Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

🖐️:) Dla Wszystkich kolezanek topikowych:D $$$$$____$$$_____$$$____$$$$$ $$$$$$___$$$$$___$$$$$__$$$_$$$ $$__$$__$$$_$$__$$$_$$__$$$_$$$ ____$$__$$$_$$$_$$$_$$$_$$$_$$$ ___$$___$$$_$$$_$$$_$$$_$$$$$$$ __$$_$$_$$$_$$$_$$$_$$$__$$$$$ _$$$$$$_$$$_$$$_$$$_$$$___$$$ $$$$$$$__$$$$$___$$$$$___$$$ _________$$$$_____$$$$__$$$ __________•(▒▒▒▒)• ________•(▒▒▒▒▒▒)• ______•(▒)_(█)(█)(█)_(▒)• ____•(▒)(█)_____ ___(█)(▒)• __•(▒)(█)______XII____(█)(▒)• _•(▒)(█)______\\_|______(█)(▒)• •(▒)(█)________\\|__ _____(█)(▒)• •(▒)(█)_IX______O____III_(█)(▒)• •(▒)(█)_________________(█)(▒)• _•(▒)(█)_______________(█)(▒)• ___•(▒)(█)_____VI____ (█)(▒)• _____•(▒)(█)________(█)(▒)• _______•(▒)_(█)(█)(█)_(▒)• ________•(▒▒▒▒▒▒▒)• _____•(▒▒▒)(_____)(▒▒▒)• ___ •(▒▒▒)_________(▒▒▒)• Zbliżający się Nowy Rok niesie wszystkim nadzieję na uspokojenie, życzliwość i spełnienie marzeń. W te piękne i jedyne w roku chwile, chcemy złożyć najlepsze życzenia pogodnych, zdrowych i radosnych dni, bogatego Gwiazdora i szczęśliewgo Nowego Roku¸.•´¸.•*´¨) .•´,•*´¨)¸.•*¨) ¸.•´¸.•*´¨).•*´¨) (¸.•´ (¸.•` * ¸.) ____:°:::::::_¸.•´¸.•*´¨) ___$$$$$$$$$_¸.•´¸.•*´¨) __$___________$.•´,•*´¨)¸.•*¨) _$_____________$:::°::::::: $_______~~_~~_$$$$$$$$$$$ $____~~_~~~~~~$________.$ _$__~~~_~~_~~$___~~__~~_$ __$__~_~~_~~.$_____.~~~~~_$ ___$_~~~~~~$_$___~~~~~.~~$ ____$$$$$$$$$_$__~~.~~_~~~$ ________$$_____$_~~.~_~~~$ ________$$______$$$$$$$$$ ________$$__________$$ ________$$__________$$ ________$$__________$$ ________$$__________$$ _______$$$$$________$$ _____$$$$$$$$_______$$ __________________$$$$$$ Bawcie sie dobrze kochane moje:)🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Jak tu pusto, pewnie wszystkie szykują sie na sylwestra ;) Sylwuś skad ty bierzesz takie fajowskie obrazki? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Sylwia przykro mi z powodu Twojej mamy,ale trzeba mieć nadzieję,że chociaż w połowie z tego wyjdzie Julka co do Twojej teściowej to brak mi słów.Powiedź jej w końcu co o tym myślisz,jak się obrazi to olej to,masz swoją rodzinę i w niej ma być dobrze U nas trochę lepiej,choroby powoli przechodzą,ż mężem nawet nawet,stara się-zobaczymy na jak długo.Co do sylwestra to dzieciaki miały iść do teściów ale oni się rozchorowali.Chcieli ich wziąść ale ja się nie zgodziłam.Ledwo wyszli z choroby i znowu mieliby załapać.Kuba ma od poniedziałku szkołę,więc umówiliśmy się że w następną sobotę pójdą do nich.Mnie to nawet na rękę. Muszę kończyć bo z dzieciakami przygotowuję pokój na sylwestra.Dekorujemy go balonami i robimy przysmaki aby było czym się objadać Na nowy rok wszystkiego najlepszego!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiza, Sylwia, własnie tak robimy, całkowita olewka;) Tesciowej sie nigdy z niczego nie zwierzałam, o wielu sprawach niewie bo po co...? Nic tez od niej niechce😠 zresztą ona i tak sie znowu przestała interesowac małą wiec co ja niby mam isc do niej i sobie z nią gadać😠 Dość już tego zbliża sie Nowy Rok mam nadzieje, że nam wszystkim przyniesie wiele pięknych chwil. Zostawmy stare problemy (o ile sie da :) ) za sobą, i zacznijmy Nowy Rok z Uśmiechem w sercu ❤️ Tego nam wszystkim życze 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ Dziewczyny Płoną sztuczne ognie, płynie muzyka Idzie nowy rok, stary już umyka Wiec wznieśmy puchary, tańczmy do rana Niech los nam nie szczędzi kawioru i szampana. Dzieciaki pojechały na Sylwestra do mojej mamy i całą drogę przeżywały że to będzie czadowy sylwester bo każdy ma na głowę ( czyli 3) szampana PIKOLO jurto wieczorem je odbieramy a ja już prawie gotowa na imprezę idziemy na 20 POzdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwego Nowego Roku! _$$$$$____$$$_____$$$____$$$$$ $$$$$$___$$$$$___$$$$$__$$$_$$$ $$__$$__$$$_$$__$$$_$$__$$$_$$$ ____$$__$$$_$$$_$$$_$$$_$$$_$$$ ___$$___$$$_$$$_$$$_$$$_$$$$$$$ __$$_$$_$$$_$$$_$$$_$$$__$$$$$ _$$$$$$_$$$_$$$_$$$_$$$___$$$ $$$$$$$__$$$$$___$$$$$___$$$ _________$$$$_____$$$$__$$$ Sylwunia dużo zdrówka dla mamy 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile w Chinach Chińczyków, Ile w Indiach koralików, Ile w Polsce bocianów, Ile w Turcji dywanów, Ile piasku w Maroku Tyle szczęścia w Nowym Roku! ____________¸.•*._ __________¸.•´¸.•*) __________*.¸¸.•*´*___¸.•*´¨) __¸.•*´¨)________..*._____¸.•*. ___¸.•*._________.$____¸.•´¸.•*) ¸.•´¸.•*)_________$_.$__.*.¸¸.•*´* *.¸¸.•*´*_______.$____$____....*. ___...*.______.$______$____.$ ____ $_____.$$$$$$$$$$__$__$ ___$__$______$____$___$____$ __$____$_____$$$$$$__$______$ _$______$____$B:K.$_$$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$___$$$$$$___$____$ __$____$_____$____$___$$$$$$ __$$$$$$_____$$$$$$___$____$ __$____$_______$$_¸.•*_$$$$$$ __$$$$$$_______¸.•*´¨)_$____$ __$____$_____¸.•¸.•.*.)__$$$$$$ __$$$$$$______*.¸¸..•*´*__.$$ ____$$_¸.•*´¨)____¸.•*´¨)__$$ ____$$___¸.•*___¸.•*______¸.•* ____$$¸.•´.•.*.)___¸.•´¸.•.*.)¸.•´.•.* ____$$*¸..•*,.*__*.¸¸..•*´*_*_ ____$$...*.._______..*.._..*.¸¸.. __$$$$$$___$$$$$$___$$$$$$__$$$$$$$ _$$____$$_$$____$$_$$____$$_$$___$$ _$_____$$_$$____$$_$$____$$_$$___$$ ______$$__$$____$$_$$____$$_$$$$$$$ _____$$___$$____$$_$$____$$______$$ ___$$$____$$____$$_$$____$$______$$ _$$$$$$$$__$$$$$$___$$$$$$__$$$$$$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę że dziewczyny odsypiają sylwestra,mam nadzieję że udanego. My z rodzinką zaliczyliśmy już kino.Byliśmy na bajce -madagaskar2.Polecam kontynuacja super.Teraz odpoczywamy.Wieczorem przychodzą znajomi i mamy partyjkę remika.Miłego dnia i wieczora. dziękuję za życzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kolezanki:D Wzystkim szczęsliwego nowego roku 2009!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dziewczyny ja teraz ne pisze bo przyleciała do nas rodzina z polski i same wiecie jak to jest ...:P :P ale czytam was:) Buziaczki dla wszystkich..papa ja dzisiaj odsypiam po balu sylwestrowym:D :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ Witam wszystkich w Nowym ROKU. Zabawa sylwestrowa była bajeczna było ok 80 osób orkiestra sporo ciekawych zabaw tańczyliśmy też nowy taniec narodowy Polaków :) http://paweq.wrzuta.pl/audio/vRyDEMIdJe/fasolki_-_kaczuchy jesteśmy bardzo zadowoleni do domu poszliśmy o 5.30 ( to i tak długo bo mój mąż stwierdził że pójdzie w nowych butach i pięty zdarł sobie do krwi ale był dzielny że tak długo wy3mał tańcząc ) POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🖐️ No i mamy Nowy Rok, ciekawe co przyniesie... Ja niestety niemam powodow do radości jak narazie, ale Ciesze sie z wami, że mieliście udaną zabawe:) Zycze wszystkim Duzo szczescia i miłosci, i radosci w nowym roku👄 Z męzem mielismy w planach wczoraj połozyc małą spać, i otworzyc wino, i posiedziec przy choince, może jakis film obiejrzeć, ale niestety skonczyło sie tylko na planach, bo Mała poszła spać o 20 a o 21 obudzila sie z placzem, nosek zatkany, i lekkie pokasływanie, z kazdą godziną coraz gorzej:( rano już tak kaszlała, że buzia jej sie nizamykała, łzy w oczkach i wogole:( wiec pojechalismy na pogotowie, oczywiscie całkowicie nas olali, przepisai syrop na kaszel Malia, i Nasiwin do nosa i tyle w gabinecie byłam 3 min :O Cały dzien Malutka pezpłakała:( teraz narazie śpi od jakiejs godz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D wstawać śpiochy :P kawka na stole i ciasto z chałwą :) Kasbak super te ciasto wszystkim smakowało :)ja Sylwestra spędziłam w domu przed tv przyjechała do mnie mama Madzia mi usnęła o 22 i obudziła się o 9 rano :) najgorzej to miały pieski mój to strasznie się bał fajerwerków musiałam stać przy nim i go głaskać :O Gumiś pozdrawiam w nowym roku i zaglądaj częściej do nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Brylka super że zabawa się udała Julka spróbuj dać małej pectro drill,nie wiem czy jest na receptę bo nie pamiętam ale mnie w aptece sprzedała bez,więc spróbuj.Jak nie to kup syrop sosnowy,maść nagietkową,mukolinę,pulmex,dobrze jak byś miała eurespal.Powinno pomóc U mnie katastrofa.Z mężem jestem na wojennej ścieżce,krótko mówiąc.Wieczorem pokłóciliśmy się i teraz sisza.Wysyła tylko dzieci do mnie bo on chory i nie może się nimi zająć.Moja ,mama jaki on biedny itp.a ja ta najgorsza bo nie zajmuję się dziećmi i co ja chcę od męża.Normalnie......Myślałam że będzie lepiej,ale była to cisza przed burzą.Dobra nie będę was obarczać moimi problemami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumijagoda milo że do nas zaglądasz:) ❤️ również Cie pozdrawiamy🌼 Byłam u lekarki dziś, mała dostała antybiotyk Augumentin. Luiza, pulmeks niemam ale smaruje ją rub-arom, to cos podobnego troche silniejsze, mała ma syrop na kaszel mokry, bo juz jej sie zaczą osiadać i słychac szmery, i tetrisal(woda morska) i nasiwin do nosa, do tego tamtum werde do gardła bo czerwone, no i oczywiscie eurespal tez dostaje. A powiedz mi co to jest pecto drill ?? to jakis syrop? Acha i podaje jeszcze małej witaminy rutinacea, to są od 3 roku życia ale ona dostaje na wzmocnienie 2xłyzeczce. zamiast multisanostolu. Luiza, mam nadzieje ze z mezem sie pogodzicie, i dojdziecie do jakiegoś kompromisu, tego wam życze ❤️ U nas narazie spokojnie czasem mala sprzeczka albo ostra wymiana zdań;) poprostu niechcemy sie kłucic miedzy sobą bo i bez tego mamy zmartwienia a po za tym u nas ściany i nietylko mają uszy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Daje znak,ze zyje:D Gumis super,ze wpadlas do nas:)pozdrawiam serdecznie..............🌼👄 Ide sie polozyc,bo jeszcze nie doszlam po sylwku;):D:D Zycze milego dnia:)🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka wyrzuciłam opakowanie po tym leku ale znalazłam tylko tyle WSKAZANIA: Objawowe leczenie chorób układu oddechowego przebiegających z nadmiernym wytwarzaniem gęstej i lepkiej wydzieliny. Ten lek ma też takie działanie że w tym samym czasie nie musisz już podawać mukoliny czy flegaminy A co do męża,porozmawiam z nim wieczorem i postawię wszystko na ostrzu noża bo ja tak dalej nie mogę.Mam dość obwiniania mnie o wszystko Sylwia super że sylwester wypalił i musiałam nie źle pobalować jak jeszcze nie doszłaś,ale w końcu Ci się należało Miłego dnia ,idę się położyć,bo szanowny mąż wzioł dzieciaki na sanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej stawiam herbatkę z miodem i cytryną my właśnie wróciliśmy z dworu byliśmy z dzieciakami, na górce fajnie tak sobie pozjeżdżać :) a jutro mam gości POZDROWIENIA dla WSZYSTKICH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️spiochy:P:D:D Stawiam kawusie i zmykam;)....................c.........smacznego:) Zycze milej niedzieli🌼 Fluidki sle chorowitkom.........................🌼 Pozdrawiam serdecznie Wszystkie mamcie:)🖐️))) U mnie wsio ok;)to tak w streszczeniu:D Luiza no nalezalo mi sie;):D Julka jak tam mala??mega fluidki zdrowotne sie dla Jagodzi.................🌼ucaluj ja od ciotki klotki;)👄 Ide dopic kawusie i biore sie za rosol,a potem za siebie;):D:D 3majcie sie cieplo👄🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Połazyłam wlasnie Jagodke spać i zaglądam do was:), mała ma jeszce katarpaskudny, zielony, do tego kaszle, ale jej zaczyna odrywać flegmy, choć nadal chrypi, gorączki niema, i niechce jeść:( odmowiła ostatnio przyjmowania mleka pod każda postacią:( nie chce kakao, kaszek nietknie, grysiku, płatkow kukur. i nawet budyniu, jedyne co zje to racuchy, albo naleśniki :O niewiem jak ja jej mam to mleko podawać, niechce jesc sera białego nawet, a uwielbiała ten ziarnisty. Pozostaja tyko jogurty, ktore czasem zje, ale ile mozna dziecko jogurtami karmic:O Ja juz niewiem co jej moge dawac do jedzenia bo ile moze jesc jajecznice, parowki, i kanapki:O ech.. doradzcie cos...:( Poza tym u mnie wszystko postaremu, m jutro idzie po urlopie do pracy... niewiem co będzie bardzo sie denerwuje. kasbak a co u ciebie milczysz ostatnio?? pewnie jeszcze niedoszłas do siebie po sylwestrze :D Brylka jak sie babcia miewa? zadowolona z niespodzianki?:) Pozdrawiam wszystkie mamusie🖐️ papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dziewczyny zadwa dni goscie wracaja do domu-a ja wracam do was:P buziaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babcia czuje się już lepiej teraz to tylko co tydzień badamy współczynnik INR żeby zastosować odpowiednie leczenie Dzisiaj stuknęło mi 32 latka jejku jak ten czas szybko leci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brylka to dla Ciebie Życzę Ci dobrego dnia, dnia bez gonitwy i stresów, dnia, w którym słońce czas odlicza i nikt nie wylicza sukcesów. Życzę Ci odwagi być sobą, bez zakłamania i picu, unieść się dumnie ponad krzesło i pewnie wziąć udział w życiu. Życzę Ci słońca i deszczu, na przemian, żeby się nie nudzić, kiedy Ci słońca będzie za wiele, to deszcz Cię może ostudzić. Życzę Ci bezpieczeństwa, ostoi w rodzinie, prawdziwego domu, azylu, który Ci da schronienie i nie powie o niczym nikomu. Życzę Ci fantazji, ozdób Twe niebo skrzypcami, zatańcz ze szczęścia na ulicy i marząc rozmawiaj z kwiatami. Życzę Ci zdrowia dla ciała, miej zdrową duszę, bo kiedy dusza jest chora, to ciało przeżywa katusze. Życzę Ci kolorów, czarownych barw wesołej tęczy, barw letnich pachnących ogrodów, czegóż można chcieć więcej? Życzę Ci dobrego jutra, przyjaciół, szczęścia, zapału, uporu, dużo czasu, pewności siebie! sto lat Ci życzę Julka ja miałam ostatnio tak z małą,żadnego mleka,jedynie co to maślanka,ale też od czasu do czasu.Ja dawałam jej zupy,bo to najbardziej jadła.Gotowałam jej krupnik,rosołek,pomidorowa,żurek,jarzynowa z kaszą manna.Spróbuj może będzie jeść U mnie po rozmowie z mężem na razie spokój,zobaczymy co będzie dalej.Mąż teraz ma gorączkę -grypa go bierze,więc nie wiem czy nie pójdzie na chorobowe.Znowu się zaczyna.Dobra kończę bo Kuba śpi dzisiaj ze mną i muszę go położyć spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny co tu takie pustki dziś mąż zamiast do pracy poszedł do lekarza,jest przeziębiony i ma gorączkę ,ale antybiotyku nie dostał.on uważa że jest obłożnie chory,więc zamknął się u Kuby w pokoju i my nie mamy tam wstępu-nie chce nas zarazić.Zresztą wiecie jacy są faceci.Więc zajmuję się dzieciakami,nawet Kuba śpi ze mną i nie jestem zadowolona bo on bardzo się wierci i rozwala na łóżku a jak już dojdzie Julka to szkoda gadać.W tym tygodniu w szkole są zapisy do pierwszej klasy.Zastanawiam się między klasą integracyjną a ogólną.Koleżanka ma się dowiedzieć kto będzie tam uczył i to zadecyduje.Muszę kończyć bo Julka bije Kubę Miłego dnia i zaraz się meldować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brylciu życze wszystkiego co najlepsze w życiu.....🌼❤️🌼 Ja sie na razie nie udzielam, nie mam jak i nie mam sił, zaczeło nam sie wszystko walić na glowe😡😭, nierozumiem dlaczego ludzie sa tacy podli i falszywi😭😭😭Napisze tylko tyle,że szukamy mieszkania, i pracy dla m jak najdalej stąd 😭:( Dziewczyny odezwe sie jak sie nam pouklada troche:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brylciu kochana 100 lat zdrowka dla Ciebie i wszystkiego dobrego,oraz spelnienia wszystkich marzen:)🌼👄❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak wogole,to 🖐️dziewczynki:) Julka matko kochana😭wspolczuje Ci bardzo:(:(:(😭3maj sie kochana👄🌼wierze,ze jak znajdziecie mieszkanie osobne,to napewno sie jakos Wam wszystko ulozy i nik Wam nie bedzie sie wtracal:(i maz napewno znajdzie szybko prace i nie bedziecie sie wiecej meczyc:O:(Przytulam wirtualnie bardzoooooooooo mocno........................🌼👄 Moja mama byla dzis na komisji,ale nic konkretnego nie wie:O:(ma czekac od 2 tyg.do 3 na decyzje:Omowila,ze jest zdenerwowana i podlamana😭pocieszalam ja jak tylko moge:)i powiedzialam jej zeby sie nie martwila,ze ma jeszcze nas i napewno jej tak nie zostawimy i ze moze na nas liczyc:) Aaaa i wiecie co??musze Wam ,to opisac :) moja mamusia uratowala jakiemus panu zycie 2 dni temu w te mrozy :( Wyszla na spacer z pieskiem,byla juz ciemna noc i patrzy,a tu idzie,a raczej chwieje sie jakis starszy pan kolo 60-tki :( podchodzi do niego i sie pyta co sie stalo,co mu jest??a on,ze nie wie gdzie jest,ze sie blaka tak juz od 2 godz :? :( dodam,ze facet nie byl pijany,bo mowil mamie,ze bierze jakies tam leki i one tak dzialaja :? facet normalnie krzyczal ratunku :( mowi,ze juz zamarza :( Mama sie pyta czy ma tu jakas rodzine??on mowi,ze ma siostre w tym i w tym bloku i podal mamie num.domu,a moja mama nie wiele myslac od razu wziela go tam i poszla do tej siostry tego pana,a ta nawet domoonu nie odbrala :? mama w szoku :? no i sie pyta jeszcze czy ma jakas rodzine??a on,ze tak ma dwoje dzieci i one go tak zalatwily i nic wiecej nie powiedzial :? :( Dziewczyny plakal facet opowiadajac,ze dzien wczesniej nabral sie 60 tabletek jakis,bo chcial popelnic samobujstwo :? :cry: opowiadal,ze ma piekny dom i wogole cos tam jeszcze mowil,ale mama go nie zrozumiala :( Mama nie wiele myslac pyta sie tego pana??moze zadzwonie na policje oni panu pomoga,a on sie ucieszyl i mowi bardzo prosze.Wiec mama nie wiele myslac poleciala i zadzwonila na policje :) poczekala z tym panem na policje :) a jak przyjechali,to im wszystko opowiedziala :) ludzie byli w szoku :? i mowili,ze zabiora go na pogotowie i podziekowali jej,ze zareagowala w pore i ze nie przeszla obojetnie :) Gdyby nie mama,to facet by zamarz na kosc :? :cry: Przepraszam,ze tak jakos nie ladnie i zbledami opisalam,ale przy moim malym nic normalnie nie mozna zrobic :? Lece dorabiac kluski slaskie,bo 30 szt.juz poszlo:O:DW glowie mi sie troche kiwa i wogole jakas podminowana jestem:( Zycze wszystkim udanego tyg................🌼 Fluidki sle potrzebujacym.........................🌼 Narazie pa pa:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Stawiam kawusie i zmykam;).........c{__]..........zycze milego dnia:)🌼 Fluidki sle chorowitkom....................🌼 I ja sie pytam??gdzie Wy wszystkie sie podziewacie,aaaa??:) 🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×