Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

hej dziewczyny :) co dzis porabiacie? u mnie pogoda przepiekna terz mala spi ale jak sie obudzie to idziemy na dłuuuuuuugi spacerek. a puki co to zabieram sie za obiadek. Pozdrowionka dla was wszystkich ❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KALA witaj 🌻 🌻 🌻 🌻 Wczorajsza impreza u koleżanki udała się i o dziwo dzisiaj głowa mnie nie boli. pogoda dzisiaj piękna będziemy grilować pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobitki :) ze szczególnym uwzględnieniem Kali :D Dziękuję Wam kochane za pozytywne opinie na temat mojej fryzurki, ale to niestety tak ładnie wyglądało tylko z jednej strony :( Musiałam coś z tym zrobić, aby iść na wczorajsze wesele. I teraz jestem .... brunetką!!!!!!!!!!! :O A tak w ogóle to kretynka ze mnie niezła!!!! Co mnie napadło z tym malowaniem???? Jeśli zaś chodzi o zdrówko, to przeziębienie jako takie minęło, ale od wczorajszego ranka prawie straciłam głos. Żebyście słyszały jak ja wczoraj piałam na tym weselu :P Ale w sumie bawiliśmy się nieźle, jednak co dobre towarzystwo, to i dobra zabawa. Paulinka oczywiście nadal przeżywa \"bal\". A co do spania dzieci, to moja Paula, jak była mniejsza to spała mi też po 2 razy dziennie, ale raczej nieregularnie i czasem pół godziny, a czasem 2. A bujać do spania skończyłam ją jak miała prawie półtora roku. Mąż mi w domu też tak średnio pomaga, no i zwykle musze się naprosić. Chętniej za to zajmuje się małą. Teraz akurat zaproponował, że weźmie ją na spacer do lasu :) A ponieważ to takie niespotykane u niego, to zrezygnuję z odpoczynku i nie patrząc na pęcherze po tańczeniu idę z nimi :D Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gumijagoda a co ci jest? 🌼 dla ciebie A moja jagoda juz spi a mezus poszedl wypozyczyc na dvd cos fajnego to sobie posiedzimy dzis wieczorkiem ... :) a moze jakies winko do tego ;) a moze mi plecki wymasuje :D Buziaki dla was 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ja jestem tak zajeta,ze nie mam czasu siedziec i co kolwiek wam napisac:(Powiem tylko tyle,ze bylam nad morzem i bylo zawaliscieeeeee:D:D:D:D:D reszte dopowiem jutro:P Buziaczki🖐️🌼❤️👄 Pogoda zajefajna:D:D:D:D Napisze jutro wiecej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasbak
hejka dziewczynki!!!wstawać!!!:-) wiem,wiem,wczorajsze grillki i te sprawy...dzisiaj trzeba się ogarnąć. u mnie sterty zmywania po wczoraj....zmywarka się chyba zagrzeje..no w końcu pogoda była piękna to nic tylko grillowac.a teraz byle do długiego weekendu.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️wsiem:) Boli mnie glowa,boli;):D:Di tyle co narazie napisze:P Zycze udanego tygodnia i pieknej pogody:).................🌼 Gumis fluidki zdrowotne juz posylam................🌼:)jak sie dzisiaj czujesz????🖐️ Dziekuje wszystkim za zyczonka:)🌼impreza byla fajowa:)do domu wrocilismy o 22:)i maly moj padl jak przecinak,a o Dawidku nie wspomne;)ledwo lazil,tak sie z dzieciakami wyganial:) Wczoraj bylo superrrrrr:)cale popoludnie siedzielismy na dworze ze znajomymi ojjj usmialam sie wczoraj,ze hej:D:DZrobilam kilka zdjec nad morzem i jak M je zzuci na kompa,to wam pokaze:) Narazie koncze ide cos zjesc i musze posprzatac w domku:(nie chce mi sie ale musze buuuuuuuuuuuu:( 🖐️zajze potem👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane moje babki🌻 wracam pomału do życia, nie jest łatwo:( w sobotę miałam imieniny, ale imprezki nie robiłam, za to kurierem dostałam prezent od brata, zamówił przez internet przed śmiercią.... taka zajebista biała torebka...... jak tu nie płakać??? mój mąż ma 30 kwietnia imieniny i dla niego przyszła aktówka w prezencie.... kochany braciszek, pamiętał o naszych imieninach 😭 odrabiam zaległości w czytaniu was👄 pozdrawiam serdecznie witam nowe mamy na topiku, będę teraz częściej , mam nadzieję bo od jutra zaczynam nową pracę, na pełnym etacie , system zmianowy, więc z czasem będzie różnie... dziękuję wam za pamięć o mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenko, cieszę się, że już wracasz do życia. Powodzenia w pracy!!! I oczywiście zaglądaj jak najczęściej :D ja nadal zaziębiona i znów mi się pogarsza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manika👄ciesze sie,ze pomalu wracasz do nas:)🌼powodzenie zycze w pracy!!!!🌼Napisz co to za praca??Pozdrawiam serdecznie 3maj sie cieplo🖐️Aaaaaaaa i te prezenty,co Wam brat zrobil,to najpiekniejsze prezenty beda do konca zycia:) Zuziu kochana duzooo zdrowka Ci zycze...........🌼 Niunio moj wlasnie wstal:)nakarmie jego i biore sie sprzatac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny 🖐️ moja mala rozrabia od rana bylam dzis na zakupach w warzywniaku kupilam troche warzywek i owockow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz ide musze łobuzowi dac obiadek zajrze wieczorkiem. cieplutkie buziaki dla wszystkich chorych mamusiek 👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff wkoncu skonczylam robic obiad:)w domku tez juz mam posprzatane i pranie wywieszone juz:)o 14 ide po Dawidka do szkoly,a potem to juz tylko zabawa z dziecmi i tak mi dzien zlecial;)Ide sie przebrac i bede synka zbierac do wyjscia:) Zycze milego dnia i udanych spacerkow🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manika spoznione ale szczere :)zyczenia imieninowe dla Ciebie👄Wszystkiego najlepszego duzoo zdrowka i czego sobie zyczysz:)ja Ci zycze👄 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Buziaczki papapapa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polozylam mala spac ale cos marudzi przez sen, nie chce spac :( a potem w nocy sie obudzi. a teraz to chyba wogule juz nie spi. chyba ja wyciagne z luzeczka 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasbak
kurczę,za chwilke jadę z Nadką do lekarza,bo jej woda z noska leci non stop.Chyba alergia,no bo wszystko teraz pyli.ciekawe co powie pozdrawiam i miłego dzionka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. A ja wstałam w dobrym humorze,ale zaraz mnie się zepsuł.Przyszła sąsiadka że jej mama nie żyje.Normalnie ścieło mnie z nóg.Nie wiedziałam co powiedzieć.Zmarła w nocy.Rano przyszedł do niej ojciec i powiedział jej to.Ona wezwała policję,pogotowie.Policja była też u nas,bo koleżanki rodzice pili,urządzali imprezy po prostu brak słów.wyrzucił ją i 2 jej rodzeństwa z domu.Pojawiła się też prokuratura,lekarz sądowy,koszmar.Koleżanka cały czas była u nas,jej rodzeństwo jest za granicą i dopiero wieczorem przyleci.Z Julką i Kubą byłam dopiero popołudniu na polu,bo nawet nie miałam kiedy wyjść.Jestem roztrzęsiona.Jutro mamy pomóc im w załatwianiu spraw związanych z pogrzebem.Więc dzień nie ciekawy.Będę kończyć.Muszę zrobić dzieciakom kolację. Gumijagoda zdrówka. Manika🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja niunia padla o 19 malo spala w dzien wszytkiego to moze z 1.5 godz. Wogole taka marudna byla przez caly dzien nawet na spacerze . jak ja wycieralam po kapieli to doslownie mi usnela. Kasbak napisz co tam z twoja mała. co powiedzial lekarz. Uciekam bo duuuzo garow do mycia napisze co potem pa 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasbak
hej,tak więc Nadia ma alergię o: jesteśmy wściekli bo niepotrzebnie dostawała tydzień temu antybiotyk... szkoda gadac... kurcze luiza współczuje Ci tej sytuacji,stresująca,szkoda tych dzieci sasiadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasbak a jakies badania na alergie miala robione? z krwi czy cos takiego? Dziewczyny nie orjentujecie sie czasem w jakim wieku mozna zrobic dziecku testy na alergie? czy 4 letniemu dziecku juz mozna? albo sa tez testy z krwi tez w jakim wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiza oooooooooo Boszzzzzzzzzzzz:O:(koszmar normalnie:(wspolczuje Ci tej niezrecznej sytuacji:Oludzie szkoda tych dzieci:( Julka 🖐️Twoja juz padla fajnie Ci:)ja swojego kalacze juz ze 30 min.bo marudzil,ze hej:(i cos bidulka nie moze usnac:( Ja juz padam na rylko i tylko maly usnie,to ja myk pod prysznic i do wyrka bede odpoczywac ile wlezie;) UWAGA UWAGA UWAGA:D Dzis nie musialam M mowic zeby dziecmi sie zajal,tylko sam sie bral do roboty:Dnawet mi tosty zrobil;)normalnie do tej pory nie moge sie z szoku odszasnac:D:D:D:D:D Gumis wracaj do zdrowka i to juz!!!!!:)👄🌼 Brylka jak leci:)skrobnij cos;)🌼 Kurcze kasbak:(szkoda mi malej:Oalergia,to nie ciekawa sprawa:(,a na co uczulona jest??Fluidki przesylam zdrowotne dla malej................🌼 Dziewczynki zycze spokojnej i przespanej nocki:)🌼 Dobrej nocki wsiem🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwunia tobie milego odpoczywania zycze az do rana. Ja czekam na mojego az z pracy wroci musze z nim pogadac o jednej waznej sprawie... buziaki dla wszystkich 👄 jutro znow wstanie słonko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×