Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
endorfinkaa

Makijaż permanentny - doświadczenia

Polecane posty

gdzie w warszawie można zrobić ładny makijaż permanentny???? kogo polecacie??? chcę zrobić sobie kreski(górne) na oczkach i nie wiem do kogo iść. pomóżcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulaaa12
Gdzie można ładnie zrobić makijaz permanentny w Chrzanowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elsuria
Witam! Ja robilam miesiac temu brwi i usta u pani Ani w Akolor. Jestem bardzo zadowolona z efektu, aczkolwiek ostateczny look bedzie po korekcie. Praktycznie zabieg bezbolesny a pani Ania okazala sie przesympatyczna i kompetentna osoba. Teraz kilka moich kolezanek raczej sie zdecyduje na makijaz i czekaja wraz ze mna na ostateczny efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do "piramidkaszmidka" Lekarz, u którego usuwałam rozlany barwnik po kreskach jest chirurgiem laserowym, zajmuje się przede wszystkim usuwaniem tatuaży, ale również źle zrobionych makijaży permanentnych. Nazywa się dr Andrzej Romański i należy do grupy Andaros, gdzie można się zgłosić ze swoim problemem i oni kierują do konkretnej osoby. Mijają dwa dni od zabiegu,opuchlizna już zeszła, także na razie jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do "piramidkaszmidka" Lekarz, u którego usuwałam rozlany barwnik po kreskach jest chirurgiem laserowym, zajmuje się przede wszystkim usuwaniem tatuaży, ale również źle zrobionych makijaży permanentnych. Nazywa się dr Andrzej Romański i należy do grupy Andaros, gdzie można się zgłosić ze swoim problemem i oni kierują do konkretnej osoby. Mijają dwa dni od zabiegu,opuchlizna już zeszła, także na razie jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piramidkaszmidka
Napisz jeszcze jaki koszt sesji i ile sesji jest przewidziane. to jest w Warszawie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UWAGA NA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Centrum kosmetyczno - dermatologiczne Der-Med al. W. Korfantego 70 lok. 7 Katowice 40-161 Katowice woj. śląskie STANOWCZO ODRADZAM !!!! nie dawno poddałam się zabiegowi makijażu permamentnego który został tragicznie wykonany mimo poprawek i nadaje się jedynie do usunięcia. Jeśli jesteś też niezadowoloną z usług dermedu proszę o kontakt e-mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piramidkaszmidka
Danira czy jak ci tam , a co sobie robiłaś? Brwi usta czy kreski w tym dermedzie. AnuszWidelec ponawiam pytanie ile sesja kosztuje u tego lasera chirurga? i ile sesji jest przewidziane u ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piramidkaszmidka czy jak ci tam - robiłam brwi makijaż permamentny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laser to dość droga przyjemność. Cena uzależniona jest od wielkości rzeczy, którą chcesz usunąć. Od 100 wzwyż/zabieg. A ile jest potrzebnych to również ustala lekarz na konsultacji i po pierwszym zabiegu może ocenić tak na prawdę dopiero ich przybliżoną ilość. Ja możliwe, że będę miała 2-3 góra zabiegi, ponieważ ku zaskoczeniu, barwnik ładnie schodzi. W Warszawie oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piramidkaszmidka
aNuszwidelec a powiedz szczerze widzisz jakąś różnicę teraz po wygojeniu, między tym co miałaś a efektem po pierwszym zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piramidkaszmidka
Danira a robiłaś metodą włoskową czy takie kolorowane? Może da się to jeszcze jakoś poprawić i jeszcze nie usuwać laserem? chociaż ty wiesz najlepiej bo widzisz je w lustrze. No a jak miałaś taki rysunek przed, to wszystko ci się zgadzało? Dopiero po wykonaniu uznałaś że coś jest nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makijaż został wykonany metoda piórkową , na rysunku wszystko było ok jednak po wykonaniu była to tragedia - wygląda to fatalnie nie tak jak na zdjęciach które pokazywano mi w Dermedzie a najciekawsze jest to że panie które to robią uważają się za żywą reklamę swojej firmy ale chyba tam tego nie robiły patrząc na moje brwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam jeszcze że brwi są do usunięcia po konsultacji z linerystką - są wykonane za wysoko i za grube jednym słowem jestem załamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgracja13
danira , skorzystaj z opinii kilku niezaleznych linergistek nie tylko jednej, moze nie trzeba bedzie usowac calosci .A jak kolor nic nie napisalas? Trudno doradzac jak sie nie widzi,z doswiadczenia wiem ze czasami to co dla ciebie jest okropne, dla korektantki nie jest takie straszne.Acha piszesz ze mialas juz korekty mam rozumiec w tym samym salonie,to co poprawialas skoro wiedzialas juz wtedy ze sa za grube i za wysoko? Co doradzala wtedy twoja "wykonawczyni"? Zapytalas co sie stalo,skoro rysunek byl inny zaakceptowany przez ciebie a wyszlo cos zupelnie innego? Jaka byla jej odpowiedz? Przeciez nie powinna zostawic niezadowolonego klienta na przyslowiowym bruku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Portal feelbeauty.eu
Chcesz wiedzieć co wpływa na ostateczny wynik operacji powiększania piersi implantami ? Sprawdź również co nowego w medycznym świecie z ,którego tak chętnie korzystasz. Zdobądź wiedzę i bądź świadomym swoich decyzji. http://www.feelbeauty.eu/articles/show/id/218/Chcesz_wiedzieć_co_wpływa_na_ostateczny_wynik_operacji_powiększania_piersi_implantami_?.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do moich brwi nie trzeba oka fachowca tak sa zle zrobione.Koncowka brwi ma tak grube krechy ze wyglada to tak jakby było zrobione w amatorskim studio tatuazu,do tego sa zrobione zbyt wysoko i druga korekta jedynie je poprawila minimalnie .Kolor jest rowniez dziwny bo wpada w niebieski wiec sadze ze tutaj tez pani nie wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piramidkaszmidka
Danira jak cię czytam to coraz szerzej oczy mi się otwierają. najpierw jak pisałaś to tylko myślałam ,że są nie bardzo w twoim guście i ,że pewnie jakoś można by to poprawić. teraz to jednak brakuje mi słów, bo wierzę ci coraz bardziej że masz jakieś "łajno"na twarzy. jak byś nie miała nic przeciwko, to zostawię maila i może byś mi fotkę przysłała swoich brwi, bez twarzy i takich tam szczegółów tylko same brwi, bo jestem ciekawa. Co ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estyl
Kupilam kupon na gruponie na makijaz pernamentny brwi i oczu, wybralaysmy sie razem z kolezanką ktora zakupila tylko makijaz kreski gornej i dolnej na oku-(teraz zaluje ze nie zrobila brwi), promocji juz nie ma wiec zaplaci pelna kwote, ale jak mówi woli nie ryzykowac gdzieś indziej bo jestem dla niej zywą reklama tego co zrobilam w tym gabinecie . Gabinet OL-An Pani Olgi Beczek jest wart polecenia, Makijaż wyszedł nam świetnie, obydwie jesteśmy zadowolone, Nawet jesli bede potrezbowala kiedys poprawki skorzystam z tego gabinetu bez grupona ponieważ ceny są przystepne a jakość zadowalająca w pełni, Pani Olga jest lekarzem i prowadzi szereg szkolen odnosnie makijazu pernamentnego i przedłużania rzęs. W przyszlym tygodniu umowilam sie na zamykanie naczynek u Pani Olgi, jestem pewna że oddam sie w dobre ręce. A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila..
a ja mialam robione brwi oczywiscie bardzo cienko bo im wiecej farby tym wiekszy koszt, wygladam teraz jak babcia zapuscilam brwi i chcialabym miec naprawde grube geste brwi , nie rozumiem dlaczego wszystkie kobiety maja tak cienkie kreski ja mialam naprawde grube brw a zrobila mi kreske bez sensu skoro za taka kreske placilam 500zl to za grube u niej dalabym 1000zl , zwyczajne zdierstwo cenna nie powinna zalezec od ilosci barwnika, jesli chcialabym terz je pogrubic u innej osoby to ile moglabym zaplacic? ksztalt jest dobry tylko sa za cienkie, odpiszcie plis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgracja13
Kamila, gdzie to znowu ktos tak wymyslil? To naprawde nieslychane aby brwi wykonywac na" kreski"! Czy zostalas o tym poinformowana przed zabiegiem? To skandal! Przeciez brwi w samej rzeczy nie sa jednej grubosci krecha.Dla mnie po zabiegu w kubeczku zawsze zostaje sporo pigmentu ktory wyrzucam. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takich brwi wogóle nie powinno się robić i zgadzam się ze Zgracją13, że to jakieś kolejne pomysły z serii taśmowego traktowania kobiet. Każdej pani pasuje to, co wyznaczają naturalne linie jej twarzy i nie można komuś kto ma naturalnie gęste brwi w szerokim łuku proponować zrobienia brwi-kresek ale za to za jedyne 500 zł. To niedorzeczne. Cena brwi powinna być jedna, a linergistka powinna dopracowywać dla każdego indywidualny kształt- CENA BRWI TO NIE TYLKO CENA PIGMENTU. A brwi-kresek ja osobiście nie dałabym u siebie na twarzy wykonać nawet jakby ktoś mi chciał te 500 zł. Ale nie martw się. Cieńsze brwi zawsze można łatwiej skorygować niż za grube- tylko poszukaj tym razem kogoś rzetelnego. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Portal Feelbeauty.eu
Zapraszamy do Konkursu ZŁOTE STRONY ROKU 2010 tygodnika WPROST WYŚLIJ SMS O TREŚCI WWWR6 NA NUMER 7155 KOSZT SMS TYLKO 1,22 ZŁ Z VAT Głosuj na naszą stronę i wygrywaj cenne nagrody. LISTA NAGRÓD obejmuje m.in. preparaty do zabiegów medycyny estetycznej, kosmetyki kolorowe DIOR, CHANEL oraz bieliznę SPRAWDŹ LISTĘ NAGRÓD http://www.feelbeauty.eu/news/show/id/43/Zagłosuj_i_wygraj_cenne_NAGRODY_!!!_Do_30.04.2011.html Zapraszamy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jestem zdziwiona wypowiedzią Daniry na temat DERMEDU miałam tam robione brwi i kreski jestem bardzo zadowolona. Zdecydowałam sie na ten zabieg po rozmowie z innymi klientkami, które miały robiony tam makijaż permanentny i nie narzekały pierwszy raz słyszę żeby ktoś był tak nie zadowolony jak Ty. Miła znające się na rzeczy dziewczyna wszystko dokładnie mi wytłumaczyły i tak też zrobiła. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, pisze aby ostrzec was przed pania Kasia Turczynska z Sulecina. Jest to osoba miła ale brak u niej profesjonalizmu. Dobrze traktuje osoby tylko dopoki nie zapłacą za zabieg.Potem wszystko sie zmienia a zwłaszcza jak przyjdzie do poprawek. U mnie jej pracownica robila makijaz pernamentny brwi i kreski. Wyszły makabrycznie. Poprawki nie chcialam ale namalowały brwi i mowiły ze teraz bedzie dobrze. wyszło jescze gorzej. Dopiero po całej masie smsow udało mi sie z nia umowic na rozmowe. Powiedziałam,ze brwi maja zostac usuniete laserem to chciała mnie do jakis partaczy wysłać. ja wybrałam najlepszy laser. wszystko było ok dopoki nie napisałam jej ze chce pieniadze na laser i ile kosztuje naprawa tego co zrobiła. Miała skontaktowac sie z ubezpieczeniem ale do dzis nie nie odezwała. Nie odebrała listu od prawnika z ugoda wiec sprawe skierowałam do sadu. Podaje mojego maila gdyby znalazły sie osoby którym wyrzadziła krzywde to z checia podziele sie z nimi wrazeniami punktchen_3@o2.pl. Poza tym ja byłam w obskurnym gabinecie na zabiegu bo w innym odssysała akurat tłuszcz.ale tamten drugi gabinet wcale nie jest lepszy. brak tam higieny. przyjmuje ta pani osoby na jakis botox na przykład a po tym wchodzi tam osoba na odsysanie. bez dezynfekcji gabinetu. to zgroza. Wszystkim interesuje sie izba lekarska w gorzowie wiec nie wiadomo jak długo pani Kasia bedzie miała swój gabinet jeszcze czynny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasya79
czesc mam pytanko:-) czy ktos slyszal o dobrym salonie w elblagu jezeli chodzi o makijaz permanentny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koloradosprings
do renner. Przeczytałam co Pani napisała i nie mogę uwierzyć jak taka osoba pozwoliła sobie bez przymusu wykonać makijaż w "tak obskurnym miejscu z totalnym brakiem higieny" Rozumiem Pani nieszczęście ale na boga sama jest Pani sobie winna. Gołym okiem widziała Pani co się dzieje w gabinecie a teraz jest nieszczęśliwa i całemu światu to obwieszcza. Przecież to ten gabinet i tą kosmetyczkę wybrała pani na swoją profesjonalistkę i poprawiaczkę urody, czyż nie? Bo w ramach pokuty tam nie została pani wysłana. wszystkie Panie powinny się zastanowić nad swoimi decyzjami. Wybierając gabinet są wniebowzięte, a potem zmieniają front, ale to zawsze do was Panie należał wybór gabinetu, nie do kogokolwiek. trzeba swoje decyzje przemyśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Zrobiłam sobie makijaż brwi i kreski górne. Super wyszły, kosmetyczka powiedziala że mogę malować rzęsy ale oczu nie myć, tylko delikatnie od dołu wacikiem. Jak u was było z pielęgnacją i higieną zaraz po. Proszę o odpowiedź, bo obawiam się, że mogę coś zpaprać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do koloradosprings ja u tej pani robiłam inne zabiegi typu botox i kwas i wszystko było ok. Jak pojechalam na zabieg to przeniosła mnie po chwili do drugiego gabinetu gdzie przyjmowała kierowcow bo jest od medycyny pracy. chyba zle przeczytalas co o higienie tam napisalam. chodzi o to ze w takich warunkach ona odssysa tłuszcz i robi inne zabiegi. moze komus zrobic krzywde. a co bys zrobila jakbys pojechala tyle km, wziela wolne w pracy itd. zrezygnowalabys z zabiegu u osoby ktora szkoliła sie w najlepszej firmie od makijazu w polsce Sharley i pracuje 12 czy 15 lat w zawodzie? to chyba wzbudza zaufanie. jak sie pozniej okazało w sharleyu nie słyszeli o tej pani kosmetyczce ktora wykonuje u Turczynskiej makijaz. Wiec mozna czuc sie oszukanym, prawda a to ze opisałam to na forum to po to aby nie dał sie ktos inny nabrac i zrobic sobie krzywde ja dam sobie rade bo w sadzie to jest pewna wygrana i zachecam pokrzywdzone osoby do brania rachunkow przed zabiegiem i w razie czego oddawania spraw do sadu kazdy ma prawo zazadac usuniecia czy naprawienia zle wykonanego zabiegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×