Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Na dzień mężczyzny to karze mojemu gary pomyć :P \"jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie\" Ja wczoraj smarzyłam mirune(płaty) i gotowe śledziki w sosie greckim. Mamo-zuzi z tym chowaniem zabawek to super sprawa -sama tak robiłam , czasami pakowałam dodatkowo w papiery i do pudeł i wręczałam jako nowe prezenty:D Izka jak była większa to mówiła mamusiu ja już takie miałam -tak córusiu zgineło i kupiłam ci takie samo, zawsze była radocha. >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Czym się różni mucha od męża? - Mucha jest upierdliwa tylko latem Czym różni się facet od papieru toaletowego? - Papier się rozwija.... Dlaczego mężczyźni są wyżsi od kobiet? W naturze chwasty też są większe od kwiatów. Dlaczego mężczyźni są jak ślimaki? Mają rogi, ślinią się, i myślą, że dom należy do nich. Dlaczego mężczyźni jeżdżą tak chętnie BMW? - Bo to jedyne auto, którego nazwę mogą przeliterować. Dlaczego Bóg stworzył mężczyzn? Bo wibrator nie ma funkcji \\\\\\\'wyrzucanie śmieci\\\\\\\'. Mąż: A może dla odmiany szybki numerek? Żona: Odmiany od czego .....? Dlaczego kobiety mają problemy z parkowaniem? - Skoro całe życie wmawia się im, że TO ma 20 cm Dlaczego tyle kobiet udaje orgazm? - Bo tylu facetów udaje grę wstępna Dlaczego mężczyźni mają takie duże dziurki w nosie? Zobacz, jakie mają palce! Dlaczego mężczyźni cały czas myślą tylko o seksie, a kobiety nie? Kobiety potrafią myśleć o kilku rzeczach naraz. Czy trudno było wyprodukować mówiącą Barbie? Nie, dużo trudniej jest zrobić słuchającego Kena. Dlaczego mężczyzna jest najbardziej inteligentny kiedy uprawia seks? Bo jest podłączony do kobiety! \'bóg dał facetom dwa organy do których prawidłowego funkcjonowania potrzeban jest krew: mózg i penisa ........tylko że krwi dał na jeden dobrze pracujący organ\" >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margarett super te dowcipy ,trafione w 100% :D:D:D Myśmy cały dzień spędzili poza domem,bylismy na zakupach w kilku większych hipermarketach i muszę przyznać ,że moje dzieci były wyjątkowo grzeczne:D Nareszcie udało mi sie kupic czapke wiosenną dla Bartka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj to mi pobudke urządzili,tak brutalnie- zadzwonli w niedziele po 6rano i przekazali wiadomośc ,że moja siosra jest w szpitalu. Tak więc dzisiaj urodzi sie maleństwo:D:D:D Mówią,że dziecko urodzone w niedziele to leń,albo ,że będzie miało lekko w życiu:) Znam wiele osób urodzonych w zwykły dzień tygodnia i są niesamowitymi leniuchami,więc może maleństwo będzie miało lekko w życiu:) MIłej niedzieli kobitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek:) Ja się wczoraj nie odzywałam, bo po prostu nie miałam siły...pół dnia byłam na wyjeździe (niestety nic nie kupiłam 😭 ), potem drzemka, po południu byliśmy u znajomych na piątych urodzinach ich synka, potem jeszcze sprzątanie szybkie i długie prasowanie...spać poszłam ok. północy (jak na mnie ostatnio to środek nocy). Na dodatek czuję się fatalnie...stres związany z pracą, wiosenne przesilenie, niedawne przeziębienie - wszystko to dało mi się w kość...ciągle jestem zmęczona, zła, wszystko mnie boli, brak mi sił, zacięcia do jakiegokolwiek zadania....nawet teraz siedzę jeszcze w piżamie, choć tego nienawidzę... Zmykam...trzymajcie się kobitki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuziu, rozumiem Cię. Czyli to jednak normalne. A jakiś miesiąc temu chciałam iść z tym do lekarza po jakieś skierowanie na badania. Czułam się jakby mnie grypa brała. Stawy mnie bolały, mięśnie też, skóra wrażliwa. Do tego w kółko awantury. Byłam strasznie nerwowa i wszystko działało mi na nerwy (szczególnie mąż). Teraz jest lepiej, więc może Tobie też to minie. Do tego po ostatniej propozycji pracy, dostałam nową, założenia własnej firmy. Jako, że już od dawna o tym myślę, a okoliczności lepsze być nie mogą, jestem już zdecydowana. Teraz czeka mnie remont lokalu, kilka inwestycji i zorientowanie się, jak formalnie najlepiej do tego podejść. Czekają mnie wielkie zmiany w życiu. Trzymajcie kciuki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielna, trzymam kciuki :) I dzięki za pociechę, też miałam nadzieję, że to minie, ale zawsze to bardzo pocieszające usłyszeć to od kogoś, kto coś takiego przeszedł!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam wstrętne przedpołudnie , zresztą szkoda do tego wracać(opisując ) skoro kończy się już ta paskudna dla mnie niedziela. Dziewczyny dużo siły na to nadchodzące wiosenne przesilenie🌻 Brylka jak tam z noszeniem okularów ? Mamo-zuzi - dokuczają Ci jeszcze mdłości, czy już wpożąsiu? Gumijagoda \"szukajcie a znajdziecie\" -chodzi o czapkę. Gratulacje dla siostry(bo chyba zdążyła już urodzić) może będziesz Chrzestną? Cypryjskie słoneczko dla Ciebie i córeczki pasowałaby krutka rozłąka, żebyście za sobą zatęskniły, ty musisz wypocząć, rozerwać się. Często nastruj rozdrażnionej, zmęczonej mamy udziela się dzeciom i robi się błędne koło, takie jest moje zdanie. 😍😍😍😍😍😍🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor! Ostatnie dni sa tak koszmarne,ze nie mialam sily do was zajrzec.Dziekuje za wszystkie rady,jednak czegokolwiek bym nie robila i tak nie skutkuje.Dzis dostalam od swojej pociechy noga w twarz i mam ogromna sliwe.Jej nerwy nie maja granic.Odnosnie zabawiania-Dziewczyny-czego ja nie wymyslam!Zadne zabawki ja nie interesuja,lalki leza w kacie,kojec po brzegi wypelniony wszystkim co sie da,a ona nie chce tam usiedziec nawet 5 minut.Zadne mowienie,ze mama chce odpoczac nie daje efektu.Chcialam dzis obejrzec moj ulubiony serial to caly przeryczala i histeryzowala,wiec zamiast relaksu stres.Bajke w telewizji chce ogladac jedna i nie sa to Teletubisie,ale czym jest ta chwila w porownaniu do calego dnia? Moze jestem wyrodna matka,ale wydaje mi sie ze nie ma nic lepszego dla zdrowia psychicznego matki jak pojscie do pracy chocby na kilka godzin.Ja niestety nic nie moge znalezc,a obie babcie mieszkaja daleko,wiec jestem zdana na 24h z moja corcia,ale moje zycie ktore mialo byc pelne milosci i radosci po jej narodzinach to ciagla walka o przetrwanie.Chyba sobie strzele w leb...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja tylko na chwikę- jestem ciocią Emilki:D:D:D malutka waży 3kg i ma 51cm:) śliczna jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumisia...GRATULACJE!!!!! Pozdrow ode mnie siostre i ucaluj malenka!!! Tak sie ciesze :) :) :) Cypryjskie sloneczko, ja to widze tylko jedna mozliwosc w twoim wypadku: niania na jakies 3-4 godziny dziennie do malej. Nie myslalas o tym???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Zuzi-to byloby jakies rozwiazanie,ale po pierwsze:moj maz nawet nie chce slyszec,zeby obca kobieta siedziala z naszym dzieckiem,poza tym to troche kosztuje,a ja nie pracuje,wiec to obciazenie dla domowego budzetu.A po drugie gdzie ja mialabym codziennie wyjsc na te 3-4h?Na zakupy codziennie nie chodze,a nie mam tu nawet jednej kolezanki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cypryjskie Słoneczko. A nie myślałaś o przyjeździe z małą do Polski na jakiś czas? Wprawdzie jakiś czas temu tu byłaś, ale to jednak dawno było. Od męża byś odpoczęła, możeby zatęsknił. A w Polsce babcia trochę by się wnuczką zajęła, a Ty byś odsapnęła i nabrała dystansu. Bo z tego co piszesz, jakaś odmiana bardzo by Ci się przydała. O ile nie jest konieczna, bo inaczej zwariujesz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielna-ja bylam w Polsce w pazdzierniku i w lutym,wiec niedawno wrocilam.Gdybym mogla to caly czas siedzialabym u mamy,bo jak wiesz z mezem mi sie nie uklada. I trudno nie miec do niego zalu,bo moja sytuacja to w duzej mierze jego zasluga.Jak facet moze sie zmienic,a zapowiadal sie dobry material na ojca.A \'\'najsmieszniejsze\'\'jest to,ze on mowi swojej rodzince,ze za pare lat chcialby nastepne.Smiechu warte... A poza tym to jakis malo zaradny sie zrobil.Pracuje tylko do 15,pozniej non stop komputer i ciagle narzeka,ze go nie stac np.na kupno domu czy wymarzonego auta,a znacie kogos kto pracuje w budzetowce na 1 etat i to ma?Wzialby sie chociaz do roboty. Sorry za te wieczorne zwierzenia,ale chociaz mi ulzylo.To ja sie na dzis zegnam.Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobietki, wpadam na chwile przed szkola :) dzien szary i ponury, wiwat Szwecjo :( :( :( Cypryjskie sloneczko, to strazne ze nie masz nawet jednej kolezanki!!! Zrob wszystko zeby ten stan rzeczy zmienic, moze jakas inna mama z dzieckiem ??Razem razniej! albo chociaz przedszkole dla malej na 3-4 godzinki dziennie. Ja wiem, ze pewnie juz o tym wszystkim myslalas i masz realne powody ze tego nie robisz, ale jak slysze jak cierpisz to po prostu nie moge.... Musisz cos zmienic w swoim zyciu, tak czy inaczej. A moze sciagnij mame do siebie na jakis czas??? Mezu mialby cos przeciwko temu??? Wszystkie kobietki Wielkie Buziole!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w nowym tygodniu:) Dzięki za gratulacje,ciocią jestem już trzeci raz :) mam 3siostrzenice i już tym razem nie grozi mi bycie chrzestną bo jestem u najstarszej z nich. Pozdrawiam Was wszystki serdecznie i życzę miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny.Przez weekend nie pisałam,bo troszkę się wydarzyło.W sobotę mąż kupił samochód.Po odbiór jego jedzie jutro.A w niedzielę byliśmy u teściów .Dzisiaj Kuba po chorobie poszedł do przedszkola,chwila spokoju.Jak po niego pójdę to od razu zaliczymy spacerek z Julka.Dzisiaj robię pomidorową i racuchy z jabłkami.Miłego dnia gumijagoda gratuluję !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrzyneczka
witam mam 29 lat i 3 letniego synka siedze z nim w domu bo do pszedszkola idzie dopiero od wrzesnia moj maz przez ostatnie 2,5 roku pracowal 300 km od domu wiec odwiedzal nas tylko weekendy a wczoraj polecial do stanow na pol roku wiec znowu zostalam sama :( cale szesc miesiecy chyba zwariuje!!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrzyneczka
DZIEKI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak piękne słoneczko, zimny wiatr... Zaczełam brać te tabletki chormonalne, choćby z tego względu żeby wyregulować okres,który przez ostatnie dwa miesiące miał postać krwotoków. Monika miałaś iść do giny- prosimy o relacje... Przekładamy dziś wszystko z jednego pomieszczenia do drugiego bo będziemy malować, dziewczyny są zdezorjętowane i marudne, za meblami były taaakie pajęczyska fee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prze słodka kruszynka,jest śliczna. A my dzisiaj bylismy aż 3 godziny na spacerze,ale po nim Julka dała mi popalić.Usypiałam ją 2.5 godziny.Ręce mi juz odpadają nie mówiąc o kręgosłupie.Muszę poszukać dobrego masażysty,bo jak tak dalej pójdzie to nie wyrobię.Idę wcinać racuchy.Któraś chce? Witam nową mamę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BASIUNIA słodka dziecinka z niej:D Maz dopiero dzis pojechał po 17 bo łatwilismy skarbówke i pzu buuu😭 Pogoda sliczna wiec sporo spacerowalismy Olinka tez poczula wiosne i ciagle sie smieje a dzis przeszła sama 4 kroczki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrzyneczka
my tez dzisiaj sporo spacerowalismy prawie trzy godziny spedzilismy na placu zabaw z ktorego za zadne skarby swiata nie noglam mojego synka wyciagnac:))) dobrze ze jest juz cieplo!!! teraz gotuje kasze na kolacja pozniej kompiel nastepnie obowiazkowo cliford na mini mini i spanie i niestety czeka mnie samotny wieczor:( buuu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×