Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
endorfinkaa

Makijaż permanentny - doświadczenia

Polecane posty

Gość Anna Maria123
Z mojej strony polecam salon Magdaleny Bąk w Warszawie. Robiłam tam brwi i efekt bardzo mi się podoba. Są dokładnie takie jakie sobie wymarzyłam. Pani Magda bardzo cierpliwie słuchała o co mi dokładnie chodzi i widać po efekcie, że dołożyła wszelkich starań, bym była zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uklejka
Ja uważam, że makijaż permanentny to naprawdę ogromne udogodnienie, bardzo dużo czasu można zaoszczędzić przy porannym makijażu do tego dochodzi oszczędność czasu i pieniędzy bo nie trzeba biegać po sklepach i szukać kosmetyków które będą Nam najlepiej odpowiadać i wydawać kasy na ich zakup bo makijaż permanentny wystarcza na kilka lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minka
Cześć dziewczyny. Chciałam zapytać, jakie są Wasze doświadczenia z makijażem permanentnym brwi metodą microblading. U mnie po pierwszym zabiegu, po około tygodniu, barwnik prawie cały się wyłuszczył. Makijażystka uspokoiła mnie, że tak czasami i bywa i że po poprawce będzie super. No i było, ale znowu przez około tydzień. W jednej brwi trzymają się te dorysowane włoski, które trzymały się też po pierwszym. W innych miejsach tam, gdzie odpadają strupki, odpadają z barwnikiem i pod spodem jest biała skóra. Często czytam, że ktoś jest niezadowolony z makijażu i pyta, jak się pozbyć tego swoistego tatuażu. U mnie jest na odwót. Zaraz po zabiegu wygląda to przepięknie, ale niestety tylko przez kilka dni. Gdzie tkwi błąd? Czy to moja skóra? Czy wina barwników? Nie wiem już co z tym robić. Pójdę na kolejną poprawkę, ale nie wiem czy jest sens. Czy któraś z Was ma takie doświadczenia ? A może lepiej zrobić metodą ombre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bosmankaa
no właśnie i tutaj dochodzimy do wniosku, że tak naprawdę sprawdzona kosmetyczka to skarb, ja robiłam sobie makijaż permanentny metodą włoskową w salonie Magic Visage, i jestem bardzo zadowolona z efektu, oczywiście po pierwszym zabiegu musiałam iść na poprawkę, ale teraz efekty są naprawdę super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleczka85
Ja już mam za sobą makijaż brwi i kresek na powiekach. Bardzo estetycznie wykonane i kolor dobrany w sam raz, jestem zadowolona na początku troche bolało ale pózniej nic nie odczuwałam. Polecam makijaż drogie Panie nawet dla własnej wygody, zbliża się lato a ja już nie będę musiała używać tylu koametyków na twarz i w końcu będą rzęsy♡ a właśnie, znacie jakąś dobrą stylistkę rzęs? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KulkaKa
Jeśli mieszkasz lub wybierasz się do Stolicy- to polecam Panią Esterę Rej z Magic Visage na Mokotowskiej. Robi przepiękne rzęsy, pracuje na świetnych kosmetykach i przede wszystkim słucha klienta. Spełniła w 200% moje oczekiwania. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam bardzo dobre doświadczenia z makijażem permanentnym, szczególnie że korzystałam z tego zabiegu w promocyjnej cenie w Strefa Kobiet Łódź oczekiwania mega, efekt... kapitalnny kreski górne perfekcyjne wykonane,polecam kazdej kobecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny!!! Nie polecam Centrum Magdaleny Bogulak !!! Zgłosiłam się jako modelka ,skusiła mnie okazyjna cena . Jaka cena taki makijaz oczywiscie spartaczony przez uczącą się dziewczyne niby pod okiem wykwalifikowanych lingierystek .Moze ktos podpowie gdzie to usunąc bo patrzec w lustro nie moge .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam bardzo pozytywne wrażenia z makijażem permanentnym. W dużej mierze jest to zasługa salonu, który wybrałam- byłam na brwiach u Dominiki z "Jest Pieknie". Salon jest w Warszawie, na ul. Wilczej 32. W mojej ocenie Dominika jest świetną profesjonalistką, potrafi dobrać odpowiedni kolor brwi, ich kształt, gęstość. TAk by wyglądało to naturalnie i subtelnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiamy go. Może dlatego, że orgazm – ukoronowanie seksualnego zbliżenia – to nie tylko fizyczne rozładowanie napięcia. To także, a może przede wszystkim, rozkoszny wstrząs dla naszego mózgu. Psychiczne katharsis. Jesteś z kimś i nic poza tym cię nie interesuje. Napięcie twojego ciała wzrasta. Odczuwasz delikatne mrowienie. Jedni nazywają to zwierzęcym instynktem, inni fascynacją lub… miłością. Niewątpliwie istnieje w nas czynnik skłaniający do podejmowania relacji seksualnych. Libido człowieka sterowane jest hormonalnie, głównie poprzez typowo męski testosteron i typowo kobiecy estradiol produkowane przez narządy płciowe. To one, te drobne cząsteczki chemiczne, wzmagają podniecenie seksualne człowieka. Oprócz oczywistej gotowości narządów płciowych inicjują syntezę szeregu neuroprzekaźników mózgowych odpowiedzialnych za euforyczne doznania seksualne. Żeńskie-męskie Jesteście nieco podenerwowani, spięci. Stres blokuje wam dostęp do przyszłości. Aby mogło się zadziać, musicie się odprężyć, jednak tutaj wasze mózgi działają odmiennie. Kości zostały rzucone i gracie w grę wstępną. Mężczyzna błyskawicznie wyłącza jądro migdałowate mózgu odpowiedzialne za czujność i odczuwanie zagrożenia, bo na jego nastrój wpływa to, co miało miejsce nie dalej niż trzy minuty przed stosunkiem. Natomiast w nastroju kobiety odbijają się ostatnie 24 godziny jej życia, dlatego potrzeba jej więcej czasu na przesterowanie przewodnictwa mózgowego. Teraz do akcji wkraczają dwa socjalne neuroprzekaźniki. Wazopresyna i oksytocyna, tak bardzo zbliżone w budowie, a tak odmienne w działaniu – zupełnie jak wasze mózgi. Podniecony męski mózg owładnięty testosteronem uwalnia duże ilości wazopresyny, która pobudza jego organizm do walki, ale także do aktu seksualnego. Mężczyzna jest gotowy, jednak kobieta przed otwarciem musi zaufać. Odpowiada za to oksytocyna, która za sprawą estrogenów opływa mózg kobiety. Wydzielana jest już po 20-sekundowym uścisku partnera. Dlatego kobieta często już przed seksem ma nadzieję na miłość, podczas gdy mężczyzna często stawia na seks, który później zrodzi głębokie uczucie… albo nie – ewolucyjna przezorność obu stron. W międzyczasie nieustannie jesteście bombardowani dopaminą, która wydziela się podczas doznawania przyjemności, ale ta zdradliwa dama uzależnia was od siebie i seksu. Kosmiczny strzał Po kilku minutach robi się naprawdę gorąco. Wasze pożądanie błyskawicznie się rozpala. Obwody zaczynają wrzeć. Doprowadzacie się do szaleństwa. Masz wrażenie, że dotykasz nieznanego. Ba! Jesteś pewny, że trafia się to tylko tobie. Wiesz, że teraz mógłby nastąpić koniec świata. Najpiękniejszy, jedyny w swoim rodzaju. Tu już wasze mózgi aktywują się podobnie – jesteście zgrani. Naukowcy twierdzą, że osiągniecie orgazmu, paradoksalnie, jest możliwe poprzez wyłączenie. Hamowanie pewnego fragmentu kory mózgu, umiejscowionego tuż za gałkami ocznymi, kaskadowo pobudza inne ośrodki. Orgazm rozlewa się na całą korę mózgową. Narkotyczna siła endogennej endorfiny – naszej naturalnej rozluźniającej morfiny – obezwładnia umysł tak samo jak heroina. Aż 95 proc. obrazów fMRI mózgu wykonanych podczas orgazmu pokrywa się z obrazem mózgów heroinistów, zresztą aż 94 proc. heroinistów swoją pierwszą dawkę narkotyku też porównuje do orgazmu… Wyrzut oksytocyny gwarantuje uczucie rozkoszy, bliskości i jedności, ale dopamina czuwa. Uzależnia wprost proporcjonalnie do przyjemności. Po przejściu obezwładniającej fali rozkoszy leżycie nasyceni i spokojni. Statystycznie kobieta gada, a mężczyzna zasypia, bo ich mózgi znów działają odmiennie, choć u obojga za ten stan odpowiada oksytocyna. To się się opłaca! Orgazm wzmaga wydzielanie prolaktyny, która bardzo mocno nasila neurogenezę, czyli możliwość tworzenia nowych neuronów w trzech niewielkich obszarach mózgu człowieka. Pozwala ona w pewnym stopniu samoczynnie rekompensować straty tkanki nerwowej mózgu. Dowiedziono, iż seks z partnerem o 400 proc. zwiększa poziom prolaktyny w porównaniu z jednoosobowymi igraszkami, czyli seks z partnerem jest o 400 proc. lepszy. Jeszcze do dwóch tygodni po orgazmie prolaktyna utrzymuje niski poziom dopaminy, pozwalając utrzymać stan względnego zaspokojenia seksualnego. Powszechnie wiadomo, że orgazm jest również świetnym środkiem przeciwbólowym – i to nie tylko jako wynik uprawiania seksu na stojąco, co wzmaga przepływ krwi w mózgu. Studia nad aktywnością mózgu podczas orgazmu ukazują wpływ treści świadomości na stan fizjologiczny mózgu, co zmienia odczucia, tutaj znosząc wrażenia bólowe. Samo wyobrażenie pieszczot i orgazmu także aktywuje tę zależność. Daje to nadzieję na wykorzystanie myśli w kontrolowaniu bólu. Inny wymiar Seksualna miłość człowieka jest miłością osobową. Tylko człowiek kocha się en face, wzajemnie (od)dając miejsca najbardziej wrażliwe. Orgazm, będąc doświadczeniem całego mózgu, poszerza świadomość, a nawet odblokowuje jej odmienne stany. Kochankowie na doznaniowym polu sił magnetycznych ustanawiają swój nowy Gestalt – własną teorię wzajemnej percepcji. Miłość seksualna przechodzi od biologicznej energii popędu, poprzez fizjologiczną potrzebę, do psychofizycznego pragnienia. Poprzez obustronne spełnienie dochodzi do zjednoczenia samotnych jednostek. Zdolność dawania wzbogaca osobowość. Uprawianie miłości jest najpotężniejszym i najbardziej wymownym bodźcem dla emocji drugiego człowieka. Pozornie wolna miłość pozwala nam bezgranicznie dać się pochłonąć przez drugą osobę, ale przecież nie protestujemy…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się, że uwielbiamy go :) Bardzo się w życiu przydaje. Ja robiłam brwi i kreski na powiekach, serio fajnie to wyszło, wygląda całkiem delikatnie, tak jak chciałam. Zabieg miałam robiony w salonie Perfect Glamour we Wrocławiu http://www.perfect-glamour.pl/szkolenia.html Salon poleciła mi koleżanka, więc wiedziałam gdzie szłam, ale rzeczywiście jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam i ja- jestem świeżo po brwiach. Wyglądają super- naturalnie, estetycznie, w końcu mają ładny kształt i gęstość. Robiłam tutaj: https://www.facebook.com/makeup.makijaz.permanentny.warszawa/?fref=ts pani Dominika to mega profesjonalistka, pomogła mi dobrać kolor, kształt. Zdecydowałyśmy sie na brwi ombre i to był strzal w dziesiatke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, a po makijazu permanentnym ile się to leczy i po jakim czasie można sie opalać? Chce zrobic sobie brwi i usta. I czy są jakieś przeciwwskazania do zrobienia takiego zabiegu w ogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taszkaxx
Mnie kosmetyczka mówiła że musze unikac słońca przez ok miesiac dlatego robiłam mp zimą. Poza tym jak chodzi o usta to wazne czy miewasz opryszczke i jak czesto. Bo jak miewasz to trzeba profilaktycznie kilka dni przed zabiegiem wziąśc tabletki z acyklowirem i brać do kilku dni po zabiegu, to zapobiegnie wyst opryszczki zaraz po zrobieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmetyczkarenia
Taszka ma racje - jak kogoś męczą opryszczki to acyklowir powinien wziaść przy kazdym inwazyjnym zabiegu na usta. Najlepszy jest Hascovir Control http://hascovircontrol.pl/ jedyny lek z wysoką dawką acyklowiru dostępny bez recepty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waleria98
witajcie . A znacie jakiś dobry gabinet w Poznaniu, który w korzystnej cenie wykonuje zabieg makijażu permanentnego??Słyszałam dużo dobrego o Pani Alicji Leszyńskiej.Ktoś ją kojarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Znajoma poleciła mi studio makijażu permanentnego Alicji Leszczyńskiej tel. 509 180 160 - z Poznania właśnie - była bardzo zadowolona. Pod tym adresem http://www.imperial-permanent-makeup.pl/ znalazłam więcej informacji na temat gabinetu oraz cennik.Umówiłam się już nie mogę się doczekać efektów. pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flaraa
Ja od siebie mogę CI polecić salon Magic Visage w Śródmieściu, dziewczyna naprawdę rewelacyjnie robi makijaż, robiłam u niej brwi, jestem mega zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja makijaż permanentny robiłam u nich www.loftspa.pl naprawdę rewelacja! Już nie muszę się martwić o nie, bo zawsze świetnie wyglądają, polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roksana13
Witajcie dziewczyny. A kogo polecacie, jeżeli chodzi o usta? Zależy mi na dobrze zrobionych ustach przez sprawdzoną osobę, tak aby się nie oszpecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roksana13
Chodzi mi o okolice Zabrza i Gliwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roksana13
Tsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka_wawa
Ja polecam Esterę Rej z Magic Visage w Warszawie na Mokotowskiej. Perfekcyjnie zrobiła mi brwi i usta. Ma dobrą rękę do makijażu i duże doświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiódMalyna32
Ja napiszę tak, warto iść na makijaż permanentny, ale tylko do zaufanej kosmetyczki. Nie możemy sobie pozwolić na zepsucie tej pracy, gdyż taki makijaż długo się utrzymuje. Jeżeli owej nie mamy, to warto pójść kilka razy na zwykły makijaż i sprawdzić czy dana osoba się nadaje. Proszę o tym poczytać: http://www.cleanandprint.pl/zdrowie-i-sport/wycieczka-do-szczecina-na-makijaz-permanentny/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flaraa
dobrze piszecie dziewczyny robiąc makijaż permanentny trzeba mieć zaufanie do osoby, która ten makijaż będzie wykonywać, ja z Magic Visage jestem bardzo zadowolona, zanim tam poszłam znalazłam dużo pozytywnych opinii o salonie, dlatego nie obawiałam oddać się w ręce Estery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie tak, makijaż permanenty najlepiej u kogoś polecanego przez koleżanki :) Mojej siostrze z Poznania polecono tam jakiś gabinet makijażu permanentnego z którego jest bardzo zadowolona. Siostra kocha słońce i musi co jakiś czas odnawiać sobie przede wszystkim brwi, bo jej zwyczajnie blakną. Same brwi wyglądają nawet ładnie ale nie wiem, czy ja bym się odważyła :) Jeśli któraś chce namiary to podpytam ją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety jak długo są widać na ustach strupki?Czy da się z nimi wyjść na spacer z dzieckiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flaraa
Ja jak robiłam w Magic Visage t Estera była bardzo delikatna, sam zabieg w ogóle mnie nie bolał a strupki utrzymały się około tygodnia, ale zawsze moim zdaniem jest to kwestia indywidualna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×