Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Te moje córunie są bez serca. Matka posiedziała sobie do nocy myśląc, że pośpi choć do siódmej, bo chłopa wstającego o szóstej nie ma, ale nic z tego:-( Pobódka przed szóstą musi być😭 Miłego dzionka! Szczególnie dla Izy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny witam i samych pomyślnych zdarzeń życzę:D Śniło mi się ,że jechałam na wycieczkę do Paryża:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielna czy Twoje gg chodzi ? Bo u mnie cały czas wyskakuje komenda,że błąd aplikacji:(a muszę dzisiaj ważną sprawę odgadać. Możesz sprawdzić u siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :D :D :D A ja od dzisiaj wolne az do 11-go stycznia!!!!!!!!! Dopiero sie zwalilam z lozka i dziecku sniadanko dalam (a moja zuzka chyba specjalny bonusik dla mamy zrobila bo spala do 9.00) . Ja po prezenty sie jutro wybiore jak moj bedzie w domku i sie Zuza zajmie. Izulka, mam nadzieje ze test pomyslnie dla Ciebie wyszedl, ale jesli nawet nie to glowa do gory. LEkarz mi mowil ze nawet jesli sie jest w ciazy pierwsze 18 dni od owulacji sa dla malucha niegrozne i w zasadzie to wszystko mozna i nic sie nie dzieje!!! A tak poza tym to lykaj paracetamol, moze byc najsilniejszy a dziecku nie zaszkodzi!!! TRZYMAM KCIUKASY!!! Ja przpuszczam ze w ciazy jestem (marze o tym) i spokojnie kawke pije jeszcze i nawet za bardzo sie poki co nie przejmuje. Nie chce sie niepotrzebnie nakrecac..... U nas dzis mgla straszna a ja musze tylek z domu ruszyc i plyte dvd do wypozyczalnie oddac, ale mi sie nie chce..... 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! Wlasnie ide na zakupki i przede wszystkim kupie ten test,, Zielna,,i Mamo_Zuzi,dzieki za trzymanie kciukasow,,Wlasciwie jak policzylam to bylabym w ciazy jakies 2 tyg, wiec moze faktycznie nie zagrozilo by to dziecku,ale jeszcze poki co nie panikuje,,najpierw test trza zrobic a potem sie martwic,, Wlasnie sie dowiedzialam,ze mezus mial dzis ostatnia nocke,i do pracy idie dopiero 2 stycznia,, Mial isc jeszcze dzis,ale sie wyrobili z robota,,Ciesze sie bardzo,,bede miec go prawie 2 tyg, w domu non stop ;) :D Ok,ja zmiatam do sklepow,,pewnie odezwe sie wieczorkiem,,Milego dnia wszystkim,i buziaczki dla dzieciaczkow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czecs kochane.Wiecie co sie stało, zjarały mi sie światełka na choince, zaczeły śmierdzieć i poszły dymy, dobrze że szybko wyłączyłam z prądu bo by sie choinka spaliła.Ale mąż kupi jeszcze dzisiaj nowe...jak nastroje przedświąteczne????????????Mnie jeszcze czekają pożądki..ale powoli sie wygrzebie.Buziaczki.Zaglądne do was wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobity, jestem wielka:-D Nie mogąc posprzątać spiżarni bez montażu półek na ścianie i nie mogąc się doczekać oczywiście tego montażu wzięłam dziś sprawy w swoje ręce. Tzn wzięłam w ręce wiertarkę i klucze i zamontowałam sobie te półki sama:-) Normalnie dumna jestem z siebie. Pewnie jutro będę miała zakwasy, bo te śruby cholernie ciężko wchodziły, ale półki wiszą i to nawet prosto;-) Na cholerę nam faceci:-D Gumijagoda, trzymam kciuki, żeby Julce się nie rozwinęło chorubsko na święta. Iza, jak tam test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moją trzyipółmetrową choinkę też już sama ustroiłam:-D Mam nadzieję, że mój chłop to doceni, jak wróci z Polski.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielna jesteś niesamowita:D:D:D jak to życie zmusza do pewnych spraw nie?:) Aż żałuję ,że Cię nie widziałam w akcji z tą wiertarką/:) Julke faszeruję wiaminkami i mam nadzieję ,ze jej przejdzie. A pozatym czy Ty masz patent na otwieranie nowych stron?;) Iza własnie jak teścik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mało piszę,bo ostatnie dwa dni nie były dla mnie miłe..wczoraj starliśmy się porządnie z mężem ale to pikuś...... ale dziś miałam ciężka rozmowę z nauczycielką z przedszkola...po krótce poszło o to,że w przedszkolu 2 tyg temu nakrył Kamilka kołdrą jakiś chłopak i zaczął dusić..dowiedziałam si eo tym wczoraj i dziś próbowałam sięczegoś dowiedzieć na ten temat....a pani nauczycielka naskoczyła na mnie że mam do niej ciągłe pretensje o wymyślone historie....cały problem w tej sytuacji polegał na tym,że powinnam z nią rozmawiać krócej i bardziej dosadnie.....pani się popłakała a ja jak zwykle poczułam się wszystkiemu winna...ech..nie powiedziałam tej kobiecie nic niemiłego....chodziło o przepychanki między dwoma nauczycielkami...Wcale mi się tam nie chce jutro isć...bo niby rozstałyśmy się życząc sobie wesołych Swiąt ale martwię się trochę ,żeby to nie odbiło się na Kamilku..choć gdzieś tak wgłębi intuicja mówi mi ,że bedzie oki............sorry zastraszny bełkot..ale inaczej dziś nie umiem niczego sklecić.. Izuniu...będzie dobrze...jakoby się okazało....ja nie wiedząc że jestem w ciąży paliłam jak smoczysko i wziełam tabletki na odrobaczenie!!!a w drugiej ciązy w pierwszym trymestrze miałam opryszczkę i jakoś wszystko jest ok;)Przy tabletkach nalezy je natychmiast odstawić i tyle...wiele kobiet bierze tabletki i zachodzi w ciąże....więc nie zamartwiaj się na zapas.. Gj-duuuuuuużżżżżżżooooo zdrówka dla Julki!!!!!🌻 Domek mam przyozdobiony ale choinki w tym roku ze wzglendu na Damianka miec nie będę...buuu.. Acha-mój Damianek zrobił dziś i powiedział\"pa-pa\":D:D:Dkończę na szczęście wesołym akcentem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor, a ja się pochwalę, odebraliśmy dziś nasze pierwsze własne mieszkanko. jest cudowne, duże...w fajnej dzielnicy, w końcu bedę miala swoj pokój;) i nieważne, że kupiliśmy drzwi niepasujące do reszty;) jeny, tak strasznie się ciesze wesołych świąt, kochane, jak się nie zobaczymy:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam tego milego wieczorka,, Wiec najpierw test,,,zostal kupiony i lezy nadal w mojej torebce,,Stwierdzilam,ze poczekam jeszcze kilka dni,2 dni brak miesiaczki niekoniecznie musi oznaczac ciaze,,wiec poczekam do Swiat,,jesli nadal nie dostane,to zrobie,,Moze bede miala mila niespodzianke na Swieta ;) A tymi tabletkami juz sie nie przejmuje,,jakos to sobie po babsku wytlumaczylam,ze co ma byc to bedzie ,a czy bede sie zamartwiac czy nie to to i tak nic nie zmieni,,Ja tez o pierwszej ciazy dowiedzialm sie DOPIERO w 6 tygodniu,tez pilam piwko,skakalam,na imprezy chodzilam,a potem jak sie dowiedzialam,ze w ciazy jestem,to bylam pewna ,ze cos z moim malym bedzie nie tak,, Jak sie urodzil i sie dowiedzialam,ze mam sliczne zdrowe dziecko to nie wierzylam,,przez tydzien w szpitalu pytalam polozne czy napewno nie ma jakich wad,,,;) Tak wiec moje laseczki,,uzbrojcie sie w cierpliwosc,,moze w Wigilie Wam tutaj napisze ,ze jestem w ciazy ;) :) A apropo zeba,,jakos przestal mnie bolec,,nie wiem co sie stalo,,prawie poltorej miesiaca dzien w dzien mnie lupal,,a teraz od wczoraj rana cisza,,,;) bardzo sie ciesze,,w razie czego juz wiem,ze tylko paracetamol jest dozwolony,,, Ale sie rozpisalam,,jeszce dopisze kilka slow ,,ale to w nastepnej wypowiedzi,,bo nie pamietam co kto mowil,,musze looknac na Wasze wypowiedzi jeszce raz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jesu,,tyle teraz sie napisalam,i sie nie wyslalo,,buu!!! Wiec zaczynam jeszcze raz. Zielna,,jestes zuch baba,,zrobic sama polki to ie lada wyczyn,,Nie dziwie sie,ze jestes z siebie dumna,,bo ja bym tez byla,,🌻 Ferka,,gratulacje z okazji nowego mieszkanka,,Wiem jak cieszy taka rzecz,,sama 3 lata temu kupowalam mieszkanie,,cieszyla mnie kazda pierdolka kupiona do mieszkania,,kazda serweteczka,kazda firaneczka,,:) No ale w styczniu teraz jade do Polski je sprzedac,mam juz kupcow,,Najbardziej szkoda mi mojej kuchni,,,to byla kuchnia moich marzen,,zrobilam ja sobie tak jaka chcialam zawsze miec,,No ale,,trudno,zostajemy tu,,a to klopot utrzymywac tamto mieszkanie,, Ferka,,gratulacje jeszcze raz,,i zycze aby Wam sie tam dobrze mieszkalo 😘 Marteczka,,dziekuje za slowa otuchy,,i wspolczuje z powodu nieprzyjemnego zajscia w szkole,,Wyobrazam sobie jak musialas sie czuc jak sie dowiedzials o tym i jeszcze taka ignorancja ze strony nauczycielki,,To przykre,,Zastanawiam sie jakby ona zareagowala,,czy by tez powiedziala,ze to wymyslona historia gdyby to jej dziecko przynioslo taka wiadomosc ze szkoly?? Gumijagoda,,,szkoda ,ze ,mnie nie bylo jak pilas kawke;) dotrzymalabym Ci towarzystwa,,;) jak nastepnym razem bedzies zpic to krzycz glosno,tak co cie uslysze jak bede w kuchni stac przy garach ;) Ok,,dziolszki,zegnom Wos,,ale jeszcze sie odezwia jak byda przy kompie,,;) heheh,,jakby co to jo je szworno dziolszka ze Slunska ;)to sie nie zdziwcie jak se czasem pogodom po mojymu ;) hehe :D:D Dobra,,zycze kolorowych snow,,buziaczki dla wszystkich,,papa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM :D:D:D Wstałam nie dawno... Marteczka Izunia Tys z górnego śląska? bo ja z dolnego:) fajnie piszesz i mądrze. Ferka gratuluje Ci tego mieszkanka,fajny prezent świąteczny;) niech wam się dobrze mieszka i szczęście gości pod waszym dachem🌻🌻🌻 Zielna półeczki wiszą jeszcze?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołych i pięknych Świąt!!! 🌻 jakby co, to oczywiście jest to choinka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
„Dziś w mieście Dawida narodził się wam Zbawiciel...” Owocnych refleksji nad faktem, Że Bóg stał się człowiekiem, Odtąd zawsze jest z nami. Jest z nami, gdy się cieszymy i płaczemy, Gdy pracujemy i odpoczywamy Ii nawet wtedy, gdy grzeszymy... Pełnych pokoju świąt Bożego Narodzenia I błogosławionego Nowego Roku! _###_ ( \'o\' ) \\|/ ( ) | (____)_||_ Wesołych Świąt ASIULEK27 Z TYNKĄ I MEŻEM Ciagle pamietam o Was mala juz chodzi a jej zdjecia mozecie zobaczyc na www.fotosik.pl pod uzytkownikiem joannawiktoria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×