Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
endorfinkaa

Makijaż permanentny - doświadczenia

Polecane posty

Gość DDora
Bardzo dziekuję Ci za podpowiedz...zapytam o ten barwnik rozśweitlający.... Troszkę nieodpowiedzialnie podeszłam do tego makijażu, mogłam najpierw poczytać trochę forum. Żałuje że nie wybrałam wogóle jakiegos naturalnego koloru.... PS czy to roswietlanie mozna dopiero wykonac po miesiacu????????? i jeszcze jedno ....ja dzis a jest to drugi dzien po zrobieniu makijazu..nie mam zadnego strupka i nie widze zeby cos sie na niego zapowiadało...kremuje usta według wskazan i tyle........... Pozdrawiam Dorota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryszawa
Witam wszystkie Panie:) Przeczytałam całe forum i aż włos się jeży na głowie od niekompetencji niektórych osób przeprowadzających zabieg makijażu permanentnego. Ja zdecydowałam się w sobotę na makijaż permanentny ust(kontur i cieniowanie) barwnikami Long Time Liner (truskawkowy kolor) i wszystko przebiegło książkowo w bardzo milej atmosferze. Choć trochę to bolało. Jednak już podczas malowania konturu okazało się, ze mam dość niesymetryczne usta i kształt a lingierystka nie polecała wychodzenia poza kontur, ponieważ może być widać różnicę w kolorze. Ja osobiście nie jestem przekonana do tego kształtu i koloru, który obecnie mam. Bardzo jestem ciekawa jak to będzie wyglądać, za kilka dni jak już kolor się złuszczy. No i cały czas się zastanawiam czy jednak na poprawce nie zmienić tego kształtu. Jak uda mi się to wrzucę jakieś fotki i same ocenicie czy przesadzam czy ten kształtnie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Dziewczyny jeśli któraś z was robiła sobie makijaż w Warszawie to proszę piszcie jak wyszedł, skąd miałyście namiary i opinie o salonie może to będzie jakąś wskazówką dla reszty dziewczyn,które są przed zrobieniem siebie na bóstwo i żeby ustrzec wszystkie przed chałturą i partactwem na jakie trafiła NIKA 77" proszszsz :) ja robiłam kreseczki górne i dolne u Ani z Akolor :) dowiedziałam się o niej z tego topiku, popisałyśmy mailowo i uznałam, bez żadnych innych opinii w sumie, że wygląda na osobę, która wie, co robi :) i robi to dobrze :) po zabiegu jestem już o tym zupełnie przekonana :) jeśli ktoś uważa to za reklamę to proszę bardzo - jak widać w stopce co innego też sobie poprawiłam i też swojego lekarza polecam i będę pisać, że to cudowny człowiek z super umiejętnościami :) 😍 Nika77 - koszmar, bardzo Ci współczuję.. pamiętam jak sama się martwiłam, zeby kreseczki za grube czy 'za jakies' nie wyszły.. ten salon reklamuje się na wielu topikach na kafeterii, na chirurgii plastycznej, zdrowiu i urodzie itd.. heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem pewna, że Ania Ci pomoże :) mam nadzieję, ze da się coś zrobić z tym makijażem u Ciebie... porób dokładne fotki tego źle zrobionego, idź do lekarza jakiegoś, niech Ci da papier o rozstroju nerwowym czy czymś, czego doświadczyłaś przez te przeżycia po nieudanym zabiegu.. i walcz o swoje - zwrot pieniędzy to w takiej sytuacji chyba oczywistość..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy któraś z was słyszała o pani Katarzyna Kasperkiewicz? Ona robi makijażw radomiu i Nałęczowie, podobno współpracuje z Ośrodkiem Chirurgii Plastycznej. Czy ktoś wie czy warto wybra się do niej. Bardzo bym chciała zrobi sobiemakijaż ust ae nie chcę trafi na partacza. Bo mam przykład na kole żance jak można sobie zepsuc twarz. Może ktoś wie gdzie można w okolicach Lublina zrobic to dobrze? Dziewczyne prosze pomóżcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umbra9
Nika 77 dzięki za pozdrowienia. Współczuję śmierci mamy i wiem,że nie ma nic gorszego.Tak to jest,że człowiek na poprawienie sobie samopoczucia czasami może popaść w jeszcze gorszego doła. Cóż głowa do góry i jak w przysłowiu: nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Stronkę akolor odwiedziłam posty S_A_M_A_N_T_Y poczytałam i jak zbiorę więcej informacji to może ten salon odwiedzę ale nigdy nie zrobiłabym tak jak SAMANTA nie znając opinii salonu iść na żywioł bo to przecież nie jest flamaster,że wyjdzie kiepsko to się wytrze.Może jestem tchórzem ale aż tyle odwagi to bym nie miała;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie do końca tak, ze poszłam na zywioł ;) nie znałam co prawda opinii konkretnych osób o tym, jak Ania robi makijaż, tyle co ktoś napisał tu na forum (bo pisały dziewczyny) - ale skontaktowałam się z Anią i jeszcze z paroma osobami które robią makijaż i tylko ona cierpliwie odpowiadała mi na wszystkie pytania, dokładnie wyjaśniała itd. większość jednak zachęcała do umówienia się na wizytę i rozmowę w salonie ;) w podobny sposób wybrałam też mojego plastyka itd, nie mam nikogo w swoim otoczeniu kto by miał jakąś styczność z tym, więc musiałam polegać na forach i informacjach na nich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wie ktoś o dobrej kosmetyczce, która wykonuje taki makijaż we warszawie? Słyszałam o Pani Annie Zajdel na merliniego. Może mi ktoś coś poradzić? Chcę sobie zrobić usta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helcia - pisałam wyżej, ja robiłam w warszawie w Akolor :) mam nadzieję, że Nika 77 napisze po korekcie nieudanego makijażu - wierzę że Ania pomoże..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki S_A_M_A_N_T_A to chyba znalazłam kosmetyczkę, która mi to zrobi:) W przyszłym tygodniu chyba zadzwonię i umówię się na wizytę, pewnie będę miała jeszcze wiele pytań. Nie wiem w ogóle dziewczyny czy widziałyście efekty jakie daje taki makijaż, tutaj są fotki: http://www.zadbajosiebie.com.pl/makijaz_permamentny.html właśnie od Pani Ani. I chyba nawet z szarej myszki można zrobić piękna kobietę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oktawia2005
czesc dziewczyny czy robila ktoras z was makijaz w szczecinie w salonie IMPERIUM URODY LORENA? a moze jakis polecacie ?chce zrobic napewno kreski,usta i zastanawiam sie nad brwiami .prosze o jakies info ,nie dlugo bede w szczecinie i byl chciala sobie strzelic prezencik na 30urodzinki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorcia1001
dziewczyny ja polecam bardzo studio w ktorym sama bylam .jest to studio estetyki w bydgoszczy na dworcowej 22.tam makijaże robi naprawde doskonały fachowiec .ciesze sie ze trafiłam tam własnie bo naprawdę poprawiła pani Kamila mój wygład .mam super brewki i kreseczki . widziałam wiele makijaży ,ale te robione w tym studio naprawdę sa ładne. czasami warto pojechac kawałek dalej ,ale na boga pożniej korekt nie trzeba robić.....powodzenia :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oktawia2005
masz racje ,tylko ze ja bede w polsce 3 dni i nie dam rady pojechac gdzies dalej procz szczecina by zrobic, dzis zadzwonie do polic do pani agnieszki ale z tego co tu czytalam to ma termmin wyczerpany do konca roku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysz84
Dziewczyny ja mam permanentne kreski i jestem zadowolona, teraz jestem umowiona na usta. Tylko chcialabym baardzo naturalny efekt, zadnych kresek w innym kolorze niz usta, zalezy mi jedynie na bardzo subtelnym podkresleniu ust, leciutkim powiekszeniu ich, w zadnym badz razie na widocznym makijazu. Nie maluje sie mocno na codzien, tylko to moje delikatne kreseczki i tusz,wiec nie chce mic mocno podkreslonych ust. Mozna zrobic taki makijaz, prawie nie widoczny golym okiem, ale podkreslajacy usta jednoczesnie?Ogladam zdjecia w internecie i na kazdym z nich makijaze sa dosc intensywne, moim zdaniem nie pasujace 25-latce. Dlatego tez zastanawiam sie... Ma ktoras zrobiony bardzo delikatnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agne27
ZAPRASZAM NA MAKIJAZ PERMANENTNY DO GORZOWA WLKP. ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agne
ZAPRASZAM NA MAKIJAZ PERMANENTNY DO GORZOWA WLKP.;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oktawia2005
wiec tak :) wlasnie dzwonilam do pani agnieszki iiiiiiiiiiiiiiii brak wolnych miejsc nawet na 2010 jest ciezko sie wpisac :( mozna chylic golo za profesjonalne podejscie wiec pozostaje mi chyba czekanie na wolny termin,bo jak widze ze studia ktore napisalam nikt nie korzystal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agne
ZAPRASZAM NA MAKIJAZ PERMANENTNY DO GORZOWA WIELKOPOLSKIEGO tel: 791-750-728 AGNIESZKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martita160186
Czesc wszystkim, planuje sobie zrobic pernamentny najpierw brwi... podtem moze oczu... zalezy mi bardzo zeby byl przede wszystki naturalny... tak szukalam sobie w necie i przyciagnela moja uwage Pani Iwona z warszawy - http://www.perfectlinestudio.pl/o-mnie.htm Ale przegladalam tez to forum i niestety nie znalazalam zadnych komentarzy... Byla ktoras z Was moze u niej? Czekam na odpowiedz Marta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryniaola
sama wykonuje makijaz i musze przyznac ze galeria tej pani zrobiła na mnie wrazenie, makijaze bardzo ładne,naturalne i ja bym sie skusiła. chyba ze sa podretuszowane?,ale pewnie wieksza galerie mozna u niej na miejscu zobaczyć.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agne
JA WYKONUJE MAKIJAZ PERMANENTNY Z MIEJSCOWYM ZNIECZULENIEM, SMARUJE MASCIA, KTORA ZNIECZULA USTA , BRWI LUB POWIEKI, KLIENTKI SA ZADOWOLONE, A ILE UTRZYMUJE SIE TAKI MAKIJAZ?? OD 3- 8 LAT PONIEWAZ JEST TO SPRAWA INDYWIDUALNA I JEDNE PANIE WOLA MAKIJAZ DELIKATNY A INNE MOCNIEJSZY STAD TA ROZBIEZNOSC LAT!!!! A JAK TO WYGLADA PO KILKU LATACH?? KOLOR NA USTACH JEST PO PROSTU BLEDSZY , NA BREWKACH ROWNIEZ, POZDRAWIAM I ZAPRASZAM NA MAKIJAZ PERMANENTNY DO GORZOWA WIELKOPOLSKIEGO. 791-750-728 AGNIESZKA ;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agne27
JA WYKONUJE MAKIJAZ PERMANENTNY Z MIEJSCOWYM ZNIECZULENIEM, SMARUJE MASCIA, KTORA ZNIECZULA USTA , BRWI LUB POWIEKI, KLIENTKI SA ZADOWOLONE, A ILE UTRZYMUJE SIE TAKI MAKIJAZ?? OD 3- 8 LAT PONIEWAZ JEST TO SPRAWA INDYWIDUALNA I JEDNE PANIE WOLA MAKIJAZ DELIKATNY A INNE MOCNIEJSZY STAD TA ROZBIEZNOSC LAT!!!! A JAK TO WYGLADA PO KILKU LATACH?? KOLOR NA USTACH JEST PO PROSTU BLEDSZY , NA BREWKACH ROWNIEZ, POZDRAWIAM I ZAPRASZAM NA MAKIJAZ PERMANENTNY DO GORZOWA WIELKOPOLSKIEGO. 791-750-728 AGNIESZKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.makeupstyl.pl
Kryniaola:) galeria faktycznie I-sza klasa!!!! Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabinet
Makijaż permanentny - super DOMENA internetowa Jeśli zajmujesz się wykonywaniem makijażu permanentnego nie mogłaś lepiej trafić - to oferta dla Ciebie!!! Docelowa nazwa sprawi, że znajdziesz się na szczytach w wyszukiwarce internetowej i zdobędziesz szansę na obiecującą ilość klientów - co zapewni Ci sukces w branży. Wyprzedź konkurencję i stań się właścicielem najkorzystniejszej domeny branżowej na rynku. www.makijazpermanentny.com.pl kontakt: Justyna Mika 0-505-025-442 http://www.allegro.pl/show_item.php?item=797842393

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominikanka
Chciałam podzielić się dobrym i sprawdzonym adresem w Warszawie. Wklejam link do jego strony ze zdjęciami: http://www.beauty-box.pl/nowa/index2.php?id=20 Zrobiłam tam sobie usta i brwi a teraz czekam na termin kresek. Niestety jak się wam spodoba to strasznie wciąga. Makijaż tam robi tylko jedna osoba- p. Agata Świecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×