Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Brylka, zapomniałam dodać, że moja Paulinka też chora, ma potworny katarek, który zalega jej w gardełku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Normalnie spac nie umiem :( Straszy mnie ciagle,spalam moze jakies 2 godz,,,buuuu :( Jak ja nie cierpie jak moj maz ma nocki,,:( :( :( Ale juz prawie rano,moze teraz oko troche zdrzemne,,;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojejku Izunia ale masz nocki 😭 😭 😭 Pewnie będziesz to odsypiać dzisiaj jak sunuś pozwoli:) DZiewczyny miłego dzionka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry!! iza,współczuje, tez tak miałam jak mąz był za granicą a ja z dzieciakami w domu.tez był w Irlandii jakis czas.. moje postanowienia, sa podobne do waszych, czyli zrzucic pare kilo i ujędrnic ciało, po tej ciązy nie wygląda dobrze:-( cos mi komputer nawala,dlatego ostatnio rzadko pisze, dzis resetowałam go kilka razy zanim udało mi sie napisac.. pozatym niedługo sesja, wiec pewnie będe rzadziej zagladac (wybaczcie mi to) 😭 dzis jestesmy juz sami, tesciowa pojechała, męzus w pracy, dziwnie tak pusto.. miłego dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! Normalnie jestem padnieta,,czuje sie jak kon po westernie,,Jak tylko moj malusi pojdzie spac to ja tez ide,,;) A teraz test: Zrobilam. No i moje kochane nic z tego,,,nie tym razem,,,musimy jeszcze probowac,moze nastepnym razem sie powiedzie,,:( ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ojejku, Iza :( Szkoda, że nie tym razem...Ale może uda nam się w tym samym czasie :D i jeszcze Kasia do nas dołączy :) Ja też boję się spać sama, jak mąż ma noce, pomimo tego, że na dole mam teściów... A teraz mam męża na wolnym. Niby się cieszę, ale dziś rano już niepotrzebna scysja 😭 Na dodatek mała coraz chorsza :( Właśnie wróciłam z apteki, będę ją kurować... Miłego dnia!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia zdrówka dla córci 🌻 😘 Izunia zobaczysz że będzie oki,jak nie teraz to z pewnoiścią następnym razem 🌻 Z nowym rokiem mój synek stał się chyba bardziej kumaty albo mi się zdaje, a Oliwcia zaczeła stawać sama ;) na czworaka zasuwa jak szalona a potem po pufce albo po łóżku i stoi :D kurna jak fajnie :D:D:D Mąż miał od nowego roku przenieść \'\'palarnię\'\' z domu na dwór ale coś nie idzie :(a moje postanowienie....muszę chyba opanować swoje emocje bo stwierdziłam że za bardzo wybuchowa jestem :P Gumijagoda 🌻 mama zuzi 🌻 Zielna 🌻 Marteczka 🌻 i dla reszty mamusiek 🌻 😘 a ja mykam kluseczki ziemniaczane robic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I stał się CUD:D Mój mąz musiał wyjśc teraz do miasta,więc zażartowałam,że mozę wziąć chociaż jedno dziecko ze sobą:) i .............kazał ubrać mi Barusia. Mało mi gały nie wyskoczyły z wrażenia,zapytał tylko co ma z nim zrobić jak będzie załatwiał swoją sprawe? Czy ma go wyjąć z wózka czy zostawić :) A ja zamiast zabrać się za coś pożytecznego czyt.\"prasowanie\"to siup przed komputerek:D Kawki bym, się napiła ,ale nie mam z kim:( Chętna któras?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, poszłam usypiac maluchy, i usnełam razem z nimi,😠 na dwie godziny!!😠 a miałam w ty czasie sobie poczytac, albo sie pouczyc😠 ostatnio straszny ze mnie spioch.. Gumijagódka, no to kawka,stuknijmy sie kubkami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumijagoda gratulacje!! na cudy czasem trzeba solidnie poczekac,,ale ponoc sie zdarzaja ;) Zuzia30,fajnie by bylo jakbysmy razem w tym samym czasie \"zaciazyly\",heheh,,trzeba nad tym sie powazniej zastanowic,,;) jak sie bedziecie zabierac do tych rzeczy to daj znac,,my tez sie wtedy wezniemy za to ;) :D Heheh,,:D A przede mna kolejna noc w samotnosci,,ale dzis zaczyna sie Big Brother yo bede miala chociaz co ogladac,,;) fakt,ze to sa bzdury,ale przynajmniej jest na co popatrzec,posmiac sie,,no i czas jakos zleci,,A jak nie bede umiala zas spac,,to sie juz zabezpieczylam,bo zorganizowalam sobie juz filmik \"Poszukiwana Poszukiwany\" Stara polska komedia,,ale zawsze mnie wprawia w dobry humor,,a teraz jak juz wiem ,ze nie jestem w ciazy to i piwko z soczkiem sobie strzele :p :)a co,,!! Jak miec samotny wieczor to z pozytkiem,co nie kobitki?? :D A tym moim \"brakiem ciazy\" sie tak nie martwcie kobitki,,na jedno to sie nawet ciesze,bo jak sobie przypomne ile tabletek przeciwbolowych lykalam na ten moj bol zeba (nawet tramal,,)to gdybym byla w ciazy,a potem by sie okazalo ,ze z dzieckiem cos nie tak,to nigdy bym sobie tego nie wybaczyla,,Wiec jestem tak rozdarta na pol,,z jednej strony szkoda,bo w sumie latka leca i przydaloby sie juz drugie dzieciatko,a zdrugiej strony to nawet dobrze,,bo nie wiadomo co po tych tabletkach mogloby byc ;) A co ma byc to bedzie,,jak ma byc jeszcze jedna dzidzia w moim zyciu ,to bedzie,,;) Wiec nie zalujcie mnie kobietki,bo ja sie wcale z tego powodu nie doluje. Trza sie po prostu wziasc solidniej do roboty i tyle ;) :p Ok,,pewnie jeszcze pozniej zajrze tutaj dzisiaj,wiec jeszcze sie nie zegnam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumijagódko te kluseczki to poprostu starte ziemniaki wymieszane z mąką i ugotowane a potem polane tłuszczykiem z cebulką i kiełbaską i posypane białym serkiem-zostało troszkę to odsmażam na kolację mniam uwielbiam takie podsmażone i chrupiące :P miałam zamiar robić dziś faworki ale mąż mnie wkurzył i stwierdziłam że chrzanię to i nic nie robie :P ale jestem hehehe Oliwcia już śpi a Kuba z tatusiem ogląda bajki to cisza prawie grobowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala to korzystaj ile wlezie ;) Ja tez czekam az moj malusi pojdzie spac,,ale jak narazie nie zanosi sie,,;) Oglada ze mna Big Brothera,,heheh,,Dam mu jeszcze pol godzinki,,i o 21.00 ladnie nyny :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam mu dac jeszcze pol godzinki,,ale sam juz padl jak mucha;) Heheh,,no to mamuska idzie po piwko i chipsiki,,,:D Dolacza sie ktos do mnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marteczka,,oj,,,przykro mi bardzo,,:( Ale z dwojga zlego dobrze,ze ma teraz ospe poki jest malutki,gorzej jak dzieci sa starsze. Moj maly mial juz ospe,,przywiezlismy z Polski,jak bylismy na wakacjach. A najlepsze jest to ,ze bylam w Polsce u \"ponoc\" super pediatry i stwierdzila,ze to jakies uczulenie. Ale jak przyjechalismy tutaj,poszlam zaraz do lekarza bo bylo tego wiecej i wiecej to zaraz stwierdzil \"chicken pox\" -ospa ( do dzis sie zastanawiam co to ma wspolnego z kurczkami;) skad ta nazwa ;) ) Chyba nawet go nie swedzialo za bardzo ,jakos lagodnie to przeszedl,,, Marteczka,,trzym sie i duzo zdrowka dla Kamilka,,😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia ja też piwko popijam z soczkiem ;) Kuba śpi a mąż ogląda jakiś mecz ;) Marteczka kochaniutka duużo zdrówka dla Kamilka 🌻 😍 😘 trzymajcie się cieplutko Izunia dawaj chipsa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwielbiam solone ale teraz zadnym nie pogardzę bo u mnie już sklep zamkniety 😘 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia fajną masz stopke:) Marteczka ja też sie obawiam ospy ,bo dzieci z JUlki grupy padają jedno po drugim:( A z wyjściem męża to jeszcze jedno-nie pilnował aby Bartuś miał rękawiczki założone i po powrocie malutki przyszedł do mnie z płaczem i kazał mi całować zziębnięte rączki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gumijagoda,,to musialo byc slodkie jak ci podawal zmarzniete raczki do calowania,,ale nie martw sie na zapas,,,;) Myslalam troszke co w tej stopce kliknac i tak mi sie pomyslalo wlasnie i tak kliklam,,ciesze sie ,ze Ci sie podoba. A tak poza tym to moj terrorysta juz sie obudzil,i chyba znow do 12 bede sie z nim bawic,,ale w sumie to sie ciesze,bo jak z nim jestem,gadam do niego to mi tu razniej samej w domu,a jak siedze sama to mnie straszy z kazdej strony.Przed swietami mezu chodzil na nocki i sie nie balam,,a po tym Nowym Roku to jakis strach mnie oblecial,,,hmm,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia twój Alex jest starszy od mojego Bartusia niwiele ponad miesiąc,powiedz mi czy coś mówi? I nie bój się wspieram cię duchowo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marteczka,,dobranoc 🖐️🌻 Gumijagoda,szczerze to niepokoje sie juz po malu od niego. Powinien juz zaczac jakies pojedyncze slowa mowic,,a on tylko \"mama\" \"daj\"\"baba\" na bajke mowi \"baj\" takie \"papa\" itp. Czasem jeszcze jakies tam mu sie wyrwia,,ale wiem ,ze w jego wieku juz powinien wiecej mowic.Ale wiem tez,ze nie ma reguly,jeden ma tak,drugi inaczej. Zobaczymy jak to bedzie,,a Twoja dzidzia jak sobie radzi?? P.S. dzieki za wsparcie! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór ;) hihihi... Chyba cierpię na bezsenność, już od półtorej godziny przewracam się w łóżku z boku na bok i usnąć nie mogę...Ale pomyślałam sobie, że to pewnie dlatego, iż nie zajrzałam do Was przed snem :P Ciekawe, czy teraz już będzie lepiej...Póki co też bym wypiła piwko i zjadła jakiegoś czipsika :) Izunia, chciałabym mieć takie podejście do życia, jak Ty - \"A co ma byc to bedzie,,jak ma byc jeszcze jedna dzidzia w moim zyciu ,to bedzie\" - Ja to się strasznie dołuję, płaczę...jakoś nie umiem sobie tak wytłumaczyć, jak Ty...mąż też uważa, że przesadzam :( Marteczka, mam nadzieję, że Kamilek łagodnie przejdzie chorobę. Kala, głosuję...co 24 godziny :) Monika, śpij, ile możesz, nauka nie zając... ;) Gumijagoda 😘 No, to chyba DOBRANOC!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×