Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

w kinie było nawet znośnie po 30 minutach Przemek stwierdził, że się zmęczył i chciał iść do domu usiadł u mnie na kolanach i jakoś wysiedział. Kiedy zbliżał się koniec filmu Marcin na całą salę mamo ja chcę KUPĘ KUPĘ KUPĘ :D więc wzieliśmy kurtki i wyszliśmy. A jeżeli chodzi o sam film to może być, ale widziałam lepsze bajki ( wszystko zależy od gustu). W tygodniu zamierzam iść tylko z Olą na wpuszczony w kanał, z jednym dzieckiem zdecydowanie lepiej się ogląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja wróciłam z imprezki imieninowej kolegi Andrzeja. Było fajnie, choć jego żona świetnie gotuje i jestem tak najedzona, że o mało nie pęknę ;) Paulinka śpi, mąż film ogląda, a ja idę dokończyć fajną książkę. Miłej nocki :) I pamiętajcie, szaleć można tylko do 24.00 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem . Popijam kawusie, i zagryzam paróweczke - niezły zestawik co??? Mój tata jutro w końcu wychodzi ze szpitala mój boziu tyle czasu... Potem sie rozpisze, bo mi Iza łazi po całym mieszkaniu a ja muszę za nia biegać - a było tak fajnie :) Zapraszam do oglądnięcia fotek http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/52576105707c7254.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d5bdf87426aae6b4.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/33895a186c600443.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3d41e5def85c0a26.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/783705315608ab8b.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f0d95f77c8c3e473.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Zuziu Jestem taka wściekła, mają zmienić system pracy mojemu mężowi bo teraz pracuje 24 pracy 48 wolnego.Teraz ma pracować od 5-23 tak przez tydzień - zajeb... się i tydzień wolnego. I jemu będzie cholernie cięzko, bo kiedy tu się wyspać i mi też bo w sumie tydzień całkiem sama będę. Oczywiście nikt nic nie powie dokłądnie tylko postawią przed faktem dokonanym masz przyjść jutro i koniec. Wiecie co jest najgorsze będzie miał aż 280 godzin miesięcznie a nawet nie ma stawki minimalnej - co za wyzysk. Może któraś wie jak to jest gdy chcesz brac zasiłek dla bezrobotnych , czy pracując trzeba mieć stawke minimalna na umowie czy to akurat nie jest ważne?? Jezuu , az się gotuje we mnie wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viki ja wiem ,że to był film o ospa itd.,Kuba ją dostał i mu nic nie było i nadal jestem przekonana,że następne dziecko też zaszczepie.,Wiem,że może zareagować inaczej,ale to jest minimalne.Natomiast pisałam o doustnych,bo u nas w przychodni dzieci po wypiciu jej zachorowały,dlatego o niej pisałam.A po tych odra itp.nie zdarzyło sie.Zresztą moja teściowa jest pielęgniarką i o każdej szczepiąca dopytywała się bardzo szczegółowo.Te które mi odradziła to Kuba nie dostał,zresztą lekarka wtedy zgodziła się ze mną. U nas wczoraj była chrzestna Kuby dostał od niej prezent mikołajowy-helikopter który jeżdzi,szczela i gra.Dom wariatów.Rano zrobił nam helikopterową pobudkę.Dzisiaj idziemy do teściów na obiad.Wiem,że od nich też ma coś dostać.Zresztą w tym tygodniu prezentów dostanie więcej.Od nas w środę-ciufcię,w piątek w przedszkolu-lego i puzzle a w niedzielę idziemy na imprezę zakładową do pracy mamy.Tam też dostanie paczkę tylko ze słodkim.Zastanawiam się czy dla niego nie za dużo.Wczoraj powiedział cioci,że był jednak nie grzeczny,ale sie poprawi.Zobaczymy.Pogoda piękna a ja mam teraz chrypę,katar powoli przechodzi.Będę się zbierać bo mąż mnie już pogania.Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj ściełam się z chłopem,ale długo nie wytrzymał i zaczął sie odzywać. Pomimo tego ,że miał niestety rację:( U Julki był ''mikołaj'' i Bartuś też przy okazji skorzystał:) Będzie słodki tydzień prze te paczki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, te chłopy :( Mój też mnie wkurzył 😠 Ale mi jeszcze nie przeszło :( Idę spać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Marteczka, fajnie \"zobaczyć\" kogoś tak optymistycznie nastawionego do życia :) Gumijagoda, WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJLEPSZEGO 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:D Miałam koszmarną noc,bezsenną nocdopiero nad ranem około 6zasnęłam💤 Dawno już tak niebyło ,żebym nie mogła spać bez powodu... Dajcie zapałki to powieki sobie podeprę:) Nawet JUlce zrobiłam dzien dziecka i ma dzisiaj z tego powodu wolne. Marteczka zazdroszczę Ci tej energii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gj, sto lat!!!🌻🌻🌻 A ja mocno zastanawiam się nad zabraniem Gosi z przedszkola:-( Znowu jest na antybiotyku:-( Ma zapalenie oskrzeli. Tym razem była w przedszkolu dwa dni i wystarczyło. To już trwa drugi rok i chyba nie ma sensu. Choć tak mi żal Gosi. Ona tak lubi chodzić do przedszkola, jest taka towarzyska. Ale kolejny lekarz radzi zabrać ją z przedszkola:-( Pewnie spróbujemy jeszcze raz i damy spokój. Szkoda dziecka. Od września przecież cały czas siedzi w domu chora. A przy niej choruje też Ala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Gumijagoda babo kochana sto lat i duuuuuży bukiet 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 My juz zdrowi na szczęście ;) Kuba po nootropilu jest.......kurna nie wiem nawet jak to nazwać, najpierw szaleje a po jakimś czasie śpi na stojąco i tak na przemian . U nas świeci słoneczko, a ja z synkiem w czwartek idę na choinkę i musimy narysować laurkę znacie może jakiś fajny wierszyk dla mikołaja??? Asmana ta twoja córcia to kawał baby już ;) a ile włosów ma bo moja to łysa jak kolano :( Buziaki papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Gumijagoda dołączam się do życzeń. Zuzia nie pamiętam o jakie to chodziło szczepionki to było w końcu 4 lata temu a moja pamięć zawodzi. Kuba pierwszy dzień w przedszkolu i przyszedł bardzo szczęśliwy,bo był jego ulubiony kolego.Ja kupiłam pierwszą rzecz dla córci czapeczkę zimową.W końcu znalazłam mały rozmiar za rozsądną cenę.Kupiłam sobie spodnie biodrówki na święta i sylwestra.Jak urodzę to nie będzie problemu z pomniejszeniem ich.Umówiłam się też do fryzjera i kosmetyczki na sylwestra.Przecież muszę ładnie wyglądać.Mąż nawet słowem się nie odezwał.Rozumie i akceptuje.Kuba dostał wczoraj prezenty.Prababcia dała mu ciuchy,więc zero zainteresowania a teściowie kupili mu książkę o lokomotywach i nie może się od niej oderwać.Już nam oznajmił,że jak będzie duży to zostanie kolejarzem.Zobaczymy.Dzisiaj mamy frytki z jajkiem i właśnie idę je zrobić,coś poczułam głód.Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GUMIJAGODKA KOCHANA, STO LAT I SZCZESCIA, SZCZESCIA SZCZESCIA 🌻 🌻 🌻 !!!!! Ja znowu jestem gosciem na topiku, soorki :( Ale gonia nas bardzo przed przerwa swiateczn wiec musicie mi wybaczyc!!! Zielna, niestety ja bym chyba zabrala Gosie. Szkoda dziewczynki:( Asmana, zdjecia suuuper :D A Izunia to do reklamy sie nadaje 🌻 Wszystkim innym babeczkom zdrowka i usmiechu!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dawno nie miałam takich miłych imienin. Niedawno wróciliśmy z obiadku:) Nawet kwiaty dostałam:D od mężusia-zastanawiam się kto go zainspirował;) Nabardziej ubawił mnie mój brat,[który wyjątkowo zapomniał o mnie],,mówił ,że widział na mieście górników wystrojonych i nie załapał z jakiej okazji.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Moja Ola poszła dzisiaj rano sama na przystanek autobusowy ponieważ jak mówi teraz to już jest bardzo duża i mam jej nie prowadzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×