Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

🖐️:) Kasbak soczek pycha:D:Ddziekuje za niego🌼 U mnie deszcz leje:(i nic mi sie nie chce:(tylko co,to spac💤 U mnie nic ciekawego,a nieee mam nowinke:)obcielam wloski:)wygladam super,jak zdjecia bede miala,to Wam wkleje:) Zycze Wszystkim milego dnia.......🌼 Pozdrawiam Wsie🖐️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,babki.. ja mam posprzątane,obiad ugotowany,Nadisia śpi a ja czekam na rodzicow,bo ich na obiadek zaprosiłam:Dmam kluseczki,sosik,devolaye i kalafiorka...jest ktos chetny?to zapraszam:D u nas od wczoraj też pogoda nie ciekawa:-(a najgorsze to,że nie mam żadnych planów na weekend,więc same nudy:-( sylwuś dawaj foty,bo jestem ciekawa;-) julcia napisz coś ,co tam u Was? luiza dzis wraca chyba...ciekawe czy urlop sie udał/// pyska ty tez milczysz,biedaczko pewnie dziś pracujesz... izabella a teraz masz długie włosy?obcinasz czy pofarbujesz? brylka,gumis ,monika,zuzia,anet,manika buziaki👄,napiszcie coś koleżankom:D życzę udanej soboty:D🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasbak ja sie lapie na obiad:)och,achh pycha:)!!! Aaa na fotki musicie troszke poczekac;):D Ide z malym na dwor,a potem jak M wroci jade na zakupy i do siostry:)wtedy ja poprosze,to mi kilka fotek strzeli;) Zycze udanej soboty:)🌼 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) A u mnie to w zasadzie nic ciekawego, nudy, na polu leje od rana i zimno. Mała marudzi w łuzeczku i niechce spać, M pojechcał do pracy wiec cale popołudnie sama z mała przesiedze. Kasbak soczek mniam mniam i obiadek też, a ja wam kawe po obiadku postawie, c(___) bo sennie sie czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwuś podaj zdjecie, napewno wygladasz super izabela a ty sie kiedy wyebierasz do fryzjera? ja byłam tez niedawno, ale tylko sie troszke ściełam, nic specjalnego, i niefarbowałam, mam swoj kolorek naturalny w końcu Chyba przez tą pogode czuje sie tak bleee, Kasbak a wy kiedy jedziecie nad morze? Mam nadzieje ze sie wam pogoda uda. Dziewczyny, powiedzcie mi w czym sie chodzi na wesela teraz, mam dwa niedługo i chciałabym sobie coś kupić, najlepiej długą sukienke, albo może uszyć, ja jestem taka troche przy kości i niewiem co mam na siebie dopasować, jak macie jakieś fotki sukienek to podrzućcie. Zgory dziekuje.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobietki, jak często macie dość siedzenia w domu z dzieckiem ? myślicie o powrocie do pracy ?? jak sobie radzicie gdy nadejdzie mega-zmęczenie ? planuję być z synkiem 3 lata, dopiero niecała 1/3 za mną, jest dobrze, tego pragnęłam ale - nie będę hipokrytką - są chwile gdy występuje \"zmęczenie materiału\", czytaj:\" moje jako mamy 24 h/dobę\" ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)3 lata z dzidzia sa jak najbardziej zalecane, ale sa chwile ze chce sie usiasc i...nic nei robic...albo porobic cos na co sie ma ochote i to w wybranej przez nas chwili, a nie przez dziecko, meza,... ja kiedys moiwlam ide do sklepu i wychodzilam,bo inaczej sie niedalo. moj maz, jako informatyk spedza 90%czasu przy kompie,reszte je spi, myje siei sexi:P niebardzo mial pomysly na spedzanie czasu z dzieckiemm zwlaszcza malutkim, bo teraz to nie ma czasem wyboru(mati bierze go za reke i mowi tata rysuj autko albo cosik innego). no i tak to bylo, a wtym czasem mialam samotna wyprawe w sklep, do fryzjera(ale to dluzej zwykle). teraz mati juz podrosl i bawisie glownie sam:/niestety np. dzisiaj porysowal mi sciany swiecowka i musze malowac wkuchni, bo liczylam na jego samodzielnosc;) wydaje mi sie ze wkrotce pojawi sie 2adzidzia w naszym zyciua wtedy to dopiero bedzie sajgon, ale jak dorosna bedzie fajna banda:) pozdroofki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha, wlosy chcialam sciac razem z moim synkiem w przyszlym tygodniu, ale troche sie waham:)mam 25 lat i kwadratowa twarz.co do takiej pasuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszłam się tylko z wami przywitać Wczasy rewelacyjne,pogoda-upał,resztę napiszę jak ogarnę mieszkanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laski :P 🌼 luiza super ze wczasy udane!!:D izabela nie ma się co zastanawiac,obcinaj,przecież urosna :Pja cały czas farbuje,pasemka..itd:Praz lepiej a raz nie :) Co do dzieci to zobaczysz jak fajnie miec dwójkę a nie jedno,całkiem inaczej jest w domu,u mnie jak starszy synek pojechał na 2 dni na wycieczke to stwierdilismy ze jednak lepszy w domu taki wrzask niż taka cisza cały czas :P JUlka co do wesela sama bym poszła:PWiesz co kup sobie cos w czym będziesz czuła się dobrze,ważne żebyś się wybawiła:D Sylwia wstaw te fotki bo sama jestem ciekawa :P kasbak obiadek pyszny-zalapałam się na resztki :P U mnie jak zwykle gorąco i pracuje dzisiaj :O............🖐️ Buziaki dla wszystkich....👄 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyska :D:Dna fotki musisz troszke poczekac,bo maly mi gdzies kabel wsadzil od aparatu😭 Zycze spokojnej i przespanej nocki🌼 Nie dam rady pisac juz dzis:(do jutra🖐️)))👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogoda u mnie tylko do spania:Onudy jak nie wiem:(nie mam pojecia co bedziemy robic:Ojak narazie czekam na M,bo pojechal do pracy na godz.:( Stawiam Wszystkim kawusie.......c....i ciasteczka maslane...()()()()()()()()....smacznego:)!!! Pozdrawiam serdecznie Wszystkie kolezanki🖐️)))👄 Zycze udanej niedzieli:)🌼 Fluidki sle potrzebujacym..................................🌼 🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia przyjedź do mnie :) u nas piękna pogoda .Przywieź ze sobą te ciasteczka. Pozdrowienia dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam🖐️ ja poprosze kawe bo na ciasteczka sie chyba nieskusze dopuki niezrzuce paru kg. Pozdrawiam.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwuś pychotka te ciasteczka:Dzwłaszcza,że coś mi śniadanie dzisiaj nie weszło....jakos brak apetytu:-( u nas pogoda zapowiada sie ciepła,oby sie nie zachmurzyło... julka poszperam w necie.Może najdęjakąś fajną kieckę,to dam Ci znać;-)Ale masz się fajnie tym weselichem,tez bym się pobawiła. A jeśli chodzi o nasz wyjazd,to jedziemy na koniec sierpnia,M nie może się wcześniej wyrwac,za dużo ma roboty,a ja się 😡,bo mieliśmy jechac w lipcu.😠 izabela ja też mam 25 lat:D zaraz zmykam do kościoła,a potem nudy....muszę wymyslić sobie dziś coś ciekawego,bo w domu ocipieję;-) na razie papa,miłej niedzieli wszystkim życzę🌼👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ładne kasiu: u mnie-dzidzia coraz bardziej prawdopodobna i coraz bardziej sie ciesze, wewtorek pojde do G:) pogoda-dzisiaj ladniejsza niz wczoraj,bo lalo 90pr.dnia:/ no to spadam na spacerek przed obiadem, papatki p.s.czasem chce ciszy w domu ale jak sie juz jej doczekam to...jakos tak dziwnei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasbak fajowe te sukienki, szczegolnie ta zielona z pierwszego i drugiego zdjecia:) Pyska dzieki tobie też, mam nadzieje ze co wybiore. Kasbak ja tez mam 25 lat :) za20 dni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze ktoras 25 lub +- jest z okolic sosnowca?:P Mam do sprzedania sukienke,tylko zeto rozmiar 36-38 rozowa na wesele. moze ktos chcialby? choc wiem, ze teraz szukacie chyba wiekszegorozmiaru,moze sie skusicie...jak tak to jutro wkleje jakies zdjatko,albo potem na allegro wrzuce:) na usg dopiero w srode pojde bo wtedy podrzuce tesciowej matiego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Kobitki:) Gumis chetnie bym do Ciebie wpadla:)mmmmmmm pomarzyc mozna;):D:D Kasbak sukienki cudne:)sama bym sobie taka kupila;) Iza ciesze sie razem z Toba:)3mam mocno kciuki za dzidzie:) Ja padam na twarz:(synio mnie dzis mega wymeczyl:(boszzz te zeby niech juz wychodza,bo ja osiwieje:( Wpadlam Wam zyczyc dobrej nocki:)🌼 Fluidki sle potrzebujacym............🌼 Pozdrawiam serdecznie Wsie:)🖐️))) Do jutra papa👄 Aaa dodam,ze u mnie nic ciekawego:(tesknie mocno za synkiem i nie mam ochoty na nic:( Ide z M ogladac jakis film 3majcie sie cieplo👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pooobuuuuuuuddkkkkkkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasbak a gdzie aromat kawki???:P:P Dzisiaj jedziemy do Barcelony,tak pozwiedzać:),na razie 🌼-->dla wszystkich🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×