Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
endorfinkaa

Makijaż permanentny - doświadczenia

Polecane posty

cześć ja zrobiłam super brwi u pani Agnieszki Ziach znalazłam ją na fb Agnieszka Ziach makijaż permanentny tam ma trochę zdjęć. Bałam się ale jest super efekt bardzo naturalny . Zrobiła mi metodę hybrydową cień z włosem . Nie bolało bardzo sympatyczna Pani. Brwiami jestem zachwycona zbieram na kreski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glamureczka
ja praktycznie podczas zabiegu nie czułam żadnego bólu, więc na spokojnie można robić. jestem zadowolona z efektó w salonie magic visage, pernamentny robią rewelacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moska2334
Ja robiłam zagęszczenie linii rzęs w Beauty Box w Sopocie (http://beautyboxsalon.pl) i jestem szczęśliwa że się na to zdecydowałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glamureczka
Jak makijaż pernamentny jest zrobiony profesjonalnie to nie powinno nic Nas boleć ja w magic visage nie czułam żadnego bólu więc makijaż był wykonany profesjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMarzenka
Ja jestem zachwycona makijażem permanentnym w madame art/poznań Odkąd poszłam pierwszy raz, tak do tej pory jestem stałą i zadowoloną klientką ;) namówiłam też kilka koleżanek i wszystkie również bardzo zadowolone z efektów zabiegu :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glamureczka
ja też jestem zadowolona z efektu w magic visage na mokotowskiej, dziewczyna jest naprawdę bardzo profesjonalna, super mi zrobiła brwi, więc jest naprawdę bardzo dokładna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z Wrocławia z kolei najlepszy jest salon http://www.perfect-glamour.pl/ Robiłam u nich usta - cieniowanie i kreskę na oczach i wyszło super. Trochę się bałam efektu, bo robiłam kiedyś usta i nie byłam specjalnie zadowolona, ale tym razem efekt jest super, widoczny oczywiście, ale nieprzerysowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Więc tak... Jestem świeżo po zabiegu microblading (12h), sympatyczna pani, ładny gabinet, ogólne wszystko ok tylko.... Przeraża mnie kształt brwi, są grube, inne niż sobie wyobrażałam. Kobieta jako lingeristka powinna mi doradzić i zrobić ładny luk, końcówki ciensze... Niby razem to konsultowalysmy, mówiła, ze wypełnia tylko środek po obrysowaniu, ale teraz patrząc na nie to mam wrażenie, ze klamala i zrobiła uwzględniając i to co było kredka. Teraz siedzę i placże, bo nie wiem co robić, jedynie sie modlę, ze pigment osłabnie i na korekcie da sie to poprawić, ale wątpię. Dorysowac tak, ale usunąć, wytrzec jak gumka już raczej sie nie da. A moze to opuchlizna i będzie ok? Póki co jestem smutna i żałuje. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie, czy na korekcie po microbladingu lingeristka usuwa pigment w niechcianych miejscach, by nadac troche inny ksztalt w ramach poprawy z pierwszej wizyty czy to już kwalifikuje sie do innego zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadzix48
W BONADEA w Krakowie pracuje certyfikowana linergistka z wieloletnim doswiadczeniem w zawodzie. Wydaje mi się, że właśnie oni mają najlepszy sprzet i barwniki dłuższy efekt i lepszy. -Z tego co się orientuję to koszty to :usta 1000zł, a brwi 1000zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwyedek
Złomowisko PL S03E08 Wyścig wraków http://24filmyonline.pl?u=Zlomowisko_PL_S03E08_Wyscig_wrakow Opis Spotkanie z ludźmi, którzy na co dzień pracują na złomowiskach w całej Polsce. Ich praca jest ciężka, a czasami również bywa bardzo niebezpieczna. Choć dla większości społeczeństwa złom nie przedstawia żadnej wartości, oni potrafią zrobić na nim bardzo opłacalny biznes. To praca dla ludzi, którzy nie boją się pobrudzić sobie rąk i mają intuicję do ryzykownych transakcji. W tym odcinku Prędkość i emocje. Wyścig wraków to zabawa i rywalizacja. Dziś okaże się, jak bohaterowie programu poradzą sobie na torze wyścigowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam robiony makijaż permanentny pół roku temu w Beauty Premium w Poznaniu, jestem bardzo zadowolona. Kreski górne i brwi. Brwi metodą microblading. Kolor jest dobierany do karnacji i włosow, kształt też wcześniej do akceptacji. Korekta po paru tygodniach w cenie. Jak macie blisko do Poznania to tylko tam, podaję telefon 530 777 610.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem bardzo zadowolona z makijażu permanentnego brwi i ust, który wykonywałam w salonie www.brwi.com.pl w Gliwicach. Pełen profesjonalizm, nowoczesna metoda, mogę szczerze polecić ten salon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka98
Ja robiłam kontur ust i muszę przyznać, że efekt bardzo ładny. Wargi zrobiły się takie bardziej.. kształtne :) Mogę serdecznie polecić panią Magdę Bąk z warszawy bo zna się na rzeczy. Miałam obawy co do zabiegu, ale okazały się niesłuszne. Jeśli zgłaszamy się do doświadczonych osób to nie ma opcji żeby coś wyszło nie tak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Makijaż permanentny to świetne rozwiązanie. Dzięki temu można spokojnie później wstawać ;) jednak jeżeli ktoś chciałby może próbować swoich sił jako kosmetyczka, to uważajcie, ponieważ nie jest to takie prost jak by mogło się wydawać. Jednak dla chętnych polecam zapoznać się z tym artykułem: http://donau-expert.pl/makijaz-permanentny-moj-pomysl-biznes/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola W
Dziewczyny, pytałyście też o Poznań. Ja się właśnie zastanawiam nad wizytą w studio makijażu permanentnego przy ul. Piekary 12. Zależy mi na makijażu permanentnym brwi metodą piórkową. Koleżanka ma świetnie zrobione brwi właśnie tą metodą i mówiła, że robiła u nich. Wygląda super, bardzo naturalnie. Wiecie, na jak długo starcza taki zabieg? Jak długo realnie widać efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasialeszczynska
W Poznaniu nie znam żadnej kliniki czy gabinetu gdzie robią takie rzeczy, także nie mogę Ci pomóc. Ja robiłam makijaż permanentny w Klinice Estetica we Wrocławiu. Też miałam obawy i to straszne, ale wszystko przebiegło rewelacyjnie bez zarzutów :) poczytajcie tutaj może przed zabiegiem ważne info :) http://klinikaestetica.pl/makijaz/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona1990
Jeżeli chodzi o Poznań to serdecznie i z pełną odpowiedzialnością mogę polecić Panią Alicję Leszczyńską poza tym, że jest niesamowicie przesympatyczna to przede wszystkim jest profesjonalistką. Byłam u niej na zrobieniu brwi - są genialne wyglądają bardzo naturalnie a ja dzięki temu zyskałam czas rano i piękny wygląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina079
Ja właśnie szkole sie w Nouveau Contour w Poznaniu -akademii makijazu permanentnego- juz niedlugo bede mogla robic profesjonalnie makijaz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się szkoliłam w Nouveau Contour w Poznaniu - nowe sprzęty, sprawdzone maszyny, bardzo polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiele dziewczyn pisze, że im się barwnik wypłukuje, ale to jest wina salonu, że zamawiają jakieś słabe kosmetyki. Mi usta trzymają się ponad 3 lata, brwi ponad 2. Makijaż robię zawsze u pani Agnieszki Kurpias w Klinice Urody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ambrozja28
Ola W, ja też robiłam permanentny makijaż brwi metodą piórkową w Poznaniu, u pani Alicji Leszczyńskiej, w tym studio w Kamienicy Parkowej. Jestem bardzo zadowolona z efektu, makijaż został wykonany perfekcyjnie. Jeśli chodzi o ból, to jest to kwestia indywidualna. Ja określiłabym to uczucie raczej mrowieniem, a nie bólem. Trwałość takiego makijażu to średnio 2-4 lata. Tutaj podrzucam Ci numer do salonu, możesz zadzwonić, podpytać w razie "wu" :) - 509 180 160.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marikapika
Mi kosmetyczka kompletnie zepsuła makijaż permanentny, byłam wściekła, oczywiście zwrócono mi pieniądze, ale jak ja wyglądałam, chciałam go usunąć, ale w tym zakładzie nie potrafiono, poszukałam w internecie domowych sposobów które także nic nie dawały, jedyne co mnie uratowało to wizyta u innym zakładzie kosmetycznym, dla tych co chcieliby przeczytać o usuwaniu makijażu, polecam http://www.incognito.net.pl/wyjazd-usuwanie-makijazu-permanentnego/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gardena
ja też się bałam przed makijażem permanentnym, ale jak się okazuje strach ma wielkie oczy, nie było sensu się denerwować. Brwi robiłam w Magic Visage w Warszawie, teraz moje brwi wyglądają rewelacyjnie, sam zabieg był bezbolesny więc spokojnie można go przetrwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×