Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Hej. ja mialam dzisiaj pol dnia dla siebie:) Ok13 MAti pojechal z dziadkami do prababci. Ja w tym czasie pochodzilam 2h po sklepikach:Pjak wrocilam rozwiesilampranie w ogrodku. potem na ok 30 min i banana wrocilmati apotem 15-17pojechal z dziadkami nad wode:) alez go kcohallam jak wrocil:) ze az poszlam z nim na plac zabaw jeszcze. zasnal jak mlotkiem przybity:) objawy ciazy:to brak miesiaczki, objawy \"grypy\"czyli bolace kosci i oslabienie, klucia w brzuchu i jajnikach, ale nie takie jak przy okresie:) ech...ciesze sie, juz wszyscy wiedza, i nawet dostalam juz gratulacje od cioci, ktora wszystko wie pierwsza:) troche zaluje pracy, ktora wkoncu udalomi sie znalezc, na help desku. ale to 12h wiec w ciazy nie ma szans. no ale za kilka lat mati pojdzie do szkoly a 2a dzidzia do przedszkoola, azenie planuje wiecej dzieci to i na potwora przyjdzie pora:) buziaczki dla wszystkich na dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Świątecznie:)🌼 Kawka dla Wszsytkich..........c.....................i ciasteczka maslane:()()()()()():)smacznego!!!!! Zycze milego dnia🌼 Pozdrawiams erdecznie Wsie👄 Fluidki sle potrzebujacym...................🌼 U mnie rutyna i nic wiecej ciekawego:(aaa nie juz w ta srode bedzie moj synek ukochany❤️achh sie ciesze z ramion go nie wypuszcze:)i bedecalowala ile wlezie:D:D:D 3majcie sie cieplo👄🖐️))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumis bylas na skrzynce:)??? Julka jak tam idzie Tobie nauka na prawo jazdy:)??? Kasbak moc usciskow dla Ciebie(.........................)👄jak sie miewasz??🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dziękuję Wam bardzo,kochane jesteście❤️ nie mam weny do pisania,napiszę tylko,że z nastrojem troszkę lepiej.. życzę wszystkim miłego,udanego weekendu,papapa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam zapalenie krtani-znowu,dobrze że mąż ma jeszcze urlop to zajmuje się dziećmi a ja mogę się kurować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Luiza bidulko:(megaaaa fluidki sle Tobie na ozdrowienie............................🌼 Wszystkim potrzebujacym sle fluidki....................🌼 Pozdrawiam serdecznie Wsie🖐️)))👄 Zycze milego dnia:)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny:(topik podupada:Oja sama nie dam rady go ciagnac :Oi sama ze soba gadac tez nie mam zamiaru:(Co sie z Wami dzieje ja sie pytam??? Ide sie polozyc,bo zasypiam💤u mnie strasznie deszcz pada i wieje wiatrzysko,ze hej:O Zycze udanego popoludnia i spokojnej nocki Wszystkim zycze🌼 I prosze mi sie nie ruszac autem z domow,bo masakra co sie dzieje u Was:O:(3majcie sie cieplo🖐️)))🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ kupilam dzisiaj sobie sukienke na wesele , taka troche niemecyjna, ale jak dla mnie będzie:) Sylwuś ja was podczytuje regularnie, tylko niezawsze mam czas pisać. A wczoraj sie tak żle czułam przez cały dzien, że prawie cały przespałam tak mnie glowa bolała:( Kończe napisze potem. Niunia spi a ja obiadek robie. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka ja wszsytko rozumie;) Ja oznajmiam,ze od dnia 21.08.08r. nie bedzie mnie na kaffe:P Bede cieszyla sie swoimi skarbami w postaci mamy i Dawidka:)❤️ W miare mozliwosci bede machac lapka:) To narazie na tyle:)papapa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) luiza wiem co to problemyz krtania, bo przeszlam w tym roku 2zapalenia:/ fuj...obym sie od krzykow powstrzymywala:) hmmm....nie mam chyba wielu zachcianek ale odkad z miesiac temu sprobowalam smietankowej kaszki mannej to zjadam teraz dziennie 1 albo 2:P nie mam ochoty jakos na slodycze ale czasem na chipsy.i nawet smakuja mi od nowa warzywne kanapki:) bo jakos wczesniej niebardzo... dobrze ze nie mam ciagotekna jakies swinstwa bo mam wrazenie ze brzuszek tym razem bedzie wiekszy niz za 1ym razem:) juz teraz nie ubeiram moich biodrowek bo jak siadam to mi sie wciska pas w brzuch:/ w ogole mam wrazenie ze juz troszke spuchnelam:) a wy,mamy dwojga tez nialyscie za drugim razem wiekszy brzusio czy wrecz przeciwnie? pozdrawiamy-u mnie ciagnie sie remont jak flaki z olejem:( ech,...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasbak , czemu cie tu niema smutno mi bez ciebie 😭 że niewspomne o innych, jak na przykład gumisi i brylce, tych to już chyba wieki niewidziałam pomachajcie chociaż koleżankom🌼 Pyśka, a ty dzisiaj pewnie w pracy biedaczko a ja sie całe 3 dni bycze w domu ;) ale w poniedziałek znowu trzeba będzie wstać przed 5 :( Monika a u ciebie co słychać, kliknij czesem coś, masz jeszcze jakieś egzaminy...? co u twoich urwisów? buziaki dla was👄 Monika, anet, zuzia... no właśnie gdzie jest zuzia...? Sylwuś masz racje coś nam topik upada...:( Dziewczyny ostatnio były wielkie burze, napiszcie czy was ominęło, mam nadzieje, że wielkich szkód nienarobiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luiza, a co ciebie tak te choroby łapią, trzeba jakies czary chyba odprawić na odczynienie ich ;)...........aaaaaaaaa sioooooooo!!! dużo dużo zdrowia dla Ciebie 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć babeczki,🖐️...jestem julka cały czas,czytam regularnie:D,tylko jakoś chęci do pisania ostatnio mi brakowało... fajnie,że masz już kieckę,problem z głowy...współczuję Ci tego wstawania przed 5,masakra jakaś,buuu sylwuś,to ja nie wiem co będzie jak Ty tu zamilkniesz od 21,topik upadnie :-( izabela superowo,że dzidzia w drodze,to takie nasze forumowe maleństwo bedzie:pbo od pierwszych dni jest tu z nami:D julka mnie burze minęły,choć lało okropnie,i błyskało się też,ale nie tak źle jak w innych rejonach,takie nieszczęścia ludzi spotkały:-( a ja Wam napiszę,że załatwiam sobie pracę na pół etatu,ale nie wiem co z tego wyniknie...okaże się za 2 tygodnie gdzieś,więc wtedy napiszę więcej,trzymajcie kciuki,żeby mi sie udało:D buziaczki i dobrej nocki wszystkim mamusiom👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:D gumiś kawka mniam,mniam;-) izabela ja uwielbiam te biedronkowe chipsy:D,własnie te solone:D miłej niedzieli życzę ...i pogody przyjemniejszej;-)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Gumisiu ❤️takiej kawki mi trzeba bylo:Ddziekuje🌼 Zycze milej niedzieli:)🌼 Fluidki sle chorowitkom.........................🌼 Pozdrawiam seredcznie Wszystkie🖐️)))👄 3majcie sie cieplo:)papapapa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) gumisia kawka pyyycha mniam :) ja tylko na momencik bo zaraz idziemy do kościoła, zabieram małą i mam nadzieje, że cyrkow niebedzie urządzać :O Kasbak, fajnie ci z tą robotą, jak ja bym chciala pracowac na pol etatu, nawet 3/4 by mnie urządzało ...😭 A z kim nadisia zostanie jak pojdziesz do pracy? Napisz co wiecej co to by była za robota, pewnie przy kwiatkach ;):) Pozdrawiam i życze udanej niedzieli. PAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julka bardzo bym chciała,żeby to była robota przy kwiatkach,ale niestety nie jest:-(na taka pracę nie moge sie jeszcze zdecydować,bo ona wiąże się zawsze z nadgodzinami...Ale będę pracowała,jeśli sie uda w zawodzie,który już dobrze znam:DUwaga!!!będę listonoszką:D:D:Dale są jeszcze inne chetne,więc nie wiem czy się uda:-( ja dziś nie ide do kościoła,bo bardzo imno u nas,zostanę z Nadia w domu... a jeszcze jeśli chodzi o Nadkę,to gdybym pracowała będzie z nią teściowa i czasami mój M.to w końcu tylko 4 godz. dziennie,a kasa zawsze jakaś by była... dobra na razie uciekam,papapa👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, nie odzywalam sie bo mialam przygotowania do imprezki -:) mój Nikus 15ego skonczył 5 lat :-) pozatym nic nowego. duzo mam załatwien.i wszystkiego.. pozdrawiam was wszystkie mocno i zyczę udanej niedzieli 🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Nikodema wszystkiego co najlepsze, uśmiechu na codzień i dużo dużo dużo buziaków.....👄🌼👄🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie niedziela troche leniwa 💤, mała śpi a M pojechał po jakieś filmy, to sobie wieczorkieem obejrzymy:) Kasbak dobrze by było zeby jak pojdziesz do pracy twoj M zostawał z Nadką, zrozumiał by wtedy wiele, rzeczy i nieczepiał sie głupot, U mnie sie to sprawdziło :) stawiam poobiednia kawusie i ciasteczka maślane...........C(___)... pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli ktoś lubi, to zapraszam na kukurydzę w kolbach gotowaną:D monika i manika witajcie:D:D:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×