Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

no a ile cierpliwosci trzeba miec...a dotego mam samych chlopcow...nigdy im w tylek nie daje,wole rozmawiac z nimi tlumaczyc ze karac pasem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle ze czasem jest mi bardzo ciezko,praktycznie jestem z nimi sama...maz jezdzi za granice do pracy i jest tylko na tygdzien w domu...jak on jest to mi pomaga a dzieci przynajmniej nie rozrabija tak bardzo przynim...dziekuje juz zaakceptowalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kazdemu sie wydaje ze szybko(bo moze i tak) ale powiem wam jestem szczesliwa...mam trojke slicznych zdrowych dzieci..kochajacego meza i co tu jeszcze mi do szczscia potrzebne...ciesze sie ze to mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga- ty rzeczywiście masz 23 lata? i chcesz usunąć macice? Poczytaj coś więcej na ten temat, to jest poważna operacja, musiała byś brać bez przerwy uzupełnienie pewnych hormonów i szybciej się zestarzejesz, ale jak chcesz to zapytaj ginekologa. Mąż jak przyjeżdża rzadko to w te dni zabezpieczaj się potrójnie jak się tak boisz, załóż mu dwie gumki a ty weź globulkę i przelicz czy to czasem nie te płodne dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margarete mysle otym caly czas...mam strach przed kolejnym porodem a obawiam sie ze zadne zabezpieczenie mnie nieuchroni...nawet spirala.narazie jeszcze nie podjelam tej decyzji o usunieciu ale mysle ze to by bylo stuprocentowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ale się rozpisałyście:) eve mam nadzieję,że Ty się na mnie nie gniewasz?Nie unos się tak,po prostu chciałam wymienić się zdaniem na jakiś tam temat:) julka a Ty biedaczko w pracy?Nic się nie odzywasz... ja zaraz zabieram się za robienie zapiekanki na obiad,a wieczorem będę robiła kompozycje na groby,także już nie zajrzę chyba. To lecę,papapaa i nie kłóćcie się już więcej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i okazalo sie, ze malej cos zaszkodzilo bo i kupcie brzydka zrobila. Fuj! Przypuszczam, ze to reakcja alergiczna na zupke z jagniecina, bo wczoraj dalam jej ja pierwszy raz. Dostala leki na brzuszek, ma duuuzo pic, no i z jedzonkiem mamy nie szalec. aga, ja mam jedno dzieciatko ale poki co nie planuje wiecej i zdecydowalam sie na spirale. Mam ja 7 miesiecy i narazie jest ok. Moja znajoma miala niedawno usunieta macice z przyczyn zdrowotnych. Ma 2 dzieci, wiecej i tak miec nie chciala, ale twierdzi, ze nie czuje sie teraz kobieta w 100%. A nasza sluzba zdrowia naprawde siega dna. Podjechalam po drodze do osrodka spytac kiedy mozna zglosic sie na pobranie krwi mojej malej to uslyszalam, ze one(pielegniarki) nie pobieraja u takich maluchow. I znow musze gnac 20km do prywatnego laboratorium. Do stomatologa z kolei czeka sie ok 3 miesiecy, a i tak robi zeby tylko do 4, bo tych dalszych NFZ nie refunduje. Hmmm, mimo wszystko dzien zaliczam do udanych. Piekna pogoda, pospacerowalysmy sobie troszke. Maja dotleniona- spi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie piszcie swoich namiarów na nk tutaj na forum bo różni ludzie na forum się kręcą lepiej podać sobie przez e-mail :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,wrucilam:) talu ja mu to proponowalam ale on niechcial sie zgodzic:O:O:O:O:O:O uwazam ze to by bylo lepsze wyjscie ale nie dam rady go przekonac:O apropo danych na nk to zgadzam sie bo domnie odkad podalam te dane tutaj zagladaja jacys ludzie z roznych miast:O:O:O:O i tak nic nie zobacza bo mam galerie zablokowana:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie dlatego nie chcialam podac danych na forum:( szkoda agaagusia bo z tego co wiem ten zabieg jest odwracalny a podwiazanie jajowodow bo tez jest cos takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabieg jest odwracalny tylko w 30% ale nawet gdyby sie nie powiodlo to nic nieszkodzi...wlasnie mam ten problem ze nie moge go przekonac:O:O:Ochyba nigdy wczesniej go tak bardzo nie prosilam jak wlasnie oto bp ja sie panicznie boje kolejnego porodu.. taki zabieg kosztuje 2000 ale juz na cale zycie...a ile to ma plusow:)weszlam sobie teraz na taka stronke...skopiowalam sobie oto to:Zalety: Bardzo wysoka skuteczność (powyżej 99%) Nie wpływa na funkcje seksualne Nie wpływa na czynność hormonalną gruczołów płciowych Nie ma skutków ubocznych Usuwa strach przed niepożądaną ciążą Na stałe rozwiązuje problem antykoncepcji Eliminuje konieczność stosowania innych, doraźnych form antykoncepcji Nie wpływa negatywnie na ogólny stan zdrowia W aspekcie ekonomicznym jest jedną z najtańszych metod antykoncepcji (wydatek jednorazowy) Wady: Próba ponownego, chirurgicznego udrożnienia nasieniowodów kończy się sukcesem tylko w ok. 30% przypadków Próba udrożnienia nasieniowodów jest kosztowana tyle ze taki zabieg moga robic mezczyzni miedzy 35-40 lat:O a moj ma 28 wiec sie nie kwalifikuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba bym go po nogach calowala do konca zycia jakby sie zgodzil:P hmm...bede jeszcze prubowac az do skutku a teraz wyczytalam ze usuniecie macicy jest przeprowadzane ale nie na wlasne zyczenie:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym zrobila wszystko i za wszystko zaplacila zeby tylko niezajsc w kolejna ciaze bo niechodzi mio kolejne dziecko bo tu akurat mam duza cierpliwosc ale kolejnego porodu nie przezyje...jak tak pomsle,przypomne sobie to zly same naplywaja i strach przychodzi :O:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczyny co tu sie dzialo bo ja was tak czytam i z tego co wyczytalam to widze ze gruba akcja tu byla ale nie ma postow zadnych na ten temat pewnie usuniete juz :(nie jestem w temacie paula zeczywiscie opieke zdrowotna macie do bani ale u nas jest podobnie ja zeby zbadac krew tez musze jechac 20 km dalej bo u nas pielegniarki tez nie pobieraja dzieciom i nie tylko malym szok co sie dzieje ale ciesze sie ze z malutka juz lepiej caluski dla niej od internetowej ciotki 👄👄:) aga ja tez chyba nie zdecydowalabym sie na taki zabieg ale jak bys ublagala meza to odzylabys psychicznie bo podejzewam ze kazde wasze zblizenie jest dla ciebie nie lada wyzwaniem pewnie za kazdym razem zastanawiasz sie czy czasami nie jestes w ciazy ja jak urodzilam Darie to tez nie chcialam miec drogiego dziecka tak odrazu i pamietam ze czulam to samo co ty stres niesamowity ale kiedy cora podrosla to mialam takie cisnienie na drogie dziecko ze szok przez ponad rok nie moglam zajsc w ciaze i jak urodzilam Kubusia to tez powiedzialam sobie nigdy wiecej dzieci ale teraz juz po czasie mysle ze za kilka latek zdecyduje sie na kolejnego szkraba ,ze sowich orodow tez nie mam milych wspomnien oboje wczesniaki a drogie dziecko ledwo odratowali bo byl owiniety pepowina i nie oddychal przez 10 min.nie bede sie teraz zaglebiac w szczegoly ale dla mnie rodzenie dzieci to najgorsze co mnie w zyciu spotkalo nie mam na mysli dzieci tylko sam stres wiazacy sie z tym co sie dzialo z moimi dziecmi dobra zmykam bo maz dzwoni potem sie odezwe mam nadzieje ze nikogo nie urazilam bo widze ze tu ostatnio trzeba uwazac na to co sie pisze :):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×