Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

wiesz jesli ci pomogla to sie ciesze ja osobiscie nic nie czytalam pani Doroty :(ale jesli bede miala problemy to mozliwe ze siegne po jej ksiazke:)a powiedz mi ona o mniejszych dzieciach tez cos wydala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 lata wzwyz-przewaznie w tym wieku zaczyna sie buntowniczy okres. Mam kilka ksiazek jej autorstwa, bardzo sobie ja cenie jako psychologa i jako osobe prywatna, ktora jest bardzo ciepla:) Ogladalam wszystki odcinki, z kazdej edycji programu "Superniania". Stad tez duzo sie nauczylam. Polecam swietna ksiazke "Bajki dla Superdziecka czyli wrecz niebywale historie" Michala Mordarskiego, a ktora to firmuje swoim nazwiskiem p.Dorota. Super rozrywka, przebudzanki i dobranocki, z humorem:D Mam sporo ksiazek przydatnych bardzo rodzicom, ulatwiajacych wychowywanie i zrozumienie pewnych zachowan dziecka, ale jak juz zdazylam zauwazyc dziewczyny stad nie sa za ksiazkami psychologicznymi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tala od razu mowie, jezeli nie jestes konsekwentna osoba to raczej nie masz po co kupowac takich ksiazek. Zasada number 1 w wychowywaniu to konsekwencja, i ten kto nie jest konsekwentny raczej nie ma po co kupowac takich ksiazek. No chyba, ze postanawia takim byc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie kazdy robi jak chce ale przeczytac nie zaszkodzi a jeszcze jak cos moze pomoc to ja problemu nie widze:)poszukam w ksiegarni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do mojej osoby to nie zawsze jestem ale jesli chodzi o core to staram sie :)ale nie zaszkodzi poczytac chocby tylko dla siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestesmy zywym przykladem na to, ze jak sie chce to mozna, to sa efekty. Na pewno nie od razu... Nic nie ma od razu. Ale wysilek naprawde sie oplaca. Bo przeciez kto powiedzial, ze bycie rodzicem jest latwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz jestem na etapie szukania bajek na dobranoc mala lubi jak sie jej czyta przed snem usypia ja glos:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To suuuuper ze malutka lubi jak sie jej czyta. Czytanie ma same zalety:D Moj synek uwielbia czytanie. Oj duzo ma ksiazek:) Najbardziej lubi na dobranoc Kubusia Puchatka, Muminki, oraz ksiazeczki z serii Lego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja lubi ogolnie ksiazeczki a najlepiej jak sa zwierzatka w niej a teraz mi zalezy na jakiejs grubszej ksiazce jakis zbior bajek musze jej kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123próba mokrofona
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i ksiazeczki Canpol Babies do kapieli i nie tylko byly na topie u nas wtedy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo... takie zabawki do wody to tez, zreszta do dzisiaj. Ale bardzo lubil ksiazeczki do kapieli z Puchatkiem, i taka ktora w wodzie zmienia kolory. Mamy je do dzisiaj:) Ostatnio kupilam tabletki do kapieli zabarwiajace wode, czerwony i niebieski-rewelacja:D Zachwyt byl duzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsze slysze o takich tabletkach:)ok ja uciekam bo oczka mi sie zamykaja a rano musze wstac:(milej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie tez zmykam, musze sie troche zregenerowac choc oczywiscie nie chce mi sie spac... Dobranoc:D I moze od razu milego dnia dziewczynom wszystkim-tym rannym ptaszkom:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć stawiam kawkę i herbatke owocową dla wszystkich:) kto dorzuci jakiś smakołyk?? julka gdzie Ty sie podziewasz?? Pyska Ty toś się wysiliła:/:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ktoś tu
jeszcze zagląda? po jkim czasie wróciłyście do pracy? Czy było wam ciężko? I co z przedszkolami bo tu jest największy problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sory myślałam że
ostnia wiadomość była z tamtego miesiąca (pomyliły mi się daty myślami byłam już w listopadzie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam wszystkch, chpetnie sie skusze na kawke bo dzis od samego rana nawet nie mialam czasu wypic.Mały jak na zlosc nie dał mi nic zrobic.Teraz sobie słodko spi wiec mam chwile.Tylko mam jeszcze jeden problem bo cos mi sie komputer psuje i nie moge nic naprawic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez wlasnie siedze bo moja spi i pije pierwsza kawusie maly zboj nic mi nie daje zrobic:)a twoj synek ile ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to swietny wiek chyba juz pewnie ladnie mowi i jest bardzo samodzielny moja to taki cyc mamy jak same jestesmy nic zrobic nie moge:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja calymi dniami siedze z nim sama bo maz w pracy a na malym to sie odbija i oczywiscie na mnie bo tak sie do mnie przyzwyczail ze potem jest rozpacz jak mam gdzies wyjsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam podobnie moj M caly dzien w pracy wraca pozno :(moja to jeszcze ma teraz tak ze placze za kazdym nawet jak byla kobieta spisywac liczniki z wody to mala za nia plakala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj te male dzieci jak sobie cos ubzduraja to ciezko je nawet zagadac zeby zapomnialy.Moj maly jak sie za czyms rozplacze to nie ma sposobu zeby go uspokoic ,bo jak do niego mowie to on wtedy jeszcze bardziej placze i nawet nie slucha co sie do niego mowi. Jak byl taki calkiem malutki to byl taki grzeczny i spokojny ze nie bylo z nim zadnego problemu a teraz to urwis jakich malo.Mam nadzieje ze jak pojdzie do przedszkola to z tego wyrosnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×