Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
endorfinkaa

Makijaż permanentny - doświadczenia

Polecane posty

Gość gderka

ja w Warszwie polecam cudowne miejsce jakim jest salon Magic Visage na ul. Mokotowskiej 52, robiłam u dziewczyn brwi i wyszło pięknie, efekt makijażu wyszedł super, a do tego dziewczyny w salonie są przemiłe co dodatkowo wpływa na komfort w ich salonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lama

Byłaś u Estery czy u kogoś innego? Własnie chciałam się tam umówić na brwi. No i jaką metodą robiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czukka

Robiłam brwi metodą włoskową i rzeczywiście robiłam je je u Estery, ma dziewczyna zdolności, brwi spod jej ręki wychodzą naprawdę sliczne, jestem bardzo zadowolona z efektu, z resztą mozesz sobie podejrzeć jej prace na ich stronie internetowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laal

Dermed w Krakowie, najlepsze miejsce pod sloncem 🙂 robilam u nich permanentny , depilacje laserowa,rewelacja, z obu zabiegow jestem bardzo zadowolona, efekty super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguskallla

W Lublinie dobrze spisują się w Instytucie Nowoczesnej Kosmetyki Esthe gdzie rzeczywiście mają nowoczesne podejście do swoich pacjentów. Robiłam makijaż permanentny metodą ombre i efekt wyszedł taki jak wczesniej zaplanowalismy no i miło się zaskoczyłam ceną: esthe.pl/cennik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladka

Ja w Lublinie polecam Studio Anna Łączewska! Sama tam miałam zabieg i bardzo dobrze go wspominam, bo ból i opuchlizna zmniejszone do prawie zerowego minimum, a efekt lepszy, niż się spodziewałam. W dodatku przemiła obsługa i przystępne ceny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela

Swój makijaż permanentny zrobiłam około pół roku temu, efekt do tej pory utrzymuje się bardzo ładnie. Polecam miu.com.pl - przed zabiegiem byłam na konsultacji, pani Patrycja udzieliła wyczerpujących odpowiedzi na wszystkie moje pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mone

ja polecam microblading i cieniowanie brwi u Pani Gosi w Krakowie
robiła mi metodą taffy i od roku wyglądają rewelacyjnie a miałam ubytki po wypadku

Gabinet na ruczaju z parkingiem darmowym 729961532 gratis dostalam zabieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mart90

Uwielbiam makijaż permanentny. Jest dla mnie bardzo dużym ułatwieniem. Nie muszę się martwić, że coś się zmyje albo, że źle będę wyglądać po całym dniu pracy. Pierwszy zrobiłam w Madame Art, aktualnie zastanawiam się już nad kolejnym właśnie tam. Obsługa była przemiła, no i makijaż ekstra, bo wyglądam naturalnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patka

Świetny makijaż  oczu ito w bezbolesny sposób otrzymałam od Studia Anna Łączewska. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidka

Bardzo, bardzo polecam usługi Perfect Glamour Marzena Kotowska!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość randana

Profesjonalnie makijaż permanentny wykonuje w Tychach pani Jagoda Cyganek w gabinecie Frou FrouLiner, polecam. Zawdzięczam jej swoje ładne brewki. a jaka wygoda szczególnie w te upały http://froufrouliner.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggi

Zależy chyba od organizmu z ta opuchlizna, ja robilam usta w salonie Miu i opuchlizna byla minimalna przez jeden dzien i małe siniaczki. Ale usta wyglądają świetnie 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kmaila

Ja makijaż permanentny  wykonywałam w profesjonalnym gabinecie  Hana Beauty & Style w  Piasecznie gdzie osoba, która taki makijaż robiła posiada 8 lat stażu w tym fachu i czułam się bezpiecznie.    

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutika

ja robiłam sobie makijaż permanentny brwi w salonie Magic Visage na Mokotowskiej 52 w Warszwie, wyszło super, poza tym w salonie panuje przmeiła atmosfera, Estera jest przemiła bardzo profesjonalnie podchodzi do każdego klienta, doradzi, dobierze odpowiednią metodę i kolor, warto iśc do kogoś kto chce Nam pomóć i sprawdzić, że będziemyy wyglądać lepiej a nie gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifkaa

ja się zapisałam do Estery na mkaijż permanentny ust do Magic Visage na Mokotowskiej , nie mogę sie juz doczekać efektó bo widziałam jakie cuda robi Estera. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ariena

Ja mam dobre doświadczenia z makijażem permanentnym. Mam zrobione brwi metodą tradycyjną oraz kreskę na górnej powiece. Zabiegi miałam przeprowadzane w salonie kosmetycznym Perfect Glamour we Wrocławiu – to specjaliści od makijażu permanentnego. Nie wypuszczą cię z gabinetu jeśli nie będą mieć pewności, że efekt jest  perfekcyjny ;) Oprócz dobrego wyglądu to zauważam też jeszcze jeden ważny plus: oszczędność czasu. Makijaż z samego rana zajmuje mi teraz dosłownie chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikunka

moim zdaniem makiajż permanentny narpawdę może bardzo pomóc jeśli ma się brzydkie, nierówne brwi ja mam takie właśnie nijakie i w końcu zdecydowałam się na makijaż permanentny, wykonałam go w salonie Magic Visage na Mokotowsiej 52, robiłą mi go Estera, wszystko wytłuamczyła co i jak, dobrała metodę i kolor, czułam że jestem w rękach profesjonalistki, osobiście polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena

Polecam makijaż permanentny. Ja robiłam brwi i powieki u pana Krzysztofa Majerskiego w Krakowie. Jestem bardzo zadowolona z naturalnego efektu. Właśnie tego się spodziewałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esterka

Ja robiłam sobie makijaż permanentny brwi w salonie Magic Visage na Mokotowskiej 52 w Warszwie, wyszło super, poza tym w salonie panuje przmeiła atmosfera, Estera jest przemiła bardzo profesjonalnie podchodzi do każdego klienta, doradzi, dobierze odpowiednią metodę i kolor, warto iść do kogoś kto chce Nam pomóć i sprawdzić, że będziemy wyglądać lepiej a nie gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam 🙂 Jest to ogromna wygoda, ale też kosztowna. Jednak za porządny i dobrze zrobiony makijaż trzeba zapłacić. Nie warto szukać jak najtaniej bo potem będzie płacz. Ja robiłam brwi i też idę niedługo na usta do Dolce Vita w Gdyni. Zespół profesjonalistów mogę z całego serca polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yaglanka

ja z kolei jakiś czas temu zdecydowąłam się zabieg permanentny brwi, jednak codzienne malowanie brwi z marnym efektem bo zawsze mi wychodziły nierówne, jedna ciemneijsza od drugiej, do tego inny kształ sprawiało zę ten zabieg z rana doprowadzał mnie do szewskiej pasji. MIałam dość stąd decyzja o makijażu permanentnym, poszłam z polecenia do salonu Magic Visage na zrobienie brwi, jestem bardzo zadowolona z efektu, nie mogło być lepiej, wszystko wyszło super. Polecam samo meijsce, dziewczyny są przecudowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moje doświadczenia są mega pozytywne ale to zasługa linergistki, która mi ten makijaż robiła - Dominiki Kossakowskiej. Idealna metoda ( u mnie włosowa), świetnie dobrany kolor i perfekcyjny, symetryczny kształt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lifka

dobra lingeristka to podstawa, ja oddałam się w ręce Estery z Magic Visage, robiłam sobie u niej  brwi metodą włoskową, wyszło naturalnie, poza tym Estera jest bardzo profesjonalan wiec zanim przystapi do zabiegu to wszystko ci wytłumaczy i przegada tak abyś wiedziała na co sie decydujesz i jakiego efektu się spodziewać. A sam salon znajduej sie na ul. mokotowskiej 52 w ścisłym centrum Warszawy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robiłam ostatnio kreskę na górnej powiece w KERAMED https://keramed.com.pl/ we Wrocławiu. Takiej profesjonalnej obsługi to chyba nigdy nie miałam. Widać, że obchodzą ich warunki higieniczne, wszystko było sterylnie i idealnie wykonane. Obawiałam się, że będę wyglądała tandetnie, a wygląda to super, zdecydowanie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Dziewczyny jeżeli chodzi o dobrą linergistkę to polecam wam facebook.com/permanentmartaifkowiczgorzen. Długa się wahałam czy sobie zrobić brwi ale koleżanka mnie przekonała (u niej efekt był super) Wybrałam się i ja do pani Marty. Już na wstępie widziałam że będzie ok. Rzeczywiście zna się na rzeczy, jest dokładna i w gabinecie miłą i czysto. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krysia

Uważajcie ku przestrodze na salon Weronika Kachel w Tychach !!! Zero profesjonalizmu ! Pieniądze wyrzucone w błoto! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amerka

ja z kolei robiłam Brwi w salonie Magic Visage na Mokotowskiej, Estera zrobiła mi bardzo ładnie brwi, bo przecież brwi są bardzo ważne jeśli chodzi o wygląd naszej twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amiska

Najważniejsze jest to, żeby wybierać sprawdzone miejsca. Nie wybierać ich przypadkowo 😉 Profesjonalna linergistka to p. Estera w Magic visage w Warszawie. Spod jej ręki wychodzą piękne brwi . Moje robione metodą piórkową są idealne, symetryczne, wyglądają bardzo naturalnie.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×