Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

DZień dobry:D:D:D MOi jeszcze śpią a ja delektuję się ciszą we własnym domu............... MIłego dnia dziewczyny Marteczka i nie choruj kobto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry i milego dnia wszystkim!! Marteczka,herbatka z cytryna,mleko z miodem i bulion z duza iloscia czosnku postawi Cie na nog i bedziesz jak nowa!!!!Kobieto nie choruj przed Sylwkiem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej :) Ja teraz jeszcze bardziej zajęta niż przed Świętami... :( Marteczka, zdrówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Leny
Moja ma skończone 6 miesięcy , nie usiedzi na dupce 5 sekund a ja za chwile zaczne chodzić na uszach żeby ją czymś przez chwilę zająć :o :o :o do tego staram się studiować ( prawo ) :0 Kocham tą moją bestyjkę nad zycie ale czasem to mam ochote wyjśc i rzucić wszystko :0 Tak mnie jakoś naszło żeby się komuś wygadać :0 i trochę lepiej :D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim ! Ja tez w zlym nastroju bo wczoraj wieczorem poklocilam sie z moim chlopem i zla az do dzisiaj jestem. W szczegoly nie bede sie wdawac bo nic to nie da. Powiem Wam tylko ze chyba jednak nie mam szczescia jesli chodzi o malzenstwo.... :( Jutro wraca moja koleznka z Polski tutaj i juz wiezie mi ksiazki do czytania, kosmetyki Avonu i pol apteki ;) Viki, Twoje dziewczynki to takie dwa Cherubinki! Sliczne po prostu !!! Zielna, a ty choinka pobilas nas na leb :) Marteczka, walcz kobito, walcz!!!! :p Gumijagoda , a coz to za pobudki o 9.00 rano. Nie spisz czasem za dlugo? :p Brylka, zazdroszcze Ci ze masz z kim zostawic dzieci i mozesz pojsc sie zabawic! Ja tez tak chce!!!! Zuziu, jak ja czytam o tej Twojej teaciowej to normalnie noz mi sie w kieszeni otwiera :0 Witam tez nowa mamusie Leny. Sliczne imie ma Twoja corcia. Moja jak bedzie druga dziewuszka to tez chyba Lena bedzie :) A ja nie wiem co mam dzis robic. Jedzenie jest, prasowanie wczoraj odwalilam, dziecko oglada bajki, no nuuuudy jak nie wiem.... (oczywiscie moglabym zaczac sie wreszcie uczyc i prace domowe odrabiac, ale komu sie chce ....) buzia dla Was 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Leny
Mamo Zuzi --> zazdroszczę że córcia już taka duża że sama się ładnie bawi :D:D:D Moja właśnie kimnęła -ciekawe na jak długo :0 A z imieniem dla mojej to były całe jazdy :p :p Każdy mi podsuwał imiona - no ale jakoś żadne mi nie pasowało i mówiłam że bedzie Lena :p to wybrzydzali że rosyjskie jakieś , że dziwne itp a teściówka to już wogóle oburzona była :P:P:P:P no i pod koniec ciąży "wydałam oświadczenie " że bedzie Lena - zdania nie zmienie a jak się komuś nie podoba to ma problem :D:D:D No suuuper żeby dzień był jeszcze piękniejszy dowiedziałam się że w Sylwestra bedę sama :0 :0 bosko !! No nic zmykam Miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamę Leny:) Kasiu może nie będzie tak źle,chwilowy kryzys:( Ty wiesz najlepiej jak jest między wami,mam tylko nadzieję że tym razem Ci się uda❤️ Odwaliłam kupe prasowania ,teraz się zastanawiam nad formą spędzenia wieczoru.;)A jutro piekę ciasto z przepisu Zuzi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Gumijagoda 😍 Byc moze takie jazdy wszyscy w malzenstwie maja, tylko ja sie za szybko poddaje i nie umiem walczyc o to aby bylo dobrze..... Sama nie wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff, chwila spokoju...Paulinka śpi, mąż przed telewizorem, a ja... z ami ;) Dziś pół dnia spędziłam na wielkich zakupach, głównie spożywczych. Jutro cały dzień gotuję. A w Sylwestra urządzam prywatkę w domu; bedą dwa zaprzyjaźnione małżeństwa z dziećmi :) Boję się tylko, że \"mamusia\" znów zakłóci miłą atmosferę swoją wizytą :( Pozdrawiam Was wszystkie kobietki bardzo gorąco 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wlasnie wrocilam z imprezki,,,kosciol protestancki z organizowal \" ale sylwester\" mile zakonczenie roku,,Oczywiscie bylam z mezem i malusim,,bylo calkiem fajnie ,,,Obawialam sie jak to bedzie,,impreza w kosciele,,ale okazalo sie,ze maja swietna sale,byly tance,,czulam sie jak na wiejskiej potancowce w remizie :D:D:D ale btlo rewelacyjnie,przytupy,poklaski i tance z rzeskimi 70 latkami to bylo to czego mi tzreba bylo :D:D A tak na serio to juz padam z nog,,maly jeszcze smiga, w aucie zasypial,a ledwo do domu go wnioslam to terrorysta znow nabral sil i jest nie do pokonania,, Nie wiem o ktorej go zagonie do lozka ;) Oki,,kolorowych wszystkim,,i kalaruchy pod poduchy!! Buzka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesuuu,,taraz dopiero jak to czytam to widze jakie \"byki\" tam strzelilam,,ale wybaczcie mi,,juz ledwo widze na oczy,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Jestem monotonna dość ale niestety czuję się jak porcja rosołowa z zupy:( Mam jeden dzień na wykurowanie się więc czekam na męzusia i wskakuję do łóżka z powrotem........ Jak nastroje przed szampańską nocą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny:) Marteczka kobito zdrowiej jak najszybciej❤️ Izunia fajnie masz:D WStałąm wcześniej;)żeby ktoś mi nie zarzucił ,żę się wyleguję w łóżku w sobotę do 10:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ja cały czas w kuchni .... teraz akurat mam przerwę na kawkę i muszę uspić moją małą \"pomocnicę\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas piękna pogoda słoneczko świeci w ogródku kwitna stokrotki piękna mamy wiosnę tej zimy. ja mam zapalenie ucha środkowego i niestety antybiotyk na szczęście juz tak mocno nie boli mam tylko nadzieje, że to wstrętne ucho nie popsuje nam sylwestra. idę poskładać pranie a tak mi się nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie nie wpadnę do Was jutro, bo nie znajdę czasu (wybieram się na balety, więc będę się robiła na bóstwo;-) ). Dlatego już dziś życzę Wam udanego Sylwestra i wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku!!! Realizacji planów i przede wszystkim zdrówka dla Was i Waszych rodzin! Buziaki🌻🌻🌻 A we wtorek koniec wychowawczego i do pracy😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja...kuruję się dzielnie ale kiepsko coś mi wychodzi:(mam taki kaszel,że az mnie boli cała klatka piersiowa...a do tego łykałam dziś nospę bo okropnie bolał mnie brzuch po jednej stronie....ciekawe czy w końcu dostanę okres...czekam już 9miesiąc-hahaha..choc nie tęskno mi wcale:p Jutro przychodzi do nas para znajomych bez dzieci...bedzie kameralnie ale na pewno miło..:D Dobrej nocki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Życzę wszystkim udanego sylwestrowania ;) i wejścia w Nowy Rok... Oby rok 2007 był pełen przyjemnych zdarzeń, spokoju, radości... 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez wszystkim wszystkiego naj naj na ten Nowy Rok,,i oby byl lepszy od tego starego!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZiewczyny chciałam Wam życzyć udanej sylwestrowej nocy i przedewszystkim szczęśliwego NOwego Roku_niech będzie lepszy od poprzedniego i niech spełnią się marzenia te duże i te malutkie:) Zawsze nowy rok to nadzieje na lepsze.......oby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zyczą WAM szampanskiego sylwestra i wszystkiego najlepszego w Nowym Roku abyście miały dużo cierpliwosci i wytrwałosci w wychowywaniu dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwego wskoku do nowego 2007 roku - zdrowia - cierpliwości - zero sporów małużeńskich -spełnienia marzeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W NOWYM ROKU WSZYSTKIM żYCZYMY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło mi, że mam ten zaszczyt powitania Was jako pierwsza w Nowym Roku :) :) :) Goście poszli pół godziny temu, ja już posprzątałam i .... spać mi się nie chce ;) WSZYSTKIEGO DOBREGO!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam noworocznie:D:D:D Jeszcze raz życzę wszystkim ,żeby to był szczęśliwy rok... Ja się go trochę obawiam ,bo czeka mnie trochę zmian,ale jak narazie jestem dobrej myśli ,bo inna opcja nie wchodzi w rachubę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×