Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

🖐️ Ja tylko pomacham i spadam bo czasu brak. Trzymajcie sie cieplutko. Dla wszystkich chorowitkow.............🌼 Dla wszystkich smutnych i zmartwionych............🌼 I dla całej reszty:)..........🌼 👄..........a to dla wszystkich bez wyjątku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Gumis ojj sie wyspalam:D:Dnie mialam jak wejsc na kaffe:(a jak weszlam,to juz nie mialam czasu cokolwiek napisac,bo M kompa przeja:( Dzieki za kawusie gumis:)👄 U mnie pogoda do duszy:Oszlag mnie juz trafia😠 Tak,to u mnie po staremu:(maly rozrabia,a mi sie nic nie chce:( Zycze Wszystkim milego dnia.......🌼 fluidki sle potrzebujacym.................................🌼 Pozdrawiam serdecznie Wszystkie mamcie🌼🖐️)):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. wczoraj mialam 2 rozmowy kwalifikacyjne:) z IT jest problem bo maja 2 projekty. na 1 trzeba wyjechac na 4 mies. na szkolenie do francji a na projekt ze szkoleniem w polsce juz miejsc brak *(ale jest 1a osoba,ktora prawdopodobnie przejdzie na francuski projekt i wtedy ja na nia wskocze;). a 2a rozmowa dotyczyla sprzedazy funduszy inwestycyjnych:) miala ktoras z was z tym do czynienia? po rozmowach poszlam z M na \"spotkanie integr\" z kolegamoi z pracy i ich zonami.niestety nie przewidzialam ze na kreglach trzebaby w spodniach raczej byc a przede wszystkim w skarpetkach do zmiany butow:/ wygladalam dziwnie w trampkach i mojej spodnicy ale coz...trzeba sbie jakies spodnie poza dzinsami fundnac. mati zostal wczoraj do nocy u moich rodzicow,padl o 23.30. i...okres mi sie spoznia 1 dzien:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izabela to trzymam kciuki:) Napisz mi z kad jestes bo nie napisałąś:P Dziewczyny ja tylko dzisiaj w przelocie bo mam mase roboty 👄buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabela myslałam że jestes moze też za granica bo ostatnio robi laś na obiadek danie coś...czekaj..con carne...u nas tez się jada takie rzeczy :Pbuzka {usta]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyska ja jestem nieprzytomna siedze i spie:(💤nie mam sily na nic:(ide sie poloze,bo padne na klawisze:(bylam moment na dworze z synkiem,ale musialam uciekac do domu bo deszcz zaczal lac😭 Zycze udanego popoludnia.............🌼 Iza 3mam mocno kciuki:)🌼 🖐️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na momencik,bo nie mam sil:( Gumis fluidki zdrowotne Ci sle na to oko:(................🌼 Zycze Wszystkim spokojnej i przespanej nocki............🌼 I sie pytam gdzie jest Luiza??:) Do jutra🖐️))👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj byłam u rzeźnika po swojską wędlinkę jak któraś ma ochotę to zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka rada na dwulatka ktory drze sie w nieboglosy gdy odmowi sie mu tego co on chce np kubienia batonika?? jak przekonac wrzeszczace dziecko ze trzeba juz opuscic plac zabaw i isc do domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Kasbak oooo soczku,to i ja sie napije:) Brylka ja chce wedlinki troche,bo uwielbiam swojska:) Acha Luiza baw sie dobrze:)🌼 Gumis ❤️nie ma za co:)🌼 Lece sprzatac mieszkanko,bo jak M wroci,a wroci wczesniej dzis z pracy:)to jedziemy drobna zabaweczke kupid Dawidkowi,bo jutro leci M siostra do PL i Dawidus czeka na prezencik:)nie podaje nic wiecej,bo zaraz sam przyleci:)wiec nie ma sensu:) Pogoda jak zwykle bleeeee:( Zycze Wszystkim milego dnai:)🌼 Fluidki sle potrzebujacym.............🌼 Pozdrawiam serdecznie mamcie topikowe:)🖐️)))👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas dzisiaj ładna pogoda więc za chwilę jedziemy na plażę Gabnosik ja przed wejściem do sklepu tłumaczyłam dzieciom że możemy kupić coś za 1 zł i nic więcej później mówiłam że do tego sklepu wejdziemy ale nic nie kupimy możesz powiedzieć dziecku że idziemy na plac zabaw na godzinę 9 ustawić budzik w telefonie)i jak zadzwoni idziemy do domu mój Marcin był straszny pod tym względem i ciągle coś wymuszał to pewnego razu położyłam się w supermarkecie na podłodze i zaczęłam zachowywać się tak jak on wyobraźcie sobie że się strasznie zawstydził i więcej tak nie robił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany brylka ale ty jestes odwazna:)chyba nie moglabym tak zrobic wsklepie, chyba musialby byc pusty;)tak mi sie nic nie chce:( dzisiaj nei ma slonca,a jak ne ma sloncato mi sie zwykle spac tylko chce,ech... nadal nei mam okresu:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brylka :D:Dale Ty smieszna jestes:Dale sposob b.dobry:)ja gdzies taka reklame widzialam:Djak sie mama polozyla w sklepie i nogami walila o podloge,a dziecko stalo i sie patrzylo:D:Doczywiscie glupio mu bylo i odlorzyl na miejsce rzecz,ktora chcial:D:DJa keidys tez tak zrobie jak mi Dominik bedzie numery odstawial;):D:DBrylka uklony w Twoja strone za odwage:)🌼 Ja mam juz wszystko zrobione:)no prawie wszystko;)zostalo 2 danie nastawic,ale to kolo 14 nastawie,bo M tak gdzies ma wrocic do domu:) Teraz czekam na kolezanke:) Zycze udanego popoludnia🖐️))🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dobranoc jakby co:) mati spaldo 17 wiec idzie spac trochepozniej,dopieroteraz robie mu jego mieszaNKE KASZKO KAKAOWA:P ech, robi sie dalej remoncik robi, ale wizja konca jest piekna:)meliska na dobranoc dlapotrzebujacych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×