Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
endorfinkaa

Makijaż permanentny - doświadczenia

Polecane posty

Gość Chcę ale się boję
A opowiesz coś o tym jak wyglądał zabieg? Ja się wybieram, ale póki co mam trochę obaw. Chętnie się również dowiem jak wyglądało po zabiegu, czy dostałaś instrukcje co do dalszej higieny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Same REKLAMY na tym forum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola1703
Dziewczyny, zrobiłam juz 3 poprawkę ust ( przy 3 już przyciemniłyśmy kolor) ale po zejsciu strupków praktycznie mało co widać kolor. Czy jest sen zrobienia kolejnej poprawki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na makijaż permanentny poszłam pierwszy raz dwa miesiące temu, bylam w http://dolcevitasalon.pl i bardzo mi się podobało, kiedyś na pewno jeszcze się przejdę z koleżankami z pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sewilla1
Widzę ,że różne opinie są na ten temat .Jak to w życiu bywa, jedni mają złe inni dobre doświadczenia. Też nie bez oporów decydowałam się na makijaż permanentny , polecono mi gabinet http://brwi-idealne.pl/ , gdzie pod telefonem - tel. 509 120 220 umówiłam się z sympatyczną panią.Na miejscu wytłumaczono mi na czym polega makijaż permanentny, z perspektywy czasu mogę powiedzieć ,że jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SaraaaD
Zachęcam do wykonywania makijażu permanentnego. Efekt jest naprawdę bardzo ciekawy. Polecam wybrać się w tym celu do Vici Clinic w Krakowie. Kolory nie blakną, bardzo fajnie taki makijaż prezentuje się w wielu różnych sytuacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esteraa23
Ja robiłam jakiś czas temu makijaż permanentny brwi i delikatne podkreślenie dolnej powieki w Klinice Estetica w Rzeszowie. Również mają swoje oddziały w innych miastach w Polsce także warto zerknąć na klinikaestetica.pl Klinika naprawdę bardzo profesjonalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarina5
Wszystkim polecam makijaż permanentny, dzięki któremu oszczędzam codziennie rano mnóstwo czasu. Trzy miesiące temu zrobiłam sobie kreski na powiekach i brwi w Vici Clinic w Krakowie. Pan Krzysztof używał w tym celu urządzeń i produktów marki Biotek. Efekt jest lepszy niż sobie to wyobrażałam. No i nie ma czego się bać - nic nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Szczecinie zdecydowanie najlepiej iśc do pani Klaudii Orenczak, jest świetną linergistką. http://www.makijazpermanentny.szczecin.pl/ Byłam u niej dwa miesiące temu, zrobiłam sobie brwi i jestem mega szczęśliwa, brwi wyszły piękne, idealnie takie jak chciałam. Żadne tam krucze czarne sztuczności, tylko piękne, naturalne brwi, o taki efekt mi chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam kilka doświadczeń z makijażem permanentnym zarówno tych dobrych, jak i złych. Kiedyś miałam bardzo kiepsko pomalowane brwi, aż się wstydziłam na ulicę wejść. Po czasie jak mogłam powtórzyć zabieg zgłosiłam się tu http://new.teresachylinska.com.pl/kosmetyka/ no i od tej pory to już moja ulubiona miejscówka, póki co za każdym razem wychodzę z niej zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halina188
Od kiedy za namową koleżanki zdecydowałam się na makijaż permanentny, dużo mniej czasu spędzam każdego dnia przed lustrem. Zabiegi robiłam w Vici Clinic w Krakowie, gdzie pracuje przemiły pan Krzysztof. Pracuje na marce Biotek. Polecam wypróbować - same zdecydujecie, czy było warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzilda
Nie słyszałam o nich. Sama robiłam u Estery w Magic visage, to jest może nie wielki salon ale pracuje tam na prawdę złota rączka. Kształt i kolor brwi dobrany konkretnie do moich potrzeb, teraz się chyba wybiorę na konturowanie ust delikatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turumka
ale liczy sie jakosć a jeśli chodzi o jakosć w magic visage to można na nią liczyć, ważne jest to żeby naprawdę znaleźć sprawdzone miejsce i być zadowolonym z efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikaskaa
a gdzi emieści się ten salon magic visage bo sama szukam sprawdzonego miejsca w warszwie, mam beznadziejne brwi, od dłuższego już czasu chcę zrobić makijaż permanentny i zastanawiam się tylko gdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RybkaZ
moja doswiaczenia sa bardzo pozytywne, ale tylko dlatego, że wybralam naprawde dobra i renomowana klinike. w moim przypadku wybor padl na dr beate dethloff. mialam bardzo rzadkie brwi, a wrecz ich nie mialam...po zabiegach zaczelam wygladac jak czlowiek a nie jak muminek ;-) co wazne, w tej klinice korzysta sie z najnowszych urzadzen, co daje pozyskany efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0LAa
mikaskaa - ze swojej strony mogę Ci polecić klinikę medycyny estetycznej doktor Beaty Dethloff. W jej gabinecie pracuje Jonatan Kliczewski - jeden z najlepszych osób, które wykonują makijaż permanentny. Specjalizuje się on w zabiegach permanentnego makijażu estetycznego. Moja przyjaciółka skorzystała z jego usług i muszę powiedzieć, że o kilku wizytach u niego, wygląda ona jak księżniczka ;) Brwi rewelka, oko jak się patrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaBurska
Mikaskaa jeżeli nie byłoby dla Ciebie problemem,żeby dojechać do Krakowa to mogę polecić Klinikę Dr Legrand. Miałam tam robiony makijaż permanentny brwi przez Panią Olę i naprawdę jestem zadowolona, po dwóch tygodniach miałam korektę i teraz efekt jest już super. Wszyscy mówią ze dopiero zauważyli,ze coś robiłam jak im powiedziałam tak naturalnie wyglądają. Jakbyś miała jakieś pytania to pisz śmiało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikaskaa
dziewczyny dzięki z aporady ale wolałabym jednak pozostać przy warszawie, bo tutaj mieszkam na codzień więc szkoda mi jeździć do innych miast bo to dodatkowe koszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się, że trzeba dobrze wybrać salon. Ja kreski na powiekach wykonywałam w Perfect Glamour we Wrocławiu i jestem bardzo zadowolona z efektu. Mają tam bardzo dobre pigmenty Biotouch http://www.work.perfect-glamour.pl/biotouch.html - można sobie tu o nich poczytać. Pigmenty długo się utrzymują i nie zmieniają koloru, to bardzo istotna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikaskaa
profesjonalna kosmetyczka będzie wiedziała jak Nam pomóc i jak dobrać odpowiedni pigment, ja z obsługi w salonie Magic Visage jestem bardzo zadowolona, dziewczyna super dobrała pigment i kształt makijażu permanetnego brwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też polecałabym makijaż permanentny. Mam już jakiś czas i jestem bardzo zadowolona. Różne oceny z pewnością wiążą się ze sposobem wykonania. Ja byłam w salonie http://www.tuttibeauty.pl i wyszło naprawdę ekstra. Warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź sobie ten salon http://new.teresachylinska.com.pl/service/pedicure-manicure/, są naprawdę świetni. Mają bardzo dobre oko i tzw. fach w ręku. Myślę, że śmiało warto sie zainteresować. Poza tym korzystam z ich usług w zakresie medycyny estetycznej. Uważam, że fajnie jest usiąść na fotelu i wiedzieć, że oddaje sie w dobre ręce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grybelk
ja robiłam permanentny w salonie magic visage na mokotowskiej to jest w samym centrum warszawy, efekt jest naprawde rewelacyjny, wszysło idealnie a co najważniejsze twarz nabrała dużo bardziej wyrazistego wyrazu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMichMichalina
Może i nie jest to najprzyjemniejsze, ale w magic visage mi to trochę znieczulili i było ok, ale efekt jest warty żeby wytrzymać. To jest takie uczucie drapania i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuntka
wszystko zalezy od tego jaki ma się próg wytrzymałości, ja nie mam problemu i zabieg makijażu permanentnego wMagic Visage przeszłam praktycznie bezboleśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×