Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Basiunia znam ten ból niech mąż pomasuje i wieczorem wydoi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje dzieciaczki juz śpią Ja zrobiłam zapiekanki która chetna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala, dzieki dobra duszo, ale po wczorajszej tortillowej uczcie zgage mialam do 3 nad ranem i powiedzialam sobie tylko lekkostrawne na kolacje :) A ja dziolchy jestem z 13 maja :) Cos mi sie wydaje ze jak zaczniemy na dlugi weekend pic to codziennie cos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciłam do domu z krótkiego wypadu z koleżanką i muszę się zabrać za robotę😭 A spać mi się chce jak cholera:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poooobudka:D To w maju się dołaczę do was bo Olinki roczek;) Coś tej mojej babie sie pomieszało dzis i wstała o 6😭😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My właśnie wrócilismy ze spacerku pogoda bajeczna cieplutko słoneczko świeci tylko Olince świeciło w oczka i nerwicy dostawała:o Poszliśmy na starówke i szok-telewizja, żolnierze mnóstwo ludzi a za chwilkę nadjezdża BOR i wysiada Kaczyński ale jajca co hihihi Kuba miał radoche z orkiestry ale krótko bylismy bo Olinka się nudziła w tv potem sobie obejrze po kiego go tu przyniosło :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do mojej mieściny tacy prominenci nie przyjeżdżają:) Tylko Makłowicz złotą zupę gotował:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumijagoda ja wlaśnie herbatkę piję.I w maju owszem będziemy balować,bo mój Kuba z 17 jest. Wczoraj nie pisałam bo maiłam dużo roboty.Wieczorem padałam a mąż wrócił bardzo pózno,bo szkolenie miał.Dziadek był z Julką na spacerze.Trzeba go było widzieć jak obrósł w piórka,a jaki był dumny.Dzisiaj znowu pogoda piękna,więc z Julką poszłam ja i to na 2 godziny.Przed spacerem dałam jej butlę,bo pokarmu miałam mało i nie uwierzycie zjadła 90ml.Szok.Ona nie je tylko żre.A po spacerze musiałam dać jej cyce i to dwa.Teraz śpi smacznie.Ja mam zamiar teraz się po łożyć,bo nie czuję juz kręgosłupa.Mąż musi wieczorem znowu mnie wymasować.Miłego dnia i nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie pisałam długo bo codziennie mielismy gości a to z okazji 79 urodzin mojej babci. Wszystkiego najlepszego dla OLINKI Dzisiaj palilismy ognisko w ogrodzie chłopacy byli zachwyceni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam koleżanki:) Mojej Paulince choroba już przeszła....na mnie 😭 Wczoraj ledwo dowlokłam się z pracy do domu i od razu do łóżka...Niestety musiałam przy tym pilnować małą, bo mąż kładł panele, a teściowa miała już dość!!!(bawiła ją przed południem)... Dziś było już lepiej, ale otworzyli u nas Tesco i zachciało mi się zakupów..po półgodzinnym staniu w kolejce do kasy znów czuję się fatalnie, wszystko mnie boli, a łeb pęka 😭 😭 😭 Zmykam do wyrka...Pa pa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Właśnie ugotowałam kasze manna i Olinka całą miche pochłoneła z owocami :D Ja dzis okropnie zmęczona i pewnie padnę razem z dziećmi niedługo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam 24 marca urodziny ja tez jestem chora, pozatym nie mielismy dzis netu ,teraz jest ale nie wiem jak długo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌻 🌻 🌻 Właśnie odkryłam, że wolę wstać rano o 5, aby umyć włosy, pomalować paznokcie, czy nawet pracę popisać niż siedzieć wieczorem do 22;) A co do choroby to już mi troszkę lepiej, a to za sprawą mężusia:) Więc Monika zaciągnij swojego w łóżeczka niech Cię trochę \"poprzytula\" :P Miłego dnia Wam życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatam Was KOBIETY:D Swiętujemy dzisiaj????????? Zuziu ❤️czasami takie \"leczenie\" pomaga:P Kala ręka Cię nie rozbolała od machania? Monika:) jakaś imprezka się szykuje? CZy raczej cichutko masz zamiar spędzić wiosenne urodzinki?:) Miłego dnia kobitki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszek dlakażdej pani:) _________@@@@@@@@______ __@@@@@ ________@@@________@@___ __@@@@@@@ ________@@___________@@_ _@@@______@@ ________@@____________@@ @__________@@ __________@@___________@ __________@@ ____@@@@@@______@@@@@___ ________@@ __@@@@@@@@@__@@@@@@@____ _____@@ __@@____________@@@@@@@@ _______@@ _@@____________@@@@@@@@@ _____@@ _@@____________@@@@@@@@@ ___@@@ _@@@___________@@@@@@@__ ____@@ __@@@@__________@@@@@___ _____@@ ____@@@@@@______________ _________@@ _________@@_____________ ____________@@ ________@@___________@@_ __________@@ ________@@@________@@@@@ @@@@@@ _________@@@_____@@@_@@@ @@@@ __________@@@@@@@ ........................ ...............@ ........................ ................ @ ........................ ................ .@ ........................ ................ ..@ ........................ ................ ...@........@@@ ........................ ......@@@@..@... .@..........@ ........................ .@.............@ @@......@@ ........................ ......@@@....... @..@@ ........................ ................ ......@ ........................ ................ .....@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!! dawno sie nie odzywalam,,ale jakos tak czas mi leci szybko,ze na wszystko brakuje czasu,, pozdrawiam,,,i zycze udanego dnia kobiet!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet! Swietujecie w jakis szczegolny sposob?Ja nawet gdybym chciala to nie da rady.Wikusia jest tak uciazliwa i marudna ostatnio,ze zapominam jak sie nazywam.A tak w ogole kobietki:jak radzicie sobie z roznymi obowiazkami przy dzieciach?Jedyne co moge zrobic w ciagu dnia to pranie czy starcie kurzow,prasuje po nocach,a okna mam tak brudne,ze az wstyd,ale nie mam mozliwosci ich umyc. Jak mala miala kilka miesiecy to czesto spala,a teraz zdarza jej sie niezwykle rzadko pospac w ciagu dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GJ pomachaj mnie ręką bo mnie zcierpła:P Słoneczko u mnie podobnie w tym tygodniu to strasznie wypompowana jestem, mam nadzieje że jak mąż przyjedzie w wekend to wtedy ciut odpocznę Kobitki dla was __________@@@@@@________@@@@@ ________@@@________@@_____@@@@@@@ ________@@___________@@__@@@______@@ ________@@____________@@@__________@@ __________@@___________@__________@@ ____@@@@@@________@@@@@_______@@@@@@ __@@@@@@@@@____@@@@@@@_____________@@ __@@____________@@@@@@@@@@_____________@@ _@@____________@@@@@@@@@@@_____________@@ _@@____________@@@@@@@@@@@____________@@@ _@@@____________@@@@@@@@@____________@@@@ __@@@@____________@@@@@@_________@@@@@ ____@@@@@@___________@________@@@@@@@ _________@@___________@@_______________@@ ________@@___________@@@______________@@ ________@@@________@@@@@@_________@@ _________@@@@@@@@________@@@@@@@ __________@@@@_________________@@@@ ___________________________________@@ ____________________________________@@ _____________________________________@@ _____________________________________@@_________@ _____________________________________@@_________@@ _____________________________________@@________@@@@ _____________________________________@@_______@@@@@ ____________________________________@@______@@@@@@ _________________@________________@@______@@@@@@ _______________@@@_____________@@____@@@@@@@ ______________@@@@@__________@@___@@@@@@ _______________@@@@@@______@@_@@@@@ _________________@@@@@@___@@_@@@ __________________@@@@@@_@@@@@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny.Wszystkiego najlepszego z okazji dnia kobiet!!! My tzn.ja i Julka już świętujemy.Julka dostała pierwszy prezent z tej okazji od dziadka.Właśnie popijam herbatkę,jem ciasto i piję odrobinę likierku.A co.Pogoda ładna,ale na spacer z małą pójdzie dziś dziadek.Ja mam dziś labę.Muszę kończyć,bo mała sie zaczyna budzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiza zazdroszczę Ci tego,że aż sie rodzina\" bije\" o spacery z JUleczką:) Zapomniałam Wam powiedzieć ,że mój synek już nie doi cycusia. Nawet gładko to poszło. Pewnie nieraz zatęsknię za moją małą pijawką:( Mam też nadzieję,ze teraz zacznie lepiej jeśc,bo do tej pory to jadł jak ptaszek -takie niesampowite ilości. kala:P)babo Ty moja kosiana👄 Cypryjskie Słoneczko Izunia.... Brylka A gdzie się podziewa Asmana???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI DNIA KOBIET 🌻 🌻 🌻 U nas we wsi jest taki zwyczaj, że obchodzimy wioskowy dzień kobiet nie zaleznie od wieku tylko trzeba sie przebrać ( w tym roku ma to byc jakas postać z bajki) i ułozyć jakiś wierszyk o nasze wiosce. Na takiej imprezie jest niezły ubaw (obchodzimy w najbliższą sobotę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brylka to takie imprezy jeszcze się organizuje??? Miłej zabawy,za co sie przebierasz? A wierszyk już umiesz???:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×