Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Serialu wczoraj nie było ...bo zmienili plany...wczoraj miała być wyemitowany ostatni odcinek,w którym wszystkie 4 pary biorą ślub.Ale ponieważ serial zdobył niesłychana popularność to ...kręcą nowe odcinki i puszczę je na wiosnę..ja tam się cieszę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry!! dziewczynki musze was zmartwic, ale to był ostatni odcinek Magdy M. miało juz nie byc wiecej odcinków, ale zdecydowali krecic 4 serie, i dlatego skonczyło sie tak nijak..niestety, ale nowe odcinki to pewnie za kilka miesięcy.. chłopcy jeszcze śpia, ja pije kawe. dzis wyjatkowo, skoro jeszcze nie wstali.. miłego dnia🌼 ps: dajcie jeszcze jakies przepisy na placki, albo chociaz linki do stron z łatwymi przysmakami..😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzin doberek U nas strzsznie ponuro i pada :( Kuba jeszcze śpi-nieźle co, hehe, a Oliwcia już buszuje po łóżeczku.Dziś mam troszke roboty więc nie wiem czy was odwiedzę, ale postaram sie. Miłego dzionka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ No moj malusi terrorysta dzis tez ladnie pospal,,,wstal o 8,30,,poszedl spad ozno co prawda,,ale jaka bloga,cicha noc za to byla,,:P A zaraz jade z malym na mums and tots,,dzis party dla dzieci przedswiateczne,,:P Pozdrawiam,,papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, Gumijagoda. Mam jak najbardziej żywą, zarąbistą choinkę;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas piękna zima i nadal pada śnieg....na szczęście mokry i zaraz go nie będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie mów, Zuzia!? U nas śniegu ani śladu, a ja już wypatruję wiosny i minęła mi jakakolwiek ochota na zimę. A kysz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielna, mi też nie chce się zimy....dlatego cieszę się, że to krótkotrwałe, bo śnieżek mokry ....drogi czarne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież jeszcze nie ma zimy:) dopiero za 2dni hihihi..... Zuziu nie martw się ,asfalt bedzie czarny:D Zielna pamietaj o fotce tej mega choinki:) Dokładnie 2lata temu ujrzałam dwie kreski nA teście ciążowym,miałam czekać do Wigilii żeby go zrobić,ale nie wytrzymałąm:)mały biały plasiticzek położyłam na choince i czekałam na męża,żeby mu podarowac przedswiąteczny prezent:) Oczywiście nie mógł tego znaleźć:( Ale niespodziankę miał:) A ja się rozpłakałm :) A dzisiaj \"wynik\"tego testu łazi mi po plecach gdy piszę te słowa:D Dzisiaj w przedszkolu dzieci przedstawiałąy jasełka,był poczęstunek i dzielenie się opłatkiem. Co sądzicie o takim zwyczaju jak dzielenie się opłatkiem z całkiem obcymi ludźmi? Bo ja nie lubię czegoś takiego. W gronie rodzinnym to co innego,ale tak z obcymi to mi się nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padam na ryja. Mąż znów gdzieś w Polsce, dzieci padły, a ja ze świadomością, że mam jeszcze tyyyyle do zrobienia:-( Olewam to dziś. Otworzę sobie zaraz piwko i przed telewizor. Ciekawe, czy znajdę coś ciekawego do obejrzenia;-) A ja poproszę zdjęcie aniołka "solnego":-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielna ,fotka jutro:D Walnij sobie browarka na odstresowanie. Jutro też jest dzień ,więc zdążysz ze wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kapucha się gotuje, ja popijam reddsa i walczę z Kuba żeby sie położył spać :D Miłej nocki kosiane kobitki 🌻 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumijagoda,,ja mialam to samo,,Mialam poczekac do Swiat zeby powiedziec mezowi o ciazy,,ale tez nie wytrzymalam,,i powiedzialam mu szybciej,,z tym,ze choinki jeszcze nie bylo,,,;) Ale kupilam sliczne malusie buciczki,szampana i jak przyszedl z pracy to zaraz mu dalam \"prezencik\" U mnie tylko ta roznica,ze wynik tego testu nie biega mi teraz po plecach,,tylko juz smacznie spi;) a przynajmniej taka mam nadzieje,,,, Za to teraz mam problem,,,kurcze,,troszke sie przejelam,,bo od jakiegos miesiaca strasznie pobolewa mnie zab,bralam rozne tabletki przeciwbolowe,nawet te najsilniejsze,,,niestety na spotkanie do dentysty tu sie czeka bardzo dlugo,mam dopiero wizyte na 19 stycznia,,no ale problem jest taki,,ze od dwoch dni spoznia mi sie okres,moze jestem w ciazy,,nie wiem,,a ja bralam te tabletki i w sumie nadal biore bo bol jest okropny,,:( Wczoraj pojechalam na emergency,znaczy wypadkowe,ze niby zaraz moga mnie przyjac,,,ale tez dali mi tylko tabletki przeciwbolowe i na tym sie skonczylo,,,Zrobilam dzis test,,ale z tych nerwow nic nie wyszlo,zle zrobilam,przelalo mi sie troszke,,Normalnie nie umiem o niczym innym myslec,,jutro kupuje nastepny test i bede wszystko wiedziec,,ale jesli okaze sie ,ze jestem w ciazy to sie zalamie,,To znaczy bardzo chce siostrzyczki dla Alexa,ale nie po tych tabletkach,moze byc cos z dzieckiem przeciez nie tak,,,:( Dodam tylko,ze w sierpniu mialam wszystkie zeby robione na piko belo,mialam leczone co do jednego,,i nie wiem czy jakas infekcja sie wdala czy co,,,bo niby teraz mam zdrowiutkie zabki,,:( a boli non stop,,,:( Ok,,kolorowych,,,dam znac jutro jak ten test wyszedl,,:( Papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogole to tez zaraz sobie piwko otworze, i moze wreszcie zobacze ten film \" Click\",bo juz mi lezy dwa tygodnie i nie ma czasu na obejrzenie,,;) Mezu zas na nocce,jeszcze tylko jutro ma nocke,,a potem az do 2 stycznia wolne,,:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem takzmeczona ze szok. a tu maluch sie oudził, a drugi jeszcze nie spi 😠 😠 😠 wziełam męzulkowi piwo i tez golne z wami. zdrówko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia życzę pomyślnego rozwiązania sprawy testu i zęba:D Kala kto Ci kupił kapuchę?:) Trzymcie się cieplutko baby,idę poczytać sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza, wiem, co czujesz. Kilka dni temu też to przechodziłam, tyle, że po rentgenie. U mnie skończyło się na szczęście tylko na strachu, czego i Tobie życzę;-) A ja piwka sobie w końcu nie otworzyłam, tylko herbatkę zrobiłam i oglądam sobie jakiś trihler z Sandrą Bullock (nie wiem jak się pisze). Właśnie są reklamy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a ja wlasnie koncze liste swiatecznych zakupow,,:) jak dobrze pojdzie to moze fortuny nie wydam;) Tylko jeszcze nie mam pomyslu na prezenty,,,hmm,,musze wreszcie zaczac nad tym myslec,bo swieta tuz tuz,,;) Ok,ja dalej ogladam filmik,,,wpadlam tylko w drodze po herbatke,,bo stwierdzilam ,ze piwka nie bede pic,:( bo jak faktycznie jestem w ciazy,to nie dosc ,ze te tabletki to jeszcze piwo,,,tego by bylo juz za duzo,,:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielna,,dziekuje za dobre slowo,,mam nadzieje,ze bedzie ok,,:( ale i tak nie umiem o niczym innym myslec,,a najgorsze ,ze zas zaczyna mi lupac ten zab,,,:( ale juz nie wezne zadnych tabletek,,:( a noc jest dluuga,,:( i cicha,,:( i wtedy najbardziej boli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×