Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Kala,,oczywiscie ,ze zapodam :D:D 4 jajka,2 szkl. maki,1 szkl. cukru,3/4 szkl. oleju,(trzy czwarte,,,nie trzy cztery :D ) 1 szkl. bakalii,1 1/2 lyzeczki proszku do pieczenia,2 lyzeczki cynamonu, 5 jablek. Jajka utrzec z cukrem ( w mikserze),stopniowo dodawac reszte skladnikow,Jablka pikroic w kostke ,bakalie tez. Na sam koniec gdy skladniki sa dobrze utarte i polaczone dodac te bakalie i te jablka i lyzka dokladnie wymieszac. Wylozyc wszystko na wysmarowana blachce i piec 30 min. w piekarniku 180 stopni . Bardzo latwe,i nie drogie,,a naprawde smaczne,,z tym,ze ja robilam bez jablek,chcialam z samymi orzechami,,i tez bardzo smaczne :) Robilam wczoraj pierwszy raz > :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo-zuzi choćbym chciała to nie spełnie twego życzenia , moje przekonywania nie podziałały na mojego męża to jakie mam szanse przy cudzych? Jeżeli potrzebowałam pomocy to waliłam do siostrzyczki lub mamy, w ciąży i w połogu bardzo mi pomogły. Musisz pomyśleć o ściągnięciu Mamy na jesień choćby na 2 dwa miechy:) A męża to jakoś ugłaskaj żeby choć tym mięsiwem się zają:) Gumijagoda-pozdrowionka dla Juleczki Brylka witaj - ale się babo wybyczyłaś:) Dla Oliwki 😘 i dla zadowolonej mamusi kali23 🌻 Ale się nawdychałam oparów smarzonego oleju, te placki ziemniaczane 16 sztuk + wczorajszy żurek z ziemniakami a waga to mu ani drgnie do przodu , tylko tak wygląda jakby raz dziennie jadł :O 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja dzis bylam wreszcie w szkole wiec dlatego na gtopiku nic nie pisalam. Margaret, tak myslalam o mamie na jesien, ale..... tak sobie mysle ze chyba sie powstrzymam.... Pamietam jak przy Zuzi mama mnie ubezwlasnowolnila na poczatku, ona najlepiej wiedziala, robila a ja mialam konleksy. poza tym niunia byla caly czas na raczkach, i to upodobanie zostalo jej do dzisiaj. Wiem ze mama by mi duzo pomogla z jednej strony ale tym razem ja chce byc mama dla mojego dziecka .... No chyba ze jeszcze zmienie zdanie. Co myslaicie na ten temat? Czy jestem bardzo okrutna? Chcialam tylko dodac ze strasznie kocham swoja mame 😍 Izunia, ja cie zauwaza, i zazdroszcze tego zapalu do pieczenia. Ja to dwie lewe do ciast mam. I nie lubie generalnie w kuchni siedziec, 1000 razy wole latac ze szmata i sprzatac :) A ja wczoraj podcielam Zuzi wloski i ma do brodki z grzywusia, sliczna moja lalka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia🖐️nie smuć się:D:D:D Mamo Zuzi akurat Cię rozumiem w kwestii mamy,chociaż ja nie miałam takich jazd z moją mamuśką. Margarett Kala 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia jak ty możesz tak mysleć 😘😍 Basia dlaczego ja na końcu:( 😭 czuje się niedowartościowana :P A ja dzis poczułam wiosnę i porobiłam porządki i wyprałam kurtki wiosenne dzieciaczkom :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny.Właśnie mam chwilkę,bo mężuś małą kąpie.Mnie jak nic dzisiaj popołudniu położyło.Spałam 2 godziny.Moi chłopcy bawili się w indian.Jak wstałam to zobaczyłam ich całych umalowanych.Była dzisiaj położna.Małej odpadł pępek i możemy z nią wyjść na chwilę w niedzielę na pole.Więc jedziemy do teściów,bo bardzo prosili.Kuba cały czas ma katar.Nie może mu przejść.Ja z mężusiem od jutra zaczynamy ćwiczyć.Mężuś chce zrzucić parę kilogramów,mnie chodzi o wzmocnienie mięśni brzucha.Muszę jeszcze zająć się moimi roztępami,bo wyszły mi duże. Izuniaz zazdroszczę Ci,że masz smykałkę do pieczenia.Cały czas mówię,że coś upiekę,ale mnie się nie chce.Może jestem już wygodna,bo zawsze ciasto piecze mi teściowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin dostał dzisiaj wścieklizny cały dzień wrzeszczy a jak mu coś powiem to wrzeszczy że mama jest niegrzeczna. Przemek nie chce nosic okularów a jak chcem mu założyć to płacze nie wiem jak go zachęcic. nosi tylko jak przychodzą dzieci sąsiadów bo go chwalą a jak ja chwale to nie chce. mam ochotę na piwko zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po BARDZO dlugiej nieobecnosci,wkrotce postaram sie wyjasnic dlaczego.Przeczytalam tylko kilka stron ,bo na wiecej nie mama czasu. Luiza!Gratulacje i niech mala zdrowo rosnie. Mamo Zuzi-rowniez gratulacje.A odnosnie cc na zyczenie to wlasnie tak urodzilam i brak mi slow by opisac swoje zadowolenie.Jak masz pytania to chetnie odpowiem. Pozdrawiam pozostale mamusie i te \'\'stare\'\' i nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kala,,a jakos tak mi sie pomyslalo,, ;) Luiza,,z tym pieczeniem,,to ostatnio mnie jakos tak dopadlo,,jak przywiozlam sobie z Polski moje blachy do pieczenia ;) Wczesniej sie wykrecalam,ze nie mam w czym piec,a nie bede kupowac,jesli mam w domu i sobie moge przywiezc,, ;) Wiec jak juz je mam to pieke ;) ok,,zajrze pozniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielna.33/Małgosia-31.05.2002, Ala--09.11.2005.........../ pomorskie Gumijagoda.29/Julka-5.12.2000,Bartuś-15.09.2005......./ Dolny Śląsk Luiza....28.../Jakub-17.05.2002,Julia-19.02.2007........ ./Krakowskie Monika....../Nikodem--15.08.2003; Miłosz-17.07.2006..../małopolska Brylka.30 /Ola-20.06.2001, Marcin i Przemek 25.11.2002/ Elbląg VIKI2...28/ Wiktoria--25. 04.2004..,Oliwia--01.05.2006../Krosno MARGARET777..26/ Iza 01.08.2003, Ola 02.02.05........../małopolskie Zuzia 30/Paulinka 23.03.2005................................../.lubelskie Asmana.26...Natalia30.09.2002,Iza29.04.2006............. /Olsztyn Marteczka77./Kamilek-16.09.2003amianek-10.04.2006.. /Lublin Mama_zuzi-26/ zuzia- 07.05.2002 - 4 l......................../ Göteborg Kala23 - Jakub 29.09.2003, Oliwia 15.05.2006............../Płock Izuniaz Alex 09.08.2005 Londyn............................../Irlandia pł. Cypryjskie słoneczko/Weronika 06.01.06................./Limassol Witaj Cypryjskie Słoneczko!!!!!Nieraz sie zastanawiałam nad Twoim zniknięciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margarett,,ja sobie dzis zapowiedzialam,ze pije piwko z soczkiem jak tylko malego poloze spac,,,;) Do tego serwuje czipsiki serowo-cebulowe ;) Ktos sie jeszcze dolacza?? Bo jak tak to zapraszam,,;) :D Bar otwieram ok, 21,00 jak maly bedzie spac :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swietuje ostatnia nocke meza :D:D A co za tym idzie?? Moze wreszcie wiecej czasu spedzimy z mezusiem na staraniach poczecia siostrzyczki dla Alexa!! :D:D hehh,,nawet mi sie udalo nowa stronke otworzyc,,, Stawiacie za to pierwsza kolejke :p :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJ CYPRYJSKIE SŁONECZKO IZUNIA Z miłego starania ja juz zaczynam drugie piwko chba dzisiaj sie spije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ jestem i ja :D dzis było tak wiosennie, ze ja równiez wziełam sie za porzadki :-) i nawet nie właczałam komputera ;-) mąz jeszcze w pracy, wiec ja z maluchami sama.. Gumijagódka, przepraszam ze wczoraj nie oodpisałam, ale mój \"kochany\" męzus, zabrał mi klawiature 😠 -\"bo on musi cos sprawdzic\" 😡 a potem kąpałam maluszki( jak widzisz nie tylko twoje dzieciaki pózno chodza spac).... Brylka witaj!!! ale Ci zazdrroszcze :D IZUNIAZ ❤️ kala ❤️ gumisia ❤️ luiza ❤️ reszta babeczek ❤️ ja nieszczesna tez bym zjadła te chipsiki Izuni, ale cóz, brzuchol mam taki, i opone, ze nie moge 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polozylam mala spac,wiec moge ciut popisac. Gumijagoda-w pazdzierniku bylam w Polsce z dwoch powodow:aby sobie odpoczac i od dziecka i od meza.Mama sie nia zajmowala,myslalam ,ze poprawi sie moje samopoczucie,ale nic z tego. Powiem krotko-nie uklada mi sie z mezem jak dawniej.Zawiodl mnie jako ojciec.Nic mi nie pomaga przy malej,wskutek czego jestem wykonczona i ciagle nerwowa,od kilku miesiecy nie sypiamy ze soba.W styczniu znow bylam w Polsce,niedawno wrocilam i dalam ostatnia szanse na poprawe.Efekt jest taki,ze tata bawi sie z coreczka godzine dziennie i uwaza,ze jest ok.Pozostaly czas spedza przy komputerze,wieczory mijaja mi w samotnosci,juz nawet nie chce mi sie znow gadac.Nie wiem,czy cos sie da tu naprawic.Rozumiem,dziecko-kryzys w domu,ale nie tak mialo byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cypryjskie sloneczko, jutro wiecej odniose sie do twojej wypowiedzi (skad ja znam twoja sytuacje....) a teraz tylko powiem ci, trzymaj sie i uwierz ze masz prawo do bycia szczesliwa!!! Do juterka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko przykro mi,że tak sie źle dzieje:(:(:( Mogę mieć tylko nadzieję,że wam się ułoży i kryzys minie. Trudno coś radzić w takich sprawach.... Monika spoko,rozumiem -nie ma problemu.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cypryjskie słoneczko 🖐️😘🌻 juz myślałam że nas opusciłaś Po części cie rozumiem bo u mnie podobna sytuacja niestety ale musisz być silna 😘 Olinka juz spała a mój mądry synek musiał zacząć japę drzeć także po spaniu teraz pewnie bede z nią walczyć do 12 😭 Ja bardzo chętnie sie dołącze na chipsiki i piwko bo tylko to mi pozostaje bo nawet do sklepu nie moge teraz wyskoczyć buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za wsparcie !Najgorsze ze tylko Wam moge sie wygadac(no i mojej mamie).Reszta mnie nie rozumie,bo przeciez\'\'nie ma nikogo,pracuje i nie bije\'\',wiec czemu narzekam? A no nie spodziewalam sie takiego scenariusza.Mamy spory staz malzenski,myslalam,ze go dobrze znam.Przed podjeciem decyzji o dziecku obiecal,ze bedzie pomagal,a teraz kupy mu smierdza,wozka jak glupi pchac nie bedzie itp. Nawet sie nie klocimy,ale cos wygaslo i nie wiem czy da sie wrocic do przeszlosci. Mamo Zuzi-mam nadzieje,ze tym razem Ci sie ulozy i twoj mezulek stanie na wysokosci zadania.Gdyby to dalo sie przewidziec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochane Mamusie
Prosze o pomoc.Jak radzicie sobie z bardzo marudzacymi dziecmi?Mam roczna corke,ktora jeczy od rana do nocy,malo spi i jest taj asborbujaca,ze nic nie moge zrobic w domu.Gdy rano wstaje czekam,kiedy nadejdzie noc,ile tak mozna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz nie mam czasem sily doo tego moojego malucha, ciagle tylko na rekach, spi po piec minut, ciagle płacz (no chyba ze jest na rekach) teraz tez , 😠 chyba ocipieje !! otwarłam se wino, zapraszam, dobre.. chłopa oczywiscie jeszcze nie ma \"bo mmaja zapieprz w pracy\", szkoda tylko ze płaca jest żebracza, a za nadgodziny nikt nie płaci. czemu zycie nie jest tak piekne jak w filmach., :-( a chłopy jak widze takie same..mój w pracy komputer, w domu komputer.. dawniej to robilismy sobie wspolne wieczory,filmy itp. ale niestety odkad mamy druga pocieche -wyjatkowo rozwrzeszczana, to moge o takim wieczorze pomarzyc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wam dziś tylko pomacham 🖐️ bo padam ze zmęczenia, na dodatek Paulinka ma gorączkę :( Cypryjskie słoneczko 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×