Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

no to jestem, cholerka internet mi odcieli i pół dnia nie miałam ,aż teraz włączyli. jeszcze raz dziękujemy z Mają za życzenia, moje baby kosiane:D :D :D Zuziu, Paulinka boska, myślę że za rok Majka będzie taka sama, bo typ urody ma podobny;) no, z tortem to mnie pobiłaś, Paulinki był ładniejszy:P i po co Paulince rodzeństwo, towarzyszkę do zabawy już ma i w łóżeczku lokatorkę:D katarinka, zostałaś tylko TY! czekamy! panteerka i gusia napiszcie więcej o sobie! DOBRANOC PS> Kala zamawiam pobudkę na rano:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala babo jedna prawie zaspałam!!!Za póżno pobudke ogłaszasz:P Żebyś wiedziała,ja już po jednym spacerze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala :D Zaspałam, synek do szkoły też:P Kawkę już wypiłam i jestem przytomna:) piękna pogoda, ale ja chyba na spacer nie pójdę, bo Majka ma infekcję. Mam katar i kaszel, ale nie gorączkuje. Wczoraj doktórka przepisała jej antybiotyk Oranex, na pięć dni. Powiedziała żę jeżeli kaszel zrobi się mokry i nie będzie wiało to mogę wyjść na spacer, ale jakoś nie wiem czy powinnam, bo jak stwierdzić czy to mocno powiewa, czy nie, kaszel ma mokry i mniej smarczy. Mam dylemat, a wy byście wyszły na spacer w mojej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manika skoro lekarka pozwoliła.... Ja bym przy takim słoneczku nie usiedziałą w domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też by w tyłek parzyło jak bym miała w domu siedzieć tak slicznie jest:D A wy baby nie marudzić bo przestane budzić:P ale mi się zrymowało hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Nie mam czasu was poczytac,ale pozdrawiam i skladam spoznione zyczenia wszystkim jubilatom!!! 🌻 🌻 🌻 My juz po spacerze i czeka nas dalsze marudzenie w domu.Jak wy to robicie,ze wasze dzieci sa takie grzeczne? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cypryjskie Słoneczko czy ja coś przeoczyłam?? Która z nas ma grzeczne dzieci???????????Bo napewno nie ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie wszystkie dzieciaczki na spacerku??wiec ja tez sie wybiore z moja pociecha.milego i spokojnego dnia wam zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem mama 19 miesiecznego Gracjanka.siedze na wychowawczym,ale coraz czesciej mysle o powrocie do pracy!?sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gusia na spacerek pójdę, ale po obiadku, najcieplejsza pora dnia ,więc myślę że krzywdy jej nie zrobię!!! Moja "torba"( mama kangur, dziecię torba i wisi ciągle na mamie:P) wcale nie jest grzeczna, zaczyna mieć pierwsze nerwy jak coś jej nie po nosie. Już próbuje wychować sobie rodziców, a tu rodzice wzięli się za wychowanie jej. No i to się jej nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest sliczna pogoda,bede zmykac na spacerek,ale jeszcze do was zakukam,fajnie ze moglam sie do was dolaczyc.buziaki dla babli. http//www.fotosik.pl/pokaż obrazek/1e7478310177cee2.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałam Paulinke - przefajniusia, żeczywiście królewna -mama ją tak stroji. Zuziu będziesz musiała dokupić drugie łużeczko na tę ogromną lalę:) Lece podawać obiad, bo mężuś zaraz wychodzi do pracy. Z Olunią dziś lepiej, podałam jej tę ostatnią dawkę Buccaline, może będzie O.k. Pozdrawiam wszystkich, udanego dzionka🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobity :D Witaj Gusia zapraszamy :D A ja sama z moją babą w domu:p synek olał mamusie i poszedł z ciocią.Za ok 2 godzinki wychodzimy na spacerek to go odbierzemy.Ale tak na serio to ąz mi głupio było że nie chciał ze mna iść:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gusia,,widze,ze twoj maly w tym samym wieku jak moj Alex.:) Mowi juz cos??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość +gusia
izuniaz, wiesz co mowi takie podstawowe wyrazy jak:tata mama, dziadzia,baba,tuuu,i jego ulubione:bum bum,da,chał-chał,a twój co mówi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze raz ja. *gusia- te skałki to przypadkiem nie gdzieś n aJurze??? Zuźka po spacerku śpi, więc mogę się trochę poudzielać. Bo dziś to wyjątkowo marudna jest. Coś mi mówi, że to znowu przez zębiska. Ale narazie jeszczenic nie widać. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×