Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Witak 🌻 Najpierw to wszystkiego naj naj dla was kobiałki i dla waszycg cudownych dzieciaczków😘 Ja dzisiaj mam wyjatkowy wieczór gdyż.....śpi u mnie Danielek(mój ukochany 6-miesięczny bratanek) właśnie uspiłam moja trójcę i mogę juz odsapnąć i w spokoju sadełko wiazać:P Manika kosiana babo trzymaj się cieplutko😘 o pobudce nie zapomne:D Może ma któraś ochote na serniczek?? Zapraszam:D Miłego wieczorku i bardzo mokrego poniedziałku . Buziole 😘 dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki 🌻 Już wróciłam do domciu, święta się skończyły, jutro znów do pracy... :( Ściskam Was wszystkie bardzo mocno i znikam uspypiać małą, może odezwę się jeszcze wieczorem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witambaby kosiane:D :D :D tylko Gumisia na posterunku??? Kala, gdzie Twoja pobudka??? Znowu dzień jak co dzień, szkoda że te święta takie krótkie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Ja po świętach o 2 kg. grubsza.Jestem zła na siebie,ale uległam i obżerałam się ciastami(ta która nie lubi słodkiego),widocznie zostało mi to po ciąży.Dziećmi zajmował się mąż i wczoraj powiedział,jak dobrze,że jutro idę do pracy.Miał dość,za to ja odpoczęłam.Kuba w przedszkolu a ja piorę,i sprzątam.Pogoda nie zbyt ładna,ale muszę wyjść i porobić opłaty.Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny:D U mnie pogoda taka sobie,więc sprzątami piorę:)Na spacerku już byłam,BARTEK usnął wiec mam luz:) MańkaTwoja Majka jest CUDOWNAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mjałam dziś sporo ręcznego prania, wywieszone na dworze, mam nadzieje że nieporwie wiatr:) Ja nawet się nieważe, bo nieskończyłam pałaszować świątecznych przysmaków, mniam mniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobity;) Manika wybacz 😭 U nas lało cały dzień, a ja musiałam iść do skarbówki i tak mnie zmoczyło że szok:( Zielna trzymajcie się cieplutko, mam nadzieję że to paskudztwo szybko przejdszie i resztę ominie😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie będe taka i przyjemność budzenia zostawie Kali ;P jeśli sama wstanie o przyzwoitej porze:P MIłego dnia kobity i zdrówka mnóstwo dla chorusów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poooobuuuudkaaaa:D GJ jakaś ty wspaniałomyslna baba :P Miłego dzionka wam zyczę, u nas pikne słoneczko mam nadzieję że u was też:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas niestety nie:-( Pozatym baby mam chore, więc i tak nie byłoby pożytku. Gosia kaszle, dziś idę z nią do lekarza. Ala wymiotowała do wieczora, ale dziś już lepiej. Marudna, ale wreszcie wzięła do ust kawałek chleba i już nie wymiotuje. Będzie dobrze:-) Miłego dnia, babolce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala:D :D :D Gumisia dzięki za komplement🌻 Zielna, dużo zdrówka dla dziewczynek❤️ U nas słonko też pięknie świeci, zaraz pędzę na spacer:) Cieszę się bo dostaliśmy pozwolenie na budowę, więc po 1 maja wjeżdża kopara i kopie nam piwniczkę:D Miłego dzionka baby kosiane👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Znalazłam sposób na Julkę.Już śpi przez dzień-puszczam jej muzykę poważną.Działa na nią od razu.Parę minut i śpi.Jak kiedyś wyłączyłam to zaraz się obudziła.Więc u nas od rana do wieczora leci muzyka poważna.Nawet Kuba ją polubił Dzisiaj z rana byłam w urzędzie po pesel Julki i co odeszłam z kwitkiem.A kazali przyjść po świętach.Teraz termin na koniec kwietnia.Powiedziała,że oni jej dane przesłali dopiero w marcu a mąż wszystko załatwiał w lutym.I jak nie klnąć.Troszkę tej pani się oberwało,bo ja nie mam czasu latania po urzędach. W końcu się biorę za gimnastykę,muszę zrzucić te parę kilo.Trzymajcie kciuki,abym nie zniechęciła się. Pogoda brzydka.Ciepło,ale mglisto.Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evita30
Cześć dziewczyny! Ja też obiecuję sobie ,że wezmę się za gimnastykę ale albo nie mam czasu albo jestem padnięta,ale moim najlepszym sposobem na utrzymanie figury jest to że zamiast kolacji jem owoce nawetjak jestem bardzo głodna.Idę robić obiadek dziś mam rizotto ulubione danie moich dzieci,narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas od 2 godzin dopiero wyszło słoneczko ale wiatr straszny. Dzieciaki dzisiaj uczą sie jaździć na rolkach, chłopakom nawet nieźle idzie a Ola panikara tylko ryczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki....:) Przepraszam, że ostatnio tak Was zaniedbuję...ale zachciało mi się być mamą pracującą ;) Teraz też za wiele nie napiszę bo Paulina strasznie marudzi, w ogóle nie wiem o co jej chodzi. Nawet prania zrobić nie mogę 😡 Teraz mała chwilowo ujarzmiona czekoladką.... Wczoraj miałam w pracy imprezkę integracyjną :D Było bardzo fajnie, ale szczerze mówiąc jeszcze nie wytrzeźwiałam do końca :O Jutro rano idę z niuńką na bilans dwulatka (zobaczymy Margaret, czy przebije Twoją Olę ;) ). Potem do wieczora będę w pracy. W piątek z kolei planuję wieczorne spotkanie z dawno niewidzianą koleżanką... Manika, fajna ta Twoja córuchna...Szkoda, że moja nie pozwala sobie czesać takich kucyków.... Zielna, dużo zdrówka życzę Twoim kobietkom... Luiza, mój mąż po Pesel małej też chodził 2 albo 3 razy 😠 Gumijagódka, też bym poszła do ogródka, ale boję się, że mnie wiatr porwie ;) Evita30 🖐️ Brylka, a Ty nie jeździsz z dziećmi? ;) Uff, coś udało mi się napisać, mała chwilowo zajęta nową zabawką. Jak mi pozwoli to jeszcze kilka zdjęć swiątecznych na fotosik wrzucę. 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielna wracajcie szybko do zdrowia🌻 Luiza trzymamy łapki za wytrwałość w ćwiczeniach🌻 Mańka to gdzie budujecie koło teściów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BRTYLKA
Zuzia 30 jak jeździmy na rolkach to tylko jedno dziecko ma rolki bo na razie nie jestem w stanie wszystkich trzymac jak sie nauczą to będziemy mogli razem pośmigać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×