Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Gość katrzyneczka
kala to sprytna z ciebie dziewczyna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrzyneczka
zuzia ja jestem z roztocza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego dla Kamila!!! Zuzia miłego balowania. Jak zaczełam dzień żle tak i kończę.Szkoda pisać.Już się nawet popłakałam.W ten sposób wyładowuję moje nerwy.Nici z wyjścia wieczorem.Mam dość.Jedynie spacer mi się udał.Dziś już nie będę pisać.Zyczę miłej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamil dziękuje za życzenia:D zadowolony czeka na noc bo dostał teleskop i zamierza oglądać gwiazdy;) może teraz nie będzie tyle siedział przed komputerem!!! luiza, ależ ty masz maleństwo.. zapomniałam już jak to jest z takim maciupeńkim szkrabem. To masz najmłodsze forumowe dziecię, a ja najstarsze:P Kamil to już nie opierzony nastolatek...trochę buntowniczy... ależ jestem stara!!!:( ale jeszcze bardzo młoda duchem:P dzień dziś minął mi wspaniale. Cieszę się jak głupek z osiągów w odstawianiu Mai od cycusia!!! Już trzecia noc jak nie ciągnie i dziś w dzień też nie dostała. Super!!! Mleczka nie przybiera mi szalenie. Na rano i na wieczór starczy, więc za jakiś czas przestanę w ogóle karmić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manika widzę ,że masz oboje marcowe dzieciaczki:) Ja odstawianie cyca mam za sobą,dokładnie tydzień temu Bartuś ostatni raz ssał cycusia:( Luiza 👄 Zuziu przekaż męzowi życzenia urodzinowe:) Kala babo moja kosiana jesteś super women:):):) Katarzyneczka czy Katrzyneczka ma być? :)I zrób sie na czarno:) Monika i Margarett Mamo Zuzi ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam wszystkie mamusie,a najbardziej te nowe. Ja dzisiaj w ciut lepszym nastroju,bo sumienie rusza mojego meza.Wzial dzis wolne i wstal o 6,by posiedziec z mala.Oczywiscie wstalam i ja,bo Wikula nie chce pic mleka od tatusia,ale przebralam i ja i poszlam spac dalej.Nie wiem jak to moj maz robi,ale po pol godzinie zasneli(co mi sie nigdy nie udalo).Fajny poranek,ale pozniej dzien jak co dzien -znow do komputera. I tu mnie olsnilo-poszlam z mala na spacer i kupilam skarbonke.Postawilam przed mezem i powiedzialam,ze ma wrzucac tu codziennie kase za moje\'\'nadgodziny\'\'.Od razu wstal i poszedl z mala na godzinke na rowerek.Nie chce zapeszac ,ale moze to poczatek zmian na lepsze? Manika-najlepsze zyczenia dla Kamila 🌻 Luiza-babo,nawet nie wiesz jak cie rozumiem,a przy pierwszym dziecku maz ci pomagal? Zuzia30-zyczenia dla meza.A mozna spytac gdzie pracujesz? Gumijagoda-powodzenia w odstawianiu od cyca.Ja tego problemu nie mialam,bo moje dziecie od poczatku bylo na butelce tylko dokarmialam ja cycem przez 1.5 m-ca.No i gratulacje z okazji zostania ciocia! Mamo Zuzi-pisalam juz wczesniej,ze mieszkam w miescie,gdzie nie ma Polakow.A z Grekami zawrzec znajomosci jest trudno:po pierwsze sa falszywi,a poza tym znakomita wiekszosc traktuje Polakow jako ludzi drugiej kategorii,co mam okazje odczuwac na kazdym kroku.Przynajmniej pogoda tu ladna:) ,od tygodnia 23 stopnie. Kala23-trzymaj sie kochana.A to po nicku to twoj wiek? Ale sie rozpisalam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GJ zobaczymy czy taka super baba jestem -jak się łóżeczko nie rozkraczy dzis w nocy to znaczy że jest oki:P Kubę porwał dziadek razem z moim kochanym odkurzaczem wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko tak to mój wiek tzn w tym roku już bedzie nieaktualny :P Kube urodziłam mając 20 lat Najmłodsza z was jestem Panie starsze:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie nowe mamy Dla KAMILKA wszystkiego najlepszego Margaret. Przemek nosi okularki maksymalnie 4 godziny dziennie i to z przerwami ale z dania na dzień coraz dłużej. Marcin 4 dni płakał a teraz rozumie ze pójdziemy do lekarza i jak lekarz powie ze ma chore oczki to tez bedzie nosił a jak zdrowe to nie trzeba i nie będzie miał okularów( jak mamy gości to im taez tak tłumaczy) Cypryjskie słoneczko mój Marcin był ( ijest) strasznie nerwowy co niestety udzielało się i nam. Poszliśmy do psychologa później do psychoiatry (przez krótki czs otrzymywał leki uspokojające) . Chodiliśmy tez na rechabilitację grupowa ( prawie dwa lata) co bardzo mu pomagało. Były to różnego rodzoju gry i zabawy można powiedzieć że to takie skrócone przedszkole (zajęcia trwały 1,5 godziny). A u tak małych dzieci najważniejsza jest konsekwencja jak już raz wprowadzasz zmiany to nie wolno odpuszczać bo cała wcześniejsza praca idzie na marne. Cieszę się że mąż ci dzisiaj pomaga . Ja dzisiaj niestety nie korzystałam z pięknej pogody bo miałąm sporo spraw urzędowych do załątwienia i wróciłam padnięta. Ale jutro planujemy ognisko i kiełbaski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale fajnie teraz nasz topik się rozwija :D aż nie nadążam z czytaniem;) Cypryjskie słoneczko, ja pracuję w sekretariacie pewnej firmy prywatnej.....ja akurat lubię taką papaierkową robotę:) Katarzynka, to trochę mamy do siebie, ale ja z okolic Roztocza pochodzę:) Chciałam każdej coś odpisać, ale normalnie już zapomniałam, co przeczytałam;) Manika, to, że masz najstarsze topikowe dziecię wcale nie znaczy, ze jesteś najstarsza..po prostu wcześniej zaczęłaś...ja jestem tylko 2 lata młodsza od Ciebie, a mam dopiero dwuletnią córunię...A tak właściwie to jak masz na imię? Dziękuję dziewczynki za życzenia dla męża:) Dobra, więcej nie wymyślę, znikam na dziś. DOBRANOC!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrzyneczka
GJ katarzyneczka ma byc oczywiscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gj , dzięki. Mała urodziła sie z czarnym czupurem(jak tata) ale jej zjaśniał(jak mamy). zuzia, mam na imię Marzena, ale taki nik juz jest, mówią na mnie mańka ale w niku nie może być \"ń\" więc przekręciłam na \"ni\" i ot wsio:P a co do wieku..podobnie jak Kala, urodziłam Kamila mając 21 lat i po bardzo długiej przerwie trafiło mi się dziewczątko. Nawet lekarz powiedział że po tak długiej przerwie to poród będzie jak u pierworódki. No i tak było..długo i boleśnie. Do końca nie znałam płci, więc moja radość była ogromna. Mimo wszystko cieszę się że taka różnica wieku jest między moimi dziećmi, bo Kamil sporo zajmuje się siostrą. Nie wiem jakbym sobie poradziła w sytuacji Bryłki. BRYLKO wielki podziw dla Ciebie! Kończę i DOBRANOC jak się robi ziewajacą buźkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, Zuziu. Przypomnij wszystkim, że to ja tu jestem najstarsza:-P Właśnie wróciłam z salsy i siadłam do kompa, żeby przeczytać co u Was. Tłumek się zrobił:-) Witam nowe mamusie. Pozwolicie, że pójdę spać i nie odpiszę Wam. Tak się rozgadałyście, że siedzę tu już od pół godziny i czytam. Na pisanie sił nie starczyło. Spadam. Dobranoc:-) A dziś powiedziałam szefowej, że idę na swoje i tak właściwie nie wiem, co mam robić dalej i od czego zacząć:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was wszystkie bardzo serdecznie :) Nie zawsze mam czas cos napisac,,ale czytam WAs sumiennie!! Witam nowe mamusie 🖐️ A ja przechodze wlasnie wojne z moim malym,,a wlasciwie z jego zasypianiem,. Tak jak maz powiedzial,ze pozaluje jak sie skoncza jego nocki,bo oduczylam malego spac w jego pokoju,na wlasne zyczenie spieprzylam to wszystko :( No ale,co mialam zrobic jak on biedny plakal?? Mialam stac cala noc przy jego lozeczku?? To go bralam do siebie i spalismy do rana,,on jakkby wyczuwal ,ze jestesmy sami,ze taty nie ma w nocy z nami w domu,bo spal niespokojnie,i w ogole,,:( Jak narazie stanelo na tym,ze zmienilismy malemu pokoik,z malego na wiekszy,wstawilismy tam drugie lozko,i teraz jak maly zasypia,to on lezy w swoim lozku,a ja leze na tamtym i czytam ksiazke,,On mnie widzi i zasypia spokojnie,,bo za cholere nie szlo go nauczyc ,ze zostawiam go w pokoju i wychodze,,Wrzask ,pisk,i juz byl przy drzwiach,,ostatnio do 2 w nocy z nim walczylismy,az w koncu zrezygnowalismy,bo nikt nie byl wyspany,, Kiedys jego zasypianie wygladalo tak,ze zanosilam go do lozeczka,dawalam buzi i wychodzilam,,,Zero lezenia,zero spiewania,czytania,glaskania,,sam zasypial i spal do rana,,, A teraz prosze bardzo,,jaki cyrk,,:(:( A co do wieku,to chyba ja jestem najstarsza ;) Rocznik 76 ,,jest ktos mlodszy?? :p Fajnie by bylo jakby ktos byl ;):p Cypryjskie sloneczko,,ciesze sie bardzo,ze juz troszke sie polepszylo w Twoim zwiazku,,:) Naprawde,,:) Moze faktycznie maz zrozumial,ze tez wypada od czasu do czasu zajac sie mala,,,A z ta skarbonka to byl swietny pomysl!! Sama bym nic lepszego nie wymyslila!! Kala ,,ale ci fajnie,,ja juz nie pamietam jak mialam 23 lata 😭 Ok,,narazie tyle,,;) Mam fajna ksiazke do poczytania,,;) Poki maly spi,to sobie troszke poczytam ;) :) Trzymajcie sie kobitki!! Do nastepnego!!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i fajnie mieć 23 lata ale wśród was sie czuję jak głupia małolata :o Basia krowy wydoiła, świniom dała??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babo jedna nieważne ile w metryce ale co masz w głowie:) O moją wioske cudów i wybryków natury sie nie martw:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Bardzo fajny wątek, idealny do porannej kawki. Sluchajcie piszę do Was w bardzo konkretnej sprawie. Potrzebuję Waszej pomocy. Jak widzicie w mojej stopce jest adres www.kindi.pl. Jakiś czas temu wpadłyśmy z innymi dziewczynami na pomysł, że trzeba stworzyć dla nas miejsce w sieci i tak powstało Kindi.pl, można powiedzieć że to nasz mały bobasek. Serwis jest ogólnie przeznaczony dla rodziców, można w nim poczytać ciekawe porady od innych rodziców, założyć bloga, czy pochwalić się swoimi pociechami tworząc galerie. To o co chciałam Was poprosić to pomoc w rozkręceniu takiej grupy jak ta. Dosłownie grupy bo na Kindi możemy zakładać grupy i zapraszać do nich nasze znajome. Kindi to fajna inicjatywa ale bez Was i waszej pomocy nic z tego nie wyjdzie, a chcemy stworzyć przyjazne miejsce dedykowane dla rodziców. Jeśli możecie się włączyć to zapraszam na www.kindi.pl. Pozdrawiam, Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja NIESTETY też już na posterunku:) nad kawką się dodżumiam. Majka dziś obudziła mnie o 7.30 uuuuh kurcze!!! dziewczyny.. patrzę za okno i ....ktoś nam wiosnę zaiwanił!!! gdzie słoneczko???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×