Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Zuziu to sa kciuki,ktore trzymam za Ciebie:)***********🌼👄 Gumis gdzie sie zmylas co??Zawsze jak ja jestem Ciebie niet buuuuu:(ilez bedziesz sprzatac co?? Teraz to ja juz musze leciec,bo czas mnie goni🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki poczytalam was i poogladalam zdięcia sylwi super ach te obowiązki no coz życie to nie bajka hahah niemam nic do powiedzenia nic ciekawego u mnie się nie dzieje nuda i monotonia pozdrowionka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwuś nie było mnie bo JUlka moja ma rekolekcje i byłam z nią w kościele. A teraz szybko obiad,sprzątanie potem:) MOnika zdrowiej nam wszystkim a najbedziej swoim chłopakom❤️ Zuziu dziękuje za wiare we mnie👄 Brylka hop hop:) nic nie pisałaś jak urodzinki babci i co z tym wrednym świerzbem?Mam nadzieje ze Was ominął. Manika🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miśkoala🌼🖐️ Gumis teraz to ja rozumiem;) Ja juz obiadek zrobilam i posprzatalam chatke uffff wkoncu:)Jest u mnie siorka,tak sobie siedzimy i sie :D:D:D:Dze wszystkiego,bo nas jakas glupawka zlapala:D:D Dominis sobie chodzi w chodziku,ale zaraz siorka bedzie go klasc spac,a ja ide po smyka mojego:) Pogoda doslownie do d**y:(slonce swieci,deszcz pada,wiatr wieje strasznieee:(a ja musze zaraz isc lo matko zalamka normalnie i wes tu czlowieku nie miej depresji:(I tak juz bralam dzis paracetamol,bo myslalam,ze glowe mi rozsadzi:p:( Ooo wlasnie mnie siorka poprosila zebym jej jeszcze zakupy zrobila jak bede wracala ze szkoly:(no i bede musiala,bo kobietom w ciazy sie nie odmawia,a zreszta jak ja bylam wciazy,to mi siorka tez pomagala we wszystkim:)wiec teraz ja sie musze odwdzieczyc;)a i tak robie to z przyjemnoscia,bo ja b.kocham❤️ Dobra ja narazie koncze ide sie ubierac i w droge hopajj siup:D:D Do wieczorka🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
urodziny babci udały się babcia bardzo zadowolona z prezentów a najbardziej z tego że po mszy św z okazji jej urodzin ksiądz zaśpiewał jej sto lat, gości mieliśmy jeszcze w poniedziałek i wczoraj a ja jestem zadowolona że załatwiłam sobie kucharkę na tą imprezę i nie padałam na pysk ja musiałam tylko stół przystroić Gumijagoda świerzba jak na razie nie mamy i w przedszkolu już wszystkie dzieci zdrowe to chyba się udało nie załapać tego paskudztwa Basiu gratuluję jazdy samochodem zobaczysz szybko się wprawisz ja po zrobieniu prawka ( miałam 17 lat) przez 3 lata nie jeździłam wcale i wsiadłam do rozklekotanego malucha to powiedziałam ze już nigdy nie b.ędę jeździć ale mój M wtedy chłopak namówił mnie na kupno samochodu bałam się okrutnie ale jakoś poszło i teraz bez samochodu nie wyobrażam sobie życia bo mieszkam w takiej dziurze że są tylko 2 autobusy dziennie a do większego sklepu 3 km. Sylwia zdjęcia super Monika gratuluję zdania wszystkich egzaminów Pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
urodziny babci udały się babcia bardzo zadowolona z prezentów a najbardziej z tego że po mszy św z okazji jej urodzin ksiądz zaśpiewał jej sto lat, gości mieliśmy jeszcze w poniedziałek i wczoraj a ja jestem zadowolona że załatwiłam sobie kucharkę na tą imprezę i nie padałam na pysk ja musiałam tylko stół przystroić Gumijagoda świerzba jak na razie nie mamy i w przedszkolu już wszystkie dzieci zdrowe to chyba się udało nie załapać tego paskudztwa Basiu gratuluję jazdy samochodem zobaczysz szybko się wprawisz ja po zrobieniu prawka ( miałam 17 lat) przez 3 lata nie jeździłam wcale i kupiłam sobie samochód bałam się okrutnie ale jakoś poszło i teraz bez samochodu nie wyobrażam sobie życia bo mieszkam w takiej dziurze że są tylko 2 autobusy dziennie a do większego sklepu 3 km. Sylwia zdjęcia super Monika gratuluję zdania wszystkich egzaminów Pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie kobiety zapracowane ..ja też porządki przedświąteczne już są w polowie hmmm....okna umyłam i deszcz zaczął padać no i bądż tu czlowieku mądry hahahah zdiecia fajne i ocean też zaje....fajny :):):) uwielbiam takie widoki wszystkim chorym życzę zdrowia pa jutro do was zajrzę będzie brzydka pogoda więc nie muszę latać z grabkami :):):)wokól domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anianiania🖐️ojj Ty nic nie mow,od tego wszystkiego mozna zbzikowac:(super,ze sie odezwalas:)zdrowka rowniez calej Twojej rodzince zycze🌼 Brylka👄❤️super,ze urodzinki babci sie udaly:) Fajnie Ci,ze masz prawko normalnie zazdroszcze tym dziewczynom co maja prawko,a ja nie buuuu:(ale moze kiedys sobie zrobie,bo jezdzic to ja umiem samochodem,chodzi tylko,ze bez prawka jezdzic nie bede:) Gumis❤️ Manika❤️👄jak tam las,ja sie pytam???Pewnie padasz na twarz:(duzzzoooo fluidkow przesylam................🌼 U mnie dzieci juz pokapane i juz spia:),a ja ogladam z M you can dance:) Spokojnej i przespanej nocki zycze do jutra kobitki kochane! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkie Panie🖐️🖐️🖐️ Ja na momencik,bo sie zbieramy do szkoly:)Pogoda jak narazie moze byc,ale jak bedzie dalej,to tego nie wiedza nawet najstarsi gorale:D:D Dla dzisiejszych jubilatow:)duzooo zdrowka,szczescia i slodyczy Sylwia z pociechami zyczy:) 🌼❤️👄🌼🌼❤️👄🌼🌼❤️👄🌼 🌼❤️👄🌼🌼❤️👄🌼🌼❤️👄🌼 🌼❤️👄🌼🌼❤️👄🌼🌼❤️👄🌼 🌼❤️👄🌼🌼❤️👄🌼🌼❤️👄🌼 🌼❤️👄🌼🌼❤️👄🌼🌼❤️👄🌼 Napisze cos wiecej jak wroce:)Zycze Wszystkim milego dni. 🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak bym mogla zapomniec;) Moc fluidkow dla chorowitek i nie tylko juz wysylam...........................🌼 Gumis 🖐️👄skrobnic cos:) Manika👄jak tam las?? Dobra zmykam pa kobitki🖐️ Jeszcz raz dla Wszystkich kobitek duzoooo👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Wczoraj miałam wraz z koleżankami (9 sztuk) babskie spotkanie...ale się wyśmiałyśmy :D Nie wypiłam zbyt dużo (raptem dwa drinki), ale nie czuję się dziś specjalnie \"sprawnie\" ;) Na szczęście nie ma kieorwniczki i można sobie troszkę poudawać, że pracujemy :P Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie🖐️ Odprowadziłam JUlkę do szkoły i poleciałam do dentyski😭ale na szczęscie przyjęła mnie i ulżyła mi w bólu:) Niestety podłamała mnie jak powiedziała ile mam zębów do zrobienia,aż wstyd bo ostatni raz byłam 2lata temu,zazwyczaj pilnowałam tego...To mam teraz za swoje:( Odezwe sie jeszcze,zmykam na razie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gumijagoda hahahaha fajne mamy miejscowości :):):) niema co piję drugą kawkę i nudy 💤 w krakowskim leje wieje i słońce świeci na zmianę pogoda barowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia babskie spotkania dobrze robią 🌼 gumijagoda o zębach jak slyszę to mi ciarki po plecach przechodzą po ostatnim wyrywaniu :O:O:O strach sie bać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anianiania🖐️gratki za stronke:)no to Ci sie udalo:D Gumis wspolczuje Ci bardzo:(zeby to nie przelewki:(🌼👄 Zuziu🖐️super,ze sie rozerwalas:)🌼takie spotkania to fajna sprawa;) Lece obowiazki madczyne wzywaja:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuziu pozazdrościć Ci tylko:) Sylwuś nie wiem jak Ty ale ja jestem MATKą nie MADKĄ;P Anianiania pozdrowionka i gratulacje za otwarcie stronki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumis:D:D:D:D:D:Dojjj Ty zawsze musisz sie dopatrzec bledow:Pszybko pisalam i nie zwrocilam uwagi:P,ale to bylo dobre:D:D:D:D:D Jestem 😡😡poszlysmy z siorka na poczte odebrac list,a tam poczta zamknieta boszzzzz:(dodam,ze zrobilysmy z 10km.zmarzlysmy i zmoklysmy,ze szkoda gadac:(nogi wlaza mi wiecie gdzie;)i nie mam sily juz na nic:(,ale tak czy inaczej ide sie pobawic z pociechami i napije sie czegos goracego moze sie rozgrzeje:) Dominik wlasnie gryzie mnie w reke i zabiera od klawiszy:D:D:DDobra lece,bo mi reke obgryzie:DPotem zajze narazie🖐️kobitki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumijagoda gratuluję pierwszej samodzielnej jazdy Monika gratuluję zdania egzaminów Manika-dom-dzieci-sadzenie drzew-podziwiam Cię,że starcza Ci na to sił. A na gardło mnie pomogło tantum werde do ssania.Ma on jakiś środek przeciw bólowi.Rewelacja polecam. Sylwia zdjęcia super a Ty wyglądasz na nich świetnie A u nas też wieje.Ja aniania też z okolic Krakowa,więc pogodę mamy taką samą.Wstałam dziś z takim bólem głowy,że dopiero czopek przeciw bólowi mi pomógł,ale to końska dawka.Lekarz przepisał mi je na bóle migrenowe,gdyby nie one cały dzień przeleżałabym w łóżku,wyjąc,wymiotując a tak to funkcjonuję normalnie.Pogoda działa też na dzieci,bo z Julką już nie wytrzymuję tak jest nie dobra.Wogule nie słucha,szkoda słów Co do babskiego spotkania to mam 19 marca.Już nie mogę się doczekać.Dziś też pani dyrektor przedszkola powiedziała,że nie wie co ona zrobi jak ja odejdę.Miło z jej strony.Powiedziałam,że za 2 lata wrócę,bo Julka będzie chodzić.A ona,że 2 lata to długo.Zawsze jest tak że jak ktoś odchodzi to wtedy się go docenia. Będę kończyć.Kuba bije się z Julką i muszę ich rozdzielić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiza🖐️fajnie Ci z tym spotkaniem:)zazdroszcze Ci:) I masz racje,ze zawsze sie ludzi docenia,jak odchodza:)Luiza nie tylko u Ciebie dzieci sie nie sluchaja u mnie tez:( Musze konczyc M wrocil ide kolacje zrobic:) Zycze spokojnej nocki do jutra🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki:D deszcz wygania nas z lasu:O mokro i zimno, brrrr ale zakwasy rozciągnęłam, jakoś pomału sobie organizuję ten czas i wiecie co? podziwiam kobiety, które pracują zawodowo i prowadzą dom, mają dzieci.......ile to wysiłku, żeby to wszystko ogarnąć:O brakuje mi trochę czasu, dziś organizowałam małą imprezkę bo mój synuś skończył lat 13:D dostał książkę ostatnią część Harrego Pottera:) nastolatek cieszący się z książki to rzadkość w dzisiejszych czasach:( czyta cały wieczór , nie mogę go spać wygonic:P poczytałam Was kochane, żeby zaległości nie mieć:) zatem każdą z osobna całuję👄 i fluidki dla chorujących🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POBUTKAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!! 🖐️Kobitki ja sie zbieram do wyjscia napisze jak wroce:) Zycze wszystkim milego dnia👄 A dla dzisiejszych jubilatow wszystkiego naj,naj,najlepszego:) 🌼👄🌼👄🌼🌼👄🌼👄🌼🌼👄🌼👄🌼 🌼👄🌼👄🌼🌼👄🌼👄🌼🌼👄🌼👄🌼 🌼👄🌼👄🌼🌼👄🌼👄🌼🌼👄🌼👄🌼 Odpisze pozniej laseczki🖐️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Manika, wszystkiego najlepszego dla Kamila 🌻 Mój mężuś też miał wczoraj urodziny :D Narazie znikam do pracy, postaram się jeszcze dziś pojawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manika przepraszam ,ze wczoraj nie pamiętałam o urodzinach Twojego synka ,ale miałam troche zamieszania :( Dzisiaj zaplanowałam mycie okien,firanki juz się piorą a pogoda zaczyna sie psuć,wrrrr Zuziu przekazałaś życzonka P. ode mnie?:) Anianiania🖐️ Luiza Monika 👄 Sylwia:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Kamila wszystkiego najlepszego!!!!! Gumijagoda ja też miałam w planie mycie okien,ale zrezygnowałam.Zrobie to w przyszłym tygodniu,może nie będzie już padać.Na razie nic nie robię tylko piorę i prasuję. Będę kończyć bo chcę wykorzystać wolną chwilę jak Julka śpi. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juzem nazat:D Manika b.Ci wspolczuje[kwiatek👄wiem jak to jest pracowac i zajmowac sie domem i sama podziwiam mamy,ktore pracuja zawodowo i zajmuja sie domem.Ja pracowalam to 5 mies.ciazy jak chodzilam z Dominikiem.Pracowalam od12 do 14 godz. czasami,a jak wracalam to bylam jak ta detka:(I tez musialam wszystko zrobic sama,bo M ajjj szkoda gadac:(Dawidek siedzial z ciotka i nie byl z tego poodu zadowolony:(a i ja sie zbytnio nie cieszylam,bo jak wychodzilam do pracy to jeszcze spal i jak wracalam to juz spal:(i praktycznie zero z nim czasu spedzalam😭od tylko co weekend i to nie kazdy,bo czasami to i w niedz. musialam isc do pracy:(,a pracowalam w zakl.miesnych przy pakowaniu:(ciezka praca i co gorsza stalam kolo chlodni i co raz bylam chora:( 😠😠😠odeszlam na zwolnienie,bo juz nie dalam rady pracowac:(kregoslub mi wysiadal,a i zapachy byly odrazajace boszzz jak ja to wytrzymalam i to w ciazy to jeden Pan Bog wie:) Ojj to sie napisalam:) UWAGA,UWAGAW sobote bede miala zlot tescichy i jej meza:(pocieszam sie tym,ze mieszkac u mnie nie beda,bo bym sie chyba 😭😭😡i zeby przyjechali na tydz. to nie na UWAGA!3 TYG.😠juz sobie wyobrazam jak to bedzie,bo znam ich doskonale:(a i z M zaczynam sie klucic,bo mnie sie czepia:(a to czy pujde do nich,a to czy zaprosze ich do nas:(itp.no i pytal mnie sie jak swieta,a ja ze swiat nie bedzie,bo ja nie bede zawsze wszystko sama robic,a reszta zejdzie sie na gotowe i ma wsz. w d**ie😠Zreszta bede pisala na biezaco to bedziecie w temacie co sie u mnie dzieje:( Nazalilam Wam sie sorrki🌼ale komu jak nie Wam moge napisac??👄👄👄🌼 Dominik spi,a ja zabieram sie za prace domowe:(ktore mnie juz przerastaja😠 Dodam tylko,ze w nocy wstawalam 2 razy:(raz o 2 w nocy,a drugi raz 5.30 i tak nocki wygladaja u mnie podobnie od poniedz.:(Jestem zmeczona tym wszystkim i prosze tylko Bozie zrbym nie zbzikowala:(🌼 Za bledy 🌼👄 Zycze udanego weekendu:)udanych imprezek:)bawcie sie dobrze👄 Zajze pozniej tymczasem 3majcie sie cieplo 🖐️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ja dobrze widze???Boszzzz czy ja juz sama zostalam na tym topiku😭 Dominik spi,ja jestem padnieta tak sie siostrze zakupow nadzwigalam:(jestem normalnie detka:( Dawidek na dworze sie bawi to ja zmykam sie wykapac,bo jak M wroci musze zakupy na tydz. zrobic bo puchyyyy u mnie jak nic:( Dziewczyny co sie z Wami dzieje aaaaaaaaa??Ja sie pytam??:) Wiem,wiem zajete jestescie itp. ja tez nie mam zbytnio czasu,ale zawsze cos tam skrobne do Was,a tu widze ciszaaaaaaaaaaaaaa:( Dobra lece sie myc:)narazie 🖐️ Za bledy🌼 Aaa i mam nadzieje,ze jak wroce,to juz ktoras sie odezwie:),bo jak nie to bedzie foch:P:D Buziaczki sle dla Wszystkich👄👄👄 🖐️Laseczki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×