Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

gusia,,no moj w sumie tyle samo mowi,, Martwilam sie,ze moze w tym wieku powinien juz cos wiecej mowic,, Choc ostatnio powiedzial \"bejbi\" jak zobaczyl dziecko w wozku,,,bylam w szoku :) Ale i tak kazdy sie mnie pyta\"mowi juz??\" i mnie sie wtedy wydaje,ze powinien wiecej,,bo jesli kazdy oczekuje ze juz mowi,to chyba juz w tym wieku powinien wiecej mowic,,, Ale w sumie troszke mnie pocieszylas,,w sumie jesli twoj mowi tyle samo to chyba wszystko jest ok ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVITA wszystkiego najlepszego z okazji urodzin 🌻 my bedziemi niedlugo jesc zupke i wybieramy sie na plac zabaw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zmykam na spacerek po sklepach. Kala, babo!!! Co z Tobą??????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izuniaz ,wiesz co mnie też tak zadreczaja\"mowi cos?\",ciekawe kiedy oni zaczeli cos gadac hi hi...,czyli wszystko jest w normie,jeszcze zaczna plynnie mowic ;).buziaki dla Alexa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gusia,,no pewnie,ze zaczna ;) jeszcze chwilka,i beda tak pyskowac ze bedziemy wspominac czasy jak w ogole nie mowili :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki Dziś ten zaszczyt miała GJ, ja padam na pysk.Kuba przez wiekszość nocy nie spał, a jak zasnął to się budził po chwili z płaczem więc musiałam go tulić nawet nosic a lekki nie jest bo to 20 kilo także mam nadzieje że mi wybaczycie. Kochane baby jesteście, dzięki za troske🌻😘😍 Evita wszystkiego najsłodszego:D🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kala werek tez dzisiaj mial ciezka noc... tak sie wiercil ze spodnie od pizamy zgubil....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam My już po spacerku. Zuzia mala flirciara zaczepiała wszystkich chłopców na placu zabaw. Evita- zdrowia zdrowia i jeszcze raz pieniędzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Gracjanka to niezły kucharz:) znam ludzi po trzydziestce co nawet takich czynności nie umją(lub niechcą) robić:( Tak na marginesie te jadowite to nie komary(samce) tylko komarzyce:P Evita- sto lat 🌻 Gumiśa pzrepraszam, że pytam, ale pisałaś kiedyś że Julia nie przejdzie do pierwszej klasy, to co z nią będzie- chyba niebędzie powtarzać zerówki? U nas jest szkoła dla dzieci mniej zdolnych, ma inny program nauczania, czy u Ciebie też taka jest? Ucałuj dzieciaczki😘 Zielna Luiza-😘 Monika wruciłaś już z tego miasta Kraka? Brylka-😘 VIKI2 - zaliczyłaś kursy? Zuzia 😘 Asmana- poszukiwana... czy ktoś widzał? czy ktoś słyszał? Marteczka77- jesteś taaaam? Mama_zuzi- jak się fasoleczka rozwija? Kala23 -po tej nocy, to pewnie narosły Ci niezłe bicepsy? Izuniaz Alex 🌻 Manika74🌻 Cypryjskie słoneczko- powodzenia w pracy🌻 katarzyneczka Jagoda 🌻 panteerka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia postanowiła mnie dzis wykończyć. Wstała o 5:30 i od tej pory spała 40 minut.Na szczęście nie jest bardzo marudna Margaret 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MY już po drugim spacerku,fajnie jest iśc przez maisto nie śpieszyć się i nie poganiać dzieci ,żeby szybciej szły:) Margarett otóż moja JUleczka będzie powtarzać zerówkę dlatego ,że zupełnie nie opanowała programu,u nas jest zwykła i specjalna podstawówka,nie ma nic pośredniego:( Zobaczymy co będzie za rok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margaret777,a wiesz z jakim apetytem jadl\"swoj\"obiadek.wrocilismy z piaskownicy,Gacus bawil sie suuper z innymi dziecmi,ale niektore....byly strasznie schisteryzowane i beczaly z byle powodu,jedna mama nie mogla sobie dac rady z wlasnym rozwcieczonym synkiem.jak ja sie ciesze, ze moj Gacus jest (narazie) spokojny i grzeczny.a jak jest z waszymi dzieciaczkami?? :-) Gracjan 21,08,2005r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panterka,,moj maly tez ostatnio zrobil mi dwa razy pobudke o 5,30 :O:O Myslalam,ze zwariuje,,,ale jakos dalam rade,,tyle ze spal pozniej znow od 10,00 do 12,00 i jakos dalo sie z nim wytrzymac ;) Trzymajcie sie dziewczyny!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia ale jej to wchodzi w nawyk. Zresztą normalnie wieledłużej nie śpi- gdzieś do 6. Potem pół godzinki drzemki ok 10:30, dłuższe spanko po pierwszej i potem dopiero po 20. Są chwile kiedy tęsknię za czasami kiedy Zuzia tylko jadła i spała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój Kuba to jest diabeł wcielony juz sama nie wiem co mam robić :( ostatnio każdy spacer jest taki sam czyli że Kuba lata i robi wszystko to co mówię że nie wolno.Są przebłyski że jest wszystko oki ale chwilowe 😭może miała któraś podobnie, może mi doradzicie co mam zrobic żeby nie zwariować A ja wreszcie się wziełam za robienie cebulaczków bo Zuzia podawała nam kiedyś przepis ale jakoś się zebrać nie mogłam.Zobaczymy co mi z tego wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś przypuściłam szturm na lumpeksy:) To torochę jak hazard, ten dreszczyk emocji jak się coś upoluje;) ach. Wyjątkowo udane łowy, z zachwytu nie wyjdę przez kilka dni!!! Jestem tak padnięta, że napiszę Wam tylko DOOOOBRANOC i mykam na kurniczek:P Kala nie łam się, pomyśl że to minie z wiekiem!!! Co innego użerać się z nastolatkiem, o zgrozo:O Czasami mam wrażenie że wyjdę z siebie i stanę obok Gadasz jak do słupa , a słup stoi jak dupa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znowu ja wołam -POBUDKA!!!!!!!!!!!!!!! Manika na której grzędzie siedzisz w Kurniku??? Bo my z Kalą urzędujemy na literakach:) Miłego dnia....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się witam i spadam, bo jadę zmężem na zakupy do hurtowni budowlanych.:D kupimy separe pustaków, a co:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobitki 🌼 Dzisiaj sie zZuzą same rządzimy, bo szanowny tatuś pjechał do Wawy na jakies szkolenie :( Porządki świąteczne narazie omijam szerokim łukiem- zreszta i tak wyjeżdżamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny 🖐️ Piszecie o swietach ;) Ja jeszcze kartek swiatecznych nie kupilam nawet :O:O Zaraz jade na zakupy,,musze koniecznie wskoczyc gdzies i kupic,,;) U nas sliczna pogoda,sloneczko,niebo bezchmurne,,cudnie,,:) Panterka,,ty chociaz masz meza w nocy ,,;) a moj to ciagle nocki robi,,:(:( Tydzien przerwy i zas miesiac nocek,:(:( Ehhh,,,;) Nie ma co narzekac przy tak pieknym dniu jaki jest dziesiaj :) Milego dnia wszystkim 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale właśnie o to mi chodziło, bo on tam zostaje do jutra. Że w dzień go nie ma to normalka- od 7 do 19 Już nie narzekam. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ My dzis przymusowo w domu.Mala ma gpraczke,pewnie jakis wirus sie przyplatal. Mam tak brudne okna ,a ze nie mam kiedy doprowadzic ich do porzadku to nachodza mnie mysli,zeby robic to wieczorem(tylko jaki efekt bedzie?). Gumijagoda-to wspolczuje,ze Julka bedzie powtarzac zerowke.Wiesz,to pewnie dla niej duzy stres,bo bedzie zaczynac znow z nowymi kolegami.A nie ma mozliwosci wyslania jej gdzies indziej?Szkoda,zeby sie meczyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evita30
Cześć wszystkim! dziękuję jeszcze raz za życzenia jesteście kochane. Jestem taka padnięta,że nie mam na nic sił.Zaprowadziłam synka do zerówki,a z córcią trzy godz. na spacerku a ona taka dzielna cały czas szła na piechotkę kupilismy jej kapelusik rozowy ślicznie wygląda i butki na wiosne,no i czapkę synkowi ze spaidermenem będzie szalał z radości.Zaszałałam dziś a miałam kupić coś sobie,narazie pozdrawiam pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój chłop pojechał dziś do Leszna i też rządzę do jutra sama z dwoma rozrabiarami:-O Jestem rozczarowana i nie wiem, czy mam się złościć, czy rozczulać się nad losem:-( Dziś dostałam odmowę od starosty wcześniejszego rozwiązania umowy o pracę. Złożyłam wniosek na za miesiąc i spotkałam się tylko z wymówkami. Muszę pracować zgodnie z umową o pracę jeszcze trzy miesiące. A miałam w planach zarejestrować się na kuroniówie i składać wniosek o dotacje europejskie na założenie firmy. Tyle, że dają je w czerwcu, a ja jeszcze wtedy będę pracować. I 12 tys. w łeb wzięło. Buuuuuuuu:-( Cholera. Ale tego, że wróciłam do pracy, choć mogłam siedzieć dalej na wychowawczym nie biorą pod uwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×