Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Rany odejdźcie od tych stołow, bo będziecie potem płakały:):) że spodnie za ciasne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,,,wlasnie poszli sobie goscie,,jestem obzarta na amen,, Mam pytanko,,moze wyda sie dziwne,ale mam maly problem,,,:( Nie wiem co mam zrobic z Alexem,strasznie malo je,,praktycznie w ogole,,ale to jeszcze jakos mozna wytrzymac,,najgorsze jest to,ze juz w ogole nie chce mleka,, Ma dopiero 16 m-cy, a on juz mleka nie chce pic,,Daje mu w roznych postaciach,ale jak tylko wyczuwa mleko juz odwraca glowe i nie chce :( Daje mu jeszcze jogurciki,troszke zje,ale to i tak niewystarczajacy zasob potrzebnych witamin :( Co mam zrobic zeby pil mleko,jak go przekonac?? Znacie jakies sposoby?? Dzis zjadl tylko owocka,trzy jogurciki i 60 ml mleka,,:( cale jego jedzenie na caly dzien :( Wiem,ze moze jeszcze go troszke choroba trzyma,ale w sumie juz nie kaszle,nie marudzi,,a jesc dalej nic nie chce,,to juz 3 dzien co nic praktycznie nie je :( Juz nie wiem co mam robic,,juz traci chyba na wadze :( Ok,,koncze moje marudzenia,,hmm,,sorki,i kolorowych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobity ;) Viki s uper zdjecia ;) Po świętach jakie nastroje bo u mnie tak sobie, z mezem spiecia ;( jedzonko tylko mnie ratuje :P Dzieciaczki oki zwłaszcza Oliwcia bo odkad ruszyła do przodu to Smiga tylko na przedpokój i do..... butów ;( ale wesoło mam i się nalatam po mieszkaniu za wszystkie czasy hehe Miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu pustki:-) Moje półki jeszcze wiszą;-) Iza, może porozmawiaj z lekarzem o tym mleku. Moja Gośka też mało je. Ma cztery i pół roku, a do dziś daję jej kaszkę mleczno-ryżową Bobovity w butelce, bo jest to jedyna forma nabiału, którą przyjmuje. Kiedyś, ponad rok temu, miała etap, że przez miesiąc jadła tylko suche bułki. Kiedy zestresowana zrobiłam jej po miesiącu morfologię, okazało się, że wyniki ma jak zdrowy chłop. Może po prostu młody ma taki etap i nie ma się czym przejmować. Choć wiem, że nieprzejmowanie się nie jest łatwe. Ja stresuję się od czterech lat:-( Kala, moja Ala uwielbia zrzucać wszystkie buty z półki:-) Zwykle, gdy szykuję się do wyjścia z dziewczynami, zanim obie wyszykuję, potem siebie, to mam w korytarzu pobojowisko:-) Ale przynajmniej Ala ma wtedy zajęcie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ups, dopiero po swoim wpisie zorientowałam się, która godzina. Mam dzisiaj na noc córkę szwagierki. Zanim wykompałam wszystkie baby i je położyłam, nieźle mi czas uciekł. Ciekawe, jak będzie funkcjonować jutro Gośka, skoro tak późno poszła spać:-( Zwykle jest wtedy nie do życia i strasznie pobudzona. Nie wie, gdzie jajo znieść. Ciekawe, jak będzie jutro, szczególnie, że jest jej ukochana starsza kuzynka:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana:-) Co robi zmęczenie z człowiekiem:-) Dopiero teraz przeczytałam mój wczorajszy wpis. Nie ma to jak wieczorna \"kompiel\";-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, I ja juz doszlam do siebie, choc ta wczorajsza porcja lodow o 23.00 to nie byl dobry pomysl... :( Ale \"madry Polak po szkodzie\" ;) Dzis chyba wybiore sie na jakis spacer bo przez te kilka dni ratycznie na porzadnym spacerku nie bylam, a dzis nawet pogoda sprzyja. Co porabiacie kobitki na Sylwesrta? Czy ktoras gdzies sie wybiera? Czy impa w domku tak jak w moim przypadku? Izunia, a jak Twoj synek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm, chyba jednak jestem zmeczona bo jakie bledy literowe, jejku..... :( Zielna, wierze Ci ze kompalas z calym oddaniem ;) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahoj:) Gumijagoda co z Tobą?? odcieta od świata wirtualnego jesteś?? Ja jutro wyjeżdżam do rodziców hurrra i właśnie nas pakuje o popijam drineczkiem co by mi było weselej. Spałam dzisiaj 3 godzinki tylko, więc nie wiem czy mnie to nie uśpi:) mamo Zuzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielna tyle że moja to te buty papusia hehehe Ja sylwestra w domku spędzam-przecież to pierwszy sylwek mojej córci to nie przepuszcze ;) Mąż w domku do 2 stycznia bo dali im wolne i z tego powodu młyn, bo przywykłam że jest w pracy i mogłam sobie posprzatać i popisać itp a tu du.. jeszcze gorszy bajzel buuuu Oliwcia już śmiga jak szalona na kolanach i gazety ściąga z regału i oczywiście je-wszystkozerna ta moja baba :P mini snieżek u nas dziś padał hehehe a jak tam u was??? Miłego wieczorka-bo już się ściemnia 🌻 😘 😍 GJ co z tobą??? Bidulka się najadła i się doczłapać do kompa pewnie nie może :P mój brzuch też na klawiaturz prawie leży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka,,🖐️ U malego juz tez chyba lepiej,,dzis wypil wiecej mleka niez przez te ostatnie dni,a co najwazniejsze zjadl caly obiadek,juz nie widzialam przez kilka dobrych dni zeby tak wsuwal,,chyba juz wraca do siebie,,zglodnial pewnie przez te kilka dni postowania :p A na Sylwka,,to do znajomych idziemy,choc nie wiem jak tam bedzie,czy maly mi tam usnie i ,,,no ale nie biadole,,pojdziemy,zobaczymy,przekonam sie,,,;) A u nas dzis wiosna,,na termometrze 11 stopni :D piekna pogoda!! Wszedzie zaczely sie wyprzedaze,ludzie szaleja,,pojechalismy do miasteczka obok zobaczyc co tam ciekawego maja,normalnie na miescie tragedia,parkingi wypelnione na full,jezdzilismy cale 40 min, zeby gdzies zaparkowac,,,juz mnie cos trafialo ,,ale za to kupilam sobie swietny sweterek,za cale 3 funty :D taniocha jak barszcz,jak sie ubierac,to tylko teraz,cany do 70% poupuszczane ;) ale to tak na marginesie,,, Zielna,,rozmawialam z moja helth visitor ( cos jak polozna) mowila,ze za malo tego mleka wypija,no ale co mam zrobic. Tez mu daje kaszki,i tez z Bobovity,tesciowa mi ostatnio przywiozla a jak ja jade do Polski to robie sobie zapas na pol roku ;) bo te tutejsze sa beznadziejne,niewydajne i bez smaku,,, Ok,,milego dnia,,milego wieczorka wszystkim,,buziaki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viki-jakie masz śliczne córeczki:DNic dziwnego zresztą jak mają taką ładną mamę....:D Gumijagoda-hop-hop-hop!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Choinka super!! Na drugi rok tez taka chce :p tylko bede musiala zrobic dziure w suficie zeby ja zmiescic,,ale tym sie bede za rok martwic :):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Zielna-choinka super:D Ja pędzę do łóżka bo mam gorączkę....Damianek też przeziębiony..buuuu... Dobrej nocki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielna ekstra choinka:) i łańcuchy mi się podobają:D Witam wszystkie wirtualne kolezanki:) A gdzie jest Zuzia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumijagoda,,szybko doszlas do siebie :p :) Marteczka,,kuruj sie kuruj laseczka,tak co bedziesz zdrowa jak ryba na sylwestrowe party :D a czasu juz Ci wiele nie zostalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki :) Już wróciłam, ale jestem padnięta i 😡 😠 😡 Też musiałam \"odpocząć\" po wizycie u rodziców, ale niestety nawete rozpakować się porządnie nie mogłam, bo cały czas siedziała u mnie teściowa ze szwagierką... i teściowa nas obie \"ustawiała\" i wyzywała od głupich matek! Kiedy miałam już usypiać Paulinkę przyjechali niespodziewani goście z dwoma dość krnąbrnymi synkami!!! Dzieci szalały (Paulina była zadowolona), ale teściowa cały czas znów siedziała z nami, nie mogliśmy nawet pogadać!!!! i jeszcze ciągle krzyczała na tych chłopaków!!! A potem teść zorganizował imprezkę dla MOICH gości!!! i musięliśmy z nimi siedzieć!!! A na koniec pokłóciłam się z mężem - poszło oczywiście o jego mamusię!!! Znikam dziś, może jutro wystąpię w bardziej optymistycznym nastroju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas pada śnieg z deszczem jest okropnie Zielna choinka super Viki dziewczynki przepiękne dzisiaj zrobilismy sobie z mężem wychodne i byliśmy na kręglach jak to dobrze gdzies wyskoczyć. Na sylwestra moja mama przyjedzie pilnowac dzieci to my wyjeżdżamy na imprezke ok 70 osób nocujemy u mojego brata (w tej samej miejscowości)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponieważ chyba jeszcze nigdy nie było mnie na kafe o tej porze.... Postanowiłam powiedzieć Wam DORANOC 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×