Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

A co mi tam Gumijagoda poproszę. Zuzia zdjęcia super a kolor włosów rewelacja.Do twarzy Ci w nim. Sylwia 🌼❤️👄 Moja Julka śpi tylko raz przez dzień.Między 10 a 11 idzie spać na 2 godziny.Wieczorem kładzie się między18 a 19.30 i przesypia całą noc.Wstaje między 6 a 7 rano. U nas tak jest ładnie że aż z pola nie chce się iść do domu.Do południa byłam w urzędzie.Dyrektorce z przedszkola skończyła się kadencja i startowała znowu na to stanowisko.Mnie i kolegę wytypowała rada rodziców,więc musiałam tam iść.Przeszła ledwo ledwo,ale jest.Jak wróciłam to zaraz wyszłam z Julką na pole,potem poszłam po Kubę i cały czas na placu zabaw.Wczoraj podobnie. A co do męża to jest różnie,ale pomaga mi przy dzieciach.Nie raz muszę mu o tym przypominać a nie raz nie.Ostatnio jest na plus.Nawet mam wolne weekendy bo on zajmuje się dziećmi.Ale ile ja przeszłam żeby tak teraz mieć. Będę kończyć. Do piwka stawiam jeszcze winko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz maluszka wykapalam,nakarmilam i lulam do spania,bo marudzi strasznie i ciagle pieluszke naklada na buzie:)zobaczymy,o ktorej zasnie mam nadzieje,ze szybko,bo go nie dam rady dlugo bujac:(Cos mnie obojczyk lewy boli i cala reka:(pewnie nadwyrezylam:(boli jak diabli:( Jak uspie Dominisia,to musze Dawidka wykapac tzn.sam sie bedzie kapal,ale ja musze mu wody nalac i naszykowac pizame:)albo poczekam na M i jemu powiem zeby to zrobil,a cooo niech ma tez jakis udzial w byciu tatem,a nie lilum polilum;)Dobrze mowie???? Gumis dawaj,dawaj:Dchetnie sie z Toba napije:) Luiza,a winko tez moze byc;)tylko jako drink;)jak chcesz przepis,to Ci napisze:) Ja jak narazie,to nie wiem co bede pila,ale mam taka chec na pifffko,ze glowa mala:D Monisiu co u Ciebie slychac??:)🌼 Brylka,a Ty co dzis porabialas??pewnie siedzisz i piffkujesz co??:D:D M pojechal do sklepu z kolega po .....,a nie wiem po co;):D:D Anianiania co slychac u Ciebie:)napisz chociaz krotkiego posta;)🌼🖐️ Anet.d,a Ty to zyjesz???:)🌼pozdrawiam serdecznie👄🖐️ Margaret77🖐️napisz chociaz krotki list:Dz wiesciami jak leci itp.:) Manika❤️👄🌼pozdrawiam serdecznie i zycze duzooo zdrowka,sily i cierpliwosci............🌼 Zuziu jak sie teraz czujesz??:)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje,ze synek zasnal uffff:)ide odpoczywac i M opierniczyc,ze zapomnial o mnie,bo jak wrocil ze sklepu,to nie zajzal do mnie wrrrrrrr;) Zycze spokojnej i przespanej nocki🖐️👄 Fluidki posylam dla chorowitek i nie tylko,,,,,,,,,,,,🌼 3majcie sie cieplo🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś nie bardzo mnie sen nachodzi... Dzieci śpią,panuje cudowna cisza :D Idę coś obejrzeć na dvd🖐️dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasbak
gumijagoda,Ty to niezła jesteś,wczoraj ostatnia a dzisiaj pierwsza;-) ja jestem tu nowa,ale staram się zaglądać regularnie,tylko ta pogoda...żal przy kompie siedzieć. a może macie ochotę moją córeczkę obejrzeć? http://www.bobasy.pl/kasbak Miłego dzionka!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kasbak przesliczne dzieciatko zal zal w domu siedziec buziaki dla wszystkich i uciekam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasbak
tak sobie czytam poprzednie posty,i kurcze julka11 to Twoja córka mało śpi w porównaniu z moją.bo moja koło 10 zasypia na 2 godzinki i potem koło 16 znowu na dwie.czasami nawet dłużej jak spi na dworze w wózku.No a na noc zasypia przed 22.tylko problem w tym,że jesli śpi w wózku,trzeba jeździć albo bujać,bo inaczej sie obudzi😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manika wszystkiego najlepszego z okazji imienin bo chyba dzisiaj je obchodzisz 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj pogoda naprawdę cudna i zdążyliśmy z M już ziemniaki posadzić a teraz czekamy aż nam się kurczak upiecze i będzie pyszny obiadek wieczorem jadę na imieniny do koleżanki, której bardzo dawno nie widziałam a mąż zostaje w domu a później po mnie przyjedzie jak wyszłam za mąż to moja mam powiedziała mi pamiętaj nawet jak coś potrafisz to nie pokazuj tego od razu M rób to wspólnie z mężem bo przekonanie że samemu robi się wszystko lepiej nie jest dobre bo w przyszłości mąż siedzi przed kompem lub telewizorem a żona wszystko robi za niego ( a ja uwielbiam majsterkować jak w sklepie jest półka ze śrubkami to nie mogę przejść koło niej żeby czegoś nie kupić)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babay
hej mamusie!!!! dolanczam do was!!! ja mam chwilke czasu bo moj maluszek spi,,,no... juz nie teki maluszek. moj maz tez ziemniaki sadzi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeżeli chodzi o spanie u maluchów to moi chłopcy jak skończyli roczek to spali co drugi dzień po 2 godziny w ciągu dnia a jak mieli półtora roku to już wcale nie spali tylko kładki się na odpoczynek, który trwał ok 10 min kilka razy dziennie np : żeby dostać butlę mleka lub picia trzeba było się położyć a jak nie chcieli leżeć to pili ze szklanki a Marcin do tej pory śpi najkrócej z całej 3 Sylwia spróbuj może nauczyć małego żeby sam usypiał wiem że na początku będzie ciężko ( tydzień może dwa) ale później zobaczysz jaki to luksus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj babay napisz skąd jesteś i ile ma Twój maluszek czy to chłopiec czy dziewczynka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babay
mam synka patryka ma 2 latka. z pod bydgoszczy! synus spi to popisze chwilke bo jak sie obudzi to pojde z nim napewno na spacerek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babay
patrus spi tak okolo 1,5 godziny. czasem zdarzy mu sie dwie a nawet i 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babay
natomoast nie moge oduczyc malego bujanie do snu. na noc nie ma problemu klade go wychodze z pokoju a on zasypia . gorzej jest w dzien. ma lozeczko na biegunach a bez bujania nie usnie. zostawialam go samego bo myslalam ze usnie a on wyrzucal wszystko z lozeczka nawet materac i na koncu plakal to ja znowu go bujalam. i tak wkolko . juz myslalam zeby bieguny zdjac ale znowu czasem w nocy sie przebudzi to go pobujam z 2 razy i spi. juz nie mam pomyslu. a wolalabym zeby spal jednak w dzien. moze mi pomozecie jakos? moze ktoras z was tez miala tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babay ja Ci nie pomogę bo moi chłopcy już duzi i szybko przestali spać w dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️babencje:) Pogoda super i szkoda mi czasu siedziec przed kompem;)usiadlam teraz,bo synka usypiam:) Ja dzis w planach mam solarium:),a potem idziemy na urodzinki do kolegi:) Zycze milego dnia i udanych imprezek,oraz superowych spacerkow:)🌼 Kasbak slicznal masz coreczke:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny pogoda dzisiaj byla przepiekna a ja dzisiaj z mala caly dzien poza domem dopiero wieczorem wrocilam. fajnie bylo :) kasbak moja mala zasypia sama poprostu wkladam ja do luzeczka buziak i wychodze tak samo wieczorem a w dzien pozwalam jej spac do ok 16 zato przed 20 przewaznie juz spi. czsem wiadomo roznie to bywa niechce spac w dzien przewaznie popoludniu (bo rano o 10 zawsze spi) to potlucze sie troche po luzeczku i ja wyciagam. ale potem mi sie w nocy obudzi. a co do bujania to nigdy jej nie bujalam do snu mo moze tylko dopuki nie skonczyla 1 m-ca zycia to usypiaala mi na rekach ale od 2 m-ca kladlam ja do luzeczka bez bujania i miala zasnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brylka no i wreszcie do Ciebie wiosna dotarła:) Trochę racji w tym co napisałaś o pokazaniu komuś że,się potrafi wszystko samemu. Babay 🖐️ Marzenko🌻👄🌻 Sylwia udanej impry:) Zuziu Tobie szczególnie życzę dobrej zabawy👄 JUlka,Luiza,MOnika:),Kasbak 🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Brylka zgadzam się z tym co napisałaś o mężach. Sylwia,Zuzia miłej i udanej imprezy. Kala🌼 nie zapomniałyśmy o Tobie a Witam nową mamę. Dzisiejszy dzień z całą rodzinką spędziliśmy na polu.Julka z Kubą szaleli a ja zaczynam łapać pierwszą opaleniznę.Teraz planujemy z mężem oglądnąć jakiś film,ale mnie się tak ziewa,że chyba nic z tego nie wyjdzie.Idę jeszcze wziąść kąpiel i do łóżeczka. Miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Brylka, Twoja mama to mądra kobieta, dobrze Cie nauczyła. a u mnie było tak, mama prosiła o cos raz, a jak ktos powiedzial zaraz , to robiła to sama, i w ten sposób sie uczyli ( tata, brat) ze nie trzeba nic robic, bo mama zrobi. no i ja tez taki mam nawyk po niej ze wole nie prosic i przypominac( bo do mojego męza trzeba mówic 100razy zeby posłuchał) tylko wole odrazu isc sama.. wiem ze przez to mi nie pomaga...ale co zrobic,tak juz jest.. my bylismy dzisiaj na długiej wycieczce, w skamieniałym miasteczku:-) było fajnie:-) chłopcy wymęczeni śpią:-) ja sącze piwko[]> i staram sie zapomniec o tej górze prasowania która lezy w pokoju:-) mam w nosie, nie prasuje dzis..tylko relaks:-) miłego wieczoru wam życzę 🌼 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech te chlopy... moj maz mi tez nie za bardzo pomaga a jak juz to po wielkich gderaniach ech... jest tak gotowanie pranie prasowanie i inne domowe obowiazki to ja no i oczywiscie dziecko ale jak jest w domu to zajmuje sie mala tego mu nie zarzuce nawet jak musze wyjsc na kilka godzin co sie zadko zdaza to zajmie sie nia i nic nie mowi w koncu to tez jego dziecko co nie? ale jak sie nia zajmuje tonie robi juz wtedy kompletnie nic innego, zarosli by brudem i nawet by nie zauwazyli :) milych snow wszystkim zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×