Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
endorfinkaa

Makijaż permanentny - doświadczenia

Polecane posty

Gość KAROLINKA 333J333
POLECAM STUDIO ESTETYKI W BYDGOSZCZY.JESTEM TYDZIEŃ PO MAKIJAŻU UST,WŁAŚNIE STRUPKI POSCHODZIŁY -DZIEWCZYNY ALE JESTEM SZCZEŚLIWA,WYGLĄDAM TAK ELEGANCKO I GUSTOWNIE.NAPRAWDE NIE SADZILAM ZE EFEKT BEDZIE TAK REWELACYJNY.MAMA SLODKO WYCIĘTE "SERDUSZKO'-wczesniej niestety mialam rozmazany rysynek ust.bardzo polecam ten salon.dla zaintaresowanych wysyłam namiar na salon .052 3214688.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna_Mela
Hej hej :) Makijaż permanentny robilam odpowiednio: W 2005 - brwi - i tu kiepsko. Naturalnie moje brwi są mega jasne i cienkie, wiec pomimo tego, ze nałożyłam najjasniejszy z brązow wygladalo to mega nienaturalnie. Tak naprawde dobrze zaczeło wygladać...po roku...dobrze było przez pół roku, a potem kolr zaczął przechodzić...w czerwień! Gabinet sprawdzony i renomowany wiec wiem, ze to nie ich wina. po prostu tak barwnik zareagował z moja skórą. W 2006 - żeby dorównać do brwi zrobiłam kreski gorne i tu siurpryza- wyszło rewelacyjnie. Ale nauczona doświadczeniem polecam wylacznie czern...żadnych brązów! Czarny roizjasnia siue do grafitu i to wyglada ok. Z czerwoną kreską WYGLADALABYM JAK CHORA. Wczoraj (2009) wykonano mi uzupełnienie koloru nakreskach gornych i wiem, ze będe ten kolor podtrzymywac bo efekt jest swietny. Brwi mam nadzieje kiedysd zejda...alr to juz 4 lata i nadal są widioczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.makeupstyl.pl
wtaj:) z tymi ukochanymi brązami to same problemy są!!!! na każdej skórze brąz wybarwi się na czerwień przez to , ze ma wmieszaną czerwień w siebie. Jak się raz zrobi brąz na brwiach to poźniej najlepiej robić cały czas i nie dopuszczać do wybarwienia tego koloru bo potem b problem!!! Ostatnio miałam klientkę z żółtymi brwiami po 4 latach- robione w Warszawie w super salnie- kosmos!!!! musiałam na to bardzo ciemny brąz z kropką czerni , żeby to jakoś wyglądało- więc moje dropgie Panie- zastanówcie się z tymi brązami bo 1 pół eoku wygląda super a póżniej to niekoniecznie:((( Pozdrawiam i życzę samych udanych makijaży:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajka81
Witam, mam pytanie, Przeprowadziłam się niedawno do Poznania i szczerze mówiąc nie znam jeszcze dobrze tego miasta a chciałabym w najblizszym czasie zrobić sobie makijaż permanentny brwi. Czy możecie mi polecić jakiś dobry salon?? Z góry dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia6665
ja też jestem z Poznania nie wiem gdzie można zrobić dobrze ale z całą pewnością odradzam na 23 lutego mam źle zrobione usta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza84
jeśli chodzi o Poznań, to polecam panią Krystynę Zych.To dość znana osoba wykonująca makijaż permanetny. Ja miałam kreski górne i dolne, podwóch miesiącach korektę i wyglądają dobrze. Mam ciemną oprawę oczu, więc kreski mam czarne. co prawda do dołu początkowo nie mogłam przywyknąć, ale to tylko kwestia przyzwyczajenia. Pani Zych robi makijaże na sprzęcie long time liner. Na wizytę czeka się dość długo (ok 2 miesiące), ale moim zdaniem warto. Jestem zapisana na usta na listopad, ale nie wiem,czy się zdecyduję ostatecznie. Jestem młodą osobą, chciałabym je tylko troszeczke optycznie powiększyć, bez typowego konturu, co prawda pani Krystyna powiedziała, że oczywiście tak można zrobić, ale troszkę się boję. Dodatkowo mam pytanko, czy taki makijaż można poprowadzić po piegach? Mam kilka obok ust. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum prawie 600 tematów,fotki pozabiegowe,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo możliwe że masz robione barwnikami które wychodzą później.Ja tak miałam,tez panikowałam ze nic nie widać a teraz(jestem 2 miesiące po ustach i 3 po oczach)jestem zachwycona!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje za odpowiedź.Mam nadzieje,że coś wyjdzie bo na razie to myślę , że zmarnowałam pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redkropka
witam!do Pani ze studio makeupstyl:Zdjęcia zabiegów super!! bardzo ładnie, ale po przeczytaniu wypowiedzi wypadałoby na forum powściągnąć emocje i nie unosić się-drogie linergistki pamiętajmy -profesjonalizm!pozdrawiam serdecznie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.makeupstyl.pl
Witam:) Red kropka masz rację- czasami nerwy puszczają:) Dziękuję. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redkropka
do Studio makeupstyl:pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia!świetne wykonanie!redkropka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robiłam kreskę dolną i górną u pani Irenki w Sharleyu w Warszawie i jestem bardzo zadowolona, moja koleżanka też robiła i super, teraz trzy następne się wybierają jak zobaczyły u mnie więc można uznać efekt za godny polecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodisss
witam chce zrobic makijaz permanentny brwi w Szczecinie czy moze mi ktos polecic dobre studio.czy moze ktos wykonywal makijaz w studiu Lorena ul.kopernika 1 ??maja bardzo atrakcyjne ceny ale nie wiem jak z profesjonalnoscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, to nie do końca tak jest ,że w w Sharleyu w Warszawie robią dobrze makijaż , moim zdaniem ten salon opiera sie na renomie , gdyż już widziałam pare osób które tam robiły i nie wyglądało to najlepiej, np. brwi wyszły czerwone zamiast brązowe i do tego nie równe , zamazane korektorem pomarańczowym! oczy-kreski zamiast czarne to niebieskie, i nierówne usta dolne wyjechany kontur za bardzo a góra nie po konturze , tak wiec nie zawsze jest to tak że znany salon robi super, bo naprawde widziałam bardzo duzo nie udanych makijaży z Sharleya .Pozdrawiam i zycze samych udanych makijazy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do dodisss polecam Ci w szczecinie-police studio Agi Purebau naprawde bedziesz zadowolona , tylko pewnie terminy są odległe ale warto !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodisss
tez slyszalam ze w policach bardzo dobrze robia ale trzeba dlugo czekac:/nawet kilka miesiecy.a zalezy mi na zdrobieniu w przeciagu kilku tygodni:)czy zna ktos jeszcze jakies studio godne polecenia?i czy ktos moze robil w studiu lorena lub kameleon na koperika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodisss
slyszalam rowniez o salonie visage na ul łuczniczej 74b czy ktos moze korzystal z uslug tego salonu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko do wszystkich. Co się dzieje jeżeli po zrobieniu korekty ust nadal efektu nie będzie? Tylko mam jedną korektę w cenie. Czy od nowa powinnam płacić? Czy jest jakaś reklamacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.makeupstyl.pl
Witam, usta powinny być robione do skutku bez płacenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwciaM
Do Dodiss . Mogę Ci polecić Laser Studio na ul. Jagiellońskiej w Szczecinie. Pracuje tam Pani Joasia, wcześniej prowadziła zajecia w szkole kosmetyczek . Ma chyba najwieksze doswiadczenie w Szczecinie, świetna rękę i wyczucie kształtu, pieknie jej wychodzą kreski. Kupili niedawno najnowszy sprzęt do makijażu. Gorąco polecam, sama jestem bardzo zadowolona. Za brwi zapłaciłam 700 zł, ale było warto. Tu nie liczy się tylko cena dziewczyny, ale przede wszystkim doswiadczenie i jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaaaaaach
czy ktoś robił lub słyszał o godnym polecenia salonie w Lublinie lub w ogóle w woj. lubelskim??? POMÓŻCIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do magdaaaaaaach ja jestem z Lublina, makijaż permanentny wiem, że robią w Scarlett i w Lagunie, ale ja się nie zdecydowałam na żaden z nich tylko pojechałam do Warszawy,jeśli miałabym się decydować tu to chyba Scarlett ale słyszałam i dobre i złe opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gasolina84
a jakie złe opinie słyszałaś o Scarlett, ja na pewno nie polecam Natury i szyku z Koncertowej, gdzie p. Agnieszka zepsuła mi usta ;-( natomiast w Scarlet robiłam dolne o górne kreseczki i jestem zadowolona ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenie nie chce Wam się malować
to na łatwiznę :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gasolina84
to nie prawda, bo celem makijażu perm. nie jest malowanie lecz podkreślenie urody i ewentualne skorygowanie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makijaz permanentny nie zastepuje klasycznego makijazu, ale podkresla ksztalty lub koryguje niedoskonalosci naturalnych ksztaltow. Panie nie ida na latwizne robiac sobie permanentny, raczej dbaja o siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vica
Wczoraj robiłam sobie makijaż ust-tylko kontur.Miałam znieczulenie.Na razie czuję się fatalnie psych. i fatalnie wyglądam-usta jak obrysowane ciemna konturówką,wioska totalna,jak ruska baba.Odliczam dni,kiedy zacznie to jasniec i kolor bedzie zanikał.Na korektę nikt mnie nie namowi,nie chce juz nic "dobawiac".Wyglądam wyzywająco i ordynarnie.Kolor dopasowany do mojej karnacji itp,ale póki co kontur jest bardzo ostry i wyc mi sie chce,do pracy chodzę ,ludzie sie gapią na moje usta....gdybym wiedziała,ze tak bede wyglądac......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryniaola
ja nie rozumiem skad takie rozzalenie, no bo chyba przed zabiegiem linergistka uprzedziła o takiej sytuacji, nie pokazywała zadnych zdjec? przed zabiegiem specjalnie maluje klientce usta konturówka zeby widziała jak bedzie wygladac przez pierwsze dni, po ok. 4 dniach wszystko zejdzie badz spokojna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×