Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Dziewczynki,a Wy co porabiacie:)??? Ja czekam na meza i chce pojechac do siostry:) Monisiu napisz co tam u Ciebie slychac??:)👄🌼 Buziole dla Wszystkich👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwuś podejrzałam Twój nowy suwaczek :D i masz termin na urodziny mojego męza 👄. Napisz jak Twój zareagował na NOWINĘ? Luiza zdrowiej i nie gadaj;) Kasbak to masz ostatnio pecha ,kurcze no :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Gumis👄wczoraj jak polozylismy sie do lozka:)dalam mu torebeczke,a w niej dwa rozowe ubranka i test:)mowie do niego tak:masz tu prezent na urodziny:D,a dodam ze ma 3 wrzes.;)no i bierze otwiera,wyciaga i mowi,a to co ,a ja ze ubranko:Di mowie patrz dalej:Dzobaczyl test:)zrobil maslane oczka:)przytulil mnie do siebie,pocalowal i powiedzial,ze sie barzdo cieszy:) Dziewczynki musze spadac,bo M chce do kompa:)do jutra🖐️👄 Zycze spokojnej nocki🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny ale tu radości:D Sylwia czekaj to ty teraz będziesz miała trzecie cudo??? No ja też jestem ciekawa co mówił twój maz,czemu nic nie napisałaś??:P Wiesz ja pamietam jak dowiedziałam się że jestem w ciązy z drugim dzieckiem to płakałam i się smiałam,i tak cały czas :P 🌼 luiza napisz jak tam twoje zdrówko dzisiaj??mam nadzieję że juz trochę lepiej,trzymaj się kochana 🌼moja mam też się rozchorowała :( kasbak pisz do nas wiecej to od razu ci się chumor poprawi:Pa jak ie to postawimy cos dobrego na poprawe chumorku:P kawka pyszna :P :D🌼 gumijagoda buziaki dla ciebie 👄 Dziewczyny lece do sklepu bo tak zachciało i sie pepsi-normalnie musze lecieć bo się skręce:P-zachcianki jak w ciązy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia jak przeczytałąm to aż mi sie ciepło zrobiło.....cudowne to było...:D 👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padam na twarz, mała wczoraj nie spała UWAGA !!! do 2 w nocy tyle co usnęła a ja 4.30 musiałam wstać do roboty 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poooobuuuudddkkkkkkkkka!!!!!:D kurczę Nadka wstała dziś o 6.30,brrrrr.......😠masakra jakas,oduczyłam sie juz tak szybko wstawac...:p gumis no widzisz pechozola mam okropnego ostatnio,jakos tak mi pod górkę od jakiegos czasu....i nie zanosi sie na lepiej:-( nastrój do d....,ale co tam,tu u nas takie radości,dwa malutkie serduszka biją,to wolęcieszyć sie z izą i sylwią;-)co tam sie będę zamartwiać:D,a jak pyska jeszcze cos na poprawe humoru postawi,to juz git:D:D:D buziaki dla wszystkich👄 julka Tobie duzo sił biedaczko🌼 a luizie zdrówka,a siooooo choroby!!!!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć śpiochy!:D Kasbak dzisiaj stawiam likierek na poprawe humorku:Pa co tam nie można raz wstać inaczej?? :P na rtazie lecę do roboty:D dziewczyny ale błęda wczoraj walnełam :PMoja siostra jest nauczycielka polskiego:Pby mnie tu ubiła:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Dziewczynki ja sie zabieram za gotowanie i sprzatanie:)wszystko oczywiscie bede robila pomalu i nie bede sie spieszyla:)Dzis wraca moj ukochany❤️Dawidek huraaaaaaaaaaa:):):)Dzis razem z mama dowiedza sie o malenstwie:)jestem ciekawa jaka bedzie reakcja:D??? Kasbak nie lam sie:Dnie jestes sama:Dja wstalam 6.15:Djak narazie mam duzy zapal do roboty wiec musie sie zabrac za prace;) Dziewczynki zycze milego dnia🌼 Pozdrawiam serdecznie Wszystkei babonki👄🌼 Fluidki sle potrzebujacym....................🌼 Narazie🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry! kawka> mój Milus tez wstal dzis o 6ej, ale on taki ranny ptaszek jest. ostatnio mialam młyn, bo zalatwialam fotelik terapeutyczny dla Milosza, a pozatym zalatwialam basen i hipoterazpie. teraz mamy codziennie rahabilitacje a w sobote basen i koniki. bylismy dopiero raz. Milusiowi basen sie podobal, ale na koniku plakal. boi sie jeszcze, bo wczesniej nigdy nie jezdzil.. milego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika super ze załatwiłaś wszystko co trzeba ❤️Każdemu dziecku podoba się w basenie:Pmoje jak wejda to nie chcą wyjść :) MIłoszkwi na pewno tez spodobają się koniki,ja jak pierwszy raz weszłam na konia to normalnie trzęsły mi sie nogi :P Buziaki dla was👄 Sylwia sprzątaj tylko jak napsałas po mału :) ;)Napisz pózniej co mówili jak dowiedzieli się o dzidzi:)🌼 Ja dzisiaj wybieram się na zakupy,jade kupic buty-sandały dziecią do szkoły bo te wygladają jak by miały z dwa lata-jak to chłopaki:) Dziewczyny zrobiłam ostatnio ciasto-kora orzechowa-poprostu cos wspaniałego:P-jadłyście??dzisiaj zrobię ciasto cytrynowe,zoabzcymy czy wyjdzie...lece robic obiadek...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyska napisze napewno;)tylko nie tak od razu;|)bo musze sie nacieszyc swoim syneczkiem,a i z mama mam duzooo do obgadania:)wiec sama rozumiesz ,ze nie bede tak przesiadywala na kompie;)ale jak tylko bede miala mozliwosc,to Wam napisze:) Pyska ja Cie prosze Ty mi nie piszu tu o ciastach,bo ja musze tego unikac jak ognia:P:P:P:D:D:D Julka :D:Ddopiero zobaczylam ten link z dziewczynka:Ddziekuje Ci bardzo jeszcze raz❤️👄🌼 Ja mam juz prawie wszystko zrobione:)zostalo mi kurze przetrzec i poodkurzac,ale to jak niunio wstanie:)narazie odpoczywam,bo sie zmachalam przy myciu podlog:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo!:))) Sylwunia gratuluję, to chyba rówieśników będziemy mieć, a no i ja też poproszę o dziewczynkę:)Brawo!To ma mąż niespodzianke, bo moj to byl przygotowany ze w kazdej chwili moze ktos do nas dolaczyc;) Luiza, a gdzie dokladnie mieszkasz? Ech, nowa forumowiczko, ja tez siedze w domu juz 2,5roku, z tym, ze przez pierwszy rok studiowalam a potem przezrok prowadzilam zajecia(2razy w tygodniu po 2h:P), a teraz znowu co najmniej 3 lata w domciu mnie czekaja, nie liczac dawanych korkow i jak sie uda to znowu jakis zajec ze 2razy/ydzien. no ale na cos stalego nei mam raczejteraz szans:/ troche mi zal, ale z drugiej strony...bardziej zal mi ze studiowalam, bo zatraca sie sens Filologii Romańskiej. odkrylam ze jezyki(poza angielskim)warto studiowac jak sie nie ma rodziny, a przynajmniej dzieci. wszystkie bowiem zajecia jakie sie nam proponuje sa zwiazane z kilkumiesiecznymi stazami za granica. no a jak tu zostawic dzieciatko, takie male?:(musialam sie wyzalic...,bo na ostatnim stanowisku wybrzydzalam tak ze facet zglupial:) to tyle i de uspic malego i sylwia ciesze sie z toba, wiesz mi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pyskaaa ja jadłam korę orzechową,mam na nia przepis, strasznie pracochłonna...ale warto,bo pyszna:D sylwia ale masz suuuper,że Dawidek wraca:D,no i nie będziesz się nudzić,bo mamę bedziesz miała...Pewnie razem do siorki bedziesz z nia smigała:DA napisz jak tam mały Conor sie miewa?zdrowy?kolki i te różne pierdoły mam nadzieję,że go omijają....🌼 ja zawiozłam dziś cv i podanie do tej pracy,bo w przysżłym tygodniu maja zdecydowac kogo przyjmą,dowiedziałam się,że jest duuzo chętnych:-(musicie babki mocno zaciskać kciuki,żebym się tam dostała;-)Bardzo mi zależy... pyśka Ty kupujesz sandały a ja już o półbutach myślę:-(,zazdroszczę Ci tego klimatu... izabela to Ty ukończyłaś filologię romańską??nieźle....a tak a propo to gdzie Ty mieszkasz?bo mi sie zapomniało:p no to buźki👄 dla wszystkich... a co tak brylka milczy ostatnio,he?? monika masz niezły ukrop z tymi rehabilitacjami,codziennie coś,trzymam kciuki ,żeby koniki też maluszkowi się spodobały;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza dziekuje[kwiatekpewnie i tak:)bedziemy w tym samym terminie rodzily;):D Kasbak ja juz sie doczekac nie moge:)wyjezdzamy po nich gdziec po 21:)a mama moja bedzie tylko do 9 wrzes.bo potem musi wracac:(czeka ja operacja nieunikniona na jelito😭biedna sama tam bez nas bedzie:(😭boszzz co zrobic takie zycie:(mam nadzieje,ze operacja sie powiedzie i nie bedzie miala jzu tych strasznych dolegliwosci jakie ja teraz mecza:O:(dobra koniec o tych chorobach,bo ja zaraz dola zlapie:( Kasbak Conorek jest cudasny:)wazy juz 5500:)kolek i innych takich nie ma:)jedynie co,to malo siorce spi:(i budzi sie z placzem:(,a i je naokraglo:D:D U mnie pogoda sie popsula:(bylam z malym 10 min. na dworze:Omam juz wszystko naszykowane:)teraz,to jzu tylko czekam na M i jedziemy cos Dawidkowi kupic i mamie kwiatki:) Zycze udanego popoludnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwus to wrzuc jakąs fotkę z Conorkiem jak zrobisz:D a co upichciłaś na ich przywitanie??ale masz fajowo,u mnie nuuudy na całego:-(pogoda do bani,że nawet na podwórkonie da sie wyjśc,bo wiatr dmucha nieźle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasbak no to tez trzymam ksiuki:/ ciezka sprawa z ta praca:( Tak uczę francuskiego po filologii, echh...tez ciezka sprawa:) mieszkam w sosnowcu:) pogoda sie nam popsula:( a chcialam sie wieczorem gdzies przejsc, a tu dyszcz;( no ale zrobilam sobie moja zachciankowa kaszkemanna, tylko musze sie garnac po smietanke jak na chwile przestanie padac:P sylwia a ty masz jakies zachcianki?:)bo u mnie tylko ta kaszka smietankowa z biedrony no i jak nie ona to taka zwykla wlasnej roboty:)no i przytylam kjuz 1kg a to dopiero 2i miesiac, echh...:) pozdrawiamy acha-czy ktoras z was jest na naszej-klasie w takimzbiorku jak kafeteria-mamuski czy cus?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Benitka dziekuje bardzo🌼👄 Iza nie mam zachcianek jak narazie:)ja kochana na jedzenie sie nie moge parzzec:(ciagle mam mdlosci i zawroty glowy:(no coz uroki ciazy:D:D Wpadlam na momencik ,bo sie szykuje na lotnisko:)Maja wyladowac 22.40 mojego czasu:)Pisala do mnie mama,ze siedza w samolocie i ze wsio poszlo dobrze ufff:)kamien z serca:) Kasbak jak bede miala jakies fotki napewno je zobaczysz;):D:D I normalnie foch:)na babki co siedza na nk,lub na gg,a tu zeby lapka pomachac,to nie laska??nie to nie:Pooooo ja Was nie bede prosila:):D:D:D Zycze spokojnej i przespanej nocki:)🌼 Fluidki sle potrzebujacym......................................🌼 Do poklikania kiedys:)🖐️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasbak gratuluję stronki i będę mocno trzymać kciuki. Izabela ja pochodzę z Chrzanowa Sylwia świętuj z rodzinką i jak znajdziesz czas to pomachaj do nas U na pogoda była w kratkę ale spacer zaliczony.Jednak miałam kłopot z Kubą bo zaczyna mi znikać z oczu i nie melduje się gdzie jest.Musiałam go szukać ,przechodzi okres buntu.Chce sam wychodzić na plac zabaw.Pozwalam mu bo jest koło naszego bloku,więc mam go na oku,ale jak spotyka kolegów to myka.W domu zrobiłam mu wykład,ale coś mi się wydaje,że mnie olał.Niby słuchał i rozumie a ma to wszystko w d... Popołudniu mąż pojechał z Julką do lekarza bo zaczęła nam kaszleć.Ma lekko czerwone gardło.Mogę wychodzić z nią na pole,ale muszę uważać aby ją nie zawiało.Dostała antybiotyk gdyby leki które dostała nie zadziałały,jeszcze go nie wykupiłam i mam nadzieję że nie będzie potrzebny Monika fajnie że wszystko załatwiłaś a co do koni to Miłoszek szybko się do nich przekona że potem nie będzie chciał z nich zejść. Dla pozostałych dziewczyn🌼 Teraz piszę wieczorami bo na nic nie mam czasu. Miłej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pobudka!!!wstawać śpiochy!!! kawka czeka.......................c:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!:) Kasbak ja chcę kawkę:D ja:)!!Pychotka...ja stawiam do tego placek cytrynowy z polewą:) :P Luiza no to masz teraz co robic w domu no i jeszcze ten \"czas buntu\"-ale jesteś super mamą więc na pewno sobie poradzisz,oby tylko dziecko ci tak nie \"uciekało\"z oczu-bo tera takie rzeczy dzieją się u nas że głowa boli:)kwiateuszek dla ciebie🌼 Byłam wczoraj na zakupach i pokupiłam to co trzeba było,pare rzeczy do szkoły...już po mału się zaczyna ;).... Śpiochy wstawać i sie meldować-dla dwóch spiochów z dzidziami w brzuszku dajemy wiecej czsu na polezenie sobie i odpoczynek :P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×