Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Kurcze-nie wiem czemu się skasowało...więc jeszcze raz.... Luiza,Monika-😘dziękuję:D Monika-już zmieniam wiek w tabelce-hihihihi... Zielna.33/Małgosia-31.05.2002-4 l., Ala--09.11.2005-12 ms. pomorskie Gumijagoda.29/Julka-5.12.2000-6lat,Bartuś-15.09.2005.13m-cy Dolny Śląsk Luiza....28.../Jakub-17.05.2002-4 lata............../Krakowskie Monika....../Nikodem--15.08.2003; Miłosz-17.07.2006..małopolska Brylka.29 /Ola-20.06.2001, Marcin i Przemek 25.11.2002......./ Elbląg VIKI2...28/ Wiktoria--25. 04.2004..,Oliwia--01.05.2006......../Krosno MARGARET777..26/ Iza 01.08.2003-3l, Ola 02.02.05-16ms./małopolskie Zuzia 30/Paulinka 23.03.2005....................lubelskie Asmana.26...Natalia30.09.2002,Iza29.04.2006................../Olsztyn Marteczka77...29./Kamilek-16.09.2003;Damianek-10.04.2006/Lublin Patipaula-/Patrysia i Paulinka 22.04.2000........................./Gdańsk Mama_zuzi-26/ zuzia- 07.05.2002 - 4 l........................./ Göteborg Mamka/Magda 26/mama Alanka - 06.04.2006................./Warszawa E.w.k.a-Pawełek 08.09.2003 ............................./okolice Krakowa Paula24 - Patryk 01.06.2006 ......................................../ Poznań Cypryjskie słoneczko/Weronika 06.01.06................./Limassol KAWKA54..26./Oskarek01.06.2002,Maksiu09.08.2004.../WAŁBRZYSKIE Kala23 - Jakub 29.09.2003, Oliwia 15.05.2006............../Płoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas rano była sobie mżawka a teraz się uspokoiła na szczęscie...no i jest bardzo ciepło:D Ja skończyłam robić ciasto..dobre wyszło:) Goście dziś w większości nie dopiszą bo dzieciaki wokół chore ale na pewno bedzie móh brat z narzeczoną:)i zostaną oczywiście na noc..Kamilek będzie się cieszył..bo on uwielbia swojego chrzestnego:) Idę troszkę poprasować..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marteczka ja tez dołanczam sie do zyczen, duzo zdrówka, szczescia i radosci i wszystkiego co najlepsze❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dzisiaj z dzieciakami u pani doktor,okazało się ,że nie ma obowiązkowego bilansu sześciolatka. Bartuś zaczął wyć ,takze nawet nie mogłam swobodnie porozmawiac:( Udało się go zważyć ,ale w ciuchach-9100gr.W lutym następne szczepienie i już mi sie odechciewa tej wizyty:( Lekarka widząc moje zmagania skwitowała to uśmiechem i tekstem ,że muszę mieć wesoło w domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumijagoda, a ja szaleję po necie ;) Ale wracam na \"stare śmieci\", bo tu jest najfajniej :) Dobranoc kobietki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jestem ;) Martusiu wszystkiego naj naj i przede wszystkim szczęścia 😍 😘 🌻 U nas dzis cieplutko i słoneczko nawet wygladało, byłam z Kubą na choince dzis osiedlowej i dostał paczkę od mikołaja ze słodyczami ale mikołaja sie chyba raczej wstydził :( byliśmy dziś też u logopedy czyli cały dzień zalatany dobrej nocki kobitki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w piątkowy poranek dziewczyny z mojego ulubionego topiku:) Nareszcie koniec tygodnia,ale to oznacza też ,że na topiku mało która zajrzy:( Dzisiaj mój mężuś wybiera się na imprezę zakładową,oczywiście bez żonywięc pozostaje mi komputer w samotnośći i dwoje niegrzecznych zieci:) Wam życzę miłego dnia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello! Kala😘dziekuję:D Gumijagoda-impreza się udała choć był tylko mój brat z narzeczoną. Kurcze Kamilek wstał dziś w \"nie w humorze\" i płakał rano...a w przedszkolu pochlipiwal:( Kala jak było u logopedy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i ja :) Dziewczynki, ja też postaram się nie zawieść Was i obiecuje zaglądać tu nawet 3 razy dziennie ;) Dziś przyjeżdża do nas szwagier z żoną i 2 letnią córeczką, więc będę miała trochę zajęcia przy dzieciach, ale ja mam podzielną uwagę, więc będzie ok :D Paulinka stoi właśnie koło telewizora i chce koniecznie \"hallo\", czyli Teletubisie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo !! (teletubisiowe hejo :-) ) melduje sie i ja. dzis totalnie niewyspana :-) jem sniadanko i ogladam pytanie na sniadanie, mówia jak zostac gwiazda;-) ;-) wszystko jeszcze przedemna:;-) ;-)hi hi czeka na mnie stos garów z wczorajszego wieczoru:-( ja tez postaram sie zagladac,bo w niedziele bede miec gosci, a w sobote wielkie sprzatanie. przyjezdza do nas chrzesnica mojego męza z rodzicami. miłego dnia, u nas piekna pogoda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
witajcie kochane ;) melduję się na posterunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche pokręciłam:-) w sobote oczywiscie sprzatam a w niedziele przyjezdzaja ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się melduję,ale na chwilkę.Mamy malowanie łazienki i ubikacji.Kiedyś pisałam,że ma przyjść komisja ze spółdzielni w sprawie zalania mieszkania naszego i sąsiadki oraz grzyba na ścianie.Byli i stwierdzili,że sąsiadka z góry jak naprawi jakąś baterie to będzie wszystko w porządku.Nie jest bo znowu nas zalała a oni nic.Więc robimy mały remont.Usuwamy grzyba i tylko malujemy.Nie robimy generalnego remontu.Kuba idzie jutro to teściów,chociaż może wezmą go dziś.Nie przeszkadza,ale lepiej jak go nie ma.Teraz jest w przedszkolu.Mają dzisiaj mikołaja,więc będzie miał co do opowiadania.Ja idę kończyć obiad,bo mama wymyśliła sobie jeszcze odmalować kuchnię.Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nabrałam właśnie chęci na posprzątanie mieszkania, ale Paulinka usnęła i nie chcę hałasować. Ciekawe, czy za godzinę nie miną mi te chęci ;) Póki co idę poczytać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
my właśnie po spacerku :) czu u was też tak cieplutko??? Zaraz wraca mąż z pracy i mykamy jeszcze raz na spacerek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze ,że mam kalendarz bo pomyślałabym że to marzec a nie grudzień:) Spacerek zaliczony:D A gdzie się podziewa Zielna i Margarett?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Spózniłam się na zaproszenie GJ ale to dlatego,że od rana byłam na spacerku:D:D:D..zwiedziłam dziś chyba całe miasto:P Potem bylismy na pysznym obiedzie a teraz ledwo sie ruszam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×