Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Cześć dziewczyny:) Monika tysiac buziaczków dla Nikodema!!!!!!!👄👄👄👄👄👄👄............. Dziewczyny nie pisałam bo miałam mase roboty...:O...napisze jutro bo dzisja odpoczywam....buziaki dla wszystkich mamusiek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pobudka!!! pyśka proszę,u nas kukurydzy pod dostatkiem:psmacznego!......() () () () () () ()

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Monisiu spoznione ,ale szczere zyczenia dla Nikusia:)duzoooo zdrowka.zdrowka i jeszcze raz zdrowka,oraz kupe zabawek:)🌼🌼🌼👄👄👄 Dziewczyny pogoda u mnie przygnebiajaca i zniechecajaca:Oja dzis siedze sama do 22,bo M tak dlugo bedzie w pracy:( Dominisiowi przebily sie juz 4 zabki:)teraz,to juz z gorki pojdzie:) Zycze Wszystkim milego dnia:)🌼 Fluidki sle potrzebujacym.............................🌼 Luiza jak sie czujesz??🌼 Pozdrawiam serdecznie Wszystkie mamcie topikowe🖐️)))zycze milego dnia🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze postawie kawusie,bo Kasbak nie postawila:P:D:D Prosze bardzo kawusia dla spragnionych:D..............c:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wróciłam wczoraj wypoczęliśmy ja poplotkowałam i teraz powrót do rzeczywistości dzisiaj będę walczyć z ogórkami pozdrowienia dla wszystkich jak przeczytam zaległości to coś skrobnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabela gratulacje :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) Monika wszystkiego najlepszego dla Nikusia 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 u nas były burze ale takie nie za mocne dobrze że sporo polało bo podwórko już posprzątane ale rolnicy nie zdążyli wykosić zbóż to przydało by się parę dni pogody bo inaczej wszystko zgnije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)ja tez chcialam posadzic dzisiaj ogorki, salate i rzodkiewki boo podobno jeszcze mozna:Pto moje pierwsze siewy:P a dzisiaj, bo jest w miare slonecznie i mozna malego wypuscic do ogrodka:) pozdroofki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Niemam ochoty sie rozpisywać, mojej małej wychodzą 4 niespała dzisiaj w nocy prawie wcale, a teraz nadrabia A po za tym jestem 😡 dostałam umowe na 2 mes. i to z takim gadaniem że hej!!!😠 jakby mi łaske robił😠 napisze wiecej, jak bede miec nastroj pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka fluidki sle na te zabki zeby jej szybko wyszly i ja mocno nie meczyly:(..............🌼,a Ciebie przytulam wirtualnie:)(....................)3maj sie kochana🌼no,a z ta umowa,to faktycznie sie wysilil😠i sie nie dziwe,ze jeste wkurzona:(ja tez bym byla na Twoim miejscu:(boszzz co za ludzie zyja na tym swiecie:O Dziewczynki u mnie nic ciekawego sie nie dzieje:)ja ,to jzu zyje sroda kiedy zobacze Dawidka:)Maly moj rozrabia:(glowa mi peka,bo co raz marudzi i palcze:(i co tylko mowi,to dajjjjjjjjjj i guuuuuuu:(glowa mnie boli od tego:( Ide wlasnie go kapac i bede usypiala,a potem sama sie wykapie i poloze,bo jakos zle sie czuje:( Zycze spokojnej i przespanej nocki🌼 Fluidki sle potrzebujacym.............🌼Pozdrawiam serdecznie moje kolezanki Topikowe:)👄🌼 Aaa dalej nie mam @dzis jest 8 dzien:)test bede robila prawdopodobnie w czwartek jak juz Dawidzio bedzie:)Dziewczyny 3majcie kciuki za 2 kreseczki:) Dobra zmykam:)dobrej nocki zycze:)🌼🖐️))) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwuś a miałam własnie pytać o Twoją @ :D MOnika przekaż Nikusiowi zyczenia ode mnie👄 Brylka u nas już po ogórkach:( Julka,Kasbak[jak nastrój?] Luiza bidulo zdrowiej Pyśka 🖐️ Manika❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny posiadajcie ,bo pospadacie z krzesel:D:D Poprosilam brata zeby kupil mi test,bo ja nie mialam mozliwosci wyjsc samej go kupic:( I UWAGA!!!!!!!brat przyniosl mi szczescie:)❤️ JESTEM WCIAZY:)HURAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA MOJA RADOSC NIE ZNA GRANIC:)❤️ Dziewczynki modlcie sie zeby,to byla dziewczynka❤️:)!!!!! Ja rano powturze test dla pewnosci,bo dalej w to nie wierze:D:Dhuraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide sie umyje i sie klade:)postaram sie jeszcze zajrzec:)ale jak M wroci wczesniej,to nici z mojego pisania:O Jezuuuuuuuuuu jak ja sie ciesze,a jednoczesnie😭:(😭:O:D:D:D:(:D:D😭 3majcie sie cieplo👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniii
witam dziewczyny siedzace w domciu ze swoimi malenstwami. Ja ma dwojke, 3 i 5 lat, ale podejrzewam ze zaczynam pobijac rekordy w czasie siedzenia w domu, bo u mnie to trwa juz prawie 6 lat :) Zaczynam powoli wariowac, ale nie mam innego wyjscia- musze czekac az dziewczyny pojda do szkoly :( Fajnie ze taki temat powstal, nie widzialam go wczesniej. Pozdrawiam mamuski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj mooonii-[czesc,napisz z kąd jesteś?? Ja wróciłam z zakupów i nie mam chcęci juz nanic,do jutra 🖐️ sylwia GRATULUJĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziekuje za życzenia.🌼 mam pytanie, któras z was kiedys reklamowala tu fajna ksiazke z zabawami dla dzieci. chyba Luiza ale pewnoscxi nie mam ,... mozecie podac jej tytul i autora, bo zapomnialam... baaardzo prrosze😘 dobranoc❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyska👄 Julka 👄 Brylak👄 Dziekuje Wam dziewczynki bardzoooooooooooooo mocnooooooooooooooooooooo👄🌼 Jestem przeszczesliwa i mam 150 mysli na min:D M jeszcze nie powiedzialam:)czekam az sie polozymy:)mam naszykowany juz prezencik;)wlozylam w torebeczke rozowe ubranko,a nawet dwa:D:Di test ciazowy:) Jutro potwierdze test i dam Wam znac:)ALe juz dzis wiem,ze jestem mimo,to ze ta kreska jest bledsza od wczesniejszej;) Dziewczynki spokojnej nocki zycze:)do jutra🖐️))) Fluidki sle potrzebujacym............🌼 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwuś 👄👄👄❤️ ale sprawisz niespodzianke Dawidkowi i mamie :D na dzieńdobry :D pozdrawiam i trzymaj sie kochana i uważaj na siebie.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie było mnie trochę i proszę Sylwia nawet nie wiesz jak się cieszę,na pewno będzie to dziewczynka,dla Ciebie❤️❤️❤️ Monika dla Nikodema wszystkiego najlepszego!!! Jeżeli chodzi o książkę to Anet ją kupiła i o niej nam pisała,tytułu nie pamiętam Izabela kiedyś pytałaś kto koło Ciebie blisko mieszka,to odpowiadam,że ja,mamy do siebie 30-40 minut drogi Kasbak trzymam kciuki za pracę A ja nie do końca jestem zdrowa.Kaszel mam nadal rano i wieczorem,antybiotyk skończyłam a do lekarza nie chce mi się iść,mam już dość tych leków i tak przechodzi mi tylko na chwilę i wszystko powraca.Lekarz kazał mi mało mówić,zrobiłam tak przez dwa dni i co ?Każdy myślał że się na niego obraziłam a choroba to wymówka,przecież mnie się buzia nie zamyka od gadania tak się do tego przyzwyczaili. Muszę kończyć.Dla pozostałych dziewczyn których nie wymieniłam🌼🌼🌼 Miłej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Gumisiu i Luizo dziekuje Wam bardzo kobitki kochane:)👄🌼Gumis normalnie wierzyc mi sie nie chce:D:D Zycze milego dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HUUURRRRRAAAA!!!!!Sylwuśka super,gratulacje!!!:D:D:DAle się cieszę Twoim szczęściem:D:D:D izabela to masz koleżankę do towarzystwa z brzuszkiem;-) aż mi sie nastrój poprawił,bo mam nieciekawy w zeszłym tygodniu zgubiłam swojego kolczyka złotego,zepsuł mi sie telefon,niedawno zalałam herbata aparat,a wczoraj |Nadka zgubiła kolczyka....dodam,że kupiłam go jej w sobote😡 luiza duuuużo zdrówka życzę ......🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego wszystkiego sylwus dzis Ty kawki nie postawiłaś,więc ja stawiam .................c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasbak:D:D:D:Dno widzisz jaka ja zakrecona jestem:D:D Dziekuje bardzo za gratki:)👄🌼❤️ja dalej w to nie moge uwierzyc:D:Dtest potwierdzilam sa 2 kreseczki:)❤️M ma mnie umowic na czwartek do lekarza:)mam nadzieje,ze lekarz nie wyjechal na urlop:D Pozdrawiam serdecznie Wszystkie mamcie👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasbak:Dja to teraz kawki raczej nie bede stawiala,a raczej jakies soczki:D:D,ale za kawke dziekuje:)pije ostatnia swoja kawusie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×