Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

🌼 dziewczynki dziękuję w imieniu mego syna za szczere życzenia 🌼 sylwunia wspólczuję ci teściów .. ale co zrobisz tacy są i już dasz radę 🌼 a jeszcze sylwia zgadzam sie z zuzią my wszystko kaman co piszesz hahaha niedziela była sloneczna po kościólku pojechaliśmy na zakupy bo dziecko moje w zimowej kurtce jeszcze chodzilo i kupilam mu coś lżejszego potem zaliczyliśmy obiecanego Mc donalda i jeszcze odwiedziny u siostry i do domciu dotarliśmy na 19 a dziś niby cieplo a zimno hahahah mam lenia i siedzę przed telewizorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wszystkiego naj najlepszego dla dzisiejszych jubilatow:) 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 Gumis mieszkalam z nimi 4 lata😠i o 4 lata za duzooo:(nerwicy tylko sie nabawilam😡a bylam taka spokojna:) Wizyte jakos przetrwalam uffff:) U nas piekna pogoda swieci sloneczko i jest cieplutko normalnie wiosna:)Dzis idziemy na parade o 12,bo dzis tu dzien Patrona Swietego Patryka:)i wszystko z pompa sie tu odbywa:) Maz chory nic mu nie pomaga:(wyganiam go do lekarza,ale on uparty jak osiol😠woli sie meczyc:( Musze zmykac ,bo malenki mi zaraz lawe rozwali mlotkiem:D Zycze milego dnia:)pozdrawiam serdecznie wszystkie superowe kobitki i sle duzooo👄👄👄👄 Zajze potem🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spotkanie w przedszkolu było krótkie, ale bardzo mi się podobało. Było to coś na zasadzie lekcji pokazowej na temat Wielkanocy. Cieszyłam się, że Paula uczestniczy w zgadywankach i w zabawie, słucha pani (no, akurat dziś ;) ). Zrobiłam jej kilka fotek, jak znajdę chwilkę to Wam pokażę. Teraz kończę kawkę i zmykam myć okna, ale tylko w środku, bo leje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. jestem, żyje. i czytam was, ale narawde nie mam kiedy naisac... dzis glowa mi pęka, obiad nie skonczony a za chwile mam wyjazd.. postaram sie skrobnąc cos wieczorem, wybaczcie mi ze rzadko pisze.. gumis, z przyjemnoscia zapisze sie na gumiterapie. odezwe sie jak tylko bede miec chwile. całuje 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już posprzątałam,teraz chwila odpoczynku.Jeśli to będzie odpoczynek przy Julce.U nas teraz zaczęło padać.Za chwilę będę jeść zupkę ogórkową a o 15 idę po Kubę. Muszę kończyć,bo Julka rozlała wodę z sokiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też wykonałam w zasadzie przedpołudniowy plan. Okna pomyte. Akurat gotuje mi się obiadek, więc chwilkę odpocznę przy necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️wieczorkiem:) Ja nie mam sily na nic:(wszystko mnie kreci i chyba mnie grypa bierze😭 Brylka doskonale Cie rozumiem,bo mnie tez dzis dopadl:(:(:(trzymaj sie jakos kochana❤️👄🌼 Jutro napisze wiecej,bo dzis nie dam rady rekoma w klawisze stukac,a zreszta obraz mi sie zamazuje:( Dobrej nocki zycze:) Pozdrawiam serdecznie kobitki i mocno 👄👄👄 Do jutra🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabrysiu przytulam❤️ Sylwia zdrówka zyczę. Zuziu moja ulubiona:D Właśnie wykonałam abmitne zadanie przedświateczne:)umyłam lodówke,hhaaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babeczki:D anianiania, spóźnione buziolki dla synusia👄 👄 👄 przepraszam, zapomniałam:O w imieniu Kamila również dziękuję Wam wszystkim za życzonka:D ogłaszam, że okien nie myję i nie sprzątam na te swięta, nie cieszą mnie wcale, zresztą jestem zbyt zmęczona:O przygotowania do świat zaczęlam od wizyty u fryzjera:D mam nowe włoski i dobre samopoczucie:D las sobie rośnie za mną tylko jest strasznie zimno, brrr i jak wracam do domu to mnie cała twarz piecze i jestem czerwona jak burakwyglądam jakbym sobie golnęła:P Brylka 👄 nie dołuj sie kochana:) wytrwałości i zdrowia końskiego wam życzę na te porządki przedświąteczne🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myślałam że w tym roku wreszcie będę się cieszyć ze Świąt ( ostatnio ich nie lubiłam bo przypominały mi chorobę Marcina w tym czasie miał 2 operacje) a tu wczoraj czar prysł z wtorku na środę w nocy muszę zawieść babcie do Druskienik (LITWA) na pogrzeb jej brata.I jak na złość nie mogłam nikogo do dzieci znaleźć mąż ma nawał roboty i może tylko wieczorami ich pilnować. dzwoniłam po wszystkich znajomych i wreszcie mi się udało kuzynkę zwerbować bo teściowa stwierdziła że jej za ciężko będzie. Stresuję się tą drogą okropnie mam nadzieję że sobie jakoś poradzę i sorki że wam tu smęcę ale z nerwów to rozwolnienia dostałam a Ola od 2 godzin wymiotuje mi co chwila normalnie urwanie głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Kobitki! 😭😭😭jestem tak chora,ze nie daje rady chodzic,siedziec,itp.:(od M sie zarazilam boszzz jestem nie do zycia:(poty mnie oblewaja i kazdy miesien mnie boli😭Ide wziasc leki i sie poloze,Dominik spi,a Dawidek lezy,bo tez jest jakis przeziebiony i do szkoly go nie poprowadzilam,a zreszta padla bym na ulicy,bo nie mam sily na nic:(😭 Zmykam🖐️zyczac Wam milego dnia👄 Wybaczcie,ze nie odpisze teraz,ale ledwo siedze:(moze potem jak lepiej sie poczuje to cos napisze ale nie obiecuje😭😭😭 A i jeszcze dzisiejszym jubilatom duzooo zdrowka i wszystkiego najlepszego,oraz 100 lat zycia:) 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 Gumis👄🌼 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola z Marcinem wymiotowali całą noc . Dziewczyny trzymajcie kciuki jadę dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rebekue
Halo kobietki! Moge sie przylaczyc :-)) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brylka, trzymam kciuki. I zdrówka życzę dzieciaczkom. Sylwia, zdrowiej. Gumisia, gdzie się podziewasz??? Manika 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dziś potwornego nerwa 😡 Wczoraj wkurzył mnie mąż, a dziś kierowniczka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ciągle gdzieś mnie nosi ,szkoła ,zakupy ,gotownie czyli same przyjemności dlatego mało sie udzielam. Brylka trzymam kciuki za szczęsliwa podróz i niech dzieciaki szybko Ci zdrowieją. Sylwuś Ty też szybko wracaj do zdrowia kobito🌻 Zuziu ❤️ Manika🖐️ Luiza hej :) Anianiania :) Monika szczególne pozdrowinia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😭😭😭nic mi lepiej:( Dziekuje badzo dziewczynki,ze jestescie ze mna choc wirtualnie👄🌼Nie jestem wstanie kazdej odpisac,bo ledwo klawisze widze😭ide sie polozyc,bo mnie poty oblewaja boszzzz ja sie wykoncz\e:(😭,a M jeszcze z pracy nie ma,a i siorki tez nie bylo😭 Jeszcze raz dziekuje za zyczenia powrotu do zdrowia👄🌼 Zycze spokojnei i przespanej nocki[czesc ]czesc]🖐️ Brylka trzymam kciuki i sle mega fluidki dla dzieci...................🌼 I oczywiscie dla chorych rowniez posylam,co by nie bylo,ze zapomnialam;) Za bledy :(🌼 Buziaczki wielkie dla kochanych kobitek👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki:) Widze, że na topiku cisza i choróbska. Mnie tez niestety znów jakieś przeziębienie łapie (to pewnie kierowniczka mnie zaraziła ;) ). Ale za to mam dziś chwilkę i wstawiam Wam zaległe obiecane fotki. Tu kilka Paulinki: 1. z nowym prezentem urodzinowym http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a97f03627e20a07f.html 2. w ubiegła niedzielę http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6454575254b0a2f5.html 3. w kąpieli http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e3ba7bc81cbaa6f8.html A tu dwa moje z ostatniego wyjazdu: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/00e175bc0809af6b.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cdaa8ae1adbd6479.html Miłego dnia i słoneczka 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane baboki:D Zuziu🌻, gdzie to słoneczko??? u mnie pada śnieg:( mróz w nocy, zima święta pomyliła:O budowa stoi, zalesienia też, siedzę w domu i nic mi się nie chce:O oglądałam zdjęcia:) Paulinka ma super zabawę, a mama więcej garów do sprzątania:P obejrzałam też zdjęcia z mikołajem:) super biedronka;) życzę ci spokojnego dnia, bez nerw:D gumiś🌻, a ty masz tyle energii, to może prześlesz mi światłowodami trochę pałera;) to zacznę coś działać w domku, bo sprzątanie sobie odpuszczam na te święta:D wyprałam pościel i ręczniki, straaaszny wysiłek:O brylka, powodzenia, kochana 🌻 i zdrowia dla dzieciaczków👄 sylwia, zdrowiej kochana, fluidki oddaję w twoją stronę🌻 👄 🌻 monika, luiza dla was też bukiecik🌻 🌻 🌻 moja córcia za tydzień kończy 2 latka:) a to jej aktualne zdjęcie, bo bardzo mało zdjęć ostatnio robiłam: http://images28.fotosik.pl/179/8adde5b82faefa4dmed.jpg miłego dnia dla wszystkich🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manika;; zuzia cudne macie te córunie 🌼🌼 sylwunia to chyba typowa grypa biedaczku 👄👄 trzymaj się i zdrowiej szybko ja już krakow obrucilam i już w domku jestem biorę się zaraz za frytki na obiadek adrian też mi coś pokaszluje no mam nadzieję że się to nie rozwinie daję mu propolis i wreszcie trochę wolnego od szkoły i nauki:):):) pozdrowionka dla wszystkich babeczek 🌼 ah wczoraj jakaś kobietka chciała się do nas przyłączyć zapraszamy oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:(u mnie troche lepiej,ale nie do konca,bo dalej czuje sie jak by mnie czolg przejechal i jest mi ciagle zimno😭 Dziekuje bardzo bardzooo za fluidki kochane jestescie👄🌼 Dla dzisiejszych jubitalow 100 lat zycia w szczesciu,zdrowiu i pomyslnosci:) 🌼❤️👄🌼🌼❤️👄🌼🌼❤️👄🌼 🌼❤️👄🌼🌼❤️👄🌼🌼❤️👄🌼 🌼❤️👄🌼🌼❤️👄🌼🌼❤️👄🌼 Zycze milego dnia🖐️ja sie ide polozyc,bo mnie poty oblewaja:(😭zajze potem jak sie lepiej poczuje:( No i oczywiscie sle duzooo fluidkow dla chorowitek............🌼 🖐️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anianiania🖐️🌼👄 Zuzia super zdjecia:) Manika coreczke masz sliczna:)ja tez taka chce:P Pozdrawiam serdecznie wszystkich👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorową pora:) Sylwuś jak zdrówko?Lepiej troszkę? Brylka mam nadzieje ze szczęsliwie dotarłaś z babcią iże z dziećmi lepiej:) Manika gdzie ja pisałam że mam energię na zbyciu???:( Dzisiaj złapałam chwilowego doła i sie poryczałam,oczywiście po płaczu zrobiło mi sie lżej. Zuziu co u Ciebie kochana? Monika moja propozycja aktualna,w razie W wal jak w dym👄 nalepiłam dzisiaj pierogów:D Po południu zaliczyłam z JUlką neurologa i jestem zadowolona ,bo wyniki ma lepsze niż poprzdnio:D Zmykam poczytać coś przed snem i lulu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumis😭:(nie pytaj lepiej boszzz jak by tego bylo malo,to biegunka mnie sie przyczepila😭zwariuje zaraz😡😭 Brylka kochana pewnie nie bedziesz miala jak pisac:(wiec o tym,ze mysle ciagle o Tobie,jak tam podroz,jak babcia i jak tam dzieciaczki sie miewaja???Pewnie odezwiesz sie jak wrocisz:)Zycze Wam duzooo zdrowka i szczesliwego powrotu do domciu:)🌼👄 Pozdrawiam serdecznie wszystkie zyczliwe kolezanki i mocno caluje cmok,cmok,cmok:),a i jeszcze mam to dla Was za wszystko:) 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Zycze spokojnej i przespanej nocki👄 lecedo Wc boszzz znowu,ja sie chyba dzisiaj odwodnie😭 Do jutra🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gumiś, a tu pisałaś:P 13:10 gumijagoda Witam. Ciągle gdzieś mnie nosi ,szkoła ,zakupy ,gotownie czyli same przyjemności dlatego mało sie udzielam. anianiania zapomniałam o kwiatku dla Ciebie🌻 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Manika, no niestety nie dam Ci dziś słoneczka, bo u nas biało !!!!!! 😭 Znów wraca mój lęk przed jazdą :( Ale Majka wyrosła, sliczna mała kobietka i jakie ma długie włoski :D Sylwia, ja nie będę Ci przesyłać fluidków, bo też zaziębiona jestem, więc nie chcę Ci jeszcze niepotrzebnych bakterii przesłać. Ale życzę zdrówka. Anianiania, mam nadzieję, że Ci się synek nie rozchoruje na święta. Gumisia, ciesze się, że Julka ma już lepsze wyniki :D Mam nadzieję, że uda nam się dziś spotkać na gg. Pewnie jeszcze dziś do Was zajrzę, bo jutro mam wolne, a w domu ostatnio ograniczony dostęp do kompa. Pa pa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Kobitki:) Zuziu doskonale Cie rozumiem;)ale i tak Ci dziekuje🌼 Gumis i cala reszta:)Wasza kolezanka dalej zdycha:(😭dzis obudzilam sie z silnym bolem pod pacha i nie wiem co to moze byc??:(Cos mi podpowiada,ze to wezly chlonne boszzz ja sie wykoncze😭 Swieta za pasem,a ja ze wszystkim jestem w lesie:(ale za bardzo tym sie nie martwie,bo dom ogolnie mam posprzatany:)dzis tylko upiore posciel,ale poczekam jak bratowa przyjdzie,to sobie na spokojnie zrobie,a ona zajmie sie malym,bo ten ciagle placze jak gdzies mnie z oczu straci:(Wasze dzieci tez tak maja??:( Ide cos zjesc i wziasc dragi:D Dla dzisiejszych jubilatow duzo zdrowka,szczesia i slodyczy w ten czwartek Sylwia zyczy:) 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Zycze milego dnia🖐️🖐️🖐️ Aaaaaa i jeszcze fluidki dla potrzebujacych sle..........🌼 Zajze potem 👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×