Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Zielna ale się uśmiałam ;) Ja po Olince w sumie wróciłam do swojej wagi(158/50) a szczerze mówiąc to bym chciała przytyc bo ciut chyba za szcupła się zrobiłam pozatym Olinka po tym cyckaniu mnie spłaszczyła😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia Kala, Ty młoda laska jesteś, to i nie wstyd być szkieletorem. W "pewnym" wieku to jak się jest za chudym, to zmarszczki wychodzą:-P Luiza trochę starsza, to mogłaby sobie pozwolić na trochę tłuszczyku. ;-) Luiza, wybacz:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że Luiza się nie obrazi. I tak ja tu jestem najstarsza w towarzystwie, więc mi chyba wolno;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielna a co Ty taki humor od poniedziałku masz?:P Ja do najmłodszych na topiku niestety nie należę:(a tymbardziej do szkieletorów:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielna ja jak zaszłam w ciąże z Kubą to na początku ważyłam 44,5 kg.Jak Kuba miał rok-46.Przy Julce jak zaszłam to miałam 51kg.,mam nadzieję,że zrzucę te 6 k a może i więcej.Chciałabym ważyć 48-49kg.Przy moim wzroście 160cm. to w sam raz.Muszę się też zmusić do ćwiczeń,aby mieć płaski brzusio.Mąż powiedział,że będzie ćwiczyć ze mną,więc się na pewno zmobilizuję.A i walka z rostępami.Przy Kubie nie miałam a teraz wyszły mi i to bardzo dużo.Dlaczego?Miałam bardzo duży brzuch.Kilogramy nie szły na boki jak mówią tylko wszystko w brzusio i w cyce.Mężuś się cieszy.Jak pochwaliłam Julkę,że grzeczna to dała popalić popołudniu.Dwie godziny noszenia.Kuba po bańkach.Za chwilę będę małą kąpać,więc miłej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielna ja mam poczucie humoru i nie obrażam się,bo nie mam o co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiza ja przd ciążą i po z Kubą ważyłam 48 kilo :D niestety rozstepy na brzuchu też są 😭 a jak starsze panie sobie radziły??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny!Widze,ze na topiku trwa rywalizacja ktora jest najstarsza!A tak w ogole to ile macie lat? Ja w ciaze zaszlam po 30,przytylam 10 kg ,teraz chcialabym zrzucic ze 3 kg,nie dlatego ze mam za duzo,ale urosly mi miesnie w nogach od noszenia malej i sie sobie nie podobam.Ale jak sie tego pozbyc.Rozstepow nie mam,w ciazy ogarnela mnie panika i wykupilam z apteki wszystkie mozliwe kremy,masci i olejki.Wydalam fortune,ale warto bylo i skora ani razu mnie nie swedziala. A co teraz porabiacie?Ja ide sprzatac i prac w reku,bo w ciagu dnia mala mi nie daje absolutnie nic zrobic.Zajrze jeszcze pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o wy baby jedne, zmiencie temat, bbo ja ostatnio porzuciłam diete, i jestem załamana.....😭 😭 ja sama z dzieciakami, mąz w pracy :-( 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!Gdzie sie podziewacie?Wypucowalam lazienke,a tu ciagle cisza... W takim razie zegnam sie na dzisiaj,ide plawic sie w wannie,a pozniej spac,bo mala ostatnio niezle daje mi popalic i padam ze zmeczenia.Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już trochę ogarnęłam chałupę i teraz czas na kompa;) Tylko, że mam pracę do napisania, a tu weny brak:(:(:( Co do diet to ja się nie wypowiadam, nigdy nie zrzucałam kilogramów...w ciąży przytyłam ok.12 kg, ale wszystko samo się zgubiło w ciągu kilku tygodni:) Teraz jestem zadowolona z moich 53kg:) Paulinka nadal choruje, choć już nie ma tak wysokiej gorączki jak wczoraj i w nocy, ale znów stosuje swoje \"sztuczki\" i prowokuje wymioty, jak tylko dostanie lekarstwo:( Najlepsze życzonka dla Olinki 🌻 🌻 🌻 A dla pozostałych dzieciaczków i mamusiek 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielna.33/Małgosia-31.05.2002, Ala--09.11.2005.........../ pomorskie Gumijagoda.29/Julka-5.12.2000,Bartuś-15.09.2005......./ Dolny Śląsk Luiza....28.../Jakub-17.05.2002,Julia-19.02.2007........ ./Krakowskie Monika....../Nikodem--15.08.2003; Miłosz-17.07.2006..../małopolska Brylka.30 /Ola-20.06.2001, Marcin i Przemek 25.11.2002/ Elbląg VIKI2...28/ Wiktoria--25. 04.2004..,Oliwia--01.05.2006../Krosno MARGARET777..26/ Iza 01.08.2003, Ola 02.02.05........../małopolskie Zuzia 30/Paulinka 23.03.2005................................../.lubelskie Asmana.26...Natalia30.09.2002,Iza29.04.2006............. /Olsztyn Marteczka77./Kamilek-16.09.2003amianek-10.04.2006.. /Lublin Mama_zuzi-26/ zuzia- 07.05.2002 - 4 l......................../ Göteborg Kala23 - Jakub 29.09.2003, Oliwia 15.05.2006............../Płock Izuniaz Alex 09.08.2005 Londyn............................../Irlandia pł. Cypryjskie słoneczko/Weronika 06.01.06................./Limassol Cypryjskie Słoneczko. To po nicku, to nasz wiek:-) Możesz uzupełnić, to się dowiemy, ile Ty masz wiosen;-) Niektóre wiek wpisały w nick i pozostaną wiecznie młode:-P A humor owszem, mam dobry, choć: męża z pracy jeszcze nie ma i nie wiem kiedy będzie, zasnęłam przy usypianiu Gosi i straciłam dwie godziny z cennego czasu, który powinnam poświęcić na skończenie fuszki, a teraz zamiast robić, siedzę przy kompie i rozmawiam z Wami, choć pewnie wszystkie poszłycie już spać:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielna co kończysz??????????????? A tabelka już trochę nieaktualna:(:(:( Niedługo przekroczę bariere czasu...Nowy etap w zyciu kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumijagoda, kiedy ten szczęśliwy dzień? :-) Powiem Ci z doświadczenia, że nie jest tak źle:-) Właściwie dopuki nie spojrzysz w dowód i datę urodzenia, to nie robi to różnicy, czy masz 28, czy 34 lata;-) Ale oczywiście musisz pamiętać, żeby nie zgubić za dużo tłuszczyku, bo zmarszczki będzie widać:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielna niedłudo ,w najpiękniejszym miesiącu roku- w maju:) A tłuszczyku mam nadto ,więc zmarszki wyjdą pewnie po 50:P:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tą fuchą załapałam jak już napisałam:) Fuchy mi się raczej kojarzą z budowlańcami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło matko nareszcie otworzyłąm nową stronkę ,bo ciągle tylko taka jedna baba miałą to szczęście:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dyć budowlańcem jestem:-D W maju? A którego jeśli można spytać? Ja jedenastego, tyle że nie przekraczam żadnego etapu. Już go jakiś czas temu przekroczyłam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka jedna baba poszła pewnie już spać i przegapiła swoją szansę:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Paniom:P Basia gratki nowej strony babo:P Olinka dzis sie obudziła o 6:30 buuu😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Nie nadrobiłam jeszcze zaległości w czytaniu:( ale jestem na dobrej drodze... Kala-moje chłopaki codziennie tak wstają... Kamilek wczoraj wymiotował i siedział w domu ale dziś już jest ok-właśńie tata zaprowadził go do przedszkola..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, bylismy wczoraj z Miłoszkiem u lekarza, ale okazało sie ze zdrowy, za to ja chyba, prrzez to długie czekanie w kolejce,złapałam jakis wirus , bo tragicznie sie czuje.. 😭 gardło mnie boli i katar mam, i ogólnie czuje sie kijowo. dzis wybieram sie do mojej gin. w koncu. kurcze, taka piekna pogoda, a ja chora 😠 narazie nie mam zadnych leków, ale jak kupie, to sie nafaszeruje, zeby szybko wyzdrowiec, wkooncu upragniona wioosna nadchodzi!! :-) miłego dzionka wszystkim!!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie listonosz przyniósł mi przesyłke:D Koleżanka przesłała mi płyte z piosenkami z czasów naszego dzieciństwa super:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej my własnie wróciliśmy ze spacerku :D Dziś pomęczyłam trochę Olinkę i wiecie co się stało.... sama zrobiła 2 kroki kurcze jak suuuper :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ja już po pracy. Wróciłam nakręcona, bo mam dostałam fajną propozycję pójścia na swoje i mam zagwostkę, czy to zrobić. Dzwonię do męża i jakbym pod zimny prysznic wlazła:-( Stwierdził, że to nie najlepszy pomysł😭 A spać faktycznie dzisiaj nie pospałam. Robiłam fuchę do pierwszej, do trzeciej zasnąć nie mogłam, a baby obudziły mnie o piątej😭 Należałam zawsze do śpiochów, ale od kiedy mam Gośkę, nocy chyba normalnie nie przespałam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala znowu buziaczki dla Olinki👄 Zielna chłopy to potrafią czasami sprowadzić boleśnie na ziemię:( nie? KOrzystając z pięknej pogody łazilśmy półdnia po dworze:D Teraz czeka mnie prasowanie,ale jakoś nie bardzo mnie to pociąga:P Bartek cały dzień nie ssał cycusia:D Chyba potrzebny będzie mi masaż na moje obolałe piersi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×