mysla ze bedzie korekta, trzeba troszke wyobrazni.A co krytykowania to zawsze kazdy bedzie krytykowany, najbardziej znany salon w warszawie SHARLEY tez jest krytykowane za nie udane makijaze, tak wiec nie mozna sie tym przejmowac,powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
Znowu idzie wiosna ;))))))))))))))))))) ;()

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam . Piec lat temu zrobiłam obie usta. Zostały zrobiońe troćhe krzywo. Ale to mi aż tak ńie przeszkadzało . Teraz jednak chciałabym ten makijaż usunąć. Niestety za długo palilam papierosy i porobily mi sie cieńiutke ale widoczne zmarszczki które cieżko mi zlikwidowac. Rzuciam paleńie ale zmarszczki zostały i te "pomalowane" usta teraz wyglądają głupio. Chciałabym ten kolór wywabic aby te zmarszczki tak sie ńie rzucaly w oczy. Gdzie mam sie udać, mieszkam w Bydgoszczy aby Tosiu mi usunął pernamentny ust. I czy to znowu wiąże sie sie z opuchnieciami? Dziękuje z gory za fachowa poradę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za te błędy. Dzieciaki znowu mi przestawily ustawienia, pózniej cieżko dojść do ładu. A moze ktoś ma sprawdzone sposoby a pozbycie sie zmarszczek takich cieniutkich palacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj czas rzucić palenie jednak:-) jak usunac zmarszczki to ja nie wiem ale co do usuwania mp w warunkach domowych to mam cos nowego. po niczym sie tak nie wyluszcza jak po atrederm. ja mam gleboko zapigmentowane i stale bywalczynie znaja juz moja historie pewnie, rejuvi i inne kombinacje. teraz pozostal cien, z ktorym walcze za pomoca tego specyfiku i musze przyznac luszcze sie cudownie i powolutku do celu... to tak w temacie usuwania:-) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
Grafitowebrwi;))) widzę czujesz blusa;))) hihihii i trafiasz w gong Fanta ...zaciekawiłaś mnie jak mało kto ostatnio;)))) a łyżka na to ....niemożliwe;)))).....oj przebadam ten temat dogłębnie A dziewczyna z ustami palacza to jeśli mogę poprosić o fotki ust na maila edycjaj@op.pl to poproszę. Zobaczymy na ile to zmarszczki palacza , a na ile zwiotczenie ust, choć pewnie szybciej ostrzyknięcie ci pomoże niż wywabianie. Nawet jeśli wywabisz cudem ogromnym, to zmarszczki nadal będą i też głupio to będzie wyglądać. No ale nie ma co gadać o czymś , czego nie widać na forum. Jeśli masz chęć napisz maila;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edyta ;) zycie? Dzwignia Dzwignia Dzwignia ;) czasem to by sie taki wielki młotek przydal... Hahaha! Wiosna, racja kwitnie wszystko , lacznie z zielenina w glowie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik2323
ja polecam panią Anie w Szczecinie, salon mieści się na skrzyżowaniu śmiałego a Jagielońskiej wejście jest na śmiałego. Pierwszy raz zrobiłam usta ok 10 lat temu u przypadkowej Pani, efekt brzydki nierówny sztuczny kontur, który nie zeszedł całkowicie. Później zrobiłam u Pani Ani i wszyscy mnie się pytają gdzie robiłam usta tak pięknie mam zrobione. niestety terminy są strasznie odlegle ale warto poczekać ja czekałam ok 2 miesięcy teraz czeka się ok 3-4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata_40
witam mieszkam w Bialymstoku czy ktoras z Pan robila sobie usta permamentne w tym miescie i moze mi kogos polecic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara-czestochowa
Witam ,czy ktos wie gdzie w Częstochowie można zrobic dobrze makijaż permanentny ?? moze ktos mi poleci z doświadczenia gdzie warto sie udac ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m0niczka89
Hej ja w Białymstoku robiłam 2 tygodnie temu brwi, we wtorek byłam na korekcie ;) Jestem mega zadowoloną osobą brewki piękne, idealne, nie za ciemne nie za jasne wyglądają bardzo naturalnie, wszyscy chwalą ;) W pełni polecam gabinet BABOR na Malmeda 9. Brewki robiła mi Pani Basia Kozyrska. Nie bolało nic, a nic, czas zabiegu około półtorej godzinki, korekta około 40 minut ;) Pełen profesjonalizm i doświadczenie potwierdzone certyfikatami mówią same za siebie. Zapłaciłam 800 zł, ale nie żałuje ani złotówki. Długo się zastanawiałam i szukałam odpowiedniego salonu i trafiłam w 10 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×