Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
endorfinkaa

Makijaż permanentny - doświadczenia

Polecane posty

Gość jak szybko bledną brązo brwi??
Witajcie wszystkie :) Mam pytanie jak wyżej. W styczniu zrobiłam sobie makijaż permanentny brwi. Po 2 tyg poprawka i pierwsze 2 miesiące super ekstra :) Dostosowany kolor do mnie - średni brąz. Niemniej już teraz na konturach widzę miejscami rudy kolor, a moje 3 znajome już dokładnie po roku nie mają brązowych brwi a po prostu rude po premanencie!!! Jak to jest dziewczyny?? Mówiono mi że trzyma 3 do 5 lat, czytam, ze dziewczyny piszą o 7, a tu po roku - wyglądają fatalnie, naprawdę, martwie się że i ja tak będe wyglądać jak klaun! Czy to złe wykonanie mimo że pani polecana mi była w znajomym salonie? Czy zły barwnik? Czy wy wszystkie po roku to uzupełniacie by zawsze ładnie wyglądało?? Proszę napiszcie prawdę, nie tylko dla mnie ale i dla innych. Nie każdego stać na uzupełnianie co 10 miesięcy czy co rok za 400 zł. Liczyłam że to 700 które zapłaciłam za brwi bedzie wydatkiem raz na 3 lata patrząc na najkrótsze prognozy. Napiszcie jak jest u was by inne się nie zawidoły. Jestem z okolic trójmiasta i gdzie teraz na uzupełnienie?? Czy to normalne że po roku zamiast ładnych brązowych brwi ma się lisio rude?! POMÓŻCIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytlinergistki
Ile zarabia linergistka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maghia
Witam, czy ktoś był jednak w na Wspólnej 63 w Ol an na makijażu pernamentnym brwi, ja się wybieram za tydzień. Boję się iść czytając wypowiedzi na temat promocji. Dajcie znać proszę, czy byłyście zadowolone. Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Pani ktora kryje sie pod nickiem DO DERMEDU chyba niedokladnie przeczytala wczesniejsze wpisy, gdyz Renner nie robila makijazu w DERMED-zie. Ja robilam zadowolona, milo bylo skonsultowac sie z kims kto sie na tym zna, a efekty zabiegu sa super. Wykonalam makijaz brwi, kresek i ust i wszystkim polecam. Zal mi tych Pan ktore robily w innym miejscu i sa niezadowolone- Drogie Panie zastanowcie sie czasami co piszecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do brązowych brwi
Jesli chodzi o złuszczanie się koloru to warto wiedzieć,że są różne barwniki i w różnej cenie. Wiele pań od makijażu kupuje byle jakie barwniki i ty pewnie takim miałaś zrobionym. Poza tym poprawka powinna byc po minimum miesiącu a nie po 2 tygodniach, jak brwi się dobrze wyłuszczą. Wówczas możn lepiej je utrwalić drugim zabiegiem. Jak ja umawiałam się na zabieg to wybierałam gabinet w którym mają barwniki dobrej marki bo naczytałam sie na forum,ze zmieniaja kolor. Jedna pani na pytanie jakich barwnikow uzywa odpowiedziala mi ze takich z hurtowni co maja w promocji wiec od razu zrezygnowalam. Usta ma 2 lata i wygladaja jak na poczatku, kolor lekko zbledl ale minimalnie. tylko cieniowanie sie wyłuszczyło. Poczytaj o barwnikach: Barwniki Conture 2000, opracowane na bazie substancji nieorganicznych i mineralnych, są produkowane zgodnie z przepisami UE 93//04 EWG (jako produkty medyczne) w sterylnych warunkach we własnym laboratorium firmy Long Time Liner w Monachium. Są całkowicie bezpieczne dla skóry, nie wywołują alergii i mają działanie antyseptyczne, co potwierdziły liczne badania przeprowadzone przez Europejski Instytut Inspekcji. Wszystkie barwniki posiadają certyfikaty i spełniają standardy EEC i FDA dotyczące zawartości metali ciężkich oraz zanieczyszczeń organicznych. Spełniają również wszelkie standardy pigmentacji medycznej, czyli mogą być stosowane do pigmentacji rekonwalescencyjnej, kamuflażowej i pigmentacji odnawialnej. Barwniki Long Time Liner nie zawierają gliceryny. Jasne odcienie tworzone są z użyciem dwutlenku tytanu, ciemne zaś otrzymywane są z tlenków żelaza. Obydwa związki są bezpieczne i nie powodują reakcji alergicznych. W wyniku mieszania tych składniki w odpowiednich proporcjach osiągane jest pełne spektrum barw od czarnego, poprzez brąz, do czerwonego i ochry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja to o wszystko czytam to nic, nie rozumiem..... jak mozna pisac takie rzeczy.... niektore wypowiedzi nic nie wnosza a swiadcza tylko o czlowieku.... tak sie sklada ze jestem klientka DERMEDU i doskonale wiem jak fajne dziewczyny tam pracuja, pelne profesjonalistki- takze w makijazu permenentnym, a jak ktos ma jakiekolwiek watpliwosci to co za problem- isc i sie skonsultowac- RADZE NAJPIERW MYSLEC POTEM PISAC!!! Przepraszam ze tak drastycznie, ale ta cala dyskusja do tego doprowadzila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zostały białe ślady ;(
hej Dziewczyny, mam pytsnie - permanentny wokół oczu robiłam ze 3 late temu, teraz to już schodzi i niewiele go zostało, w trakcie zabiegu coś tam nierówno wyszło i pani poprawiła jakimś takim białym cudem, nie było tego wcześniej widać, ale taraz jak kolor czarny znika to mam białe plamki pod jednym okiem - jest szansa, że to zejdzie czy już tak mi zostanie?? wygląda brzydko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martanocun34
Ja wykonałam sobie usta w Studio Makijazu permanentnego Artline na ul.Floriańskiej w Krakowie,rezultat jest super dokładnie taki jak sobie zażyczyłam, polecam ten gabinet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martanocun34
to tego- w maju maja promocje do ust lub brwi kreski góra i dół o polowe taniej :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaaaaaaaaaaaaaaaaa
!!!! RADA NA RUDAWY ODCIEŃ BRWI !!!!!!! Makijaz brwi robilam 3 lata temu, chcialam jasny braz- ale i tak byl na poczatku zaciemy, a po roku zbladl, ale stal sie rudawy. Wiec malowalam go kredka - tam gdzie byly kreski i to bylo ok. Ale problem z kredka jest taki ze ona sie rozmazuje i wtedy widac ten rudawy kolor. Ostatnio znalazlam na YouTubie filmik dziewczyny ktora maluje sobie zwykle brwi czyms co ja teraz wykorzystuje do makijazu permanentnego. Jest to japoński produkt "1 day tattoo" z firmy K-palette - malujesz tym kreskę i zostaje ona na caly dzień - tak jakby pisak. Ja mam jasna karnacje i wziełam sobię odcień 02 - jest jeszcze odcień 01, a reszta jest czarna - więc uważac aby błędnego nie kupić, bo czarny to tylko możecie wykorzystać jako eyeliner na powieki. Wkleję Wam linka do YouTuba do tego filmiku - on jest po angielsku - jeżeli ktoś nie zna to niech tez obejrzy - bo będzie pokazane jak sie tym maluje. link: http://www.youtube.com/watch?v=5C0omWMcrk8 Pamiętajcie ze na początku jest jasny, ale jak pomalujecie kilka razy to będzie ciemniejsze - czyli super sami sobie decydujecie jak intensywny odcień chcecie :) Ja kupiłam ten produkt na ebayu - z honkongu szedł ok 10 dni. Poszukajcie i napewno coś znajdziecie, ale pamiętajcie o tych odcieniach i nie kupcie sobie czarnego. Ja jestem baaaaaaaaaaardzo zadowolona - POLECAM!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maghia
czy naprawdę nikt nie robił pernamentego brwi w salonie Ol AN na Wspólnej? 300 kuponów zostało sprzedane. Proszę napiszcie opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaaaaaaaaaaaaaaaaa
cd. ja kupiłam ten produkt na ebayu i jak widać kosztował mnie 17 funtów. mogę polecić tego sprzedawce, bo do mnie dosżło bez problemów. To jest moja zakończona aukcja, Poszukajcie moze ma nowe aukcje z tym produktem. http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=150597614384&ssPageName=STRK:MEWNX:IT Mam nadzieję ze komuś pomogłam :) Gosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domcia44
Witam ja robiłam sobie makijaż permanentny górnej kreski ;) Zdecydowanie polecam ;) opuchlizna jest niewielka i u mnie zniknęła po 3 godzinach a kreseczka wygląda świetnie jest taka naturalna i delikatna ;) Szczególnie polecam salon w Warszawie przy ul . Merlinniego 4 ;) Pozdrawiam wszystkie zadbane kobietki ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania05
Też korzystałam z tego salonu, jakieś pół roku temu robiłam "tatuaż" :) Kreska nadal wygląda jak świeża, kolor jest żywy i naturalny. Gratuluję pani kosmetyczce wprawnej ręki, gdyż potrafi pięknie kreskę uformować, podkreślając oczy. Jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faktycznie po roku rude??
Naprawdę tylko rok są brązowe - bo nad takimi się brwiami zastanawiam a po roku rude?? Przecież to się nie opłaca. Dziewczyny mówcie prawdę, proszę, tak wasze brązowe brwi się zmieniają i po jakim czasie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brazowe brwi, tylko wtedy utleniaja sie w taki kolor jesli zostal zle dobrany barwni, jesli w skorze jest duzo koloru czerwonego i do barwnika nie wprowadzono korektora lub klientka uparla sie na brazowe i nie chciala chlodnej tonacji. Na rynku mamy sporo barwnikow, te doskonale nie utleniaja sie w pomarancze, roze itp. Trzeba jednak pamietac, ze lepiej przekonac klientke do brazow z odrobina chlodnego koloru, zeby nie bylo sensacji kolorowych brwi. Jako osoby wykonujace makijaze z doswiadczenia mozemy przewidziec takie sytuacje, wiec lepiej rozmawiac i uprzedzac. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddobraszka
Widze ze coraz wiecej dziewczyn sie decyduje na ten makijaz.Ja pamietam jak moja kolezanka miała zrobiony kontur,ale wygladała jak panienka lekkich obyczajów... Ale bylo to jakies 5 lat temu.Teraz pewnie i sprzet jest lepszy? Gdzie w stolicy nie jest drogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudzi
Dziewczyny, szukam opinii na temat salonu Ol-an w wawie na wspólnej. jestem umówiona już na czerwiec a nigdzie nie ma opini, a spzredali około 700 kuponów na gruponie, plissss odezwijcie się jak coś wiecie, błagam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudzi
Dziewczyny, szukam opinii na temat salonu Ol-an w wawie na wspólnej. jestem umówiona już na czerwiec a nigdzie nie ma opini, a spzredali około 700 kuponów na gruponie, plissss odezwijcie się jak coś wiecie, błagam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ddobraszka. Kolezanka moze wyrazila aprobate na kontur widoczny, a jesli nie, to kolor zostal zle dobrany do czerwieni wargowej. Jednak sam kontur ust bez cieniowania zawsze jest bardziej widoczny i trzeba o tym pamietac. Wazna jest rozmowa przed zabiegiem i ustalenie wszystkich szczegułów, kolor, intensywnosc, ksztalt i naturalną czerwien wargową trzeba okreslic, bo wlasnie w zaleznosci od tego odcienia ksztaltuje sie barwnik i utlenia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dawno zrobiłam sobie kreski na górnej powiece.Jetem bardzo zadowolona z efektów.Oko jest powiększone wygląda zalotnie.Makijaż wykonałam w Warszawie w salonie na Merliniego 4.Bardzo profesjonalna i miła obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maghia
Również szukałam opini na temat Ol an, znalazłam tylko jedną ale złą. Jestem zapisana w czwartek na makijaż pernamentny brwi, także wypowiem się jak wyszło. Boję się trochę, ale pocieszam się, że jeżeli nie ma opnii to oznacza że może jest ok. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudzi
Dzięki bardzo Maghia za jakiś cynk czy warto, trzymam mocno kciuki żeby było ok :) pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maghia
właśnie przełożyli mi na jutro, także jutro dam znać jak poszło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudzi
Będę naprawdę wdzięczna za jakieś info, dzieki bardzo pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILUZION...
Witam, pięć dni temu zrobiłam makijaż permanentny ust, miał być super naturalny- a wyszedł okropnie!!!!! usta są przesadnie duże: dolna warga większa od górnej i kolor intensywny; w ogóle nie przypomina naturalnej barwy ust, dziewczyny pomóżcie, może znacie kogoś DOBREGO w Łodzi kto mógłby te okropne usta skorygować . ZAŁAMANA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILUZION...
Dodam jeszcze, że mimo upłynęło już 5 dni to usta są strasznie ściągnięte i ciężko jest się normalnie uśmiechnąć to na domiar złego wyskoczyły dwie opryszczki w dwóch różnych miejscach- MASAKRA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ILUZION...Koniecznie smaruj usta mascia ochronna z wit A, kupiona w aptece lub z arnika. na opryszczke heviran i masc miejscowa na miejsce oprychy. kolor do 4 tyygodni stabilizuje sie i utlenia. Powinien kolor zblednac, Na korekcie mozesz porosic o rozjasnienie, jesli okaze sie, ze sa ciemniejsze od planowanych. :) Mam nadzieje, ze za kilka dni bedziesz spokojniejsza i zdasz nam relacje. Czekam na wiadomosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dropsik123
Brązowe brwi>>. Brązowe barwniki zawsze będą wyłuszczać się na łososiowo lub różowo albo rudo, bo ostatnim barwnikiem składowym brązu jest czerwień, a czerwień utrzymuje się najdłużej w skórze. Aby uzyskać brązowy barwnik potrzeba czerwieni żółtego i oliwkowego koloru i wtedy mamy brąz. Pigment na skórze się wyłuszcza albo jaśnieje jak wolicie. I w pierwszej kolejności z barwnika wyłuszcza się żółty, potem oliwkowy i co zostaje? ten czerwony. I wszystko zależy od tego w jakiej proporcji zostały dodane kolory pośrednie. Jeśłi w większej to kolor dłużej się trzyma brązowy aale i tak zacznie złazić na czerwo-coś. A jeśłi mało jest w barwniku kolorów pośrednich to już po roku macie takie łosośki. Tu akolor chyba ma zdecydowaną rację, trzeba na koniec korekty ochłodzić brąz bo wtedy można się ustrzec lub mocno w czasie odwlec to paskudne wyłuszczenie na niechciany kolor. Natomiast jeśłi już są tak wyłuszczone to jedyny sposób to przed odświeżeniem koloru wprowadzić oliwkowy kolor jako bazę żeby zneutralizować poprzedni i wtedy wprowadzić świeży kolor. Tylko jak to będzie znowu brąż to tzreba ochłodzić jakimś zimnym kolorem, tak jak mówi akolor, bo potem będzie nawrót problemu. Co do barwników long time liner to powiem od siebie ,że brązy też złażą na czerwono łososiowo jeśłi się nie neutralizuje. I nie jest prawdą ,zę są tak cudowne. Są wysokiej jakości to fakt, ale na brązy tzreba uważać. Pracuję na tych pigmentach i wiem co się z nimi dzieje. Unikam brązów, bo jeszcze nie ma tak cudownej firmy która znalazła by taki stabilizator który brąz przez 3 lata utrzymałaby w niezmienionej formie. Z samym brązem czysto brązem się nie da, trzeba łamać innym kolorem. Czy klientka się godzi oto pytanie, ale albo albo. Coś za coś. Świeży brąz bez neutralizacji innym barwnikiem według mnie nie istnieje na 3 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maghia
Do Dudzi: już jestem po makijażu brwi. Efekt jest całkiem niezły, chciałam bardzo naturalne.Zobaczymy jak zejdzie opuchlizna, teraz wyglądam jak po hennie, podobno jeszcze zbledną. Mam jasne włosy, dlatego wybrałam odcień brązowo-szary. Pani Olga ma certyfikaty, oraz zaświadczenie że jest lekarką, w ogóle to jest chyba z Ukrainy ( ma taki akcent). p.s. boli, ale na szczęście trwa ok.8 min. W razie jakbyś miała pytania daj znać. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×