Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
endorfinkaa

Makijaż permanentny - doświadczenia

Polecane posty

Gość gośćMallwyna
Ja chodziłam do Magic Visage na rzęsy długi czas i tak od czasu do czasu obserwowałam jak wychodzą dziewczyny z permanentnego brwi albo ust i w końcu sama sobie postanowiłam zrobić, mam pięknie zrobiony kontur ust, nadany kolorek, wygląda to świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biterka
jak dla mnie makijaż permanentny to bardzo duża wygoda jeśli któraś z Nas na co dzień się maluje, ja sobie zrobiłam makijaż permanentny brwi w Magic Visage na Mokotowskiej i to byłą dobra inwestycja bo moja twarz teraz wygląda rewelacyjnie, zmieniły mi się rysy twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnitaAnitamta
Oooo znam ten salon ja co prawda robiłam sobie tam tylko rzęsy ale może kiedyś się skuszę na permanentny ust bo mam takie jakieś blade i nie wyraźne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biterka
ja jestem zadowolona z makijażu permanentnego w Magic Visage, rzęsy też robię u dziewczyn i zawsze wychodzę perfekcyjnie zrobiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAriadna
Kochana a kreskę na powiece też tam zrobią? Wtedy bym się już w ogól.e nie musiała malować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kiedyś miałam inne wyobrażenie na temat makijaży permanentnych, jednak od kiedy zdecydowałam się na brwi to jest to bardzo wygodne. Robiłam je w salonie Kosmetyka ID. Polecam, bo można zaoszczędzić sporo czasu rano na malowaniu się, a wygląda to bardzo naturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwias23
ja makijaż permanentny robiłam w gabinecie Piękna i Bestia w Białymstoku i jestem bardzo zadowolona, często wpadam tam na zabiegi i nie mogę powiedzieć złego słowa, Pani profesjonalnie podchodzi do swojej pracy i często zdarzają się atrakcyjne promocje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj to naprawdę zupełnie inne metody niż kiedyś i nikt nawet nie zauważy kto się nie zna jeśli chodzi o brwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość britkaa
ja jestem bardzo zadowolona z makijażu pernamentnego w salonie Magic Visage, robiłam brwi i wyszły świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quleczkaa
makijaż permanentny powinien być dobrze wykonany aby Nas cieszyć ja mam idealne kształt i kolor dobrany do mojej urody, brwi robiłam w Magic Visage i jestem zadowolona z efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMartyna
Szkoda, że nie masz foteczki. Ja tam od lat robie rzęsy i się właśnie zastanawiam nad brwiami, rzęsy mam super, ale brwi to już na dłużej i mam małe obawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKinia
Kochana a weź powiedz czy sa jakies nowe metody. Bo ja robiłam sobie kilka lat temu i mnie strasznie bolało, teraz bym chciała iść znowu, ale się tego boje właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPninka
Idź do tego salonu, który wybrałaś i się podpytaj, na pewno Ci powiedzą więcej niż my, a z tego co wiem, jest jakaś maść znieczulająca i jest dużo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś brał udział w 2 tygodniowym szkoleniu pierwszego stopnia w Long Time Liner w Warszawie i pracuje na Ich sprzęcie i może podzielić się opinia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ityllka
tam na pewno jest drogo podstawowe szkolenie to 10 tysi plus VAT, nie wiem kogo stać na takie koszty. Ja robiłam sobie brwi w salonie magic visage i dziewczyny świetnie robią makijaż permanentny, ale nie wiem gdzie się szkoliły dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam robiony makijaż brwi i kreski na górnych powiekach. Efekt super. Jednak makijaż na powiekach był bardzo bolesny, mimo znieczulenia. Brwi powtórzę w razie potrzeby, natomiast na powieki już się nie zdecyduje z powodu bólu. Pozdrawiam, Bożena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekterka
moim zdaniem wszystko jest kwestia indywidualna bo każda z Nas ma inny próg bólu. Ja też robiłam makijaż permanentny brwi w salonie Magic Visage na Mokotowskiej 52 i podczas samego zabiegu nie czułam żadnego bólu Pani Estera była bardzo delikatna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elaborys
Zerknijcie sobie na ofertę gabinetu kosmetycznego http://mosbeauty.pl/ obsługa jest na najwyższym poziomie ceny bardzo przystępne firma posiada liczne certyfikaty i wieloletnie doświadczenie nie spotkałam sie nigdy z osoba którą byłaby nie zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honorata028
Ja robiłam makijaż u P Karoliny w Acid Studio, dziewczyna jest po ASP i od razu można zauważyć że ma oko do proporcji i koloru, jestem baaardzo zadowolona i moja koleżanka również. Oczywiście obaw miałyśmy sporo, ale wszystko nam wyjaśniono, sama rozmowa przed zabiegiem zajęła jakieś 25 min więc uzyskałam wszystkie potrzebne informacje. Do tego pokazano mi do sprawdzenia wszystkie materiały jednorazowe, żebym zobaczyła że są opakowania nienaruszone, nawet taki specjalny wskaźnik był w pęsecie która była sterylizowana w autoklawie. Fajnie, że są specjaliści którzy budują świadomość u klientów, nie wiedziałam że pęsety też należy sterylizować, moja kosmetyczka od henny tego nie robiła... uważajcie na siebie i wybierajcie mądrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tekila30
Jeżeli mieszkacie w Warszawie to polecam wam Panią Dominikę Kossakowską z salonu Jest Pięknie na ul.Wilcza . Robiłam u niej brwi i usta a teraz zastanawiam się nad kreskami. Efekt końcowy bardzo naturalny , pnie Dominika posiada duże doświadczenie i jest dokładna ,świetnie dobiera odpowiednią metodę i kolor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tokirka
ja robiłam sobie makijaż permanentny w salonie magic visage i jestem bardzo zadowolona z efektu a do tego jeszcze podczas samego zabiegu nie odczuwałam żadnego dyskomfortu, nic mnie nie bolało i gdybym miała wybór to na pewno zrobiłabym go raz jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piszka
ja też już nie jednen dziewczynie poelciłam mój salon w którym robiłam makijaż permanentny brwi a mianowicie Magic Visage na Mokotowskiej w Warszwie, Estera ma super rękę do tej pracy, wszystkie jesteśmy bardzo zadowolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Polecam makijaż pernamentny w salonie fyoung. ul. Skoroszewska 5c / 79, 02-495 Warszawa Ursus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wurtka
Dnia 29.11.2018 o 13:29, Gość tokirka napisał:

makijaż

moim zdaniem podstawa to sprawdzony salon ja polecam w Warszawie Magic Visage, sprawdzone polecone miejsce, każda dziewczyna wychodzi z salonu zadowolona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

osobiście  bardzo podobają mi sie brwi po makijażu permanentnym. wiadomo, że nie wszystkie, tylko te wykonane poprawnie i z naturalnym efektem😉 Ja sama robiłam je u polecanej już w tym wątku Dominiki w Jest Pięknie na Wilczej i wyszło mega :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariakonieczny

Ja robiłam makijaż w Madame Art w Poznaniu https://www.madameart.pl/. Jak zdecydujesz się na makijaż permanentny wybierz dobry salon, będziesz miała gwarancję, że będziesz zadowolona i nie pożalujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×