Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
endorfinkaa

Makijaż permanentny - doświadczenia

Polecane posty

Do lilkaOOOO Tak czytałam ten komentaz i jestem zaskoczona bo ja jestem bardzo zadowolona.Były tam moje znajome(u Pani Justyny)i są tez zadowolone.Ja nie sugeruje się jedną złą opinią,sprawdziłam i moge polecic bo uzyskałam efekt jaki chciałam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez tam robiłam makijaz ust i całe oczy,rewelacja jestem bardzo zadowolona.Polecam ten salon 15-115 i panią Justyne Hubert -miła i opanowana osoba,bo nie byłam łatwą klientką!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1tygrysek
hanna30, o jaki salon Ci chodzi, bo wyrwałaś jak filip z konopii :p a żadnej lilki tu nie widziałam przez ostatnich kilka stron postów.... robi się bałagan, a nikt jasnowidzem nie jest, o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliko
Witam, nie przeczę, że Belle Epoque miał kiedyś dobrych pracowników, moje doświadczenia z tym salonem to ostatnie dwa tygodnie (do poprzedniej niedzieli, kiedy robiłam kreseczki, gdzieś indziej) i powiedziano mi kilkakrotnie, że "Pani zerwała umowę" potem było, że "Pan zerwał umowę..." etc. Być może osoby, które trafiły dobrze, trafiły do stałego pracownika? Jeśli tak to super, ale ja niestety nie mogę powiedzieć nic na ten temat, bo jeżeli ktoś cztery razy przekłada termin i jeszcze przyznaje się, że szuka nowego pracownika, który będzie wykonywał - bądź co bądź wymagający profesjonalizmu zabieg ... cóż, nie jest profesjonalny... a lepiej nie ryzykować, szczególnie jak nie zrobią Ci makijażu w naskórku, a w skórze głębokiej albo użyją pigmentu do tatuaży... bo to może pięknie wygląda, ale potem może mieć zapewne różne skutki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Panie. Prowadzac gabinet i rozmawiajac z moimi koleżankami zwiazanymi z kosmetyka, wszystkie twierdzimy, ze Grupony Gryupery i inne grupowe zakupy zrobily krzywde klientkom. Dobre gabinety świadczące usługi na wysokim poziomie nie maja problemu z brakiem pracy. Oczywiście sa czasy trudne, ale jednak nie ma nic za darmo. Makijaz, zabieg dosc drogi nie moze miec ceny ....., az tak niskiej, bo koszty art.zwiazanych z makijazem sa dosc drogie. Dzieki opiniom i paniom opowiadającym o swoich historiach wiemy co dzieje sie na rynku i jak sa traktowane panie. Akolor. Warszawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1tygrysek
oliko, nikt nie pisze jak na razie pozytywnie o Belle Epoque. Własnie pisałam, że Hanna30 wprowadza jakieś anegdotki o salonie, którego nazwy nie wymienia, wprowadzając tu nieco bałagan myślowo- pisaninowy. To fakt, ze grupony na makijaż to swietna okazja dla świeżych linergistek by sobie poćwiczyć na klientkach makijaż. Jednak mam nadzieję, że znajdują sie wyjątki, osoby, które sa odpowiedzialne za wykonywany zabieg i mają dodatkowo talent i nie partolą sprawy. Mysle, że te, robiące za całkowita cenę, równiez potrafią spieprzyć sprawę, więc aż tak bym nie generalizowała. Faktem jest, ze trzeba dokładnie zastanowic się nad zakupem kuponu, a nie "łapać", bo taniej. To nie henna u kosmetyczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajka898
Witajcie, mam pytanie w sprawie ust, a mianowicie - moja asymetria była dość spora, więc po prawej stronie usta pomalowane zostały jakieś 3mm ponad kontur ust. Ciągle czekam aż zejdą strupy, bo jestem dopiero dzień po makijażu, ale chciałabym wiedzieć, czy jestem skazana na bardzo widoczną nierówność pigmentu i różnice między ustami i zwykłą skórą? Chciałam naturalnego efektu, moim zdaniem aż takie wyjeżdżanie ponad kontur ust nie było potrzebne, ale zdaje się, że pani postanowiła powiększyć moje i tak już nie najmniejsze wargi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meg_0999
Chcę sie skonsultować z linegristką lub osobami które mają za sobą zabieg m.p.ust.Jestem po pierwszym pigmentowaniu ust-kontur+cień.zabeg był miesiąc temu.Zaraz po odejściu strupków barwnikowych po ok 3dniach od zabiegu miejsca pigmentowane wyglądają jakbym była pomalowana jasną konturówką i są plamy tzn.miejsca w kolorze skory na tym konturze.W dodatku Kontur jest za bardzo wyjechany poza naturalny zarys ust na górze.Wygląda to nieestetycznie i napewno nie jest to efekt zgodny z moimi oczekiwaniam i wogole konturjest nie taki jaki był uzgadniany przed zabiegiem i różni się od narysowanego przez nią flamastrem.Linergistka powiedziała że to wszystko naprawi przy poprawce która juz niedługo.Pytanie moje jest takie:czy takie plamy w pigmentowanym miejscu na kontórze po pierwszym zabiegu to jest norma? Pozdrawiam i proszę o odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
Acolor masz świętą rację w tym co napisałaś. Gdyby zabieg mógł być tak tani jak na gruponie to po co usługa wogóle miałaby być w normalnej cenie? Co do ust w ciapki czy plamki to możesz podesłać zdjęcie ust zrobione aparatem foto na maila edycjaj@op.pl i odpowiem ci czy to ciapki czy zwyczajnie wolne niezapigmentowane miejsca. A co do nadbudowy ust czy nadrysowaniu, to w praktyce jest zasada,że można naddać usta kolorem ale właściwie tylko na bezpieczną odległość i najlepiej żeby był to tzw mleczny punkt. Jeśli zaraz za czerwienią wargową jest normalna porowata struktura skóry to zazwyczaj nadrysowanie jest widoczne i łatwo rozróżnić to miejsce od czerwieni wargowej. Zanika ta granica przy pomalowaniu błyszczykiem. Są jednak takie usta kiedy nienaturalnie wąskie trzeba powiększyć o skórę" i wtedy trzeba to klientowi wytłumaczyć i poinformować ,że będzie to widoczne, a niwelować to będzie błyszczykiem czy kremem natłuszczającym. I ważne jest aby powiedzieć ,że te miejsca szybciej puszczają kolor w stosunku do czerwieni wargowej i raz w roku lub raz na 1,5 roku trzeba odświeżyć kolor. To tak krótko i na szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczolineczka
hej, szukam Basiczka123 - chyba tak nick miała. Miała robić kreski w atelier urody nelle na Sikorskiego w W-wie. Ja jestem po kreskach u p.Olgi i chciałam zapytać jak jej poszło , czy tak fatalnie jak mi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego fatalnie? Możesz opisać panią, u której robiłaś, bo ja nie znam imienia pani która mi robiła kreski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczolineczka
iza115 daj znać jak się coś dowiesz o Happy Lady z Latchorzewa. Przez tel wydaje sie niegłupia kobieta. Mi spiepszyli kreski i musze poprawić i ja do tej kobiety z Latchorzewa dzwonie po kilka razy dziennie z wątpliwościami i ona chętnie udziela mi odpowiedzi. Koleżanka idzie do niej w najbliższy pt i ja znią do konsultacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczolineczka
iza115 daj znać jak się coś dowiesz o Happy Lady z Latchorzewa. Przez tel wydaje sie niegłupia kobieta. Mi spiepszyli kreski i musze poprawić i ja do tej kobiety z Latchorzewa dzwonie po kilka razy dziennie z wątpliwościami i ona chętnie udziela mi odpowiedzi. Koleżanka idzie do niej w najbliższy pt i ja znią do konsultacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczolineczka
pani ma na imię Olga. Drobna brunetka w wieku ok 30l. Podobno jest ich tam tylko dwie. Kreska jest tak cienka że nie daje efektu prawie jej nie widać. może ja tak odczuwam ból , ale strasznie cierpiałam. Z resztą to już nie istotne jest, efektu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy słyszal ktos o Agnieszce Ucińskiej z Gdańska? Mam iść na poprawkę , pani Agnieszka ma bardzo dobre opinie ale ja po wizycie u osoby, która skopała mi brwi mam wiele obaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
Fanta ty to czekaj spokojnie aż ci się najpierw skóra zregeneruje, a potem sobie poszukasz kogoś kto ci poprawi to co masz. W przeciwnym wypadku poprawka nie ma sensu. marny będzie jej efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Edyto, jestem umówiona na konsultację dopiero na połowę listopada wiec spokojnie,,,, po prostu chcę się już rozeznawać, by nie było ponownie takiej wpadki, myślę że na wywiad nigdy nie jest za wcześnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczolineczka
ja też teraz czekam miesiąc i dopiero poprawka. Miesiąc wystarczy prawda ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Edyto chciałabym zrobić sobie usta, nie wiem, czy z cieniowaniem, czy sam kontur. Zna Pani osoby i wie u kogo robić, a kogo omijać szerokim łukiem. Czy mogłaby mi Pani kogoś polecić z wawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
fanta a jak teraz wyglądasz po złuszczeniu? Co do zapytania o usta to trudno mi powiedzieć czy kontur czy cieniowanie, bo nie znam pani ust i nie mam wyobraźni internetowej" by zbadać ten stan. Jak zobaczyłabym samo zdjęcie ust zrobione w świetle dziennym aparatem foto to mogę dać jakąś odpowiedź. Co do gabinetów w mieście moim i obcym, nie zachwalam i nie polecam. Ponoszę odpowiedzialność tylko za swoją pracę i wolę aby tak pozostało. Nie chcę sobie obciążać sumienia. W ostatnim czasie zawiodłam się na kilku gabinetach, w których kiedyś pracowano rzetelnie stąd moja decyzja. Przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie wyglada to ciekawie, ale jestem w stanie kredka to skorygowac. Co gorsza, zadnego luszczenia nie odnotowalam, strupow tez nie, jakies to dziwne wszystko jest:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
Mówiąc krótko pigment został głęboko osadzony. Skoro mówisz, że łuszczenia i strupków nie odnotowałaś przy metodzie włoskowej. Sądzę nawet ,że siedzi pod skórą. To istotnie musisz szukać i dobre rozeznanie zrobić biorąc pod uwagę poprawki, bo ten pigment który już masz może nawet kilka lat przesiedzieć pod skórą. A nałożony nowy kolor może mijać się z tym który masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klimnka900
A czy moze któras z Was robiła makijaz permanentny w gabinecie Afrodyta w Blue City ? jestem ciekawa jak tam robia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kejt89
Fanta, ja robiłam ostatnio usta u Pani Agnieszki Ucinskiej. Rewelacja. :) bardzo zależało mi na naturalnym efekcie i taki tez otrzymałam. Jestem dopiero jakiś 4 dzien po zabiegu a już jest naprawdę dobrze. Jeśli moje mega asymetryczne usta udało jej się ładnie zrobić to jestem przekonana, ze i z Twoimi brwiami sobie poradzi. Opinie na Trójmiasto.pl nie moga kłamać. :) no i przeurocza z niej kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia 54321
Witam dziewczyny, ciesze się, że się nie skusiłam na ofertę makijażu na grouponie jak czytam to co piszecie... Ja pracuję w firmie która zajmuje się innego rodzaju usługami i wiem, że ich prowizja to około 50% +podatek... masakra jakaś to jest w pewnym sensie wyzyskiwanie. Zdecydowałam się w Studiu Makijażu Permanentnego Artline zrobić brwi i to jest właśnie powód mojej wizyty tu na forum. Chciałam wszystkim z czystym sumieniem polecić ten gabinet oraz wogole makijaż permanentny. "Nowe" brwi zmieniły mi twarz i jestem baaardzo zadowolona z tej zmiany (Pani poleciła mi coś zupełnie innego), kolor delikatny równomierny, kształt bardzo precyzyjny, rewelacja!!! Szybki makijaż poranny, zero kredki, wygoda. Polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amber81
Witam, mam pytanie głównie do Pani Edyty :) Czy makijaż brwi metodą Taffy jest faktycznie tak naturalny, że trudno go zauważyć? I jak to potem jest z "wymywaniem" się barwnika, tzn. po kilku latach rzeczywiście staje się praktycznie niewidoczny czy też kolor zmienia się po prostu na szaro-granatowy bądź rudo-czerwony? (w zależności od dobranego koloru oczywiście :)) I jakie barwniki są najlepsze do stosowania makijażu permanentnego-gdzieś słyszałam o mineralnych i jeszcze jednym typie. Umówiłam się na makijaż brwi, ale nie chciałabym po kilku latach wyglądać jakby mi ktoś w więzieniu coś naskrobał ;) Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1tygrysek
Karolcia, o jaki dokładnie gabinet Ci chodzi. Podaj linka, bo nazw podobnych w necie jest wiele... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×