Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Hej laseczki. w piątek zdalam ostatni egzamin....na........5 !! nareszcie troche luzu..ale naprawde tylko troche.. wszystkim babeczkom z okazji dnia kobiet, wszystkiego naj nj lepszego!!!! u nas sytuacja wygląda tak, Miloszek nadal kaszlal więc mąz byl z nim w piątek u lekarza.pani dala mu syrop i jakby ucichlo...mam nadzieje ze na dobre.. za to ja chora jestem,niedobrze mi strasznie, w nocy mialam taki katar ze szok..i gardlo mnie bolalo okropnie. rano pękala mi głowa, ale pojechalam z mamusia na zakupy. dostalam bluzeczke, co troche poprawilo mi chumor. ale wydalam kupe kasy z czego nie jestem zadowolona..ale pokonczylomi sie kilka kosmetykow,wiec jak mus to mus:-( :D pozdrawiam,buzki dla wszystkich 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika , moje gratulacje🌻 🌻 🌻 to naprawdę wyczyn:) i mamy, kobitki , niedzielę:) baaaardzo leniwą i słoneczną niedzielę:) buziaki dla wszystkich i fluidki dla chorujących 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🖐️🖐️Kobitki! Monisiu bardzoooo,ale to bardzoooo gratuluje🌼zuch z Ciebie dziewczynka:) fluidki na ozdrowienie juz wysylam..................🌼wracaj szybko do zdrowia!❤️🌼 Manika👄ojj leniwa ta nie dziela;)ale ja sie nudzic dzis nie bede:)bo jedziemy nad ocean:)ahhhh ocean piekna sprawa:) Dominik spi,Dawidek z tatusiem do Dublina pojechal,ja juz rosolek koncze gotowac:)jeszcze tylko oki zrobic i jestem zwarta i gotowa do wyjazdu:) UWAGA,UWAGA!DZIALA MI JUZ FOTOSIK:) zdjecia beda ale pozniej:) Zycze udanej niedzieli i spokojnej:)🌼 aaaaaaaa dodam,ze wczoraj chcialam wejsc na kaffe i mi padla:(nie moglam wcale jej otworzyc buuuuu:(ale i tak Was nie bylo:(sama sobie pisalam:( Dobra zmykam narazie🖐️ Aaaaaaaaa i jeszcze,bo bym zapomniala:(fluidki zdrowotne dla Wszystkich posylam.......................🌼 I wszystkim dzisiejszym jubilatom zycze duzooo zdrowkaaa i slodyczy:) 🌼🌼🌼👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WSZYSTKIEGO NAJLESZEGO DLA DOMINIKA Z OKAZJI IMIENIN!!!!!!!!!!!!!!!! DUZO DUZO ZDROWIA,I RADOSCI ❤️❤️❤️ dzieki dziewczynki za gratulacje❤️ u nas niby tez sloneczko swieci, ale wedlug mnie to zimno jest...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Zaczyna się nowy tydzień...zapowiada się ładna pogoda...więc głowy do góry kobity !!! Ja trochę podenerwowana jestem, bo dziś znów idę na usg... Weekend minął mi szybko, ale przyjemnie. Głównie spędziłam go na spotkaniach z koleżankami. A jedną z nich znacie i Wy :D Powiem Wam tylko, że nasza Anetka to fajna kobitka, zarówno wirtualnie, jak i w realu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🖐️🖐️kobitki:)w ten piekny sloneczny poniedzialek:) Monisiu slicznie DZIEKUJE👄🌼 Dziewczynki wypad nad ocean byl udany:) a o to zdjecia obiecane wczoraj:)prosze podziwiac sobie:) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/84a9bc2e4e5e07fb.html ta na koncu to moja siorka:) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6caae122b4009269.html to moj M i Dominis opatulony,bo strasznie bylo zimno http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6c0cc8bd54185476.html to ja:)tylko prosze sie nie smiac:D http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9ea3097093651bbf.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2fd04607bc2ba0fb.html i znowu czupiradlo:D http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/85af9da43d466b9d.html malzenstwo kochajacie sie;) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2639fe1da68258b5.html Mam zdjec wiecej,ale jeszcze M nie zrzucil na kompa,ale napewno cos jeszcze wkleje:) Lece teraz sprzatac:(a tak mi sie nie chce buuuu:( Dominik wstal to moge sie zenic po domu:D Gumis jak tam wypad sie udal aaa?🌼👄 tesknilas troche :D:D:D;) Zycze mamciom udanego tygodnia👄👄👄 Moc fluidkow dla chorowitek i nie tylko ;)..................🌼 Manika bidulko,Ty mi sie wykonczysz;):D:D:Dzdrowiej............🌼 No i oczywiscie dzisiejszym solenizantom i solenizantkom:)Wszystkiego co najlepsze,najukochansze i najslodsze zycze🌼🌼🌼usta]👄👄🌼🌼🌼usta]👄👄 🌼🌼🌼usta]👄👄🌼🌼🌼usta]👄👄 🌼🌼🌼usta]👄👄🌼🌼🌼usta]👄👄 Do poczytania potem tymczasem🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babeczki:) sylwia:D będziem żyć;) już mi lepiej:D zuziu, widziałaś się z Anet d. czemu się nie odzywa??? już jakiś czas nie wpisała się ani razu na topik:( co u niej słychać??? wiooosna już przyszła, jakie wspaniałe ciepłe słoneczko:D i bardzo dobrze, bo ja od jutra ruszam do pracy w teren:) będę sadzić las, trochę fizycznej pracy i spadnie mi trochę sadełka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manika, dziękuję za pięknego faceta z różami :D U Anet wszystko w porządku, ale narazie ma ograniczony dostęp do netu i dlatego się nie odzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam do domu i doszłam wreszcie do siebie. Oczywiście tęskniłam !!!!!za Wami:) Mój synuś taki dał popis,zenie mogłam ruszyć sie na krok bez niego,porażaka, wył o byle co......wrrr.AŻ ja sie poryczałam z nerwów przy gościach:( Żebym wiedziała,że tak będzie to bym go w domu zostawiła. Ogólnie było by fajnie gdyby nie zachowanie mojego synusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manika to mnie cieszy:D:D Gumis kochana wspolczuje przezyc z synusiem:(przyjmij te laczke na dowod,ze jestem z Toba❤️i na powitanie,ze juz wrocilas:)b.sie ciesze👄 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Obejzyj sobie zdjecia wkleilam wczesniej:) Ja mam nerwa,ze hej wrrrrrrrrrrrrrrrr😠maly jest nie do wytrzymania😠😠😠ide napic sie kawki i zakurzyc,bo mnie cos trafi zaraz:(,ktora chetna to zapraszam ze mna;) Aaaaaa i dodam,ze u nas caly dzien byla piekna pogoda i tak ten dzien spedzilismy na dworze:)bylo fajowo,tylko co sie wozka natargalam to matko kochana:( Dobra zmykam zajze potem🖐️kobitki kochane👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manika właśnie doczytałam ,że las sadzisz??!!! Fajowo:D Sylwia zdjęcia obejrzałam,piękne widoki tam masz:) Zuziu❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumis oj kochana zebys to zobaczyla na wlasne oczy to bys sie zakochala:) Dziewczyny to nie jest smieszne:(boje sie zasnac,dzis u nas ma przejsc huragan boszzz w wiadomosciach cos mowili,a zreszta Irlandczycy mowili,ze ma byc i to taki,ze 100 lat temu byl:(Juz zaczyna wiac i to jest przerazajace:(mam nadzieje,ze nic sie nie stanie,a i wczoraj tez wialo strasznie,ale nie tak jak dzisiaj:(zapomnialam Wam napisac.Ja mylalam,ze mi chate porwie i to doslownie boszzz jak ja sie boje! Dzieci juz spial,M tez juz poszedl sie wykapac i polozyc,wiec ja tez zmykam spuniu:)przytule sie do niego moze szybciej zasne;),a jak minela noc napisze jutro,papapa kochane 👄 Trzymajcie sie cieplo do jutra🖐️🖐️ Aaaaaaa NK mi nie dziala cos dzisiaj buuuu:( Spokojnej i przespanej nocki kobitki zycze👄🌼 Zuziu dla Ciebie🌼❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🖐️🖐️ Wstawać laski,wiosna tuż tuz:D Sylwuś wpadne kiedyś na kawe to oczy naciesze tymi widokami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🖐️🖐️ Gumis wpadaj kiedy chcesz:),a huragan dzieki Bogu nas omina uffff,ale i tak wialo mocno:(balam sie strasznie. Net mam:)wczoraj szfankowal,ale dalo sie wytrzymac:) Zbieram sie do wyjscia z Dawidkiem:)potem napisze narazie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D:D:Dznowu moja tra la la li laj:) Dla dzisiejszych jubilatow duzo zdrowka i slodyczy Sylwia z dziecmi zyczy🌼🌼🌼❤️❤️❤️ Zycze milego i udanego dnia kobitki kochane👄 Jak wroce ze szkoly to napisze 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz wrocilam:)ale co zmoklam i zmarzlam to moje:(,a myslalam,ze sie rozpogodzi:( Dominis juz spi,a ja zabieram sie za sprzatanie chatki:(ciagle musze chodzic i sprzatac po tych chlopach😠 U Was tez tak jest,ze chooy rozwalaja wszystko po domu i nie odkladaja rzeczy na swoje miejsce??Ja bede musiala chyba jakies kary wprowadzic,bo to lekka przesada:(wszystko na mojej glowie:(dom,dzieci itp.no sie wykoncze kiedys z tym wszystkim,a i zero pomocy:( Ale ja sie nie dam kary beda i koniec;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Usg wyszło w porządku, ale chyba nie obejdzie się bez dodatkowych leków...ale to się okaże w przyszłym miesiącu...narazie muszę czekać. Dobija mnie to już!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia bardzo się cieszę że usg wypadło dobrze i nie załamuj się.Może leków nie trzeba będzie brać a jeżeli już to na pewno pomogą.I nie dopijaj się bądż dobrej myśli.🌼👄🌼 A u nas ogólnie dobrze oprócz soboty ale mąż wynagrodził mi to w niedzielę.Pogoda ładna więc spacerki,dzieciaczką kupiliśmy buty wiosenne i Kubie bluzę.Przejrzałam już ciuchy swoje ,męża,dzieci i widzę,że jak tylko będą przeceny to trzeba pokupować trochę ciuchów. Muszę kończyć bo obiadek mnie się przypali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuziu ciesze sie,ze usg sie udalo:)🌼i posluchaj sie Luizy ona dobrze Ci radzi:)bedzie dobrze zobaczysz👄🌼 Luiza🖐️co do pogody to Ty nic nie mow:(dziewczyny u mnie normalnie huragan bedzie jak sie patrzy😭wieje strasznie i do tego pada deszcz boszzz koszmar normalnie:( Dziewczynki dodalam zdjecia na Nk,jak ktoras chce zobaczyc to zapraszam:)wkoncu udalo mi sie je dodac:) Dominik spi,Dawidek oglada bajeczki na Cbeebies,a ja lece zakurzyc i ide na Nk musze siorce cos napisac;) A tak wogole to co sie z Wami dzieje???:(puchyyy,ze hej😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babeczki, ledwo macham😭 dziś pierwszy dzień sadzenia tego lasu, fajnie ciepło i słonecznie, ale kręgosłup to rano chyba będę zbierać z prześcieradła i spinać na agrafki:( nie mam siły ruszyć ręką ani nogą, jeszcze zrobiłam koło 10 km na rowerze, a nie miałam tego ustrojstwa pod tyłkiem chyba ze 3 lata:O więc czuję się jakbym się nie czuła, rano będzie ból zakwasów:( ale poczytałam Was:) i buziaki przesyłam👄 👄 👄 zuziu, to dobre wieści, znaczy będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dam rady dzis duzo pisac :(tylko Wam pomacham na dobranoc🖐️🖐️🖐️ Manika wspolczuje Ci bardzooooooooooooo🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manika to Ty spełniłaś wszystkie warunki na bycie prawdziwym mężczyzna;) Masz syna,budujesz dom i posadziłaś niejedno drzewo:) Gratuluje:D i współczuję zakwasów... Sylwuś to do Ciebie niepodobne żeby tak mało pisać;) Spokojnej nocki Zapomniałam się pochwalić ,że usiadłam dzisiaj za kierownice!!!! Przejechałam pare metrów i nikogo nie potrąciłam:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panie🖐️🖐️🖐️ Gumis 👄jakos tak sie zlozylo:( Gratulacje za to,ze zadnej kolizji nie bylo,i ze wszyscy przezyli:D:D:D:D:D:Dusmialam sie z Ciebie:D Zbieram farajne do szkoly,jak wroce to napisze wiecej 🖐️Kobitki!! 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babeczki❤️ kawusia dla wszystkich \\_/> jem sniadanie z trudem przelykając. strasznie boli mnie gardlo.najbardziwej w nocy. zjadlam juz caly trachicept, a teraz mam strepsils intensive, ale nic mi nie przechodzi. chłocy odpukac zdrowi. u nas dzis pogoda barowa.tylko patrzec jak bedzie lało. wiatr jest nie mily.. a pomyslec ze wczoraj bylo tak ładnie.. miłego dnia wszystkim babeczkom🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuję dziewczynki 😘 Trzymajcie za mnie mocno kciuki!!! Sylwia, zdjęcia obejrzałam, fajne. Napisz, jak huragan. Gumisia, cieszę się razem z Tobą, pomalutku się wprawisz :) Manika, bidulko, mam nadzieję, że jakoś funkcjonujesz. Monika, zdrowiej kobito. Spróbuj na gardło Orofar, mi ostatnio pomógł. Luiza, udanych zakupów. Ja też wybieram się po wiosenną garderobę w sobotę :D Trzymajcie się i do przedświątecznych porządków marsz!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuziu🖐️huragan szkod nie narobil i dzieki Bogu:)dalej wieje,ze nie malo leb urwie:(a ja musze w takie wiatry Dawidka do szkoly prowadzac,bo prawka nie mam:( Dzis dalej wieje,ale za to slonko swieci:) Ja zaraz zabieram sie za obiadek i porzadki,bo nikt za mnie tego nie zrobi😭 Dobrze,ze siorka wpada do mnie po poludniu,to nie bede targac ze soba Dominika zeby odebrac Dawidka:) Monisiu duzoooo,duzooo fluidkow przesylam na wyzdrowienie.......................🌼 Dzieki Bogu,ze chlopcy zdrowi:)❤️ Musze Ci napisac,ze Twoj starszy synek podobny jest do M:)a mlodszy do Ciebie:)b.ladnych masz tych synkow:)❤️ogladalam wczoraj zdjecia na NK:) Luiza jak sie czujesz??🌼 A gdzie to Brylka kochana sie podziewa moze wiecie??? Brylko to dla Ciebie i wracaj szybko:)🌼❤️👄🌼 🌼❤️👄🌼🌼❤️👄🌼 Manika i dla Ciebie mega fluidki co bys dala rade..........🌼 aaaaaaa i jak tam kregos.??🌼❤️👄🌼 🌼❤️👄🌼🌼❤️👄🌼 Ide cos zjesc i biore sie za prace domowe:( 3majcie sie cieplo,jak sie obrobie to sie odezwe:) Aaaa i jeszcze jedno,moze byscie zdjecia jakies pokazaly,bo zawsze tylko ja wklejam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×