Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Hej kobitki ;) Zielna a na tych półkach coś zaryzykowałaś i postawiłaś :p a tak na serio to git babka z ciebie ;) Martusia nie potrzebnie robisz sobie wyrzuty, z tą babka z przedszkola to chyba coś nie tak, ślepa czy co?? Oliwcia wczoraj ruszyła do przodu ;) teraz dopiero sie zacznie Gumijagoda sama kupiłam jednak kapuste, za to mąż mi nowe firanki przywiózł na święta ;) Mykam do kuchni papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek 😘 Gumijagoda,,dzieki za slowa uznania,,normalnie zaskoczylas mnie,,nie spodziewalam sie,ze cos takiego przeczytam tutaj //rumieniec //zawstydzony,,, A tak w ogole to jestem z Gornego Slaska,,dokladnie mowiac z Rybnika. ;) A Ty?? Dzis za wiele nie napisze,,wlasnie robie generalne porzadki przedswiateczne,,a za 3 godz, mykam na imprezke na urodzinki,,Jak zwykle bede robic za kierowce,,hmm,, Ok,,ja tu pewnie przed Swietami zajrze i to pewnie nie raz,ale tym osobkom ,ktore juz nie zagladna zycze : Wesolych,Slicznych,rodzinnych Swiat,wiele radosci i milosci na Nowy Rok,,zadowolenia przede wszystkim z Waszych pociech,ale w zyciu osobistym,zawodowym rowniez,powodzenia,,i w ogole czego tam sobie duszyczki zapragna,,;) Juz zmiatam,,to trzymcie sie dziolszki,,narka,,papa!! Gumijagoda,,pamietaj,ze jak bedziesz pic kawe to glosno krzycz,,,!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ja też dziś zaganiana...wcześniej zakupy, teraz prace domowe...czekam tylko, aż Paulinka uśnie i zabieram się za pieczenie, prasowanie i pakowanie... Zielna, i znów zyskujesz przydomek Dzielna 🌻 Ferka, gratuluję mieszkania :) Marteczka, nie przejmuj się humorami jakiejś baby :( Gumijagoda, zdrówka dla Julci 😘 Kala 🖐️ Asiulek, fajnie, że zajrzałaś do nas :) Iza, trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam A ja jeszcze palcem nie kiwnęłam d womu bałagam ic nie ugotowane nie upieczone ech...:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana gdzie Ty byłaś jak Ciebie nie było?:) Ja już na dzisiaj skończyłam ,ale i tak najwięcej roboty czeka mnie jutro. Zuziu👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gumijagodo kochana życie mnie pochłonęło. Ja nie sprzątam ugotuje barszczyk i zrobię uszka i do teściowej. Nic mi się nie chce, nawet nie czuje tego \"klimatu\" w domu dzisiaj wielka wojna aż mi się nie chce tego wszystkiego... Na dodatek mam zapalenie oskrzeli i od dwóch dni na antybiotyku, tyle, że zamiast lepeij to jest gorzej:( Zdrówka dla Juleczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pisałam bo miałam problemy z internetem witam Izuniaz 🌻 Osti 🌻 Zielna jesteś wielka Du zo zdrówka dla Julki Stwierdziliśmy z mężem że na wigilię zaprosimy (oprócz mojej mamy i brata) jego rodziców brata z żoną (mieszkaja razem) i siostrę, a szwagierka zadzwoniła i powiedziała, że oni nie przyjada bo wigilię to chca spedzic w gronie RODZINY normalnie mnie zatkało wychodzi że my to chyba nie rodzina. dzisiaj jestem padnięta mam juz posprzatane jutro jeszcze ciasta i ubrac choinke, mam nadzieje że juz nie będzie zadnych problemów z siecia i będę częściej zaglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Chłopcy właśnie zasnęli.....uffff...tak fizycznie potwornie niebyłam od porodu Damianka..:( Przez cały tydzień mąż był w domu tylko przez dwa popołudnia...a w tym zdążyliśmy się popsztykać:( Domek na całe szczęście jednak wysprzątałam na błysk...jutro jeszcze tylko pakowanie...bo wyjeżdzamy na całe święta.Na Wigilię jedziemy do mojej babci a na Boże Narodzenie i Szczepana do moich rodziców..tyle dobrego ,że nie robiłam praktycznie nic do jedzenia... Asmana-dużo zdrówka!! Dziewczynki nie wiem czy jutro bedę miał jak do Was zajrzeć więc juz dziś: \"NIECH NADCHODZĄCE ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA PRZYNIOSĄ WAM OBFITOŚĆ ŁASK,RADOŚCI,POCIECHY I PRZEDE WSZYSTKIM .....................MIłOŚCI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!NIECH PRZYNIOSĄ NOWE NADZIEJE I ICH SPEłNIENIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana zdrówka Tobie i spokoju:) Brylka Teściowa zadzwoniła żeby zaprosić nas na wigilie,a cały rok to nawet dzieci na ulicy nie poznaje:( to też rodzina jakby nie patrzeC:(:(:( Ale jak już się zdecyduję[z cięzkim sercem]to pójdziemy w pierwszy dzień. Nie lubię takich wizyt na siłe ,bo nie wypada nie pójść.......... I dziękuję za życzenia zdrowia da Julki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie takie zapracowane, że jeszcze żadna nie robiła pobudki ??? ;) Dzień dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Gdy pierwsza gwiazdka na niebie zabłyśnie Niech Was aniołek ode mnie uściśnie I przekaże serdeczne życzenia Z okazji Świąt Bożego Narodzenia. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Zdrowych i wesołych świąt spędzonych w rodzinnym gronie, miłej atmosfery, wymarzonych prezentów i ...odrobinę śniegu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze,,malego chyba jakies chorobsko bierze,,:( nic mi od wczoraj nie je,,mleka nie chce,zrobilam 2 obiadki,,i poszly w kosz,dzis zrobilam jego ulubiona zupke,,,i poszla w kosz,,nawet nie chcial posmakowac,,,:( Kurcze,,boje sie ,ze bedzie powtorka z zeszlego roku,,,Sylwestra spedzilismy w szpitalu,,byl tak chory,ze juz nie wiedzialam co z nim robic,, Pozniej po szpitalu leczylam go inchalatorami,lekarze podejrzewali astme,bo mial taki duszacy kaszel,ze momentami byl az siny,,:( Ok,,ja wracam z powrotem do kuchni,milego wieczorku wszystkim,,;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki moje kochane . Ida Święta wielkim krokiem, Pachnie drzewko w Waszym domu. Patrzcie na nie ciepłym wzrokiem, I życzenia złóżcie komuś... Bóg sie rodzi dla nas wszystkich, W stajni płacze tak ukradkiem... Znów odwiedźcie swoich bliskich, I podzielcie sie opłatkiem... Na te Święta co nadchodzą, Życzę ciepła i miłości. Niech Was ludzie nie zawodza, I niech uśmiech w sercu gości... Dla Was wszystkich i dzieciaczków i rodzin życzenia Świąteczne :* Izunia i zdrówka dla synusia:)oby szybko wrócił do formy.Trzymaj się cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane 🌻 W ten szczegolny dzien chcialabym Wam zyczyc tego samego co sobie: Milosci - bo bez niej kazdy dzien jest gorzki i bezuzyteczny Szczescia - bo dzieki niemu zycie choc czasem ciezkie nabiera kolorow teczy Zdrowia - bo wszysscy wiemy ze jak go nie ma to ciezko byc szczesliwym Nadziei - ze wszystko bedzie od tego dnia lepsze, piekniejsze i latwiejsze Wiary - bo wiadomo - gory przenosi 🌻 Zyczliwosci- bo przeciez usmiech na ulicy do obcej osoby nic nie kosztuje a moze kogos uszczesliwic I na koncu : Zgody - Gdyz razem jestesmy w stanie przezwyciezyc wszystkie problemy 🌻 🌻 🌻 Wiec ja, choc dzis dostalam @... Mam nadzieje ze w nastepnym miesiacu... :) Caluje Was mocno w oba poliki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 W tym dniu radosnym i oczekiwanym gdzie gasną spory, goją się rany życzę wam zdrowia, życzę miłości niech mały Jezus w sercach zagości, szczerości duszy, zapachu ciasta, przyjaźni, która jak miłość wzrasta, kochanej twarzy co rano budzi, i wokół pełno życzliwych ludzi. ❤️❤️❤️❤️❤️❤️serce]❤️serce]❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez wszystkim zycze wszystkiego naj naj na te SWieta,zeby byly szczesliwe,radosne i rodzinne,,a na Nowy Rok,,wszelkiej pomyslnosci,i oby byl lepszy od tego starego!! A moj maly coraz bardziej chory:( Dalej nic nie chce jesc,,juz nie wiem co jeszcze wymyslic zeby zjadl,,juz probowalam chyba wszystkiego,,ehhh,,on zawsze wie kiedy sie rozchorowac,,zawsze to sa Swieta :( Kaszel coraz bardziej ostry,,juz go wybudza ze snu,,czyli go bardzo meczy :( Ale juz nie marudze,,;) Przyjemnej kolacji wigilijnej dla wszystkich 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Przy wigilijnym stole łamiąc opłatek święty, pomnijcie, że dzień ten radosny w miłości jest poczęty. Że jak mówi Wam wszystkim dawne, odwieczne orędzie z pierwszą na niebie gwiazdką Bóg w Waszym domu zasiądzie… Zdrowych, pogodnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego 2007 Roku 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane wszystkiego naj naj a przede wszystkim szczęścia bo bez tego życie jest do bani Ja najedzona aż pękam, Oliwcia spi a Kuba lata ze swoją nową gitarą Buziaki 😘 🌻 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi sie nawet juz nic nie chce pisac,,,maly coraz bardziej chory :( Az sie boje jaka ta noc bedzie,,,ze nie przespana to wiem,,ale jakie jeszcze niespodzianki mnie czekaja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam świątecznie:) Izunia jak synek? Mam nadzieję ,ze lepiej. JUlka całą noc kaszała,więc nasz wyjazd do mojej mamy stoi pod znakiem zapytania:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już po wizycie u teściowej. Poszłam do niej tylko dlatego,że mojemu mężowi bardzo na tym zależało.Taka drętwa rozmowa o niczym,ale oczywiście musiała mnie uraczyć komplementem na temat mojego wyglądu. Ale mam niesamowitą satysfakcje,że nie miała możliwości wykazać się swoją babciną \"miłóścią\" bo Bartuś całą wizyte u niej prZespał:D A ja wizytę mam zaliczoną i mój mężuś będzie teraz musiał mi się odwdzięczyć za moje poświęcenie;) Tak pozatym to mam do niego pretensje,że nie poszedł ze mną na Pasterke,a dla mnie to bardzo ważny element Świąt:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Zuzi wszystko przed Tobą,teraz możecie się starać ;)na nowo. Powodzenia. Szczególne pozdrowienia dla Zuzi 30🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byliśmy dzisiaj w klasztorze w Kalwri mają tam zajefajną szopkę, góral strzyrze owse , pieką chleb, szieciątko kolebie Maryja w żłobie, kaszki i łabędzie pływają, rąbią drzewo, opiekają świnie , pletą koszyki , wielbłaby, słonie, strumyki imitacje ognisk itd. izuniaz - radziłabym Ci podskoczyć do szpitala pulmonologicznego zawsze jest jakiś lekarz to pomoże twojemu synkowi, niekoniecznie będziesz musiała tam zostać, bo jeśli synek ma duszności to trzbło by mu podać jakieś wziewy albo syrop rozszerzający aby ułatwić mu oddychanie i wmiarę spokojny sen - pozdrawiam Monika- no i świnki pożarły mikołaja, dobrze że moje cury tego niewidziały;) Gumijagoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry tego milego Pierwszego Dnia Swiat,,,a wlasciwie juz koncowce,, Margaret dzieki za porade ;) co prawda cala noc mielismy nie przespana,maly budzil sie non stop,wzielismy go w koncu do naszego lozka,,ale wtedy to juz w ogole bylo po spaniu,,No ale przynajmniej chcial caly czas piciu,wiec duuzo pil,,co jest bardzo wazne,, Dzis tez jeszcze malutko zjadl,,troszke owocka,,zero obiadku,ale trzy malutkie jogurciki zjadl (razem 180 ml) Kaszel ma juz slabszy,spal po poludniu 5 godz. od 15.00 do 20.00 ,no ale po calej nocy bez spania i calym dniu,,musial wreszcie odespac. kaszel juz go nie wybudzal ze snu,wiec jestem dobrej mysli,ze moze tego sylwestra standardowo nie spedzimy w szpitalu ;) chyba juz sie poprawia jego stan. Ja tez sie przespalam po poludniu 2 godz, troszke odreagowalam te dwie bezsenne noce. No nic,,tyle o mnie,,Aha,,testu jeszcze nie zrobilam,,zab juz mnie przestal narywac,wiec tabletek przeciwbolowych zadnych nie biore,wiec nie musze sie martwic,ze dziecku zaszkodze ;) jakby co;) Mama_zuzi,,nie martw sie,,trzeba probowac,ja sie juz staram jakies 4 miesiace,i zawsze sie moje zludzenia koncza okresem :( ale Alexa tez \"produkowalismy\" jakies 10 m-cy,w koncu se dalam spokoj,juz myslalam,ze nigdy nie bede mogla miec dzieci,,a potem okazalo sie ze jestem w ciazy,,i to juz byl 6 tydzien,,a nawet nie wiedzialam ;) :D.Wiec tym razem tez sie uzbrajam w cierpliwosc,wiem ze troszke to moze potrwac,, Ok,,zmykam,milej reszty Swiat!!Pa! 🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę kolejnego miłego dnia świętowania. Dzisiaj wybieram się do mamy. Z jednej strony się cieszę na spotkanie z rodziną:),a z drugiej to już odwykłam od takiego gwaru,będzie mnóstwo dzieci i sporo zamieszania.Pewnie szybko zatęsknię za swoim cichym mieszkaniem:) JUlcia ciągle kaszle,ale pomimo tego jedziemy,mam tylko nadzieję ,że się nie doprawi:(takim wyjazdem. Izunia cieszę się ,żę z Aleksem już lepiej:) Margarett Pozdrawiam :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×